В търсене на знания
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: В търсене на знания  (Прочетена 1756 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Волквич
Newbie
*
Публикации: 28

« Отговор #60 -: (Сряда) 21 Март 2018, 21:16 »

Сигурно го схващам , а може би ще го схвана. Ако е рекъл господ...
Наистина изключително много съм благодарен на всички Ви,защото освен размисли имах и практики в тези насоки в които говорихме (доста общо казано и не толкова конкретно ,но все пак... ) Някои неща които ми казахте ,без показ на формата и обема им ги видях,усетих,осъзнах. Други ... хич.
meander
И твоето съждение е вярно,но вселената е толкова голяма(вече усетено,разбрано,видяно,) , тя е толкова необятна ,че има толкова много възможности отвъд представите. Може би това е моя начин, или може би това е моята лампа в тъмнината (метафора, звучаща толкова мазникава...)
Проблема е ,че не всички сме еднакви (от където искаш го погледни това съждение). Като нямам учител от който да крада занаят ,защото занаята се краде, ще търся и ще подбирам.Може и само аз да съм прав,може и само ти да си прав, може и двамата да грешим. Може ...
Като става въпрос, нещата тук не са конкретизирани ,че да почна да ги използвам на готово.  Roll Eyes
Активен
Неактивен 13 Годеница на Принца
Newbie
*
Публикации: 21

« Отговор #61 -: (Понеделник) 14 Май 2018, 19:12 »

Ключарчето:
В бъдещето планирам да обясня и дам на хората това познание - да разберат механиката зад всички способности, основните принципи и познания, които умишлено се пазят от определени фракции. Да знаят как е възможно някой без духовна зрялост да има способности. Как ще се ползва това знание си зависи от свободната воля на индивида, като винаги неразбирането на основни принципи и вървенето против тях...

Пишеш-бришеш, тия словесни водопади ми докараха дупка в главата.  Ама на  нас  ни трябват не  фрагментирани знания, съмнителни напътствия и временни умения, а кода на бог, когато не бълнува. Ако ни хареса Образа, може и да се напънем да го наподобим (13 те годеници). Ма не е сигурно.

Иначе способностите ти и бъдещето стигат (винаги) до 2 метра под земята (ако не си фараон или индийски циганин) и после вятър и мъгла - спомен за себе си никакъв.  На това ли му викаш СПОСОБ?

Вървенето протов тях какво, бре?
Въртиш-сучеш, някакви дарове очакваш Smiley На любов си играеш...
Ама пак си си безпаметно смъртен.
Просто правиш малко по-шарена  (не е сигурно) визията на бъдещите поКоления (и те не са сигурни) за това "що е човек".

Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: