Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КАКВО НИ ЧАКА ПРЕЗ НОВАТА 2018 ГОДИНА  (Прочетена 2939 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Vale
Jr. Member
**
Публикации: 65

« Отговор #60 -: (Вторник) 13 Февруари 2018, 20:45 »

Благодаря на meander, и на The Dark Lord. Линка дето ми го сложихте ще го изчета. Видях че са само 5 страници. За Мила утре ще сложа. каквото съм събрал от книгата на Распутин. Всичко е на руски език, но ако представлява проблем ще го преведа. Аз с руския се справям щото съм го учил в училище.
Активен
Активен Мила
Hero Member
Публикации: 1039

« Отговор #61 -: (Вторник) 13 Февруари 2018, 21:08 »

Привет, Vale! И със здраве!
Давай на руски спокойно. По баща ми е родствен език.
Активен
Неактивен Vale
Jr. Member
**

« Отговор #62 -: (Сряда) 14 Февруари 2018, 14:41 »

Здравей Мила. Ще отворя тема за Распутин в раздела 'Загадки', понеже Распутин е цяло явление и му се полага отдлен раздел.
Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1719
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #63 -: (Сряда) 14 Февруари 2018, 15:49 »

Grin
http://bradva.bg/bg/article/article-137998#.WoQ-PWnFLZ5
 Undecided
Тва някой са покашля май.Що ли?
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Vale
Jr. Member
**

« Отговор #64 -: (Сряда) 14 Февруари 2018, 16:09 »

Ето линка на темата 'РАСПУТИН':
http://xcombg.net/index.php?topic=2610.0
Активен
Неактивен Vale
Jr. Member
**

« Отговор #65 -: (Петък) 16 Февруари 2018, 19:53 »

Искам да напиша нещо свързано с темата "Начини за общуване със водата,енергиите и живота около нас.", но тя е затворена, заради празни дискусий. Намирам написаното от meander за много интересно и смятам да се придържам към правилото за общуване с водата. Според мен обаче, тези знания са стари и са разработени във времена, когато хората са пиели вода от чешми изградени на извори и водата им е била необременена от общуване с други хора. Днес ние пием вода, която преминава дълъг път по водопровод и често престоява във различни водохранилища. А водата помни всичко, което и е казано и при това положение никога не може да бъдем сигурни, че в нея не е записана информация, която може да вреди. Известно е, че ако водата се замръзи и след това се размръзи тя се освобождава от всичко, което е било записано в нея преди замръзяването. Аз лично смятам да прилагам начина изложен от meander с размръзена вода за да съм сигурен, че слуша само мене преди да я испия. Поставям тази информация, ако има други, които ползват дадената от meander информация за да си преценят каква вода пият и ако е необходимо предварително да я замразяват, понеже този въпрос не е разгледан в темата.   
Активен
Неактивен The Dark Lord
Full Member
Публикации: 109

« Отговор #66 -: (Петък) 16 Февруари 2018, 20:31 »

Тук -> http://xcombg.net/index.php?topic=449.msg8603#msg8603

Smiley
Хубава тема Боби.
Да добавя и аз нещо.Добре е да общуваме с водата,тя е душата на Земята.Надявам се знаете че водата поема всякакви енергии,затова е препоръчително да общувате с нея,за да се настрои към вас.Всички бутилирани води са енергийно замърсени,и не са полезни в този си вид.Общуването става с очи(гледате водата) а в очите се вижда душата ни,и мисленно се обръщате към нея,че пиете чиста и животворна вода(с мислите вие насочвате чиста енергия за възвръщане на водата към тея свойства),и държейки я вие и подавате инфо на ниво тяло.Т.е. очи,мисли,тяло вие и давате пълното си енергийно ЕГН.
Вечер ако си наливате 1/3 от чаша вода, и сутрин я изпивате със същите мисли гледайки я. По този начин тя(водата) събира каквото е необходимо за имунната ви система и я събира да работи в трите ни сфери.
Ние се раждаме във вода,и тя знае всичките и оригинални параметри,и те се възстановяват от имунната ни система.Имунната ни система премахва всички енергийни намеси в нас,също възстановява пробивите в аурата ни(а имаме ли пробиви не можем да се пазим от нищо),също разгражда всякакви енергийни натрапници.Имунната ни система когато е събрана в трите ни сфери възстановява повредени органи.Т.е.не ни са нужни лекари,а правилен начин на живот и енергия,и забравяме за болести.
Друго,ние сме над 70% вода,и много от намесите в здравето ни са чрез негативна обработка на водата,а в магазините всеки има достъп до куповете вода.Какво ли пием?
Когато почнете да общувате с водата,не след дълго ще забележите че ви е сладка и не можете да се напиете на вода.
Този начин на общуване е Български,се прави на Български,и за други етноси не им върши работа.
Има още един начин за общуване с водата,но е специфичен.Почиства тялото отвътре,и с бързи темпове,даже може да се каже че действа отслабващо.Но просто почиства тялото от отрови натрупани в него и събраните за тази цел мазнини.Но не е гладуване,водата, събудена е носител и на енергии.
hi
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #67 -: (Петък) 16 Февруари 2018, 22:36 »

Grin
Vale
http://xcombg.net/index.php?topic=2231.0
Не си мисля че си кьорав.
Може ако искаш преди да я пиеш да си измиеш *ъза с нея не ми пука.На бая им бърка явно в *ъза общуването със водата и откъде ли не дават съвети на хората които нямат нищо общо с общуването със нея.
Просто ти си поредния.Който може да чете съм си дал мнението и опита защо се общува по тоя начин.
Всеки си шета на акъла.Но има вариант да си сам,и едва ли ще те слуша водата.Просто сме бая по малки от нея,а по големите е добре да ги уважаваме.
Да си спокоен не го пиша за тебе,само ти обръщам внимание.Пък ти ако ти се получи със замразена вода драсни да си сверим "показателите".Аз съм натрупал бая "база данни".Ще се радвам да ги сверя и със твоя опит.
 Cool
П,п, А ,ако искаш не ми прави името по голямо и по черно отколкото е.  Wink
Активен

Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 635

« Отговор #68 -: (Събота) 17 Февруари 2018, 11:30 »

Цитат
  Ся да видим резонанса каде ще е.И ще е видно бая.      
Мексиканците го отнесоха снощи, и не е за първи път.
https://www.youtube.com/watch?v=dttuGrRzVWE
Или основните "магове" са там, или някой наблизо пренасочва резонанса. Примерно щатите.(колонията на баба).

п.п. За Мила:

Тази картинка

прилича на тази:
http://www.multivselena.com/wp-content/uploads/2015/10/ehahwrhw.jpg
КАКВО НИ ЧАКА ПРЕЗ НОВАТА 2018 ГОДИНА

Имам предвид горе диска с крилата.
Нали питаше за Изида/ануса/черното слънце?
Второто изображение показва според мен, че някой е минал оттам и е донесъл нещо тук.. Сега "наши" ли са били или "чужди" няма как да знам. С бради са нарисувани, защото определено са били мъже. Вързва се с "теорията" на Меандър.
И то бая. Wink

« Последна редакция: (Събота) 17 Февруари 2018, 11:49 от paci1 » Активен
Активен Мила
Hero Member

« Отговор #69 -: (Събота) 17 Февруари 2018, 12:50 »

Цитат
  Ся да видим резонанса каде ще е.И ще е видно бая.      
Мексиканците го отнесоха снощи, и не е за първи път.
https://www.youtube.com/watch?v=dttuGrRzVWE
Или основните "магове" са там, или някой наблизо пренасочва резонанса. Примерно щатите.(колонията на баба).

п.п. За Мила:

Тази картинка

прилича на тази:
http://www.multivselena.com/wp-content/uploads/2015/10/ehahwrhw.jpg
КАКВО НИ ЧАКА ПРЕЗ НОВАТА 2018 ГОДИНА

Имам предвид горе диска с крилата.
Нали питаше за Изида/ануса/черното слънце?
Второто изображение показва според мен, че някой е минал оттам и е донесъл нещо тук.. Сега "наши" ли са били или "чужди" няма как да знам. С бради са нарисувани, защото определено са били мъже. Вързва се с "теорията" на Меандър.
И то бая. Wink

paci1, има хляб в думите ти. Очакам коментара на meander.
Забележка: За да се раждаме тук обаче, освен "ануса" има осмица, която пре-връща обратно процеса... затова може да се излезе и пак обратно от входа, зависи от траекторията, но ако целиш центъра, ще попаднеш в осмицата! Ето това е капанът. Ако можеш да контролираш този процес (а за да имаш видимост за него, ти е нужно да се занулиш в центъра, (да стопираш в средата на кръста на вихрите), тогава ще виждаш и назад и напред и преди и след - сега, в един единствен момент), а този процес е двупосочен тороид, "мъжко-женско", сега ако мога да глобализирам техническия проблем при полета, то е обезформянето, поради разхлабване на връзките. Асоциация правя с "геното инжинерство"... и генерирането на идеята за "трети пол" - пълна липса на форма, защото ако няма съответствие между тяло и душа, то функциите, които въплътява, не могат да бъдат оползотворени пълноценно, което обезформя човешката същност и разрушава естествените и сензори при прехода от едно състояние в друго, например какъвто е прехода при цикъла - живот/смърт. Дрга подобна характеристика имат и "експериментите с червееви дупки" , които разхлабват връзките в потока, разкъсват видимата материя, при "преход във времето", което е равностойно на трансформация на енергийното ниво, при "качване на нивото" се изхвърля огромно количество енергия, при всяка душа е същото. Процеса може да бъде предизвикан изкуствено и, посредством жертвени ритуали, и да - влияе на Цялата Космична Биосфера, от тук до нейните предели и обратно¡!
...

П.П: Подобен "тунел", двупосочен би могъл да се създаде, според мен и при  магнетичното взаимодейсвие на две въртящи се противоположни сфери. Сещам се за медните сфери в храмовете, и отново знака на Танит.
...

paci1, "кораба" - пирамидата... символа на Танит.
...

Писах за Мексико. Там е жертвен център, лабилна-експериментална среда! Удобна за "полети-преходи", отслабва енргийните връзки, което води оснен до лесес преход и до успешни естествени катаклизми!

Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 7045
мислите определят съдбата ти

« Отговор #70 -: (Събота) 17 Февруари 2018, 13:02 »

Не само Мексико сити /изграден  върху неустойчиви утаечни почви на голямо езеро или море/, но целия Тихоокеански "Огнен пръстен" е в "пламъци". Хаити и Гърция - по 4.3 Рихтер. Ява и и Индонезия по 4.7-4.9.
http://2012god.ru/seismic_monitor/
Активен

bojinkata
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 635

« Отговор #71 -: (Събота) 17 Февруари 2018, 13:58 »

Мила,
Цитат
     Ако можеш да контролираш този процес (а за да имаш видимост за него, ти е нужно да се занулиш в центъра, (да стопираш в средата на кръста на вихрите), тогава ще виждаш и назад и напред и преди и след - сега, в един единствен момент), а този процес е двупосочен тороид, "мъжко-женско", сега ако мога да глобализирам техническия проблем при полета, то е обезформянето, поради разхлабване на връзките. Асоциация правя с "геното инжинерство"... и генерирането на идеята за "трети пол" - пълна липса на форма, защото ако няма съответствие между тяло и душа, то функциите, които въплътява, не могат да бъдат оползотворени пълноценно, което обезформя човешката същност и разрушава естествените и сензори при прехода от едно състояние в друго, например какъвто е прехода при цикъла - живот/смърт.     
Току що описа метода, чрез който са намерили начин да съществуват в астрала в развъплътен/демонски вид.
Активен
Активен Мила
Hero Member

« Отговор #72 -: (Събота) 17 Февруари 2018, 14:45 »

Не само Мексико сити /изграден  върху неустойчиви утаечни почви на голямо езеро или море/, но целия Тихоокеански "Огнен пръстен" е в "пламъци". Хаити и Гърция - по 4.3 Рихтер. Ява и и Индонезия по 4.7-4.9.
http://2012god.ru/seismic_monitor/

bojinkata,
Хрумна ми нещо.
  Някой може ли да даде карта на основните планински била и пътя им под водата, и ще се проличи къде са лабилните зони, по веригата, образуващи подземни езера, ето там в тези точки е удобно за "преход", и се "пропуква" зоната. А импулса може да идва от която и точка да е, вибрацията ще се пренесе лесно, особено ако някой се е постарал да ги свърже... в паяжина.
Пирамидата концентира вихъра... подаден от импулса... в определените зони.
Нещо пропускам, но ще добавя като ми изплува.
Активен
Активен Мила
Hero Member

« Отговор #73 -: (Събота) 17 Февруари 2018, 15:02 »

Мила,
Цитат
     Ако можеш да контролираш този процес (а за да имаш видимост за него, ти е нужно да се занулиш в центъра, (да стопираш в средата на кръста на вихрите), тогава ще виждаш и назад и напред и преди и след - сега, в един единствен момент), а този процес е двупосочен тороид, "мъжко-женско", сега ако мога да глобализирам техническия проблем при полета, то е обезформянето, поради разхлабване на връзките. Асоциация правя с "геното инжинерство"... и генерирането на идеята за "трети пол" - пълна липса на форма, защото ако няма съответствие между тяло и душа, то функциите, които въплътява, не могат да бъдат оползотворени пълноценно, което обезформя човешката същност и разрушава естествените и сензори при прехода от едно състояние в друго, например какъвто е прехода при цикъла - живот/смърт.     
Току що описа метода, чрез който са намерили начин да съществуват в астрала в развъплътен/демонски вид.

Нещо особено важно и в директна връзка с твоя коментар, paci1:
(и понеже Лилит е пряко свързана с демоните)

Друго женско божество (или просто епитет на Лилит) е споменатата покрай Ki-sikil-lil-la-ke: Ki-sikil-ud-da-ka-ra или „тази, която краде светлината“ или „ тази която владее светлината“ и се възприема като луната.
Лилит - wikipedia

Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #74 -: (Събота) 17 Февруари 2018, 15:53 »

Grin

Цитат
а този процес е двупосочен тороид, "мъжко-женско", сега ако мога да глобализирам техническия проблем при полета, то е обезформянето, поради разхлабване на връзките.

Undecided
 Ми май мъжко -женско е семейството/кръста.И са две осмици хоризонтална (Ж) и вертикална (М),
Хубу ама има един красив момент.Един петел и десет кокошки/харем,но от реброто на петела родени.Какъв кръст се получава?
Тва разхлабване ми звучи като рядко щастие.Ако не е разхлабване а смяна на честотата на енергиите поради промяна в енергетиката на живота.Кво остава,това което се е хванало за старите енергиии си пада на *ъза.Чуждо магаре насред пътя се разтоварва.
Отдавна знаем за това време и всичко е запазено в народното творчество.Но върши работа само на тези които са се трудили да го съберат.
Има един филм за южна америка от едно време и там е показано как ни вадят душичките и ги дават на някой.
А ей го
Apocalypto.2006.
 Cool
Активен

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: