Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма конспирации,това е най голямата,,конспирация,,  (Прочетена 76 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен wowbay
Newbie
*
Публикации: 46

« -: (Неделя) 03 Декември 2017, 11:16 »

Да човек няма да вземе нищо със себе си в гроба затова каквото и да крият тук просто няма и няма и да има никакво значение,но ще ,,вземе,,поне част от характера,личността си ако има друг свят!Но масов контрол има и той е много по голям и на по дълбоко ниво и не се прави от хора а от онези невидимите,каквото й да са,или който,или каквото й да е!Та ,,те,,може да се окажат просто,,програми,,за контрол и заблуда на някаква машина с интелигентност!И те да са във всеки от нас в мозъкът ни дори и изцяло да ни наблюдават и контролират!И да заблуждават,експериментират,по рядко да просветляват и да се окаже,че ни Бог,ни демони ни райове и адове ще има!Можем ли да го докажем или да избягаме от този,,биг брадър,,едва ли!Да не ни пука и да живеем според ,,програмата си,,е най мъдро!Ако избягаме от най тежките нива в тази ,,игра,,ще е най добре!А кои са те!?А кои са най ,,леките,, или най леките няма ли да станат най тежки не се знае!Най тежките са най далечните от същността ни и най мрачните,с демоничен оттенък катокъсмет!арактер или обратното тотално ,,антителесно,,живеене подтискайки нужите на тялото...Всеки човек е добре да е ,,слуга,,на програмите, които ще му помагат за по добър и лек живот за неговата същност,заложена на му и съвпадаща с предпочитанията на неговите господари!Пълна свобода няма тъжната истина че всеки е роб или ако не е може да остане без закрила дори да му се случат и по лоши неща!Затова по принцип е по добре да си контролиран!Дори цената на тази частична свобода може да се изиска да се плати от и на по лошите програми или духове!По добре е да си контролиран за да не те...по злите!Тази тайна  я знам като човешкият син който дръзна да повдигне булото,да приеме червеното хапче,да знае страшно много,да има поне 21 г пряк опит с тях и наблюдение!Аз съм един от най добрите изследователи на ,,паранормалното,,!да е е неочаквано нестандартен и неограничен,непристрастен...Защо някои загиват млади?Аз съм като Нео в света на програмите!Нямат заложеностите да поискат да и,,обсебят,,онези,не са им интересни и заради случайности и лош късмет
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: