Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Интернет мрежата е халюцинация прожектирана от демоните!  (Прочетена 308 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен wowbay
Newbie
*
Публикации: 31

« -: (Четвъртък) 12 Октомври 2017, 17:02 »

ѝNo internet.
Активен
Неактивен wowbay
Newbie
*
Публикации: 31

« Отговор #1 -: (Сряда) 01 Ноември 2017, 18:37 »

Самите демони ми блокираха кирилицата затова чак сега ще напиша нещо по темата!Ще задам няколко въпроса на които е най вероятно никой да не отговори!1Как е направена мрежата,какво е тя,вид енергия ли?Нещо като непроменлив ,,етер,,ли на който се,,зашиват,,сайт станиците ли или е само самите странии?2Може ли да кажем колко голям е бил този,,мрежови етер,,в началото?Много малък вероятно,колко колкото да се,,зашие,,1 страничка ли?Би следвало да или е трябвало да може да се превключва между 2 странички!3Тогава това на екрана на компа не е ли мрежа?Защо е необходим компютъра след като уж в пространството има цели програми,филми,защо да не и уж почти компютри!4С каква енергия се захранва този сигнал?Има доставчици на сигнала но никой никъде не го поддържа както тв сигнала който се разпада като телефонният!5 Защо тогава и интернетния сигнал не се разпада!?Като спрем тока на компютъра страничките на него изчезват!6Всяко нещо което има начало,сътворение може да има и край!Защо никой хакер не е унищожил в началото интернета?7Какви са тези вируси които уж скапват компютрите  а не е създаден вирус ,,страничко мелач,,който да почне да ,,изяжда,,мрежата ,сайтовете?И има ли мрежа без сайтове?8Защо и как се трият уж цели страници а не се е сетил 1 хакер да създаде програма която да почне да ги трие наред?9И на какъв принцип ми работят тези антивирусни на този на антидота,как унищожават вирусите?Според мен това е невъзможно!И как ще ми правят вируси,те да не са богове,а тази уж мрежа да не е енергия на бога че не е захранва отникъде и не се разпада!?10 Как и защо нито 1 човек не осмя заглавието на темата,много странно!11Сигнала се срива изцяло за миг като се включи хладилника как тогава се възтановява напълно и страниците се появяват същите?12Играх онлайн (уж де)шах и си спрях нета и 0очнах да играя нова игра натиснах бутон за начало на нова игра без да превключвам на нова страница!Добре офлайн но онова започна новата игра нали няма сигнал как програмата офлайн продължава да играе нова игра!?!И къде е тя хем в пространството хем в компютъра ли?13Къде се намират сайтовете спрямо планетното пространство?Американските над америка ли,би следвало да,нали мрежата не,,плава,,във въздуа!И тогава как компютърът ми я ,,изсмуква,,към него да я отвори?!Толкова бързо и с каква енергия сигналът от него хваща тои в аерика?!14 И дали все пак мрежата не се движи,нали всеки сигнал,енергия се движи!?15 Тогава как се движи и как се прихващат далечните сайтове и какво би станало ако в 1 миг всички се наговорят да отворят един и същ сайт,да ,,придърпат,,или да им се залепи,,сигналът за онзи от споменатата сайт страница?Срив ли?16 Защо целият нет не забива,бъгва,срива,възможно ли е!?Особено ако се движи би следвало при такова огромно потребление винаги да става така!Телефон не може да се справи с много сигнали насочени едновременно към него,по точно и звънящите!17 Как има смс как информацията се прехвърля през стотици км и се запазва и не се разпада и как пристга до адресатът?С разстоянието сигнала не затихва не се ли разсейва?Би следвало,как пратих смс до германия и ми изписа че е отишл а на 2,3 км не ми го праща същият този мой гсм!?18 Защо масово интернета е безплатен,няма логика?Може би просто няма интернет!
Активен
Неактивен The Dark Lord
Jr. Member
**
Публикации: 98

« Отговор #2 -: (Сряда) 01 Ноември 2017, 21:08 »

Не говориш сериозно, нали?  Shocked   
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: