Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Драма №5  (Прочетена 1561 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 1964
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #60 -: (Вторник) 17 Октомври 2017, 14:04 »

Първо си измии устата и после се бии в гърдите колко знаеш. Истината е, че си попаднал на някаква информация, която дори ти не разбираш. А и си расист, това няма как да ти помогне на душичката. Но всеки си знае.
На мен ми писна да се раздавам и затова ви желая успехи занапред.
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #61 -: (Вторник) 17 Октомври 2017, 19:08 »

Не издържам да напиша и последен коментар, че така не е прилично да си тръгваш Wink

В какво да вярваш е въпрос на личен избор

Хубавото на живота е, че дава възможност и пълна свобода на всеки един от нас да вярва в каквото си пожелае, развивайки се по всевъзможно различни начини, всеки според своята лична вяра. Животът на хората е шарен, защото самите те вярват в различни неща. Всеки човек твори своята реалност преди всичко със своята вяра, която задвижва целия механизъм на живота. Нека всички хора прозрат истински ценните неща в живота, които заслужават тяхната вяра и упование. Нека сърцето ви бъде пътеводител в живота за вас, насочвайки вашата вяра в най-добрата за вас посока. Когато откриете истината, не се опитвайте да я наложите над останалите, а като фар светете, разпръсквайки я във всички страни и посоки, привличайки погледите на всички търсачи на истината. Бъдете пример за тях, подпомагайки ги по пътя до истината сами да достигнат, защото така знание и опит се трупат, които душата обогатяват. Колкото по-силно вярвате в доброто, толкова повече истини за него ще ви се разкрият, които по пътя да ви подпомагат все по-добри да ставате. Нека животът ви е осеян с добрини, които засилват вашата вяра в истинското добро, което винаги е подплатено с чиста безусловна любов. Ако в добрите дела липсва любов, тогава те не са истински добри.

► Откъс от книгата "ДА ОТКРИЕШ ЩАСТИЕТО ВЪТРЕ В СЕБЕ СИ

Активен

Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 544

« Отговор #62 -: (Вторник) 17 Октомври 2017, 20:43 »

Цитат
    Даже днеска мярнах едно клипче от америка.Това което видях ме накара да се подръгна тука там хубаво.Нещата са бая напреднали със края.     
Евентуално някакъв линк ?
Активен
Неактивен The Dark Lord
Jr. Member
**
Публикации: 97

« Отговор #63 -: (Вторник) 17 Октомври 2017, 21:52 »

В какво да вярваш е въпрос на личен избор
Така е. Но след време,ако човек има малко акъл в главата си, подлага на съмнение този избор. Както стана при мен. Всеки има този тип история в живота си. Всеки има избор. Първоначално, наивно, избрах светлата страна, като добрата и "правилната". След време разбрах, че това изобщо не е така, защото просто отдаваш енергия. За това помогнаха и интуиция и неща, които четох тогава. След това го затвърди една лична драма в живота ми.  След това реших да избера тъмната страна, да се противопоставя на всичко, което съм видял, чел и информирал. Под тази нагласа подлагах на съмнение всички светли писания, които можех да намеря. Моля, не си мислете че е било вманиачаване, правех го когато се сетя и според ситуациите. Свирех в метъл група 2-3 години. Усетих каква енергия канализираме чрез музиката, която свирехме и правехме, но чак след година(!) им казах че се отказвам. На мястото на старата ни репитиционна сега се намира погр*бално бюро.  Lips Sealed 
Аз от светлите ли съм? Или от тъмните? И какво става с личния избор - ако отдаваш енергията на светлите ще еволюираш повече, отколкото да отдаваш енергия на тъмните? И къде е личния избор сега, когато и едните и другите ти го вземат?
В момента отново цитираш някой си без да вложиш твои мисли. Няма такова нещо като твоя и моя реалност. В момента изживяваме реалност, която е общовалидна за всички. Обективна. Затова Меанъдр намеква с нещо като "опичайте си акъла". И като видя темата за имплантите.. па не ти ли "светна" нещо относно "свободата на всеки един от нас да вярва в каквото си пожелае, развивайки се по всевъзможно различни начини"? (да, леко го редактирах). 
Честно казано, надявам се да си си тръгнала наистина и да не прочетеш последния коментар.

Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1579
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #64 -: (Вторник) 17 Октомври 2017, 22:11 »

Grin
Цитат
Първо си измии устата и после се бии в гърдите колко знаеш.
Откакто спрях да си мия устата се отървах от парондотозата, представи си,и не ми пречи хич.Дъха се вмирисва от това което е във нас,представи си.
Цитат
Истината е, че си попаднал на някаква информация, която дори ти не разбираш.
Тогава що са чекнеш по мене да ти я обяснявам?
Цитат
А и си расист, това няма как да ти помогне на душичката.
Ми няма как да не съм, щом има раси.Яз си държа за моята,а за другите ми е през крачола.Що? МИ щото мястото им не е тука, а нейде.А,тебе те слагам при помаците, ако не ми дадеш причина да си променя мнението.

Цитат
На мен ми писна да се раздавам и затова ви желая успехи занапред.
Гледай да не са свършиш от раздаване.
Цитат
Евентуално някакъв линк ?
Чалъм хич.Имам та на една хава със горната.А и май сте от един бичим.
Цитат
Аз от светлите ли съм? Или от тъмните?
Се едно се питаш добър полицай ли си или лош.Ми се е полицай.
Тракачка.Който се хване.Бъди себе си,и тогава го духат хубу. Wink
 Cool
П.п. Божинка чай да ти се похваля какво видях днеска.Откъм гърция  влезе пръскало.Заходи хубу ма в един момент взе да прави пируети.Се едно че има *ур в *ъза си.Пукнах са да са хиля.Бах му мама** тоя не е изтребител да прави такива пируети, бая зор явно е видял.Ма кой му даваше зор не се виждаше, поне аз не видях,ма имам свидетели щото заедно се хилехме.Амен да направи лупинг.Басси.
« Последна редакция: (Вторник) 17 Октомври 2017, 22:31 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #65 -: (Сряда) 18 Октомври 2017, 02:30 »

Един мъдър шаман казал веднъж- През цялото време мълчах и пак ме цитираха погрешно!
Няма ги шаманите вече, само уонаби-та! Wink
Активен

Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 544

« Отговор #66 -: (Сряда) 18 Октомври 2017, 08:33 »

Grin
Някой мина с чалията.  flag_of_truce
Ма да е жив и здрав!
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #67 -: (Сряда) 18 Октомври 2017, 11:37 »

Grin
Цитат
В момента отново цитираш някой си без да вложиш твои мисли. Няма такова нещо като твоя и моя реалност. В момента изживяваме реалност, която е общовалидна за всички. Обективна. Затова Меанъдр намеква с нещо като "опичайте си акъла".

Опичайте си акъла включва и това-
http://www.budnaera.com/2013-02/2013-04-08_01.html
Не си цапайте душите със чужди неща.
 Cool
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #68 -: (Четвъртък) 19 Октомври 2017, 07:26 »

Човекът притежава въображение, за да компенсира това, което не е. Надявам се разбирате, че мисленето на Меандър е болно.  Това не значи , че той има вина. Явно живота му го е направил такъв и без да осъзнава цапа чисто знание с погрешна информация. Това не е за да се заяждам, а да се чуе и друго мнение и да може да се сравнява. Не си миите зъбите, псувайте, яжте кроасани докато гладувате на вода 3 дни(като опаковката е по-безвредна) и ей такива неподготвени изказвания. Мислете сами и сравнявайте. Чистота и мъдрост ви желая на всички и най-вече на Меандър. Благодаря за споделеното полузнание, ще гледам да го изчистя и ползвам. 

А ето и нещо за водата,което може да ви помогне да се избистрите.И не забравяйте, всичко е вода: 

https://www.youtube.com/watch?v=yfeUFotBUrY
« Последна редакция: (Четвъртък) 19 Октомври 2017, 07:34 от Dora » Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #69 -: (Четвъртък) 19 Октомври 2017, 08:17 »

Grin

Цитат
А ето и нещо за водата,което може да ви помогне да се избистрите.И не забравяйте, всичко е вода:  
Това което прави тоя е манипулация не е общуване.Знаеш ли, откакто писах за общуване със водата,почнаха да излизат всякакви такива манипулации.И ми се струва че е оргнизирано.
Цитат
Човекът притежава въображение, за да компенсира това, което не е. Надявам се разбирате, че мисленето на Меандър е болно.  Това не значи , че той има вина. Явно живота му го е направил такъв и без да осъзнава цапа чисто знание с погрешна информация.
Cry Cry Cry
Що ма разреваваш.Ако мислиш че ми е болно мисленето то тогава бягай на лекар щото и твойто ще се разболее.
Не е живота.Ония ма потрошиха и нямам здраво място.Ма всяко зло за добро,няма какво повече да ми потрошат и само трупам дивиденти.
Ааа без тия, даже осъзнато ви обръщам внимание че ни цапат и мисли,приказки,чувства.
Неблагодарница.
 Cool
Цитат
Е, оставям ви да дишате спокойно. Чао на всички, беше ми приятно.
Даже и мамиш.
« Последна редакция: (Четвъртък) 19 Октомври 2017, 08:48 от meander » Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #70 -: (Четвъртък) 19 Октомври 2017, 08:23 »

Ето за това говоря.  Сложих му етикет, точно както той прави, и се засегна. Защо да го мисля тогава?!

Ти това ли искаш? Благодарности? Ше си кажеш накрая.

Да се помолиш, това не е манипулация.
Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #71 -: (Четвъртък) 19 Октомври 2017, 08:25 »

Grin
Що ревеш ма,ти слагаш аз ти отговарям.Само че не те наричам на болест както направи ти,а ти обърнах внимание на нещо.Ако си го забелязала.
Кой не ще благодарност.Не ща кудуци,и плюнчене/целуване/ на ръцете.
Нямаш си представа колко хора кротко и спокойно ми казаха Благодаря.Няма слагане ,няма имитация ,няма я твоята червивост.
 Cool
Молбата един път е молба.Повториш ли я, е насилие над нещо.Ма тебе кво ти пука нали си паразит.
Никой нищо не ти е длъжен, го запомни.Ако искаш си го напиши.Общуването му е майката.
А и прав ти път.Нали на остави, що киснеш тука?
« Последна редакция: (Четвъртък) 19 Октомври 2017, 08:35 от meander » Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #72 -: (Четвъртък) 19 Октомври 2017, 08:43 »

Не виждам смисъл да продължавам, явно е. И както Розмари написа, пожелавам ви мъдрост и душевен мир, защото живи и здрави са и животните. Всяка дума издава вътрешното ти състояние, това което си.
Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #73 -: (Четвъртък) 19 Октомври 2017, 08:53 »

Grin
През крачола ми е какво е писала розмари.Паразита не са хаби,а използва другите.
Какво ти е твоето, като все използваш писаниците на други.Имаш ли въобще?
 Cool
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #74 -: (Четвъртък) 19 Октомври 2017, 08:55 »

Мое е само наблюдението и сравнението,Меандър. Както и знанието за водата не е твое.
Активен

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: