Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво е Джин?  (Прочетена 1579 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #15 -: (Вторник) 08 Май 2018, 19:31 »

Grin

Цитат
но взаимодействието им с Хигс генерира маса.
Тоя Хигс  ми мяза на Х хромозома сиреч женското,е тогава е вярно.
Т.е. Мама.
А без мама сме педали/безполови.
Боговете са много, но Майката е една и т.н. Докато свят светува.
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 733

« Отговор #16 -: (Сряда) 09 Май 2018, 09:42 »

Бе тия комшиите напоследък нещо бая потайни. Особено с ония развъплътените дето ги дирят с полиция. Wink
Подочувам, че тук един дето го вардят нсо имал пръст в тая работа. Дали пък не е среден пръст?  Пък може и да е невинно съвпадение на имената.
 Grin
Ако е вярно, развитието на ситуацията е бая напред за ония. Демона гори барабар с тялото.
В родния нет няма и думичка по въпроса. Що ли?
« Последна редакция: (Сряда) 09 Май 2018, 10:00 от paci1 » Активен
Неактивен galapagos
Jr. Member
**
Публикации: 90

« Отговор #17 -: (Сряда) 09 Май 2018, 18:00 »

От къде идват мислите ни?
От същите от които ни идват виденията и сънищата.
Този път ще ползвам копи - пейст, съвпадащ с моя информация - достоверна и вярна, отнасяща се за цялото човечество.

Цитат
  "От къде идват мислите ни? Във всяка минута през главата ни минават 20 до 30 мисли. Те идват от 20 до 30 духа, включително и Сатана." Хора без универсални морални и духовни ценности са склонни да вярват на всяка мисъл минаваща им през главата. Те са лесни за манипулиране!

Ако нямате способността да ги засечете и игнорирате веднага в РЕМ фаза на съня си, когато ви изкарат извън тялото и се опитват да ви контролират , т.е. - (да ги спрете на момента ), ще продължават да въздействат върху мисловната ви дейност .  Из форума има много примери за такива, които все още са с неориентирани съзнания, когато има чужда намеса в съня им, както и в ежедневието им. Тук вмъквам и една друга точка, че аз лично като сензор улавям чуждото влияние на тия духове и в будно състояние. Което никак не им харесва, когато се опитват да ми предадат техни мисли и планове , които не съответствуват на моите виждания.
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
 Ето, там блокират и хората. В  сънищата им например,  не им предоставят възможност да ги засекат директно.Получава се нещо като хипноза и изключване от съзнанието на  точно този "кадър' - на сънуващия го.
 На сутринта  нищо не помни. Но хипнозата изплува, като мисъл в съзнанието му  ( и си мисли, че мисълта и прозрението е негово ). Започва да изобилства от мисли и предположения за света и всичко, което го заобикаля.
Точно за тези неща говоря, които едно сънуващо – хипнотизирано съзнание във фазата на съня  не вижда и прескача.
 След време решава да се изяви като дървен философ или психолог - и такъв сеир им прави горе, че не ми се приказва   Smiley

'''''
Каква е била конкрентната им цел?

Цитат
Оказва се, че те целенасочено са блокирали нашето духовно и интелектуално развитие, за да се представят за по висши от нас. Повечето преживявания с извънземни са всъщност духовни, илюзорни контакти, имитиращи реален физически контакт. С други думи, тези 'паднали ангели' се превръщат в едни много хитри, измамливи и безкрупулни (без съвест и сърце) създания, които умело могат да се преставят за най-доброто от което иматенужда, само и само, да могат да ви манипулират, използвайки собствените ви вярвания.

Цитат
В историята, физическата намеса на тези другоизмерни (духовни) същества, най-вече е била зла и разрушителна. Като пример можем да дадем цивилизации, като Египетската, Инките и др. подобни, където освен диктатура и безмилостно робство откриваме и ужасяващи жертвоприношения на деца и хора - ритуално и с пълна липса на човешки права.

Цитат
Преди Потопа техната сатанинска цивилизация е доминирала открито света. Сега романтично ги описват, като Атлантида - високо развита цивилизация проядена от хомосексуалност, разврат, интриги и насилие.

Митът за летящите чинии:

Цитат
 Защо летящите чинии от наличните снимки приличат повече на направени от хора? Разбира се,  защото те са направени  от хора, с помощта на ангелска информация.  Можем да видим и снимки на Нацисти с летящи чинии и контакт с тези мутирали демони, понеже те винаги са подпомагали злото на земята, както и са използвали злите империи, за да разпространят своята идеология и физически контрол над масите.

п.п.
Малко лична информация, за тия дето са  по в час с тематиката .
Ако ги разкарате, от къщата си заедно с корабите им, паяците  и скафандрите им с по 5 маркуча на космонавти и извънземни...  Grin  ще ви пускат само мостри от сакралната геометрия (модели-картини...като тия от ренесанса рисувани от велики художници, като Л.Д... и по късно тълкувани от разни смешни кръгове, които не са присъствали на мострата на картината.. Grin, но пък са решили да я тълкуват и книги дори да издадат, и филми да направят в Холивуд )  .....Но  влиянието ще  от разстояние, без пряко да могат да ви манипулират, защото знаете за тях повече отколкото си мислят.

(В другия случай, се получава голословието  на дървените философи и психолози, под чийто влияние е 90% от форума и човечеството, като цяло)

« Последна редакция: (Сряда) 09 Май 2018, 18:08 от galapagos » Активен
Неактивен galapagos
Jr. Member
**

« Отговор #18 -: (Сряда) 09 Май 2018, 19:34 »

bg2
Цитат
Древните вярвали, че боговете не се смесвали със смъртните. Затова имали митове за герои и мистерийни религии с посвещения. Това било преди евреина Йешуа бен Йосиф/Исус Христос и последователи. След Исус Христос/Йешуа бен Йосиф вече няма нито мистерии, нито митове за герои. Исус Христос/Йешуа бен Йосиф е сам мистерия, герой, посвещение, Месия, Граал, господар, овчар, цар, градинар, Господ, Светия Дух, Словото, Светлината, Алфата и Омегата, въплатен сред смъртните бог - ходещ в кръв и плът Кивот на Завета (земната обител на еврейското божество Яхве/Йехова).

Разтягат се локуми защото героите "слизащи" в "подземния свят" (или друго подобно "място") в търсене на отговори на жизнени въпроси вече ги няма. На тяхно място има Христос, Мохамед, джинове подслушващи ангели, джин-спиритус, осрани женски плетки, змии, кучета и паяци.

Smiley

Не можем да умрем с материята, просто природата ни не го позволява.

bg2, какво не ти ясно  пак ?
Умираш и ставаш на пръст, точно и ясно е казано в Библията.
Къде видя лъжа?   Или не ти се изяснява напълно и  ясно, дали мислите и съзнанието  са  твои или на някой друг - джин...?!?
Змията им е обещала вечен живот и им  е изпратила ".джинове", да се представят за техните мъртви роднини. И всеки джин, може да имитира и теб и майка ти и баща ти...и всички обекти - живи и неживи на тази Земя и  всичко в галактиката  - личен опит.

П.П.

Като цяло обаче си права за едно, нещо , за което мога да те поздравя   Smiley

Че, Мила няма нищо общо с Христос и защо се ползва още от името му и злоупотребява с него и аз не знам?

Знам, само че ще я вземат под контрол в Астрала.
''''''

Не познавам  лично истински Християни, забъркани в подобен КАЧАМАК..

http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=342.60

Отхвърляш фалшивите религии и Богове , когато откриеш ИСТИНАТА, а тя/те  се ровят  все още в тях и чакат да им се признае  божесттвеността .

Боже , Господи, колко мъка има на този свят!

Smiley

« Последна редакция: (Сряда) 09 Май 2018, 20:38 от galapagos » Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #19 -: (Сряда) 09 Май 2018, 21:31 »

Grin
Цирка се  разгаря си и някои почнаха да фащат горещите картофи.Мммм,проблема си е тяхен.Х бозона почна да прави бузки.Как няма да ги прави,едно му даваш 1001 ти се връща.
 Cool
П.п. Не се стърпях.
Басси.
http://filmi7.com/filmi/29571-avengers-infinity-war-otmstitelite-voyna-bez-kray-2018.html
Шесте камъка ми мязат на шесте чакри и ..........
Явно са разбрали нещо и веднага противодействие ма чалъм хич.Каквото има да си става, си става.Да видим следващия филм дето ще покажат че кундалиниту и то са включва във панаира.
« Последна редакция: (Сряда) 09 Май 2018, 21:41 от meander » Активен

Неактивен The master of profecy
Newbie
*
Публикации: 7

« Отговор #20 -: (Четвъртък) 10 Май 2018, 00:31 »

Миндилеееееееееееееееееееееееееееееее

ИСТИНАТА са ЗАВЪРНА във форумааааааааааааааааалМиндилеееееееееееееееееееееееее!

МОЛИТВИТЕ ти са ЧУТИ!Дойде ИСТИНАТА за да ТЕ ОПРАВИ!Муахахахахахахахахахаха  Cool
(Или поне ИСТИНАТА ще е тука докато НЕ ГО ИЗГОНЯТ пак!Хахахахахахахахахаха  Laugh  )

Я фърли едно око на темата за Русия,ааааааааааааааааааааааааааааа!Там съм наШАРИЛ едни работи за „денят им победата ИМ“(знаеш,кои са ТЕ,нали?  CoolМож да ти са стори ИНТЕРЕСНО!Я погледни!

Свързано е с това дето дърдорите тука,ПОдочух,че руснаците нещо готвят тия дни!Нещо мислили да ВЪЗ„красват“ Духовете на МЪРТВИТЕ си войници от предната война,оная „Великата“,ама нещо не били духове на герои,,ами най ми били дяволи ЧЕРНИ!Само дето НАРОДА щял да си дава ЕНЕРГИЯТА мислейки си,че на ПРЕДЦИТЕ си помага,че своите МЪРТВИ призовава,ама Сатанистите имали ДРУГИ планове!

То ще стане тя една такава
-Дедооооо,ний КОГО викахме,то КОЙ ДОЙДЕ!

Ти нали си също ВЕЩ в занаята,а?

ЧУЛ ли си нещо по въпроса,а?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh???222
Активен

На Мечката НОЖА ВЪВ ВРАТЪТ!
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #21 -: (Четвъртък) 10 Май 2018, 06:12 »

Grin
Яяяяя.....баш майстора - бояджията се появи.
Да купим някоя и друга книжка за оцветяване, гледам си мераклия. Wink
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #22 -: (Четвъртък) 10 Май 2018, 19:27 »

Grin
Остай,ши са пукна да са хиля.*ба ти и *едерасите.Пострада един пазач, не пазител.И наистина беше черен.Така чух,ма явно педалите са си довършили тяхен и ся цвилят.Педала стаменов си падна два пъти на главата и нещо не е в час,ма проблема си е негов.Да го духа.
 Cool
Активен

Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 2135
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #23 -: (Петък) 11 Май 2018, 05:54 »

Увод- Чудя се, защо са нещастни хората, след като картофите могат да се готвят по толкова много различни начини?!

Към темата, миналата седмица за пореден път усетих "настръхване, допир, галене" от нещо около корема, краката... оказа се налазило ме енергийно същество. С някоя мисъл/желание съм му позволила да ми се лепне. А всяка вечер  наливам и пия чиста и животворна вода, веган съм от известно време, но явно е било по-силно от мен. Или желанието ми е по-мощно заредено, та на този джин съм му била вкусна. Ходих на баячка преди време, позволих и да ме лекува, на братовчед ми съм му позволила да се намесва с "Кода на тялото"  преди , а сега разбрах, че е трябвало да разреша САМО на тях, че съм се отворила за всякакви намеси. Е вече знам от тук, от форума, че когато даваш разрешение, то трябва да се ограничи. Добре е че имам наблизо помощ, но ако нямах, как трябваше да го премахна и да се затворя, някой знае ли?
Най-вероятно от скръб ми е паднала вибрацията, че дядо ми почина януари...
« Последна редакция: (Петък) 11 Май 2018, 06:32 от Dora » Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #24 -: (Петък) 11 Май 2018, 10:32 »

Дорче, къде се загуби бе пиле?
Одеве като те хокахме да не практикуваш разни работи, не чуваш.
До колкото съм наясно, това би трябвало да свърши работа/да помогне:
http://xcombg.net/index.php?topic=1378.0
Събираш ИС, зарядаш малко с чакрите на ръцете, малко в поза Х и си ти.
Айде успех, и умната занапред. Wink
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #25 -: (Петък) 11 Май 2018, 10:44 »

Викаш,  оти се косиш като ке ти мине Smiley) С времето се уча,  но точно енергийните практики ми помагат да се пазя и усъвършенствам,  поне на мен.  Всичко стъпка по стъпка та да не са празни приказките.  Smiley) Благодаря ти.

Но с мисли ги допускам,  та с главата( разбиране)  искамда реша проблема.  Че иначе то слънцето ме балансира,  а аз пак с мисли явно позволявам...

Активен

Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #26 -: (Петък) 11 Май 2018, 10:50 »

Цитат
     Но с мисли ги допускам,  та с главата( разбиране)  искамда реша проблема.  Че иначе то слънцето ме балансира,  а аз пак с мисли явно позволявам...         
Ми то от главата патим. Остава и да решаваме с нея проблемите.
Пробвай със сърцето/душичката, и после кажи как е минало.
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #27 -: (Петък) 11 Май 2018, 10:54 »

Писала съм и преди,  разум за мен е ум + сърце,  а душичката пък друго.  И това не ми обяснява нищо,  а джинчетата се лепят постоянно Smiley) Докато не си повдигнеш вибрацията, защото нисшите вибрации не виреят на високо.   Но доооста трудна работа..
Активен

Неактивен galapagos
Jr. Member
**

« Отговор #28 -: (Петък) 11 Май 2018, 15:41 »

Дорче, къде се загуби бе пиле?
Одеве като те хокахме да не практикуваш разни работи, не чуваш.
До колкото съм наясно, това би трябвало да свърши работа/да помогне:
http://xcombg.net/index.php?topic=1378.0
Събираш ИС, зарядаш малко с чакрите на ръцете, малко в поза Х и си ти.
Айде успех, и умната занапред. Wink

paci 1, а защо тази рецепта не действа и при теб и при меандър?

Имам предвид пълно изчистване от сънищата и чуждата намеса, това което постоянно коментираме тук.
Което на практика е невъзможно да те спрат да "сънуваш" и съзнанието да  ти е цяло.
Защото самата смърт е описана, като сън и програма. И това е което не ми харесва.
Има начини, обаче как можеш да ги спреш и блокираш и си изживееш живота
, като човек - само че това няма се хареса на джиновете, които контролират човека, както и на часта останала от  "безволевия" човек.

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
А относно Дорчето, ще  кажа, че най-голямата глупост която направи тук ( за нея самата ), бе да си пусне снимки, даде координати къде е? - и рожденната си дата да напише.
 А форума се чете и следи от  всякакви  -(астролози с хороскопи - черни магове, хвърчащи джинове,  задкулисни обекти и тайни общества).
 Така, че  в случая сама е отворила портали за всички.
 Не сте ли чували, как някой врач, маг  или екстрасенс , когато се обърнете към него - иска снимка от вас, координати и рожденна дата?  (проблема) - а, той самия работи  и урежда  с джиновете жертвата си.

П.п.

Това е вярно от темата на меандер за водата. Smiley

meander
Цитат
 Имат ли ви данните, за тях е играчка да ви затрият 

« Последна редакция: (Петък) 11 Май 2018, 16:07 от galapagos » Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #29 -: (Петък) 11 Май 2018, 16:09 »

Grin
Цитат
а защо тази рецепта не действа и при теб и при меандър?
Мба не работи.Ти откаде знаеш как работи.Говоря за мене си.Рова им е основния проблем на някои,да разберат как работи.Относно водното почистване постнах част от писмото на педала гласа и са хвали че са намерили чалъма и сега царицата им не я грози нищо.Таратанци.
 Cool
Активен

Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: