Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Енергийни импланти  (Прочетена 2194 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 543

« Отговор #75 -: (Понеделник) 09 Октомври 2017, 10:05 »

Откъс от сеанс на Калоджеро:

КЛ: Жизнената енергия е за подпомагане на Божеството.
К: как се казва Божеството?
КЛ: ХОРУС/ХОР
К: ХОРУС!..Така си и знаех! Върви да видиш какво прави Хорус с тази енергия. Какво виждаш?
КЛ: Съединява я с църквите..
К: Сега погледни: Цялата човешка енергия, събирана посредством разни религиозни групи, малки и големи...от всички религии....Цялата ли се намира във разпореждане на Хорус?
КЛ: Да.

Дали не е поредният опит за подмяна на името/героят?

Цитат
   Въпроса е каква мацка ще му турят до него,щото тука модела е двуполов и сам го грози нещо голямо.Вероятно ще е нещо подобно на алабама и алабамица с чурка.Ма ще видим.     

Имаше подобна "двойка". Обама и жена му Мишел. (за нея се твърдеше, че е мъж/травестит). Huh?

п.п. Мила дано да е разбрала, ма надали Wink

Активен
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 1954
Спокойно, ти си само още един пример!

« Отговор #76 -: (Понеделник) 09 Октомври 2017, 10:28 »

Спокойно, всички разбираме. Аз лично не се доверявам напълно на тази теория.Нещо липсва.
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Мила
Hero Member
Публикации: 828

« Отговор #77 -: (Понеделник) 09 Октомври 2017, 12:25 »

Спокойно, всички разбираме. Аз лично не се доверявам напълно на тази теория.Нещо липсва.

Благодаря ти, Дора!
Активен
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #78 -: (Понеделник) 09 Октомври 2017, 13:17 »

Мила, до колкото си спомням това са твои думи:
Цитат
   Ти и тези като теб са никой! Защото вие работите за тъмнината и нищо освен тъмнина не Ви очаква!
Защото работата Ви е такава и постижението Ви следва делата Ви. Делата на Тъмнината са безплодни.     
Що търсиш инфо от "тъмните"? М?  Че даже и устата ти се разчекна от благодарности!  Laugh
То бива наглост и лицемерие, но твоите са безкрайни!
Чакай си изгрева!
Активен
Неактивен Мила
Hero Member
Публикации: 828

« Отговор #79 -: (Понеделник) 09 Октомври 2017, 13:29 »

Мила, до колкото си спомням това са твои думи:
Цитат
  Ти и тези като теб са никой! Защото вие работите за тъмнината и нищо освен тъмнина не Ви очаква!
Защото работата Ви е такава и постижението Ви следва делата Ви. Делата на Тъмнината са безплодни.      
Що търсиш инфо от "тъмните"? М?  Че даже и устата ти се разчекна от благодарности!  Laugh
То бива наглост и лицемерие, но твоите са безкрайни!
Чакай си изгрева!

¿Някой ме следи май?
Следвай ме!
Още не си ме проследил до край.
Имай търпение.
Защото аз те виждам.
 Кьорав е само пустодушния.
Остани си със здраве.
Активен
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #80 -: (Понеделник) 09 Октомври 2017, 13:41 »

Laugh
Ти да видиш! Май бая те бива да наричаш. Бравоооооооооо!
Само да ти шушна една подробност. Чашата с вода е винаги до мен! Сега какво следва?
 Cool
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #81 -: (Понеделник) 09 Октомври 2017, 14:14 »

Преди малко вкарах в хипноза една приятелка. Без да тя да е гледала регресиите на Калоджеро я заведох в минал живот през 1883, където умираше при раждане. При смъртта душата й излезе през корема. След което я попитах къде е и каза, че е с братята си. Казах й да ги извика всички пред себе си. Раздели ги на 7 групи от по 28 същества с бели роби, на които имаше знак кръст във кръг. Извиках началника им. Каза някакво име и планета от която идва. Когато му задавах въпроси, каза че е тук, за да не е сама приятелката ми и да я пази от грешки. Накарах я да го види в истинската му форма. Първо видя мъж, след което излезе същество като дракон с опашка. Казах му да премахне каквото е сложил по нея. Тя видя пластина в главата и нещо в рамото. Накара го да ги премахне и да ги унищожи. След което изгони всички същества през портала през,който са влязли. Накрая не виждаше нищо около себе си. След което ме попита, не мислиш ли че си въобразявам и не знаех какво да й отговоря. Тя няма инфо за регресиите на Калоджеро.

П.п. Вие като малките деца , кой е по-прав... Обсъждайте идеи, не хора. Само съвет.
Активен

Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #82 -: (Понеделник) 09 Октомври 2017, 14:20 »

Заключвам темата, поради злоупотр*ба с информационната и насоченост.
Активен
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #83 -: (Вторник) 10 Октомври 2017, 00:52 »

Темата е заключена заради Дора. Няма да допусна рекламиране на подобни практики. Не и тук.
Тук е място единствено за обсъждането им, не за практикуване.
« Последна редакция: (Вторник) 10 Октомври 2017, 01:00 от paci1 » Активен
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #84 -: (Сряда) 11 Октомври 2017, 20:38 »

Айде, който иска да пише тук. Аз си взех петте лева набърже. Язък за барута. Grin
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #85 -: (Четвъртък) 12 Октомври 2017, 06:28 »

https://www.youtube.com/watch?v=oGdWJpjVg0s&list=PLVa6C3f8uuzTUPhG6ICJDWr5XNaluFuD_&index=24

В това видео има уникална информация. Регресия и прогресия 1000 години напред.

Общо взето Иван прави телепатична връзка с извънземни хуманоиди с по-висока вибрация. На земята са познати като "децата от звездите".
Те са идвали на Земята преди 50 000 години, като пристигат някъде в северна Африка и заварват хората,които много са се изплашили. После ги приемат като спасители , защото ни дават специални технологии за придвижване, заради което по-късно се самоунищожаваме. Заради това сме им позволили да вземат "мостри" на всякакви животни. След това става потоп на земята и всичко се затрива.

В бъдещето е в Канада, като казва, че вече няма държави и политици, а само териториални представитли на континентите, които са много изменени. След края на 3 световна война, всички хора, които са останали са в мир. Преди войната обаче, сме се самоизбили заради ресурси, глад и мизерия. Във войната са използвани атомни и някакви нов вид оръжия, и много голяма част от Земята е под вода. Само Австралия не е засегната.
« Последна редакция: (Четвъртък) 12 Октомври 2017, 06:35 от Dora » Активен

Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: