Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: САМОДЕЛКА С КПД>1  (Прочетена 1301 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен hacko
Sr. Member
Публикации: 292

« -: (Понеделник) 05 Февруари 2018, 19:05 »

Копирам информация за устройство , чийто собственик твърди, че има КПД повече от 1.
Източник: http://apocryphal-academy.com/index.php?topic=319.0

"Мотор тип Бедини SG с Тесла ключ и отделен генератор"

"Информацията е доста, и има много за обясняване не толкова поради факта, че много хора знаят твърде малко, колкото поради факта, че твърде много хора са приучени и кондиционирани да вярват в твърде много лъжи. Затова, за сега ще спестя цифровата информация, тъй като все още провеждам калибровка и най-различни тествания, не искам да споменавам цифри, които после ще ми се наложи, по всяка вероятност, да променям. Това, че е КПД>1 е очевидно. Предстои обаче точно да се определи за какво става дума, на око ми се струва, че може би е нещо като КПД>4, но за да говоря с пълна сигурност, са нужни твърди тестове.
"Твърди тестове" означава прилагане на енергията в реално свършена работа. Фарадей е предпочитал да измерва енергията от всичките си експерименти не чрез достъпните за времето му уреди за измерване на характеристиките на електричество, а според това дали определената енергия може да разгражда вода. Така се раждат Фарадеевите закони за електролизата, които определят количествените отношения между вложената електроенергия и химическите промени във веществото. Уредите често лъжат, мого по-често, отколкото използващите ги предполагат, а съвременните уреди на всичкото отгоре са слепи за много от формите на енергията, да не кажа за почти всичките й форми, с изключение на една или две. "Твърдият тест" - дали дадено нещо върши работа, за колко време и колко често, е единственото измерване, на което трябва да се осланяте.
Междувременно, ще започна да обяснявам теорията. От следващата си публикация нататък ще считам, че заинтересуваните читатели са прочели "Бедини SG" - Наръчник за начинаещи" поне веднъж."
Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #1 -: (Понеделник) 05 Февруари 2018, 20:40 »

Grin
hacko
Ти добре ли си.Щом те вълнува темата тя е там защо я местиш тука?Там сте академията тука сме умрял форум по думите на ламбо.
Ако си търсиш псувните добре.Ако искаш да си приказваш сам толкова по зле за тебе.
Не се излагайте.
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 7220
мислите определят съдбата ти

« Отговор #2 -: (Вторник) 06 Февруари 2018, 11:24 »

meander, притеснен ми се виждаш!? Ми hacko да пише където иска! Цензор ли го раздаваш!? Като искаш  да вземеш отношение пиши по темата, а не се заяждай!
Активен

bojinkata
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #3 -: (Вторник) 06 Февруари 2018, 12:40 »

Grin
Чак притеснен айде холан.Форума има написано отгоре за какво е.Самоделките на форум/п/ са си в друга сфера,а тя е технологичната.Форум/п/  си направи академия,и си е отворил темата.Ся кво остава и форум/п/ да се домъкне щото някой му е гепил темата или си търси начин как пак да се закачи тука.Щото гледам че от голямото тупкане в гърдите академията пращи от "живот". Има и гаража нет. Там на драго сърце ще му обърнат внимание.
А делото му тука е неуважение към форума тук щото езотериката е свързана с био енергията а не с технологиите свързани с изкуствената енергия.Разликата е много голяма.
Пък и тебе какво те касае как се чуствам нали ти си носиш лайната тука.Каква работа имат тука политика и войни?Ама нали трябва да се сере за някой сребърник? М?
Гледай си лайновоза и не се кахъри за мене.
А за протокола съм по темата и съм го питал нещо,адвокат ли си му?
 Cool
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #4 -: (Вторник) 06 Февруари 2018, 14:00 »

Ясно, играеш го цензор! А ще пиша каквото си искам. Май не си в час какви раздели има във форума! За сведение има и военни и политически и кво ти сака душата!
 А, и не се натрапвам с тъпи съвети и обиди! Ми толкова ти стига багажа. Простено ти е! Под слънцето има място за всички, но се излагаш! Cool
Активен

bojinkata
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #5 -: (Вторник) 06 Февруари 2018, 14:24 »

Grin
Цитат
Ми толкова ти стига багажа. Простено ти е! Под слънцето има място за всички, но се излагаш!
Ми кой колкото има.Тебе кат те гледам може да не се вяснеш бая време ама някой напише ли нещо чуствително за някои веднага се появяваш и затрупваш написаното да не се вижда с копи пейст.Ако копи пейста е писане направо си се скъсал от писане.А и не съм забравил в кой отбор си.
Прошка не съм искал и няма такова нещо.Тъй че не ме касае.
А политиката и войните са свързани с най тежките енергии.Щом те влекат каквото повикало такова дошло.Не съм ти пазвантин,живота ти си е твоя отговорност.Мога само да обърна внимание но не и да ви казвам какво да правите със живота си, или да ти държа сметка.
Не са имам за гуру но гледам като кажа нещо да е мое не копи пейст и да дам и разбираем пример.Толкова мога.
Ако това му викаш цензор, Аз му викам вменяване което си е чисто джендърски способ,да не казвам друга дума.
А и щом не съм съгласен с нещо мога да си изкажа несъгласието въпреки твоите мераци.Даже можем и да отворим приказка и всеки да си изложи гледната точка.
Ма дреме ми.
 Cool
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #6 -: (Вторник) 06 Февруари 2018, 16:34 »

meander, благодаря че пак намина. Защото не ти ясно  за какво става въпрос в темата и естествено започваш веднага да плюеш по нея, с две думи - засяга много важен аспект в нашия живот и не само в икономиката, а и екологията, физиката, химията и тн. И тъй като заплашва най-вече банковите сметки на кабалата, за това не само ти, но и Те са против разгласяването на тези истини. За тази цел се крие и е забранено да се говори и  за ЕТЕРА, който е бил първи елемент в оригиналната таблица на Менделеев, но в последствие по заповед от горепосочените е ИЗЧЕЗНАЛ въобще от нея. Толкоз! Останалото може да си го научиш като домашно, ако искаш.
   Тази машина с КПД > 1 e реализация  именно на тези прогресивни разработки на Тесла и неговите последователи и естествено темата е добра дошла във форума.
Активен

bojinkata
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #7 -: (Вторник) 06 Февруари 2018, 18:31 »

Grin

Цитат
Тази машина с КПД > 1 e реализация  именно на тези прогресивни разработки на Тесла и неговите последователи и естествено темата е добра дошла във форума.
Глупости на търкалета.И къде съм наминал като съм си у нас?
Липсва ми само да кажеш че учените работят за благото на човека.И може да е вярно.Между човек и хора намирам голяма разлика.Щото масово човечеството е паразит и живеят на гърба на хората.
Казах си мнението за разликата между учени и майстори.
Може ли един хипотетичен въпрос.
Предстои технологиите  да влязат във конфликт със Земните енергии.Какво ще стане?
И друг път е ставало,всичката технология умирга на момента.
Какво ще стане със човечеството и колко време ще изкара без технологиите като няма никакви лични знания, умения и енергия?
Може да не ми отговаряш,щото аз съм наясно.
 Cool
Активен

Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #8 -: (Сряда) 07 Февруари 2018, 11:30 »

Нищо не ти е ясно! Куп слама и много омраза!
Активен

bojinkata
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 733

« Отговор #9 -: (Сряда) 07 Февруари 2018, 12:55 »

Божинката,
Цитат
  Нищо не ти е ясно! Куп слама и много омраза!    
Не се изживявам като адвокат на някого, обаче ти като мастър копи мен би ли споделил с форума яснотите си по темата? Знаеш ли от кога тръпна в очакване да ни просветиш? Kiss
И в заключение бих казал, че ако не си ти човекът, който носи Истина и Просветление тук, този форум би се сринал.
В никакъв случай не ми благодари за милите думи към Теб, които всъщност  не могат да изразят благоговението ми към твоята свещена копи - пейст ориентирана сравнително съзнато и същевремено напълно осъзната демонична натура.
Амон Божинката!
 Kiss

п.п  Да не се чудиш за емотиконите ща светна.
Ако та набарам нейде, хем ща понатъртя, хем ща.....сещай се.
Ако държиш да не ти се случи, запази репликата по темата за себе си, щото хич не ми дреме на конвенцията ако смяташ че ще те защити.(ИК)
Аман от тъпунгери! Angry
https://www.youtube.com/watch?v=o2azhXreTfw
« Последна редакция: (Сряда) 07 Февруари 2018, 13:45 от paci1 » Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #10 -: (Сряда) 07 Февруари 2018, 15:11 »

Ооооо Пацо, и ти ли изпълзя на амбразурата?! Привет! Страшни квалификации. Покъртен съм!8)
Активен

bojinkata
Неактивен Vale
Jr. Member
**
Публикации: 98

« Отговор #11 -: (Сряда) 07 Февруари 2018, 18:29 »

Искам да кажа на meander че е много грозно така да гони човека. Аз разбирам че Форум ви е досадил, но защо да не се отнасяме един към друг като хора. Ето bojinkata се опита да го защити и се нахвърлихте и върху него. А проблема за КПД>1 трябва да се обсъжда навсякъде където може, защото и вас ви правят на маймуни с въпроса за електричеството и превителството е готово да ви дръпне шалтера ако създавате проблеми. Една от причините да не се разпространяват разработките за КПД>1 е пасивност на общественото мнение. Вместо да се разменят обиди би било много по-правилно да се обменят мнения и идей. Надявам се че hacko ще продължи да излага вижданията си по въпроса, както е обещал.
Активен
Неактивен hacko
Sr. Member
Публикации: 292

« Отговор #12 -: (Сряда) 07 Февруари 2018, 19:21 »

Идеята на форумите и интернет, според мен, е да се разпространява информацията. Просто разпространявам информация. Не всеки може да чете по всички форуми какво се случва. Аз дори не знаех за въпросния сайт допреди да ми го изпратят. Губите излишна енергия да се заяждате всички. Като не ви харесва си четете в други теми, подминавайте.
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #13 -: (Сряда) 07 Февруари 2018, 21:46 »

Grin
Тука има "хора" които са правят на щипани моми.
 Vale
Цитат
Искам да кажа на meander че е много грозно така да гони човека.
Вале ли си поп ли си но виж какво пишеш.
hacko
Цитат
Аз дори не знаех за въпросния сайт допреди да ми го изпратят.
Хако ако някой ти изпрати брошура за мерака си тука ли ще го обсъждаш?
Аре  малко кат по големи.Щом са ти изпратили сайта може да е покана за него.Що го мъкнеш тука?Въри там и си мерете нещото.
А като разпостраняваш нещо наясно ли си с него?
С две думи обясних за какво става въпрос.Ако ви влече ебети си майката ,мен не ма бърка.Резултата е за вас.Времето е друго,надявам се повече "човеци" да вдянат.Не си усложнявайте живота с чужди мераци.
Вие си решавайте.А аз ако не е редно ще си реагирам,щото така трябва.Но не мога да ви спра или да ви казвам как да си пазите живота.Щото много в това време ще си го загубят.И не приказвам празни приказки.Края на времето е.А защо и за кое?
В момента е човеци много, хора почти няма.Продължават напред само хората.От вас зависи къде ще се наредите.
 Cool
П.п Може да съм груб но има защо.
Активен

Неактивен Vale
Jr. Member
**
Публикации: 98

« Отговор #14 -: (Четвъртък) 08 Февруари 2018, 14:29 »

meander, надявам се да не ми се убиждаш. Най-малко съм имал желание да те засегна. Сега, виж намираме се в раздела "Научни и технологични" а обсъждаме такива неща:
да си пазите живота.Щото много в това време ще си го загубят.И не приказвам празни приказки.Края на времето е.А защо и за кое?
На драго сърце бих го обсъдил с тебе този въпрос, но го постави където му е мястото. Той има съвсем косвено отношение към тахниката. Аз написах какво ще се случи през 2018г. в съответната тема. Между другото, грубото отношение между хората е по-свързано с въпроса за масовото измиране, който поставяш. Предлагам да пренесем дискусията, където и е мястото, и да дадем на hacko в раздела за наука и технология да пише за КПД>1. Може да се намерят хора, които да научат нещо полезно и в този раздел. Вече писах, че пасивното отношение на хората към въпроса за КПД>1 е една от причините правителствата да ни правят на маймуни. Не е нужно да изискваме от всички да са изобретили ПКД>1. Има нужда и от хора, които просто разпространяват това знание. Работата, която започна hacko е полезна, за това се застъпвам за него. Искрено се надявам да разбереш какво казвам.
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: