Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КАКВО НИ ЧАКА ПРЕЗ НОВАТА 2018 ГОДИНА  (Прочетена 3863 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Мила
Hero Member
Публикации: 1209

« Отговор #75 -: (Събота) 17 Февруари 2018, 16:05 »

Apocalypto.2006.

Да! И какъв финал. Да се питаш що се мориха толкова!

meander,
Намирам за вярно всичко в коментара ти. - Това от моя опит.
Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #76 -: (Понеделник) 19 Февруари 2018, 07:59 »

Grin
Едно време през соца имахме време и да се майтапим.Та един такъв майтап ми дойде на акъла-
Какво е истински глад?
Ми когато клекнеш да акаш и чуеш че нещо под тебе хрупа трева.Га погледнеш тва било *ъза ти.     Laugh
Сигурно е бая глада.

Иначе ако погледнем по ведро на нещата самолетите летят с помоща на 3в1 в реактивно приложение.А турбината е с много лопатки/осмици.
Реално това е жена направена в технология,т.е. окрадена.В същия вариант беше прецакана и мама само че тя беше вградена в мотора.Така че отпред са перките а отзад е огъня и по средата нещо гори.И зависи от гледната точка за едни е слънце за други черна дупка,а реално се разгражда и почиства енергия.Жените ни го имат във тях и му викаме печка.
Въпроса е дали няма да са видни и двата края оттука,т.е. прахосмукачката хем да смуче оттука и пак тука да да се върне почистеното.Жената е много подвижно нещо и ми се струва че го може.Ма?
 Cool

Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Мила
Hero Member
Публикации: 1209

« Отговор #77 -: (Понеделник) 19 Февруари 2018, 09:49 »

Grin
Едно време през соца имахме време и да се майтапим.Та един такъв майтап ми дойде на акъла-
Какво е истински глад?
Ми когато клекнеш да акаш и чуеш че нещо под тебе хрупа трева.Га погледнеш тва било *ъза ти.     Laugh
Сигурно е бая глада.

Иначе ако погледнем по ведро на нещата самолетите летят с помоща на 3в1 в реактивно приложение.А турбината е с много лопатки/осмици.
Реално това е жена направена в технология,т.е. окрадена.В същия вариант беше прецакана и мама само че тя беше вградена в мотора.Така че отпред са перките а отзад е огъня и по средата нещо гори.И зависи от гледната точка за едни е слънце за други черна дупка,а реално се разгражда и почиства енергия.Жените ни го имат във тях и му викаме печка.
Въпроса е дали няма да са видни и двата края оттука,т.е. прахосмукачката хем да смуче оттука и пак тука да да се върне почистеното.Жената е много подвижно нещо и ми се струва че го може.Ма?
 Cool

meander!
Иначе ако погледнем по ведро на нещата самолетите летят с помоща на 3в1 в реактивно приложение.А турбината е с много лопатки/осмици.Реално това е жена направена в технология,т.е. окрадена.В същия вариант беше прецакана и мама само че тя беше вградена в мотора

Толкова е точно тава, което си написал. От години се ровя и търся поне едно изречение, което да отговаря така точно! Тук у дома съм си нарисувала графиката на подобно съоръжение... на стената, за да не го забравям! Имах ужасяващо видение, за подобно изкуствено съоръжение преди години. Имах и понятието, че Естествените  "двустранни тороиди", през които се прехожда в друго място, изглеждат точно по същия начин, ... Огромния проблем бе, че изкуствената установка, всмуква тялото,  при полет... Има колосални размери... Черно на цвят, не го улавяш като присъствие... Прихваща те! Ако направиш опит да насилиш напрежението, за да не те прихване, то като бумеранг те връща от другата страна (осмицата, "перките"), ротацията, полето...
Дори не знам дали да разказвам какво видях по насетне... Избягвам да говоря затези теми директно, защото са лично преживяно, не в сън, а реално видение... Само с двама, рима близки съм обсъждала видяното....Мислех, че не биха ме разбрали другите. Виждам, че моята ограниченост, липсата на доверие... са ме спряли да намеря отговорите по-лесно, споделяйки ги тук. Затова намирам и търся, каквото търся... вече съм го видяла... И сега виждам, че ти meander си ми отговорил тъкмо на място. И пак запали фитила, като с Евангелието на Варнава!

П.П.: За сетен път, Благодаря ти! И за подсещането чрез Евангелие на Варнава... Понякога на човек му трябва съвсем малко. Не очащвах, че ще ми помогнеш толкова, без да очакваш изобщо това. Изобщо не очаквах, че ти ще си катализатора, meander, за разплитането на този възел.

Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #78 -: (Понеделник) 19 Февруари 2018, 10:04 »

Grin
Цитат
Изобщо не очаквах, че ти ще си катализатора, meander, за разплитането на този възел.
Ми мен ма ,мЪрзи.А и женското работи с хиляди неща едновременно.А аз трябва да са пенкам едно по едно.
Дет са вика мъжкото го разбира,женското го прави.А щом ти се пенка давай.
Мойта работа е явно да седя и да ми чукат главата.Моята работа си я върша и не мрънкам.Нека и другите да поработят иначе, *ъза им ще пасе трева.
 Cool
П.п.
Цитат
И пак запали фитила, като с
И други са ми  казвали,че съм фитилджия.Лошо е ако на някой му се подпали *ъза,ма Яз нямам вина,да си го гаси.
« Последна редакция: (Понеделник) 19 Февруари 2018, 10:10 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 733

« Отговор #79 -: (Понеделник) 19 Февруари 2018, 10:31 »

Grin
 Tongue
Цитат
     И други са ми  казвали,че съм фитилджия.Лошо е ако на някой му се подпали *ъза,ма Яз нямам вина,да си го гаси.  
Яз си признавам без бой онова в червеното. Grin
Не падам по-долу. Wink

п.п. Мила остава да почерпи за евангелието.
« Последна редакция: (Понеделник) 19 Февруари 2018, 10:49 от paci1 » Активен
Неактивен 13 Годеница на Принца
Newbie
*
Публикации: 21

« Отговор #80 -: (Понеделник) 19 Февруари 2018, 23:04 »

Този Творец такива ги е натворил, че всичките му деца са задружно (яко) в играта Smiley

Занимавате се с дребнави въпроси, според мен.

Не става ясно какъв е смисълът на цялата тази галимация (галактическа манипулация), при която ту  излизаме от Твореца, ту пак се връщаме при Него. Тази Осморка барем да беше полегнала малко. Луд умора няма!

Да не споменавам как ни шматка по разни съмнителни нива! Вие добре ли сте, бе, деца Smiley
Време е да ви поиска прошка. Обърнал е всичко с краката нагоре. Който измисля правилата, да си чука сам главата. Като (в) девятката (9),горката. 

Накрая пак съм сам (1), готов да скоча в безкраен океан (0).

Активен
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #81 -: (Вторник) 20 Февруари 2018, 09:14 »

13 Годеница на Принца,
Цитат
Щом смяташ че са дребнави, дай да видим едрите. Grin
Отпусни се, помисли, леееекичко понамали менторския тон, и ако решиш развий тезата си спокойно, като зрял човек. След това може и да стане приказката.
Цитат
 Вие добре ли сте, бе, деца Smiley    
Втория цитат ме кара да си мисля/отношение че си зрял/възрастен човек. Възприемам те като мъж, но пък ника ти определено е женски. Undecided
Годеница и мъж нещо не се вързва, освен ако не си пол, който истанбулската конвенция защитава. Laugh

« Последна редакция: (Вторник) 20 Февруари 2018, 09:31 от paci1 » Активен
Newbie
*

« Отговор #82 -: (Сряда) 21 Февруари 2018, 19:17 »

13 Годеница на Принца,
Цитат
Отпусни се, помисли, леееекичко понамали менторския тон, и ако решиш развий тезата си спокойно, като зрял човек. След това може и да стане приказката.
Цитат
Втория цитат ме кара да си мисля/отношение че си зрял/възрастен човек. Възприемам те като мъж, но пък ника ти определено е женски. Undecided
Годеница и мъж нещо не се вързва, освен ако не си пол, който истанбулската конвенция защитава. Laugh

Все още се оглеждам за третата двойка. Като я открия, ще пиша. Все са в еднополов комплект - оринал и копие. Само да не се изпокрият някои, щото приказки пред факти не вървят паяжини да предат. Не им с -хващам играта и защо оригиналът търпи да го копия излагат Smiley

Като се сбрали разбирането и моженето - върви и
познай  от кой пол е с -друже -ние -то Smiley

Такова нещо като "спокойно развитие" няма, а и с "тези-онези" работа си нямам да се занимавам.

Осмицата завих да спи!

0-1-2-3 Бум! Към 4 нещо се изсипало от върха.
« Последна редакция: (Сряда) 21 Февруари 2018, 19:53 от 13 Годеница на Принца » Активен
Newbie
*

« Отговор #83 -: (Сряда) 21 Февруари 2018, 21:26 »

Нашите викат "Право в Десятката", а не в което и да е друго число, като например влакчето на ужасите - Осем!
Единицата винаги трябва да е отПред (ци).

Активен
Неактивен The Dark Lord
Full Member
Публикации: 132

« Отговор #84 -: (Сряда) 21 Февруари 2018, 22:02 »

Като че ли към стихове го удари. Това няма да се хареса на някои членове на форума.
Кои точно предци визираш?
Ако разбираш от  "разбирането и моженето" би ли споделил/ла повече? Със сигурност има  много заинтересовани по въпроса.
Активен
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #85 -: (Сряда) 21 Февруари 2018, 22:35 »

Цитат
  Все още се оглеждам за третата двойка. Като я открия, ще пиша. Все са в еднополов комплект - оринал и копие. Само да не се изпокрият някои, щото приказки пред факти не вървят паяжини да предат. Не им с -хващам играта и защо оригиналът търпи да го копия излагат Smiley  
Май си имаме фитилджия. Wink
Уж разбирач, пък не схващал/а. Да не би нещо да  е схванат/а?
 Grin
Тия стихове ми напомнят за някого, по-скоро за някоя дето имаше покана за някъде. Wink
« Последна редакция: (Сряда) 21 Февруари 2018, 23:56 от paci1 » Активен
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #86 -: (Четвъртък) 22 Февруари 2018, 22:07 »

Цитат
      Снощи и мен ма изхакаха яко.Ма нищо не им стана.Ся да видим резонанса каде ще е.И ще е видно бая.   
Първо се видя в Мексико, последно вчера в Асеновград. Групичките им почнаха да се показват къде са.
Май имаше някакви и в Аскьой, ма засега си траят?
Активен
Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 814

« Отговор #87 -: (Четвъртък) 22 Февруари 2018, 23:39 »

13 Годеница на Принца,
Цитат
Цитат

Като се сбрали разбирането и моженето - върви и
познай  от кой пол е с -друже -ние -то Smiley

Такова нещо като "спокойно развитие" няма, а и с "тези-онези" работа си нямам да се занимавам.

Осмицата завих да спи!

0-1-2-3 Бум! Към 4 нещо се изсипало от върха.

Какви са тези оригинали и копия? Имаше един филм "Дивергенти" (поредица от3 части). Главната героиня участваше в някакви симулации, първо осъзна, че е в симулация, но нито се помисли за властелин на вселената, нито заживя във свят на фантазии, а взе да използва симулациите за да се помири със себе си и да намери вътрешен мир. Нещо като психо терапия. Smiley Във външния свят борбата между доброто и злото продължаваше, но вътре в себе си героинята постигна душевен мир. Звярът е опитомен и на страховитото куче не му трябва нито пържола, нито нож, нито дилемата борба или бягство. Превърнало се е от страшен звяр в сладко кутре. Smiley (сладко, да не се бърка с менюто на корейските олимпийци!!!) 

Търсейки дали има нещо подобно като във филма, попаднах на едно видео.

Психологическо интегриране и духовен растеж чрез осъзнато сънуване - Чарли Морли пред ТЕД. Превод Павлина Николова.

https://www.youtube.com/watch?v=u8Ayi7txDmE

Чудя се за тези копия, двойници или каквито са, не са ли нещо като "огледало" или "снимка" показваща душевни състояния?  Undecided 
Активен

Което е разумно, съществува, и което съществува, е разумно - Георг Хегел
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #88 -: (Петък) 23 Февруари 2018, 10:16 »

Цитат
   Чудя се за тези копия, двойници или каквито са, не са ли нещо като "огледало" или "снимка" показваща душевни състояния?  Undecided      
Ми вероятно става дума за комплекта потребител - аватар. Мъжките с мъжки, женските с женски.
Третата двойка ми се струва е жена с мъжки, или мъж със женски.
За третата Яз лично се сещам, сети се и ти? Wink
Да не ва мъча, годеницата е Д.Ж. или неин аватар/копие. Ако е оригинала, бах маа му що ли се държи толкоз арогантно без причина? Явно си търси такава за да е напред с матряла. Grin
И за да не се чумерят двенките с галапагоса, ше ги светна относно "топлото" посрещане тук.
Ако ти скоча с бутонките в краката(тва е от футбола), с целувка ли ще ми отговориш, или първо ще ми споменеш родителя от женски пол?
М? Lips Sealed

п.п. Инфото от моя страна не е за гореспоменатите особи, а е за обществена консумация.
За тях(двечките), колкото и да са напъват, инфо/папу йок.
Ако си мислят, че ще им уйдисам/храня на акъла, значи са сбъркали мястото/форума.
Парен каша, дет се вика. Да не го довършвам, щото иначе ще навлезем в сферата на еротиката. Laugh
« Последна редакция: (Петък) 23 Февруари 2018, 10:30 от paci1 » Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: