Енергийно изчистване
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Енергийно изчистване  (Прочетена 255 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен galapagos
Jr. Member
**
Публикации: 90

« -: (Събота) 17 Февруари 2018, 20:45 »

Здравейте!

Изчетох, доста материал от вашия форум за хора с проблеми в сънищата и астрални атаки, енергийни импланти.
Направи ми впечатление, че много от тях, вместо да се освободят и изчистят,   втъват все повече в тях,  естествено с чужда намеса.
Вместо да се даде, съвет изпитан с резултат върху съзнанието и живота на  човека споделил информацията,  се дават абсурдни съвети, да се чете Кастанеда, дон Хуан.. или да се изследва ектоплазмата на медиумите изтичаща от тях, препоръчват се блогъри...
Самите инициатори на SOS -помощ са предимно цитатници, а не хора със знания за мен лично от видяното тук.
Което се явява степен втора на пропадане на "душата", потърсила отговор, във форум, където се сблъсква със замърсяване на съзнанието си от самото начало , от съветници и цитатници, без допир до това знание.
 Но тук ще отбележа, че самите хора, цитиращи чуждия опит и знание не са виновни, защото и те самите са  изкусно манипулирани от невидими сили, с цел  да концентрират енергия върху жертвата точно с това, което му пращат да прочете.

Истината е , че няма как в свят потънал в технологии и замърсени съзнания, човек да избегне това замърсяване , особено в Европа.

Всъщност, мога да ви дам една изпитана рецепта, да не се занимават с Вас, астрално и да влизат в сънищата, поне временно.

Рецепта:

Взимате си 1 месец отпуск и си избирате примерно място, където технологиите са отсечени от части. Червено море да речем.
Избирате си Хотел, който е в пустинята и на Червено море.
Целта е да избегнете замърсяванията в Европа и по някой други континенти.
И се отдавате на гмуркания, между коралови рифове и най-вече допир до подводните обитатели, които комуникират с вас . Колкото повече на дълбоко слизате, толкова повече нямат достъп до вас през нощта.
Или казано по просто,  самата флоура  и съставките на морската вода, са като очистители на тялото, и казано по ясно затварят канали в астрла на същества, които не могат да се доберат до Вас без технология.
Активен
Неактивен Волквич
Newbie
*
Публикации: 28

« Отговор #1 -: (Понеделник) 19 Февруари 2018, 01:04 »

Всъщност дават полезни съвети тези хора ,че наистина в моя случай много много си мислех,че има методи по доктрина. Тази рецепта е всъщност много добра,но в повечето случаи (както в моя) хората са обвързани с задачи (било то работа или учене). Не съм от типовете хора ,които питат въпроси когато хал хабер си нямат.Техниката като цяло е вид наркотик (колкото и странно да звучи) и ако не се опиташ сам да се откъснеш от този наркотик, нямаш никакъв шанс за успех. Например интернета е копиран като идея от информационното поле или с други думи казано Акаша .В ежедневието всеки човек ,който се мъчи по някакъв начин да израсне духовно (колкото и прехвалено да звучи) винаги се сблъсква  с идиоти (съжалявам за израза), нисковибрационна музика (което е изключително вредно) ,стрес и т.н. Добре е по този метод да се пречистваме т.е да си даваме почивка. В моят случай,тъй като от мен все още не зависят семейните финанси от мен не зависят много работи,но тези неща които зависят са здраво захванати.Какво имам предвид - за да бъда оптимален с задачите ми ,които са пагобно важни,защото от тях ми зависят дните до края на живота ми точно в този етап ,си давам почивка - ментална.Отделям се сам със себе си и правя това което искам и което после не ми човърка съвеста (защото например много хора обичат да пият,но после ги боли глава от това).Говоря за хобита . В случая занимавам се с бойни изкуства ,музика и по настоящем оригами. В твоя случай ти се занимаваш с гмуркане. По този начин научно погледнато ти редуцираш стреса ,забравяш за проблемите и се телепортираш на място на безвремие ,забавление и отмора.Питах за Кастанеда и Дон Хуан и се радвах освен моите въпроси да прочета нещо повече. А най- добрият начин да не се занимават с нас (извлечен от моят личен опит) на обществено място (каквото е училището) е да четеш книга или да учиш. Бякат от вас като попарени  Grin .Проблема е единствено в нас самите т.е и ние си се натоварваме сами. Един ден една тема от 3 страници може да ти се вижда нищо работа ,друг ден да ти се вижда планина.Зависи от къде ще го погледнеш.Потценяването също спъва. Мерси за рецептата. Взема ли си испитите него ще направя  Smiley Wink
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: