Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Битие 2018  (Прочетена 211 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 733

« -: (Сряда) 14 Февруари 2018, 12:21 »

Ей тук:
http://djadjo.blogspot.bg/search?updated-max=2017-03-20T09:40:00%2B02:00&max-results=7

една девойка(поне за такава се представя Undecided) се е докоснала до нещата, които обсъждаме тук.
От целия блог, само тази страничка/пост ми направи впечатление. Останалата част от блога за мен е ситен талаш. Самият пост е в страничката мааалко по-надолу. Ето част от нея:

ЗАЩО ВЕЧЕ НЕ СЪМ СВЕТЛИНЕН РАБОТНИК

Не, не съм преминал към тъмната страна, а по-скоро трансцендирам вземането на страна. Тази статия е вероятно най-важният материал, който съм написал досега, и, за да предам цялото послание, е нужно малко да се върна назад. Останете с мен и докато стигнете до края ще разберете защо никога повече няма да се нарека "светлинен работник". Планетата Земя и голяма част от нашето кътче на вселената от дълго време са жертва на магия – магия, която изпълва умовете ни със съмнение относно това дали сме или не сме свързани с Безкрайния Източник на цялото творение. Магията ни кара да се чувстваме самотни, уязвими и изолирани – прокудени от Небесните Царства и захвърлени в един жесток, безскрупулен свят. Тази магия е чиста измислица, измама от най-висш порядък, но е обхванала дълбоко този и други светове. На тази холографска магия е вътрешно присъща идеята, че дуалността и полярността са естествени аспекти на живота и че ние трябва да служим на едната или на другата страна на дуалността. Това елегантно просто внушение за двойственост е станало толкова общоприето, че сме изгубили от поглед по-голямата холографска магия, от която то произтича. В действителност, ние напълно сме изгубили от поглед холограмата и сме започнали да вярваме, че тя представлява съвкупната реалност. Хората са били обусловени да боготворят холографската измама и агентите, които я увековечават. Индусите са наричали тази холограма Мая, а гностиците са я наричали Покварения Демиург. Според мен този термин представлява едно доста точно описание и оттук нататък аз ще я наричам покварения демиург. Мрак в противовес на (фалшива) Светлина – дуалността на демиурга За да може да улови и контролира възможно най-широкия спектър от души, поквареният демиург разделил агентите си на два привидно противоположни отбора: Мрак в противовес на (фалшива) Светлина. Не всеки може да бъде светец, така че в рамките на демиурга трябва да има място и за грешници, стига всички участници да са под неговата магия. Онова, което е от най-голямо значение за демиурга, е ние да боготворим самия него или един от агентите му, без значение дали този агент е от светлия или от тъмния отбор. Играчите в тази космическа, многоизмерна драма имат много имена и вие несъмнено сте чували някои от тях като: Луцифер, Йехова, Велзевул, Архангел Михаил, Сатана (който е различен от Луцифер), Аштар, дузини Арх(онт) ангели, предполагаеми възнесени "учители" и различни други канализирани същности. Макар че някои от тези същества играят за отбора на мрака, а някои – за отбора на (фалшивата) светлина, те ВСИЧКИ в крайна сметка играят за покварения демиург, който ги контролира. Тази, накратко, е най-голямата тайна на архонтите: Те са не само "злите, демонични същества", но и онези, които претендират, че са ангели и възнесени учители      

Не знам защо, но съм на същото мнение, че бели и черни играят в един отбор. Справка - народното събрание. Пред камерите се "карат" , а в коридорите се прегръщат.
И мааат еФтини кифтета.  Wink
Със зелена салата, репички, краставици и балсамов оцет за гарнитура много ги ям. Laugh

п.п. Малко е старичко като инфо, но пък е интересна гледна точка:
https://www.youtube.com/watch?v=PO3_VQFsTFg&list=PLbL5ADkc4Vk2ilVXGaJ8tEyD_TDWFE7S8
« Последна редакция: (Сряда) 14 Февруари 2018, 13:06 от paci1 » Активен
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 733

« Отговор #1 -: (Неделя) 18 Февруари 2018, 17:51 »

Ровичках нещо из форума, и като прочетох това:
Цитат
   Според мене на Земята не би трябвало да има раси.А защо има ,ще разберем.Имам съмнението,че тук има в човешки вид цялото ни село.А то е, слънчевата система.Но, само черните не ми се връзват.А тялото има способност да показва/издава носителя му.Нищо лично,но ще се види.Във видов ден сме,просто трябва чакане.Аз гледам очите!?!        
се сетих за една работа.
В момента там където работя има трима кривогледи. И трите са жени. Едната май е с македонска жилка, другата е циганка а третата е омъжена за турчин(българка е доколкото знам).Колектива е от около десет човека. Едва ли е случайност. Undecided
« Последна редакция: (Неделя) 18 Февруари 2018, 18:02 от paci1 » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: