Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КАКВО НИ ЧАКА ПРЕЗ НОВАТА 2018 ГОДИНА  (Прочетена 3956 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 733

« Отговор #45 -: (Петък) 09 Февруари 2018, 21:35 »

Цитат
  От кога сте в тоя форум, а тъй и не разбрахте че писачи и гурута от сорта на Кастанеда, Дънов, Щайнер, Монро, Радуга, и други знайни и незнайни са били слуги/агенти на матрицата. Книга, неодобрена от Системата никога не е, и няма да види бял свят.   

Горецитираните им  издават книгите в книжарниците. Трудно за контрол е това, което пишем тук.
Не ги смесвай нещата.
За едно си прав. Кой каквото си е надробил.
Активен
Неактивен Vale
Jr. Member
**
Публикации: 98

« Отговор #46 -: (Събота) 10 Февруари 2018, 13:57 »

paci1, за книжарницата си абсолютно прав. Ама днес на компютъра всеки може да си напише книга и да я сложи некъде в мрежата. Руснаците на това му казват 'самиздат' и при тях е популярно. Никакви пари не са ти необходими. С такава информация се борят, тези които контролират мрежата, но не могат да я затворят херметично. И за това форуми като този са популярни, защото е много трудно да ги зачистват. Ще ти дам един пример за нещо, което е зачистено добре - има книга от Распутин, издадене през 1912г. от която съм виждал големи цитати, но никъде я няма цялата. Той е написъл много забранени неща и за това са го ликвидирали. Отгоре на всичко е бил неграмотен и книгата е записала една от придворните дами под негова диктовка. Но за съжаление не я намирам никъде. Явно още комунистите са пипнали здраво и до наше време има само откъснати парчета от нея. Обаче наща работа е да търсим и накрая може и да намерим нещо. Не требва да се губи надежда.
Активен
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #47 -: (Понеделник) 12 Февруари 2018, 11:18 »

Вчера на 11.02.2018 пак си направиха тяхното гадинките мръсни! Angry
Справка: самолета дето уж паднал. Споменах им майките. Sad
Даже и удариха по жените ни енергийно.
Меандре, с пържолки мога ли да проверя кой е отговорен? Пък ако го набарам... nix
« Последна редакция: (Понеделник) 12 Февруари 2018, 11:25 от paci1 » Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #48 -: (Понеделник) 12 Февруари 2018, 12:03 »

Grin
Снощи и мен ма изхакаха яко.Ма нищо не им стана.Ся да видим резонанса каде ще е.И ще е видно бая.
Други ударени има ли? Или само женското тука.
Сабален казаха  за земетресение във франция.А там е колайдера,Ма времето ще каже.
А деянията им свалят духа по бързо,и ще пламне небетооооооо.И следва, ми ся?
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #49 -: (Понеделник) 12 Февруари 2018, 12:06 »

Душичката ми удариха, и не за първи път. Затова питам с пържолки мога ли да "поема" инфо кой е виновника?
П.п. И други жени ми се оплакаха вчера.
« Последна редакция: (Понеделник) 12 Февруари 2018, 12:19 от paci1 » Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #50 -: (Понеделник) 12 Февруари 2018, 12:21 »

Grin
Ми зор имат.Кат гледам колко са се запознали със общуването.А и жени са ми благодарили за написаното.Най ги е страх от жените ни.А и явно имат някакъв зор и напъват като невидели за джендърите.Ма от тука имат твърдо нье.И тва което се е вкарало в синхрон със земята ако са пищиса,не ми са гледа какво ще става.За това му посягат ма беше,Земята си е добре и женското е в състояние да поеме огромен удар, а те нямат толкова енергия.Но обратния резонас е по 4 поне без множителите.Цялата им паяжина ще се изпари.
Пробват нещо ма женското из един път втасва и приключва за нула бройки,даже няма и да разберат какво ги е сполетяло.
А СИС има пълните данни за тяхната енергия  безполова.Могат да се пробват да правят мизерии докато се докарат до самоизгаряне,и приключват тука веднага.Няма кой да ги търпи и секунда повече, хеле женското.
Които иска да си прави енергийни закачки с тях,само ще си пати излишно.Оставени са да се самоизтрепят.
 Cool
Активен

Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #51 -: (Понеделник) 12 Февруари 2018, 12:25 »

Притесних се да не си пати нещо заради мен. Възможно ли е?
п.п. Запозната е с нещата и си общува с водата.
Хубуу, няма да ги закачам.
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #52 -: (Понеделник) 12 Февруари 2018, 12:32 »

Grin
Мба. Всеки който не е с тях,е срещу тях,демек им е враг.И удрят дето най ще заболи.Всеки да си се пази,а ако могат и задружно  по правилата става панаир и опищяват орталъка.
Една някъде ще и писне и ще даде тон за кудкудякане.Бая нещо ще е изкълвано.Хеле има едни дето са ги хванали в тяхните ритуали, и им гори главата как да се оправят ще са накълват най много.
Кротките продължават,ако се пазят.
 Cool
« Последна редакция: (Понеделник) 12 Февруари 2018, 12:44 от meander » Активен

Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #53 -: (Понеделник) 12 Февруари 2018, 12:35 »

Благодаря! hi
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #54 -: (Понеделник) 12 Февруари 2018, 12:41 »

Grin
А и женските да се пазят и да не им удисват на акъла да се бият с тях.Като си пазят енергията и я трупат в един момент почва да ги друса як променлив ток.Женското е променлив ток,мъжкото е прав.А ако работи и с мъжката енергия правилно,хем са сгърчени хем ги тресе и тока.Ужасно е е усещането хеле за тях.Щото ги обхваща ужаса с който искат да насилят живота тука.А и по 4 поне,женското си е *бало мама**.Не за тръгване срещу него.
Така че жени каквото и да ви сторят пазете се колкото можете,и бачкайте на корем женска работа.А тя никога не свършва,и я трупайте.Резултата ще е видим.
 Cool
Активен

Неактивен Vale
Jr. Member
**
Публикации: 98

« Отговор #55 -: (Понеделник) 12 Февруари 2018, 18:18 »

Обръщам се към paci1 и meander. Ако ми помогнете да разберъ, за какво става дума в това, което си обменихте, ще съм ви много благодарен. Яавно си говорите неща, които сигурно старите членове на форума разбират, но какво да правят новите. Надявам се да не ми се убиждате че питам, но ако не се разбираме, нямя как да стане диалог. Пък нали форума е направен за да има диалог.
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #56 -: (Понеделник) 12 Февруари 2018, 21:26 »

Grin
Ми старите членове стигнаха до убеждението че от обяснения няма нужда.Който разбрал разбрал.Ако се обясни, се получава главобол.Не сме садисти.А и си отворен,не са ти нужни обяснения щото си начетен.
 Cool
Активен

Неактивен The Dark Lord
Full Member
Публикации: 132

« Отговор #57 -: (Понеделник) 12 Февруари 2018, 22:10 »

Grin
Мба. Всеки който не е с тях,е срещу тях,демек им е враг.И удрят дето най ще заболи.Всеки да си се пази,а ако могат и задружно  по правилата става панаир и опищяват орталъка.
От два-три дена имам някакви странни сънища. В първата нощ преди да се събудя за работа много точно си спомням че видях някакво същество, което ме гледаше и явно искаше нещо от мен. Приличаше на нещо средно между паяк, ракообразно и може би извънземно. До колкото си спомням не успя да ме докопа, защото се събудих.  На втората пък сънувах, че някаква жена искаше да ме прелъстява. На третата нощ сънувах, че си купувам и ям к*бапче, а след няколко мига пия някакво вино. И след трите случки, след като се събудя ги пращам на майната си. Не съм забелязал засега нещо нередно наяве. Преди тях обаче имах един сън, в който някаква жена, която наподобяваше бившата ми, ме прегърна и ми каза някакви хубави работи. Заради носталгичното чувство останало от съня, не споменах майки и не пих вода. В съновника открих, че прегръдката  било "на болест" и след един-два дена се разболях от грип. Мда, може да е съвпадение, нали говореха за грипна вълна. След този случай си казах, че всичко що ме прегърне, даде ми да пия, да ям и т.н. в съня ще го попържам. Може да не съм със събрана имунна система, но псувните вършат работа.

Vale, има една тема във форума http://xcombg.net/index.php?topic=1378.msg29790#msg29790  . Мисля, че ще е от полза линка.
Активен
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #58 -: (Вторник) 13 Февруари 2018, 11:19 »

Лорде,
Цитат
   Заради носталгичното чувство останало от съня, не споменах майки и не пих вода.   
Нищо, че си изтървал момента да ги напсуваш. Там време няма и можеш да го направиш в момента, когато си спомниш за случката.
Тоя "паяк" и аз го видях, само че в края на краката  му имаше нещо подобно на остриета.
Нахвърли ми се, и докато успея да го разгледам се събудих от уплахата. Излезе от тъмно място.
Ако си гледал критърсите навремето, се движи подобно на тях, сякаш се върти подобно на банцинг.
Шибани изроди!
Активен
Неактивен Мила
Hero Member
Публикации: 1209

« Отговор #59 -: (Вторник) 13 Февруари 2018, 19:23 »

paci1, за книжарницата си абсолютно прав. Ама днес на компютъра всеки може да си напише книга и да я сложи некъде в мрежата. Руснаците на това му казват 'самиздат' и при тях е популярно. Никакви пари не са ти необходими. С такава информация се борят, тези които контролират мрежата, но не могат да я затворят херметично. И за това форуми като този са популярни, защото е много трудно да ги зачистват. Ще ти дам един пример за нещо, което е зачистено добре - има книга от Распутин, издадене през 1912г. от която съм виждал големи цитати, но никъде я няма цялата. Той е написъл много забранени неща и за това са го ликвидирали. Отгоре на всичко е бил неграмотен и книгата е записала една от придворните дами под негова диктовка. Но за съжаление не я намирам никъде. Явно още комунистите са пипнали здраво и до наше време има само откъснати парчета от нея. Обаче наща работа е да търсим и накрая може и да намерим нещо. Не требва да се губи надежда.

Привет, Vale!
За книгата на Разпутин. Ако попаднеш на откъс от нея, би ли дал линк или цитат, ако е необходимо в друга тема. Благодаря ти за информацията!

Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: