Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Драма №5  (Прочетена 1452 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 1954
Спокойно, ти си само още един пример!

« -: (Вторник) 10 Октомври 2017, 04:50 »

Някой явно има нужда от внимание и прави драми. Ами ето внимание.

Първо тема за демони, после тема за импланти, в които се намесвам за да покажа, че има решение. Беше ми заявено, че не се интересуват от лекуването им, а от информацията.Тоест вие търсите инфо за тези същества и се свързвате тях,и разчитате на водата да ги премахне. Сега изпробвам информацията и ми се казва, че рекламирам нещо. Паци явно вярва само на теории, аз пък не и затова не вярвам на него. По същата логика на неговата, той взима инфо от Меандър за водата и започва да пробва. И не спира да рекламира.Не виждам разлика. Тук няма друго освен раздразнение към мен и моите идеи, не към това, че правя регресия. Ако беше друг, темата нямаше да се заключи.

Все тази, това няма да ме спре.Надявам се да се вразумите и да има разговор.

Някои хора и на Земята с хората не знаят как да се държат адекватно.Това уважение,че не познаваш човека, някакво съображение на думите, няма братче. Всичко е замеряне с неовладяни чувства и емоции.
« Последна редакция: (Вторник) 10 Октомври 2017, 05:18 от Dora » Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1572
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #1 -: (Вторник) 10 Октомври 2017, 06:35 »

Grin
Цитат
Публикации: 526

paci1   
Re:Енергийни импланти
« Отговор #83 -: Днес в 00:52 »
Темата е заключена заради Дора. Няма да допусна рекламиране на подобни практики. Не и тук.
Тук е място единствено за обсъждането им, не за практикуване.

Тапанар, каква е разликата между твоя калоджеро и дора?
Ся кво шубето ли та гони?
Да ти шушна нещо.Водата може да те пази от чужди деяния.От твоите, си се пази сам.
Капиш?
 Cool
« Последна редакция: (Вторник) 10 Октомври 2017, 06:43 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен The Dark Lord
Jr. Member
**
Публикации: 92

« Отговор #2 -: (Вторник) 10 Октомври 2017, 08:25 »

Злоупотр*ба е да внушаваш страх в хората, не да искаш да го разсееш! Вие не знаете какво правите, честно. Хипнозата я разучавам от 15 години, долорес достатъчно е казала по въпроса, калоджеро е много смел и това ми хареса. Всеки си носи глава на раменете. Моето намерение е добро за всички.
Добре, браво. Ами защо не сподели опита си преди темата за имплантите? Защо след като почнахме да я обсъждаме вкара цитати на някакъв си Андрей Миронов и някаква лелка, на която не й пише името никъде, но не и твои собствени наблюдения?
http://minchomin.blog.bg/technology/2010/02/23/mogyshtestvoto-na-nevidimiia-jivot.498794
http://galatceq.blog.bg/hobi/2010/03/24/ochistvane-ot-energiini-paraziti-andrei-mironov.517167?reply=1882355
Чак след като  стана въпрос за това, че разните му светлини и същества са влечуги т.н. в сеансите, изведнъж и при твоята хипноза се появиха. Разбираш ли едната причина защо се заключи темата?  Cool Поне аз така си мисля.
Тук няма друго освен раздразнение към мен и моите идеи, не към това, че правя регресия.
Аз пък си мисля, че раздразнението дойде точно защото нямаш идеи.

Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #3 -: (Вторник) 10 Октомври 2017, 08:33 »

Споделяла съм си опита в различни теми.
Активен

Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен The Dark Lord
Jr. Member
**

« Отговор #4 -: (Вторник) 10 Октомври 2017, 09:46 »

За хипнозата? Кои теми?
Аз си обяснявам нещата така, според събраната информация:   Всичко идва от неосъзнатост (от незнание), преминава в комплекс за малоценност, безотговорност (без отговори), мързел (безсилие). По принцип мозъка ни работи така- антивирусната има 3 защити(страхове) за предпазване. Ако не разбираш нещо се блокираш и инфото заобикаля чакрата(подчакрата). Също можем да запаметяваме само 3 нови неща наведнъж. През 40мин. мозъка ни има нужда от почивка и синхронизация на новата информация. Ако не почиваме се получава прегаряне( губене на интерес). Др. Лозанов много добре обяснява нещата, за да бъде полезно, а не да вреди, както е чрез хипнозата. А всичко е хипноза! Опита си е опит и не се губи. Въпроса е, след като сме осъзнати да поемем отговорност. Иначе си навличаме карма и запушваме цялото Цвете на живота. Затова винаги е добре да помагаш, да затвърждаваш истини и преработваш застоялите енергии. Мога и да ви го нарисувам. Винаги в една връзка и двете страни участват, няма само един виновен. Поемете си отговорността!
И за какво я ползваш? Да събираш информация или за нещо друго? 15 години практика? И кой е тоя д-р Лозанов?  Undecided  Съжалявам, не открих други твои опитности с хипнозата...
Наистина не разбирам, може и да съм тъп. Информацията в сеансите беше интересна. А после се появиха постове за белобрадия старец... Както и ти самата каза в някаква тема - всеки си има глава на раменете. Да, търся инфо за тези същества и си нося последствията от това. Защото ми е интересно и любопитно. Това е в природата на човека. Знаеш ли на какво започва да прилича един човек, който изгуби любопитство? На машина. Имам един такъв приятел. А твоите постове май целяха да се разруши любопитството към темата. И като че ли успяха.
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #5 -: (Вторник) 10 Октомври 2017, 10:51 »

Д-р Лозанов измисля сугестопедията.
Безотговорно е да търсиш инфо, без да го прилагаш. Не използвам инфото за нищо друго освен за подобряване начина ми на живот, както и на близките ми. Искам да съм сигурна, че не ме лъжат или не съм заблудена и така.
Опасността от хипнозата е,че те променя. Но няма как, нали това е целта, виждаш нови неща.
Ами създай си интерес да даваш решение на хората, не да създаваш проблеми. Поемете си отговорността.
Активен

Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 543

« Отговор #6 -: (Вторник) 10 Октомври 2017, 10:58 »

Сега ако следваме пътя на логиката, две трети от темите във форума са за коша, поради опасността някой да  злоупотреби с информацията в тях. Как беше? Знанието се ползва по два начина - правилен и неправилен.  И да се мери с един аршин.
Тук обаче се сблъскваме с една дилема. Номерът с водата е правилен, пък с регресиите - не? Ако ще мерим правилно, т.е. с един аршин, трябва да допуснем практикуване и на двата метода. Обаче на практика се случва друго. Има едно нещо, дето му викат морал, ти шушне в ухото: "Ей, пич. Практикуването на регресии не е ли опасно занимание?"   Ами май е опасно, отговаряш. Морала обаче настоява: "Аве, пич. Ами с водата метода не е ли опасен?"  Ми ба ли мааму! Казват, че не е.
Излиза, че сърдитите за заключването имат право да са сърдити?
Давам думата на Меандър, като по-дърт и знаещ.
 hi

п.п. Подочух, че атлантите са се затрили именно заради сугестопедията.
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #7 -: (Вторник) 10 Октомври 2017, 11:02 »

Ааа това е ново, не мога да разбера, как заради поемането на по-голям обем информация може да се затрие раса?
Активен

Неактивен Мила
Hero Member
Публикации: 828

« Отговор #8 -: (Вторник) 10 Октомври 2017, 13:43 »

Някой явно има нужда от внимание и прави драми. Ами ето внимание.

Първо тема за демони, после тема за импланти, в които се намесвам за да покажа, че има решение. Беше ми заявено, че не се интересуват от лекуването им, а от информацията.Тоест вие търсите инфо за тези същества и се свързвате тях,и разчитате на водата да ги премахне. Сега изпробвам информацията и ми се казва, че рекламирам нещо. Паци явно вярва само на теории, аз пък не и затова не вярвам на него. По същата логика на неговата, той взима инфо от Меандър за водата и започва да пробва. И не спира да рекламира.Не виждам разлика. Тук няма друго освен раздразнение към мен и моите идеи, не към това, че правя регресия. Ако беше друг, темата нямаше да се заключи.

Все тази, това няма да ме спре.Надявам се да се вразумите и да има разговор.

Някои хора и на Земята с хората не знаят как да се държат адекватно.Това уважение,че не познаваш човека, някакво съображение на думите, няма братче. Всичко е замеряне с неовладяни чувства и емоции.

Привет, Дора!
Изразявам подкрепата си към този  твой пост!

The Dark Lord,
Любопитството или решение е необходимо?
Щото Дора е търсещ и едновременно работещ човек. Къде и е проблема?
Че аз още един като нея да видя да работи така всеотдайно и заедно планина ще повдигнем.

Привет,
Че Дорето била....
« Последна редакция: (Вторник) 10 Октомври 2017, 14:12 от Мила » Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #9 -: (Вторник) 10 Октомври 2017, 14:02 »

Е, мерси. Но темата хипноза/регресия наистина има нужда от внимание, защото хората се панират.
Активен

Неактивен The Dark Lord
Jr. Member
**

« Отговор #10 -: (Вторник) 10 Октомври 2017, 15:06 »

The Dark Lord,
Че аз още един като нея да видя да работи така всеотдайно и заедно планина ще повдигнем.
Те затова ли ходят по планините облечени в бяло? Да ги повдигат?  Grin
Повдига ми се вече от цялата тая "бяла" пропаганда. Няма какво да си хабя времето повече.
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #11 -: (Вторник) 10 Октомври 2017, 16:05 »

Ами това не променя радостта ми от новината, че в НСА ще има обучения по паневритмия. Smiley
Активен

Неактивен The Dark Lord
Jr. Member
**

« Отговор #12 -: (Вторник) 10 Октомври 2017, 20:56 »

Я да се осмеля най-накрая да питам нещо. Една сутрин през пролетта тази година майка ми решила да изкара кучето на разходка по стадиона. Било е около 7,30-8,30 сутринта. На терена на стадиона е видяла някакви хора облечени в бяло правещи някакви си упражнения. Казала на кучето - Виж ги тия пък.. .. и после усетила натиск, все едно някой я е тикал и бутал по гърба, при това с цел да падне.  Малък град сме, всички казваха че това са дъновистите.
Това ли ви е практитака към някой, който не приема вашия мироглед?
Жалки сте.  Sad
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #13 -: (Вторник) 10 Октомври 2017, 21:20 »

Аз не съм дъновистка и не играя паневритмия, но ме кефят и се включвам на празника им. Много сте се объркали, ако мислите, че следвам религиозни практики.Мисля хоро да запиша,ако имам време, че скоро започва и сезона,кара ми се и сноуборд.

Не знам какво е бутнало майка ти, възможно е да е някой религиозен дух или нещо.

Моя мироглед е прост.Достатъчно съм замаяна от мислите на всички около мен, чистя се и замествам със здравословни.
Активен

Неактивен Мила
Hero Member
Публикации: 828

« Отговор #14 -: (Сряда) 11 Октомври 2017, 03:09 »

The Dark Lord,
Те затова ли ходят по планините облечени в бяло? Да ги повдигат?  Grin
Повдига ми се вече от цялата тая "бяла" пропаганда. Няма какво да си хабя времето повече.

Времето  не се губи... Но съзнанието виж се накъсва.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: