Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КАКВО НИ ЧАКА ПРЕЗ НОВАТА 2018 ГОДИНА  (Прочетена 4231 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #30 -: (Събота) 06 Януари 2018, 09:31 »

Grin
http://dodekaedar-numabraabvbg.blogspot.bg/2018/01/blog-post.html
Образа има нови умутворения.Това с люлката на мен ми се струва пресилено.България спрямо другите играчи,е се едно стар дядо и пеленачета.Варианта стар дядо да се люшка с пеленаче е само малко да го порадва,но е твърде тежък за да стане истинско люшкане.
А ако люлката не е люлка а топузи нещо като при балоните,и мерака им е да ги дигнем и тях в небето?Да ама който е с акъла си няма да дигне в небето гратисчии щото ще им прилошее от високото и ще носи отговорност(карма тежка). Тоя номер май са го пробвали по рано.А в момента небето слиза,и няма нужда да се вдигаме до него.Какво ли следва.Дали няма да се чуе-Спрете Земята искаме да слезнем.Ма чалъм хич,Земята може да спре само когато пристигне на мястото си в живота,а то е най горе.Падането от най високото има неудобства.

Това с хорото пак ме съмнява.От всичките  изтипосани само ние играем хоро.А ако се пуснем и заиграем ръченица какво ще стане.КОЗа си е в нас,всичките берлици са у нас.

Още нещо.И в двата варианта трябва взаимно съгласие да се хванем за ръце,а не да ни дърпат, което е реалното.Така че нас да не ни броят.А времето е такова че всеки сам ще си танцува.

А и днеска дали не е ден на ключето, с което се навива будилника?И колко ли будилника ще бъдат навити.Щото времето се навива,за да тик така часовника.
Кой ли знае.
 Cool
« Последна редакция: (Събота) 06 Януари 2018, 09:45 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Vale
Jr. Member
**
Публикации: 98

« Отговор #31 -: (Събота) 06 Януари 2018, 12:46 »

meander България ще се оправи, защото ще се залепи за новия Съветски Съюз, който Путин ще обяви скоро. И то ще се случи май в последната минута преди да се реализират компютърните прогнози, дето ги даде bojinkata. Щото работата върви наистина към реализиране на тия прогнози. Добре че Господ има други планове, които се отличават от плановете на масоните. Evil
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #32 -: (Събота) 06 Януари 2018, 13:42 »

Grin
Не знам но имам чувството че всички дето ни се бутат, дърпат, и какво ли не, така ще се опарят,  че един път за винаги ще ни оставят на мира.Което откое време е мечта на Българите.
И доколкото съм чувал единствено Българите могат да правят големи държави и всичко вътре да живее добре.
Времето си тече а никой до сега не е направил нещо.Новия ред даде фира щото го напъват от енергийното.А нищо което напъват да стане оттам не може да стане в материалното и причината е проста.А тея са много учени.
 Cool
Активен

Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 733

« Отговор #33 -: (Събота) 06 Януари 2018, 18:29 »

За писаниците на тоя блогър какво ви е мнението?
http://paraatmajiwaatmavedaanta.blogspot.bg/

Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #34 -: (Неделя) 07 Януари 2018, 08:59 »

Grin
Ми направил е опит да разбере еврейските писаници.За да хване дикиш една лъжа трябва да има в нея малко истина.Иска много сеене и познаване на писателите.Ма и това не е малко.
Главния им проблем че не могат да изнудят Земята за да влязат в преражданията като нейни деца.За малко да ни излъжат Българите но бързо си поправихме грешката.И едното коляно си замина.
Луната е в зоната на карантината на Земята и няма къде да мърдат.Те са развъплътените и Земята не ги прибира при/в себе си при смърт на тялото.И се крият в големите полиси ,града на любовта париж е един от тях.
Но основно нищо не правят в материалното без да го направят в енергийното и да им "мине".Там им е ахилесовата пета.Пък оттам каквото и да направят не става за материалното и няма да им стане,а причината е проста.
А иначе са много добри в това което правят,и нямат жал към никой.Просто имат цел която постигнаха,овладяха тялото и нищо.Златната рибка изпълнява три желания,ма три не им стигат.И сега вместо да си седнат на задниците и да си поемат отговорноста за постигнатата цел,продължават най нагло и си докараха края на времето.И ся са тръшкат.Всичко свърши за тях.

Cool
Активен

Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #35 -: (Неделя) 07 Януари 2018, 12:58 »

Цитат
   И едното коляно си замина.     
Това за колената и друг път си го споменавал. Има ли връзка между коляно и чакра в смисъл контрол едното над другото? Щото аз така го разбирам. 13-то коляно - 13 -та чакра(Демек коронната), за да се прекъсне връзката с Духа. Undecided
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #36 -: (Понеделник) 08 Януари 2018, 08:53 »

Grin
Ми да речем че има.Играл ли си чист бридж.Колко карти има в един цвят.
Би трябвало планетите във слънчевата система да са 13.Оттам 13 месеца.И така нататъка.
Бройката на картите в един цвят и подредбата/реда има своя смисъл и показва нещо.
И четирите Аса са в Българите.А дама и поп прави 20 или семейство от/във духа.Един за друг родени.А козовото е 40,а бог/майстора  е Българин.13 поредни карти от един цвят прави 100,и голям шлем ако  са козови.Зора тука е първите сто години.И още бая неща.4 стихии и какво ли не.
Тоя модерния шах е баран.Има един друг шах с повече полета и малко по други правила на игра.Нагласят си нещата както им оттърва на тях а не както са щото там са нищожества.
Подредбата на чакрите би трябвало да е като подредбата на слънчевата система.На мен така ми се струва но не съм учен.Каквото е горе такова е и долу.А по учените се получава разминаване.Слънчевата чакра май отговаря на Земята,тогава слънцето сега как би трябвало да се казва за да има порядък?
А бе ще стане ясно истината,само истината наближава.
 Cool

Активен

Неактивен Vale
Jr. Member
**

« Отговор #37 -: (Понеделник) 08 Януари 2018, 09:40 »

meander, имай впредвид че всичките неща, дето са писани са с по-няколко значения и са многопластни. Например херметичното правило:
Цитат
Каквото е горе такова е и долу
- има и друго тълкуване. Ще има нападение на МКС и опит станцията да бъде едностранно присвоена. Не искам да пиша как щв завърши, щото не е добре. Описано е от Нострадамус в стих, където се говори за 9-тима, които ще загинат. Така че, война горе - и война долу. Ще бъде сигнал да започват да се бият и долу.
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #38 -: (Понеделник) 08 Януари 2018, 16:50 »

Grin
Там горе в астрала станаха бая промени.Дааже останаха без двамата си генерали.Да не говорим че бая от началствата им дадоха фира.
И в момента заради деяния горе има "полисия" и всичко което светне с деяние май  му се случва случка.Гласа е по в час с горе питай него.
МКС луната е зачистена от главната технология,и не пее.
Промяната на вибрациите тука прави бая от нещата им безмислени.
Та панаира е пълен.
Аз не бих се осланял на предсказания.
 Cool
Активен

Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #39 -: (Вторник) 09 Януари 2018, 11:40 »

Първо "официално" изявление на Георги Мелихранов при виделейците:
https://www.youtube.com/watch?v=wcUZ8aedisM&list=WL&index=2&t=296s
За първи път "официално" се споменава за голям взрив на СС и тринайсетата сфера. Георги се държи и говори като двуполов(гей). Подобен на него е и д-р Р.Стоилов(кардиолога).
Скептичен ме правят твърденията му, че душата произлиза от Духа. Душа - женски род/вид, Дух - мъжки род/вид.  Духът "ражда" ли души? Undecided
Според мен, от известно време се наблюдава  тенденция за утвърждаване на подобен вид "послания" към човечеството. Още повече, че е фен на дънов.  Не съм разбирач, но интуицията ми казва че Мелихранов лъже, и то умишлено, при условие че двамата с хермеса бая си поразвързаха езиците.
Неочаквано. Cool
Бастет я изкараха лунна династия, разселваща душите на Земята. Не че нещо, но лунните култове(ислям) може да се обидят на подобно твърдение.  Grin

« Последна редакция: (Вторник) 09 Януари 2018, 12:27 от paci1 » Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #40 -: (Сряда) 10 Януари 2018, 17:32 »

Grin
Ми майтапчии.
Опитват се да прокарат версията че душите не са от Земята и разни други работи.А всъщност говорят за престъпление.Земята е жена и тука има работа само нейната душа.Всяка патка си е в гьола и там са и патенцата и.Тя дава душа тука на мъжкото,а душата е самата тя.
Съответно на когото е душа е със неговия АЗ.
А и са ни изкарали душите затова ги наричаме душевадци.Споменах какво изкарах от сърдечна чакра.Змия която са беше увила около сърцето ми и го беше захапала.Опашката и стигаше до дясното ми бедро.Зор ми даде но излезе.А и сърцето не беше моето.Просто са си играли на лего със тялото.Всички главни органи са барани,но всичко си идва на мястото.Тъй че до тука ядоха *ура две змии.Оглеждам се за още .
Тва е хавата.да си плямпат нали ги слуша.
 Cool
Активен

Неактивен 13 Годеница на Принца
Newbie
*
Публикации: 21

« Отговор #41 -: (Понеделник) 22 Януари 2018, 21:46 »

Как само се е наперила тази  "Осмица 8".
Докато  "Безкрайността ∞"  сладко си е полегнала. Май за никъде не бърза
 Smiley

Активен
Неактивен x_name41
Sr. Member
Публикации: 499

« Отговор #42 -: (Вторник) 23 Януари 2018, 01:06 »

Smiley
« Последна редакция: (Вторник) 23 Януари 2018, 01:24 от x_name41 » Активен

"музиката удължава живота"
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #43 -: (Петък) 09 Февруари 2018, 11:51 »

Я да видим на кого му са направили впечатление последните събития в света.
Първо: "Падна" ни се през 2018-та председателство на ЕС.
Второ: Срив на американските индекси на борсата.
Трето: Предложението за отмяна на зимното/лятното часово време.(има някаква езотерична причина, поради която е предложението, свързана с края на времето.)
Четвърто: Прекалено топлата зима напоследък, и сняг където не му е мястото.
И пето да не забравя: опит за прокарване на Истанбулската Конвенция у нас.

п.п. Между другото, заглавието на темата според мен е сбъркано.
Трябва да е : Какво ги чака през новата 2018 година. Wink  (те се знаят кои са, и дупе/тяло да им е яко!)

п.п.2:
За бай ти Кастанеда е писано премного тук. Айде да не ги викаме ония, като му четем писанията, щото каквото повикало/прочетено, такова се обадило/дошло на главите ви. Четеш Кастанеда - получаваш летачи/демони. Което е в пряка връзка с темата "В търсене на знания". Малкия почитател на бойните изкуства какво ли е чел? Undecided
От кога сте в тоя форум, а тъй и не разбрахте че писачи и гурута от сорта на Кастанеда, Дънов, Щайнер, Монро, Радуга, и други знайни и незнайни са били слуги/агенти на матрицата. Книга, неодобрена от Системата никога не е, и няма да види бял свят. Толкова ли сте наивни? Ако в библията или някой "писател/гуру" ви препоръчват да се хвърлите в Дунава, ще го направите ли?
Иска ми се да общувам с хора с нестандартно мислене, а не с хора изградили мирогледа си на базата на книги/писания/четено от съмнителни автори и със съмнително съдържание.
Пак ще повторя това, което споделих с Мила. Няма нищо лошо в четенето според мен(и аз чета доста и всякакви глупости), стига да не го взимате за база/основа на първо четене.
Тоя вид "послания" резонират по същият начин, по който резонира сиренето в капана за мишката.(личен опит)
Не бъдете мишката.
Бъдете Хора.
 hi

П.п.3
Ония акъли за създаване на мисъл - форми с цел защита въобще не са добра идея. Ще се обоснова защо.
Създавате го, за период от време ви върши работа, обаче след като вече не ви е необходим какво ще го правите? Ще го унищожите ли? Или ще го оставите да живее?
Не можете да го унищожите, и ще се наложи да го храните до живот(вашият). Обаче който папка - расте, и иска повече папу. Да не говорим, че почва да се налага. Какво правим тогава?
Ставате роб на собствената си глупост.
Умната!

« Последна редакция: (Петък) 09 Февруари 2018, 12:29 от paci1 » Активен
Неактивен Vale
Jr. Member
**

« Отговор #44 -: (Петък) 09 Февруари 2018, 21:14 »

paci1, за това че системата не испуска никаква информация и че не може от четене да се разбере какво става си прав само от части. Правилно е да се каже че системата се стреми да не испусне информация. Обаче колкото повече се пише, толкова повече истича. Системата непрекъснато зачиства информацията, но затварянето не е херметично. Аз например съм свикнал и всеко нещо което ми хване окото го копирам локално на своя компютър, защото от опит знам че веднага ще го скрият. Наети са огромно количество хора, които непрекъснато 'почистват', но този механизъм работи добре на английски език. На руски например има много информация и няма кой да я проверява и да я чисти. Освен това информацията требва да се въсприема критично и да се анализира. Още в древна Гърция са смятали, че требва да бъдеш посветен, за да разбираш какво става, но Сократ е бил първия, който сам се е посветил. Верно че са го убили, но го е направил. И още нещо - 'какво ги чака' не е добре да се пише, защото може да се тълкува, като че ли се слагаш над останалите, а това е най-големата грешка. За това предлагам да оставим заглавието както си е. Щото това дето става е за всички (от горе до долу).
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: