Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дядовата ръкавичка  (Прочетена 1433 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен galapagos
Jr. Member
**
Публикации: 90

« Отговор #15 -: (Четвъртък) 29 Март 2018, 16:25 »

Мила

Цитат
... И тогава там на тази автогара един човек, облечен в официални бели дрехи за всеки проповядващ исляма, човек, когото не познаваме и който стоя часове на автогарата, срещайки погледи с нас, наблюдавайки нашата Моисеева менажерия, се приближи и заговори съпруга ми... Поздрави го, казвайки на съпруга ми: - "Алах е Велик!" , прегърна го, задържа го в прегръдките си и му каза, че е искал да стори нещо ужасно, след което извади пари и ги постави в ръцете на мъжа ми, аз отвърнах "Бог да Ви Благослови" и мъжа прие думите ми! Бе дал на съпруга ми 500 лири, и с тези пари ние успяхме да стигнем необезпокоявани до Сан Селони, където пристигнахме едва на следващата вечер... Човека в бяло изчезна веднага щом се сбогувахме.
Защо Ви споделям това?! - За да видите как аз виждам и защо виждам, както виждам. На мен ми помогна един чужд по вяра човек, но той ми помогна, не "близките", не тези, които наричат себе си Христови!
И затова аз пиша назидателно на галапагос! Защото аз познавам нещо, което познавам и то е, че има призвани! И тези призвани следва да събудят сърцата си, а не да следват кощунството на суетатата си, догмата на фалша!
Кой е "ближен" е казал Христос Иисус, ако е забравено от Христовите, каква бе притчата, прочетете си я, докато можете! Защото и тук, където живея днес, аз се разбирам в пъти по-християнски с изповядващите Исляма, мили братя и сестри в Христа:

Ето точно това исках да си признаеш и очаквах този ти отговор.
Харесвам отговорите ти, когато си себе си, а не Птах и останалите.
Не се усещаш как играят с теб.
 Тези неща относно деноминацията в йерархиите ги написах специално за тебе в темата " Любопитно" и на лични ти обясних нещата, къде е Христос в цялата работа, но ти реши да ми правиш спънки - не ти де , онзи египетския, дето като влезе в теб   те прави да изглеждаш, като Бот.
Я ми кажи сега, защо цял Египет  и Червено море са  под закрилата на Аллах и няма кемтрълс и пръскания и изхвърляния на боклуци в Червено море от индустриалната мръсотия на цивилизацията обитаваща границите на  Черно море примерно.
Не си сменят и часовото време  даже, нямат депресирания контрол на фреди меркюри на американските мултимедии с петна от кръв по стените  и  ужасната музика контролираща съзнанията  -   на джон ленън депресията,  нямат алкохолици, депресанти , музикални наркомани? Защо?..Защо...Защо Христос допусна това в Европа?

Тези теми съм ги обсъждала с теб на лични за фараонските времена, долината на мъртвите и експериментите на Змията.
Защо в Долината на мъртвите са изографисани отрязани глави по стените на гробниците?
Защо и на Йоан главата и тялото ползваха, като ритуал ? Защо прахта му е в Генуа, а ръката и главата в Монте Негро?
Кой евакуира Египет и защо? Къде са фараоните СЕГА ? Защо се крият зад фракции и ги е страх от Аллах? -(моля те не ни предавай- фракция на Менгеле и Хитлер и третия райх -споделена ми лично от фрагментирана личност от илюминати)..
..ах.../...защо?...
От Христос, нямат страх между другото, а си го ползват в гностицизма, като фойерверка, не че не му е дадена такава сила, просто е игнориран в момента.

..........................................

И още нещо:

Цитат
И затова аз пиша назидателно на галапагос! Защото аз познавам нещо, което познавам и то е, че има призвани! И тези призвани следва да събудят сърцата си, а не да следват кощунството на суетатата си, догмата на фалша!  

Не   те знам къде видя тази суета и догма и фалш?
Един от отговорите ти в темата " Любопитно " - доказва, че пишеш ти самата лъжи и догми по мой адрес, без лично да ме познаваш -  същото важи и за онези, които възхваляваш..... с благодарности  -  ключари, психари....и същевременно неосъзнато плюеш и пo себе си, като се представяш за избрана от  Христос и, че следваш  неговото съзнание.
Осъзнай се!

Знам, че не ти харесва истината, но е такава. А и ти сама доказа, онзи цитат от Библията, колко измамни  са сърцата на хората -  и ти казах, че контрола е от главата, а не от сърцата, защото този който органите е създал, а ти плюеш по него е свързал сърцето с мозъка и нервната система. Потърси този цитат в  Библията за глупостта на мъдрите и на измамното сърце и го фиксирай в АА -апокрифите.
.................
И пак за теб го пиша, защото знам че съм те запознала с някой  неща от части.
Преди да умре баба ми, ми каза така: - Ако искаш да узнаеш истината, трябва СЪРЦЕТО ти да стане като камък  – за да издържи на откровенията. Тоест психически здрав и непоклатим да си от това, което ще чуеш.
 Не ми каза да си стопя сърцето и блудствам с него по фарисейски  на където ме отведе фараона.

« Последна редакция: (Четвъртък) 29 Март 2018, 17:44 от galapagos » Активен
Неактивен Мила
Hero Member
Публикации: 1209

« Отговор #16 -: (Четвъртък) 29 Март 2018, 19:51 »

Мила

Цитат
... И тогава там на тази автогара един човек, облечен в официални бели дрехи за всеки проповядващ исляма, човек, когото не познаваме и който стоя часове на автогарата, срещайки погледи с нас, наблюдавайки нашата Моисеева менажерия, се приближи и заговори съпруга ми... Поздрави го, казвайки на съпруга ми: - "Алах е Велик!" , прегърна го, задържа го в прегръдките си и му каза, че е искал да стори нещо ужасно, след което извади пари и ги постави в ръцете на мъжа ми, аз отвърнах "Бог да Ви Благослови" и мъжа прие думите ми! Бе дал на съпруга ми 500 лири, и с тези пари ние успяхме да стигнем необезпокоявани до Сан Селони, където пристигнахме едва на следващата вечер... Човека в бяло изчезна веднага щом се сбогувахме.
Защо Ви споделям това?! - За да видите как аз виждам и защо виждам, както виждам. На мен ми помогна един чужд по вяра човек, но той ми помогна, не "близките", не тези, които наричат себе си Христови!
Кой е "ближен" е казал Христос Иисус, ако е забравено от Христовите, каква бе притчата, прочетете си я, докато можете! Защото и тук, където живея днес, аз се разбирам в пъти по-християнски с изповядващите Исляма, мили братя и сестри в Христа:

Тези неща относно деноминацията в йерархиите ги написах специално за тебе в темата " Любопитно" и на лични ти обясних нещата, къде е Христос в цялата работа, но ти реши да ми правиш спънки - не ти де , онзи египетския, дето като влезе в теб   те прави да изглеждаш, като Бот.
Я ми кажи сега, защо цял Египет  и Червено море са  под закрилата на Аллах и няма кемтрълс и пръскания и изхвърляния на боклуци в Червено море от индустриалната мръсотия на цивилизацията обитаваща границите на  Черно море примерно.
Не си сменят и часовото време  даже, нямат депресирания контрол на фреди меркюри на американските мултимедии с петна от кръв по стените  и  ужасната музика контролираща съзнанията  -   на джон ленън депресията,  нямат алкохолици, депресанти , музикални наркомани? Защо?..Защо...Защо Христос допусна това в Европа?

Тези теми съм ги обсъждала с теб на лични за фараонските времена, долината на мъртвите и експериментите на Змията.
Защо в Долината на мъртвите са изографисани отрязани глави по стените на гробниците?
Защо и на Йоан главата и тялото ползваха, като ритуал ? Защо прахта му е в Генуа, а ръката и главата в Монте Негро?
Кой евакуира Египет и защо? Къде са фараоните СЕГА ? Защо се крият зад фракции и ги е страх от Аллах? -(моля те не ни предавай- фракция на Менгеле и Хитлер и третия райх -споделена ми лично от фрагментирана личност от илюминати)..
..ах.../...защо?...
От Христос, нямат страх между другото, а си го ползват в гностицизма, като фойерверка, не че не му е дадена такава сила, просто е игнориран в момента.

И още нещо:

Цитат

Един от отговорите ти в темата " Любопитно " - доказва, че пишеш ти самата лъжи и догми по мой адрес, без лично да ме познаваш -  същото важи и за онези, които възхваляваш..... с благодарности  -  ключари, психари....и същевременно неосъзнато плюеш и пo себе си, като се представяш за избрана от  Христос и, че следваш  неговото съзнание.
Осъзнай се!

Знам, че не ти харесва истината, но е такава. А и ти сама доказа, онзи цитат от Библията, колко измамни  са сърцата на хората -  и ти казах, че контрола е от главата, а не от сърцата, защото този който органите е създал, а ти плюеш по него е свързал сърцето с мозъка и нервната система. Потърси този цитат в  Библията за глупостта на мъдрите и на измамното сърце и го фиксирай в АА -апокрифите.
.................
Преди да умре баба ми, ми каза така: - Ако искаш да узнаеш истината, трябва СЪРЦЕТО ти да стане като камък  – за да издържи на откровенията. Тоест психически здрав и непоклатим да си от това, което ще чуеш.
 Не ми каза да си стопя сърцето и блудствам с него по фарисейски  на където ме отведе фараона.

Ето сега говориш, galapagos. И Слава Богу! Защото аз искам всичко това да излезе наяве, затова няма да ти пиша в пощата абв, а във форумното ппостранство, за да се види какво обсъжсаме и защо.

И от къде започна и ти да казваш, че говоря за фараон? Ето това е, което намирам за непонятно.
Ти начена да повтаряш, че фараон се е вселил в мин сега напоследък! И че ме спасяваш от същия.
Мога да разбера, че би ме спасила, но не разбирам от кого за Бога! И знаеш ли защо, защото аз не искам да бъда спасявана, а да видя това, което искам да видя. Това е мой избор.

Та с теб обсъждах толкова пъти това видение. Помниш ли? Обсъждахме кого, покрай Птах? - Имхотеп, наричан още "Син на Птах"... Имхотеп, везир при фараона Джосер. Та значи, везир, а не фараон.
 Точно тогава, точно когато обсъждахме с теб всичко това, попаднах на онзи материал за връзката Имхотеп - Йосиф Прекрасни. И както винаги, от самото начало на нашата първа среща обсъдихме момента, в който се появява Мойсей. И говорихме за мощите на Йосиф, които той е завещал да не оставят за нищо на света в Египет! Коментирахме също битката на Архангел Михаил и Сатана за тялото на Мойсей. Помниш ли? И точно този ден се случи и излезе новината, че Гробницата на Йосиф в Палестина е опожарена... И отново коментирахме, говорихме за Възкресението и  опашната кост, а също за изгарянето на тялото и какво следва от това при Възкресението. Защото този Йосиф Прекрасни е продадения от братята си и отведен в Египет син на Иаков от Рахил, онзи на когото са се подигравали братята му, заради сънищата и виденията, които е имал.
И аз ти казах, че изображението на Имхотеп съвпада с това, което видях в гробницата.
И този Имхотеп има отговорност за извършване на ритуалността, участва при мумифизирането, а също при храмовия строеж, защото Птах е покровител на занаятите, на ковачите. Интересно нали. Масоните също се шмат за архитекти... Спомни си строежа на храма... Йосиф е пред-образ на Иисус, а Иисус е Храма. Ето затова се ровя, заради ритуалите и затова се бутам там, където бродят сенките и повярвай ми те не ме плашат, а близките ми, в пъти повече.
Надявам се разбра, че разбирам наистина, че е опасно, но в пъти по-опасно ви е да чувам, че Христос бил отстранен. И за Египет и Исляма. Изпревари ме с дни, понеже ще пиша нещо в тази посока, във връзка с Изида и Хор. Ако искаш винаги си добре дошла да напишеш това, което ти само можеш да кажеш в коментар в тези взаимовръзки. В АА ще ми е лесно това да става без спам, освен това на лични ти пишеш без да обиждаш никого и съм мечтала да видя същия човек във форумното пространство, а не само на лични!
Активен
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 733

« Отговор #17 -: (Петък) 30 Март 2018, 11:14 »

Grin
 Трътке,
Цитат
    Ти пък с тези празни гащи де се слагаш у  кюпа с *уровете?М? Tongue   
Друго си е, казваш, рязаната карабина у вас. Пълни гащурите догоре.
  Laugh
Активен
Неактивен Мила
Hero Member

« Отговор #18 -: (Събота) 31 Март 2018, 11:00 »

Мила

Цитат

..ах.../...защо?...

И още нещо:

Цитат

Осъзнай се!

.................
 Не ми каза да си стопя сърцето и блудствам с него по фарисейски  на където ме отведе фараона.

Добре, galapagos,

Не разбирам едно. Ти казваш, че те е грижа за мен. Прочети моля те това, вчера bojinkata го постави, не е някаква нова информация, но е обилна, и те питам като я прочетеш дали ще видиш нещо, за което съм говорила с теб и не само с теб на лични. Мен ме вълнува твоя коментар, защото с теб точно съм обсъждала едно видение, което съм имала и което е било може би най-важно за мен, заради странността на информацията, която съдържа. Поледния път на лични отново го споменах, защото видях една взаимовръзка с нещо друго, което бях видяла и което също сме коментирали с теб и ти писах за това. И сега те питам конкретно тук, намираш ли някаква връзка?! Защото връзка има, и ми е интересно какво ще кажеш, знаейки добре, че аз лично не знаех нищо от това, което пише в статията тогава, когато преди години те питах, но ти определено можеше да вържеш информацията, защото част от данните ги знаеше, но аз не, или най-малкото твърдиш, че ги знаеш, към днешна дата, но от преди. И като иде реч за фараоните и "неподправения", "демократичен" "фашистки" "ред", чийто плодове берем точно към днешна дата, съвместно с усилието да бъде вляти "бежанци" в Европа, не без усилие от Германска страна, (Меркел и сие, знаем че са от една дружинка с други видни, влиятелни госпожици от разни едни и тоже фамилии) в името на... "демокрацията" ли, (която дори Цезар отрече като възможна алтернатива), или в името на заветната идея на Хитлер (той бе маша, знам(!)), се случва това обединение на "определени" сили, заветната идея да бъде събрана в едно викингската сила с войнстващия дух на ислямските завоеватели! И разбира се всичко това на фона на безнравствената анархия, опошляваща човешката функционалност, с цел унищожаване на популацията по всички нива! - Само генетичния шок от това "случване" ще  задвижи един от механизмите на коварния план и ще достигне за няколко поколения да намали драстично присъствието на човешкия вид, пропорционално на появата на "подобрени, контролирани, чипирани хибриди", с изтрито понятие за етика и човешко присъствие. За Светия Дух и Господ май не е предвидено да ги има, защото тогава как ще си щипнат от големия пай? И бързат като пчелички, глупаците. Не те питам. Знам. Показвам ти пътя и защо се ровя в калта. Но ти знаеш нали, galapagos? Знаеш за фараоните и техните "илюминатски" кроежи? Нали ме пазиш от фараона, защо не направи връзката? Виж тук какво пише:
(и не ми казвай, че статията е тъпа! Статията е стандартна, информативна, и добра, защото не казва ново, но го казва достатъчно обобщено, ясно и все пак това са проверими данни, а ти живееш там, където е съвсем възможно да бъдат проверени в оригинал. Аз пък живея там, където Хитлер е твърдял, че се е изляла културата на Арабския свят, живея в една католическа държава, доколкото мога да го нарека държава. Т.е имам наблюдения.)

Какво крият световните лидери за Антарктида?:
https://www.youtube.com/watch?v=USaNZ_Ty-yY
https://www.youtube.com/watch?v=mFSQzRtqMH4

Например един сегмент от NOVA разказал, че пленените останки на капитан Charles Hall на злополучната експедиция POLARIS, една от първите американски авантюри към Северния полюс, били открити в един леден гроб от последваща полярна експедиция. Изглежда че, когато тялото било проучено било открито също че то съдържа отрова. От претърсените записи било открито също, че готвачът (който би бил в перфектна позиция в раздаването на отровата) и първият помощник-капитан на експедицията били немски окулти шпиони! Запомнете че немските тайни общества на Бавария, които помогнали за стремителното хвърляне в първата и втората световни войни, датират далеч назад до античните времена когато - следвайки окупацията на Египет - военните сили на (не)"Свещенната Римска Империя" базирани в Германия, мястото на правителството за HO.R.E, донасят от Египет черните гностични "змийски култове", които по-късно издигат баварския Illuminati, Баварското общество THULE и множество други по-малко познати сатанински расистки култове, които гравитирали около тези. Възможно ли е тези окултни шпиони, които саботирали експедицията POLARIS да са се опитвали да защитят тайна скрита дълбоко в полярните региони. Би ли могла тази тайна да е имала някаква връзка с древните сътрудничества между Баварските сатанински култове и влечугоподобните? Германски полярен изследовател, който ние ще идентифицираме като "Stefan" разкрива че "историческите" начала на немския интерес и изследвания в Антарктида или региона на Южния полюс започват през 1873, когато сър Eduard Dallman от името на току що основаното Германско Общество за Полярни Изследвания открил нови Антарктически пътища с неговия кораб "GRONLAND. "..... Dallman открил the "Kaiser –Wilhelm -Inseln" на западния вход на the Biskmarkstrasse покрай островите Biscoue. Изследвайки полярните региони, немците били вече по това време доста иновативни, "GRONLAND" е бил първият парен кораб, който видял антарктическия лед изобщо. В следващите 60 години място взели още 2 експедиционни тласъка , и две завършени експедиции били задоволени, а именно 1910 под Wilhem Filchner с неговия кораб "Deutschland" и 1925 със специално направен кораб за полярни експедиции, "Meteor" под командването на д-р Albert Metz. По време на последните години преди WWII германците предявили претенция за хегемония върху части от Антарктида и желанието да притежават своя собствена база се покачило неимоверно. По това време Антарктика не била сигурна поради международните договори като днес и прагматично доказателство на германските твърдения чрез единствен удар към южния полюс в навечерието на войната изглеждало като най-добрия избор. Самият Хитлер бил загрижен за опора в Антарктика и такава претенция би била използвана доста добре за Националсоциалистическата пропаганда и по-нататъшни демонстрации на възставщата "Суперсила Германия".

« Последна редакция: (Събота) 31 Март 2018, 11:07 от Мила » Активен
Неактивен Sht000
Newbie
*
Публикации: 40

« Отговор #19 -: (Събота) 31 Март 2018, 13:40 »

Grin
 Трътке,
Цитат
    Ти пък с тези празни гащи де се слагаш у  кюпа с *уровете?М? Tongue   
Друго си е, казваш, рязаната карабина у вас. Пълни гащурите догоре.
  Laugh

Да,Паци.
За предпочитане е всяка карабина,пред един дамски пистолет,пък бил той и българско производство с нерязана цев. Tongue
Активен
Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 814

« Отговор #20 -: (Събота) 31 Март 2018, 16:29 »

И така, в Апокрифна Академия открих, че мога да пиша спокойно, без това да пречи другиму, защото бих могла и ако реша, че отговорите му не са адекватни на изложението на темата ми да ги изтрия. Бих могла да му предложа да не спами, а да се изрази подобаващо...

Ще пиша в тази тема: "Благодарности"

http://xcombg.net/index.php?topic=2606.0

Тази тема е извън темите и е своегорода поле за изява на тези, които имат да кажат някому нещо от себе си. И вместо да го трупат из темите, ето тук на чисто могат да изразят своето отношение под съответната форма.

Като авторка на темата би трябвало да можеш да я заключиш ако искаш.

Може би имаш право за спама. Като се замислих,  по-добре в "Дядовата ръкавичка" Паци и Психия да си пишат на спокойствие, без някой да им спами.
Активен

Което е разумно, съществува, и което съществува, е разумно - Георг Хегел
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #21 -: (Вторник) 10 Април 2018, 10:58 »

Цитат
   Ми психясалото си пише там...А тук като не го искате,защо му задавате въпросите си в този форум,а не отатък в АА?
Ми ай първо осаферете се кой кво  иска...

Освен чий го дириш тук, друг въпрос не съм задавал.

Цитат
     Ооо,и ти "мъжкаря"  не се въздържа да наковеш на кокшките канчетата?Е нищо де..Така и така се включи в женския мухабет,ето,че с теб и Галка ставаме 4 фусти.Да цъкнем дамски белот? Wink

За втори път биеш под кръста. Типични *урвенски чалъми.
Два пъти та обадих на майка ти, а и ти по подобие на оня трол тука едва ли искаш трети път.
Питай си менторите какво е 3 от 3, оня явно знае и се кротна.
Научил съм си урока, ма явно ти не си.
Съжалявам, че те надцених. Не си кокошка - патка си, и то от ходжовите.
Не те плаша, аз съм миролюбив човек.
Време е да осъзнаеш, че тук стоиш срещу огледало.(па макар и в тъмна стая) Wink
Повече няма да ти обръщам внимание на провокациите поради причината, че обичам жените и не искам някоя да пострада, па макар и това да си ти. Пиши си спокойно в академията, там не пречиш на никого.
Тук не си желана.
Активен
Неактивен Sht000
Newbie
*

« Отговор #22 -: (Вторник) 10 Април 2018, 19:04 »

Освен чий го дириш тук, друг въпрос не съм задавал.

За втори път биеш под кръста. Типични *урвенски чалъми.
Два пъти та обадих на майка ти, а и ти по подобие на оня трол тука едва ли искаш трети път.
Питай си менторите какво е 3 от 3, оня явно знае и се кротна.
Научил съм си урока, ма явно ти не си.
Съжалявам, че те надцених. Не си кокошка - патка си, и то от ходжовите.
Не те плаша, аз съм миролюбив човек.
Време е да осъзнаеш, че тук стоиш срещу огледало.(па макар и в тъмна стая) Wink
Повече няма да ти обръщам внимание на провокациите поради причината, че обичам жените и не искам някоя да пострада, па макар и това да си ти. Пиши си спокойно в академията, там не пречиш на никого.
Тук не си желана.

Чии го диря тук,ти отговорих.Няма смисъл по няколко пъти да питаш едно и също.

И гледам..Много зор имаш да се вреш при майка ми.Вече втори път я споменаваш.При третото споменаване (с което "Плашиш" гаргите),ти пожелавам не само да си останеш при нея за дълго,ами и дано те срещне баща ми,щото и на него са му любопитни твоите "жалвания" от щерка му...

Тук не си желана.

Отивам да си вържа черна панделка на метлата..
« Последна редакция: (Вторник) 10 Април 2018, 19:10 от Sht000 » Активен
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #23 -: (Сряда) 11 Април 2018, 09:22 »

По повод на вчерашната "дискусия" относно желанието, и най-вече възможността за изява в АА, рекох и Аз да се изходя по въпроса относно темите, обсъждани там. Както съм отбелязвал и преди, фърлям по едно очо за сверка. Да видя местните "капацитети" до къде са я докарали. Пак са до кривата круша, и не могат да се качат въпреки напъните.
Бих желал постът ми да не се приема като своеобразен хейт срещу някои, а по-скоро като градивна критика.
Мила, моите уважения, но какво толкова му се кефиш на наш Форум? Че чак си се и задъхала да му пишеш на лични.
Намерил на дръвника брадва, дето казваше баща ми.
Търсих истината 14 години, пише той ,и изведнъж - баси майката, намерих я! Разсекретиха проект гейтуей! То не е хубу човек да вярва на всичко написано, но щом е от "авторитетен" източник - е задължително. Пък и така са го описали, че как човек да не повярва.

Айде сега, Мила, по водолейски да та щипна.  Wink
Прочиташ темата на форумчо, и хоп - еврика, открих синхроничност между текст и лични преживявания.
А да ти идва на акъла, че имаш синхронности защото си била част от тоя същия проект?
М?
Даскала ми по математика навремето обичаше да казва: Малко акъл ти трябва, ма навреме да ти дойде.
Тя и Гал та поощипа наскоро, ма явно не схвана намека.
Те ония в АА се мъчат да стоят в изолация като баш модератори, обаче изолацията им румънска.
От бая време си имат Кипензов, и май не им е по вкуса. Няма нужда Аз или бай ти Меандъра да се вихрим там, оня им стига.  Grin
Айде и от мен стига толкова по тая тема, че ей сега ше доприпка онуй психясалото с рулетката, да ми брои космите по мъдята.
 Cool
« Последна редакция: (Сряда) 11 Април 2018, 09:42 от paci1 » Активен
Неактивен Мила
Hero Member

« Отговор #24 -: (Сряда) 11 Април 2018, 17:03 »

По повод на вчерашната "дискусия" относно желанието, и най-вече възможността за изява в АА, рекох и Аз да се изходя по въпроса относно темите, обсъждани там. Както съм отбелязвал и преди, фърлям по едно очо за сверка. Да видя местните "капацитети" до къде са я докарали. Пак са до кривата круша, и не могат да се качат въпреки напъните.
Бих желал постът ми да не се приема като своеобразен хейт срещу някои, а по-скоро като градивна критика.
Мила, моите уважения, но какво толкова му се кефиш на наш Форум? Че чак си се и задъхала да му пишеш на лични.
Намерил на дръвника брадва, дето казваше баща ми.
Търсих истината 14 години, пише той ,и изведнъж - баси майката, намерих я! Разсекретиха проект гейтуей! То не е хубу човек да вярва на всичко написано, но щом е от "авторитетен" източник - е задължително. Пък и така са го описали, че как човек да не повярва.

Айде сега, Мила, по водолейски да та щипна.  Wink
Прочиташ темата на форумчо, и хоп - еврика, открих синхроничност между текст и лични преживявания.
А да ти идва на акъла, че имаш синхронности защото си била част от тоя същия проект?
М?
Даскала ми по математика навремето обичаше да казва: Малко акъл ти трябва, ма навреме да ти дойде.
Тя и Гал та поощипа наскоро, ма явно не схвана намека.
Те ония в АА се мъчат да стоят в изолация като баш модератори, обаче изолацията им румънска.
От бая време си имат Кипензов, и май не им е по вкуса. Няма нужда Аз или бай ти Меандъра да се вихрим там, оня им стига.  Grin
Айде и от мен стига толкова по тая тема, че ей сега ше доприпка онуй психясалото с рулетката, да ми брои космите по мъдята.
 Cool

Говориш за " ДОКУМЕНТИ: Разсекретено от ЦРУ, 1983г ---- Проект "Гейтуей"
Това тук:
http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=333.0

И как? Аз съм на светлинни години от ЦРУ и Проектите им. Или може би участвам "безсъзнателно" като не-съзнаваща "жертва," плод на многогодишна соц.-капиталистически проект, посветен на изследване на ума и  съзнанието, в частност. Много интересно. Ти в какво отношение намираш да съм "била част от същия проект"?

Същата история като с фараона. А дори тук миналата година в тема "Херменевтика" има цитат на galaxsis, обаче тогава не бе интересно да се обсъжда този странен аспект (?!):

http://xcombg.net/index.php?topic=2272.msg48343#msg48343

galaxsis:

Погледнах за Птах и да наистина има общи черти с Имхотеп. Бил е покровител на занаятите и е бил тъждествен с гръцкия Хефест.

Открих и още нещо за "КА" - след смъртта КА продължава да съществува във вътрешността на гробницата. Йероглифа се изобразява с две дигнати  ръце на горе. Хнум е създател на КА.

Свързвам КА ( протегнатите ръце) с ограничението на Духа да напусне гробницата и за връзката на мумифицираното тяло с Духа на по Високо ниво. Това за което Левашов споменава за криптите и невъзможността на Духа да достигне по високо планетарна ниво / затворничеството на духа/

Явно жрецът, гуруто е този, който способства на КА да влезе в ново тяло и ако боговете са имали много по няколко КА, то въпроса опира как се създава КА?

Дали, като се разделят органите и всеки орган за себе си създава "сила", като сърцето "ИБ"...
или става въпрос за фрагментация  на "КА" - Монарх робите.

Накрая да не се окаже, че нашият истински Дух, обитава, някоя египетска гробница около някоя мумия и ние сме само проява на някое от неговите  КА. (Бел!)
Историите за самадхи - неразложениете тела в Хималайските пещери и проявата на Духа им в човешки тела. 

Но по насетне се получи:
galapagos:
И пак за теб го пиша, защото знам че съм те запознала с някой  неща от части. Преди да умре баба ми, ми каза така: - Ако искаш да узнаеш истината, трябва СЪРЦЕТО ти да стане като камък  – за да издържи на откровенията. Тоест психически здрав и непоклатим да си от това, което ще чуеш. 

galapagos, Това за "каменното сърце". ... Това е да затихне ума и сърцето в една фаза, за да е чисто възприятието. Това е  понятие/състояние на възприятие, да.
Не обичаш цитати. На английски също, но за да не те подведа в превода, провери го през гугъл-преводач:

To come face-to-face with God is to look oneself in the Eye. To apprehend God is to apprehend ONESELF and to realize that THIS perceived reality -- THIS plane of existence is a Vision -- one of many Visions. Alchemy is the total science of Energy Transformation & Regeneration. This means that Philosophers of Fire attempt to create or capture 'sunshine' or 'soul-energy.' The alchemical quest is to revivify ones own Soul. It is both a transcendence and an ascendance, and to discover The Stone of The Wise is indeed to BECOME The Stone. Ancient Egyptian & Vedic texts speak of the Adept living his life as a Crystal. The Knowing One is experiencing Oneself also means that one experiences Omnipresence. One is able to see what has been, what IS, what will be and ALL that can ever be, all in a single glance. 
--Nicolas Haywood

galapagos, В АА пписъства следната опция при вход:

Потребителско име:

Парола:

Продължителност на сесията:

Безсрочна сесия:

Ползвам "Безсрочна сесия". Т.е и да не "вися" по цял ден, е отбелязано, че присъствам.

======= ======= =======

Относно синхроничността.

paci1, аз и в темата на Стамата говорих за "синхронност", но се прояви таз заран, при слушане на сериала "Столичани в повече"... една фраза за овена дойде съвсем "синхронично" с темата на Стамата за жертвеното агне.

И да, ако се присетя нещо по някоя тема, която е нечия или с нечие участие, чието мнение ме вълнува, или чието мнение бих искала да уточня, или бих искала да напиша нещо, което ме съмнява все пак дали е подходящо да присъства, защото темата не е моя, аз осъществявам контакт със съответния човек на лични.

Активен
Неактивен galapagos
Jr. Member
**

« Отговор #25 -: (Сряда) 11 Април 2018, 18:05 »

Mила, в момента нямам време да се занимавам подробно с тези неща, но понеже знам че си в час и с други подробности около духа, стоящ  зад този проект  Г., ( Египет)...и  зад темите обсъждани ни заедно тук и на лични ще споделя каква информация получих от онзи дух преди броени дни , за който писах в темета за 48 часа на данте сантори  преди време и предрече атентатите в Европа...(вж. подробности в темата, която пусна ти самата в анонимния).
Ето ти дословно някой неща: Ще прескоча подробности, които енергийно ме застрашават, да споделя.

'''''''''''''''''''''''''''''''''
Започва трета световна война ( ?'' - знак на духа) - напуска Европа и ще се скрие в Египет, отново ще диктува на Тръмп. Ще бъде там до второто пришествие.Тогава Исус, Мохамед, Ра, Буда и Кришна ще се обединят и ще станат едно огромно кълбо - ще взривят Земята. /В Египет ще се спасят много хора и в Монголия. Америка и Русия ще бъдат пометени. България няма да съществува, Италия също - Рим. Земята на Моисей ще бъде спасена и ще остане само тя в голям океан. Без континенти. Всичко ще бъде вода.Пирамиди няма да има и ще бъдат унищожени. В голямото събиране на Боговете - Египетските  и Гръцките няма да учавствуват, Тангра също.  Ще учавстват само Исус, Мохамед и Кришна.
Тези дни щатите ще ударят Сирия. Асад ще бъде свален скоро.
'''''''''''''
информация от днес:
https://www.novini.bg/news/476918-%D1%82%D1%80%D1%8A%D0%BC%D0%BF-%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B8%D1%8F-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B3%D0%BE%D1%82%D0%B2%D0%B8-%D1%81%D0%B5-%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B8-%D1%89%D0%B5-%D0%B4%D0%BE%D0%B9%D0%B4%D0%B0%D1%82-%D0%B2-%D1%81%D0%B8%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D1%85%D1%83%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%B8-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8-%D0%B8-%D1%83%D0%BC%D0%BD%D0%B8.html
''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Тази информация я получих преди седмица, но днес я споделям поради напрегнатото положение в Сирия и я пиша специално за Мила, поради факта че е запозната с предишни събития от мен и този Дух.
 Така че това е само информация за нея .
Активен
Неактивен Sht000
Newbie
*

« Отговор #26 -: (Сряда) 11 Април 2018, 18:37 »

Cool

Oдма почвам да ти ги броя,само да намеря микроскоп.. Cool
Активен
Неактивен Vale
Jr. Member
**
Публикации: 98

« Отговор #27 -: (Сряда) 11 Април 2018, 19:37 »

galapagos, извинявай че се намесвам, ама от това дето си написала е вярно само, че започва третата световна и че духът ще си отиде от Европа. Не знам защо вдигате толкова шум за Сирия, след като войната няма да почне там. И ако трябва да сме точни, докато не се случи апокалипсиса битките няма да ги смятат за световна война. Така че требва да чакаме война на америкосите с Иран. Целия шум около Сирия го правят журналистите. Като дойде времето, ще напиша повече подробности.
Активен
Неактивен galapagos
Jr. Member
**

« Отговор #28 -: (Сряда) 11 Април 2018, 20:43 »

Vale, аз лично никога не ползвам журналисти, когато пиша по даден въпрос и
 Мила го знае това.

Пиша от други източници, ползвам журналистите,  когато удостоверят дадено събитие - след случката.

Виж все пак това: -  във връзка с Иран и събитията - корените на конфликта.

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%B7%D0%B8%D0%B4%D0%B8

Ези́дите, също йезиди или язиди, (самоназвание: езди; на кюрдски: êzdî)[1][2][3][4], говорещи на *урманджийски език от кюрдската група на арийския клон в индоевропейското семейство, са кюрдска етно-религиозна група. Религията им, езидизъм, е свързана с древните месопотамските религии и комбинира аспекти от зороастризма, исляма, християнството и юдаизма

Цитат
 Езидите са монотеисти,[14][15] вярвайки, че Бог е създателят на света, като го е поставил под закрилата на седем свещени създания или ангели, чиито вожд е Малак Тавус, ангелът-паун. Ангелът-паун като господар на света причинява и добро, и лошо на хората, а този двойнствен характер е отразен в митовете за неговото собствено лишаване от покровителството на Бог, преди неговите сълзи на разкаянието да изгасят огньовете на неговия адски затвор и да бъде помирен с Бог.[16]

Тази вяра бива свързвана от някои хора със суфистките мистични изображения на Иблис, който също отказва да се просне до Адам, въпреки изричната заповед на Бог да направи так

И това погледни:
Цитат
Иблис
от Уикипедия, свободната енциклопедия

Иблис, наричан също Шейтан или Шайтан е името на Дявола в исляма/Корана. Името Шейтан произхожда от ивритското Сатан(а) (противник), а “Иблис” – вероятно от гръцкото Diabolos (дявол).

В Корана Шейтанът/Иблисът (شيطان/ إبليس) се появява за първи път още при историята за сътворението на света. След като Господ създал Адам и Ева, той заповядал на ангелите да им се подчиняват. Всички го сторили, с изключение на един, който казал: “Аз съм по-добър от Адам. Мен си ме направил от огън, а него – (само) от кал” (Коран, сура 38, стих 76). Затова Иблисът бил изгонен от небето, но наказанието му продължава и до днес. За Иблиса се казва, че е онзи, който се чува, но не се вижда.

В Корана и в тълкуванията на святата за мюсюлманите книга съществуват противоречиви мнения дали Иблиса принадлежи към ангелите или към джиновете. Най-често срещаното мнение е, че Иблисът е създаден от огъня джин (Сура 38, 76; сура 55, 14; сура 15, 27). Други причисляват Иблиса към ангелите: "И Ние казахме на ангелите: 'Подчинете се на Адам' те се подчиниха, освен Иблиса. Той отказа във високомерието си..." (Сура 2, 34).  
Активен
Неактивен Vale
Jr. Member
**
Публикации: 98

« Отговор #29 -: (Сряда) 11 Април 2018, 21:17 »

galapagos, със това в общи линий съм съгласен. И че дявола движи събитията на Земята съм съгласен. Бих уточнил само като дреболия, че Сатан е по-точно да се превежда като 'подстрекател', а не като противник. Но да, подстрекаването е движеща сила, съгласен съм. Просто уточнявах, че на територията на Сирия вече се случи това, което имаше да се случва. Мекеретата на америкосите си подвиха опашките, а и самите америкоси, колкото и да се правят на велики, немат намерение да се бият там с руснаците. Положението в светъ ще се промени, когато америкосите отидат да се бият с Иран. Даже да предположим че америкосите пуснат няколко ракети по Сирия, какво толкова ще стане - ами Израел вече го напражи и нищо не се случи. А най-вероятно америкосите нищо няма да направят. За това аз смятам че шумът около Сирия е излишен. Много е вероятно америкосите да си събират войските в района, защото искат да ударят Иран. А Сирия е удобен предлог.
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: