Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Енергийни импланти  (Прочетена 3032 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 733

« Отговор #45 -: (Четвъртък) 05 Октомври 2017, 11:43 »

Grin
Лорде,
Цитат
  Чудя се, дали пък всички тези Същности го правят не защото човекът прилага Воля, а просто за да ги оставят намира и след известно време отново да се хванат за човека, независимо от това дали има импланти?  Undecided   
Ми според мен са длъжни да се подчинят на волята човешка. Ако продължиш да им се "тикаш" и ги викаш, много вероятно е да се завърнат и да те "накичат" отново,  ако се сещаш. Wink
Активен
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #46 -: (Четвъртък) 05 Октомври 2017, 16:52 »

Цитат
   Мисля да преведа и този сеанс:
https://www.youtube.com/watch?v=d_3wlDME2a0&t=3045s
1370 _RU_ Клара, Рептилоиды, Арктурианцы и битва за Лемурию -
Рептилоиди, Арктурианци и битката за Лемурия.
Споменава се за кучеглавите.     

Преводът е готов. Качвам го тук:
 http://dox.bg/files/dw?a=310d034a74
Активен
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 2135
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #47 -: (Петък) 06 Октомври 2017, 07:24 »

https://www.youtube.com/watch?v=WQvFbNCIfYI&list=PLVa6C3f8uuzTUPhG6ICJDWr5XNaluFuD_

Това ме разби. Та ние сме като матрьошки, ве. Същество във същество във дух във извънземно...
 Не ми се превежда.

Вибрацията на съществото е -11.
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен The Dark Lord
Full Member
Публикации: 132

« Отговор #48 -: (Петък) 06 Октомври 2017, 10:39 »

Е, хубава работа... Разбра за какво става въпрос във видеото, казваш че е интересно, обаче няма да споделиш информацията. Що праиш тъй ся?  Undecided Поне обобщено разкажи за какво става дума.  Smiley
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #49 -: (Петък) 06 Октомври 2017, 16:28 »

По късно ще преразкажа. Писах му и на него да ми направи регресия. Помоли ме да му разкажа за себе си на руски и да му пратя инфото на мейл. Ще видим какво ще стане.

Всеки клип си заслужава да се преведе, но е отговорно. Има и програмки дето превеждат, ще пробвам с някоя.
Активен

Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен The Dark Lord
Full Member

« Отговор #50 -: (Петък) 06 Октомври 2017, 18:52 »

С програмките ще стане манджа с грозде. И аз си помагам с гугъл транслейт от време на време и мога да те уверя, че това е най-шибания преводач на света. Живея в България вече 20 години, позабравил съм руския, особено писмено, но прибягвам до преводача в крайна нужда. Както си решиш де.

ВИДЕО №1363_RU_ЕРНЕСТО, ПРОИЗХОД НА ЧОВЕКА, ПРИСТИГАНЕ НА СЪЩЕСТВА НА ЗЕМЯТА
http://dox.bg/files/dw?a=ea4b0b8ce5

https://drive.google.com/file/d/0BzN7vMq_-6L2dV9PTnJDdF9xNEE/view?usp=sharing

Не знам кое видео ще превеждам по-натам. Трябва да ги разгледам. Ако пък някой има интерес към определено видео, което има превод на руски, но не разбира всичко от субтитрите, може да пише тук или на лично съобщение. Или на Паци, предполагам няма нищо против. Нали, Паци? Аз преведох тези видеа защото представляваха личен интерес от моя страна. Ако има хора с критики към превода, ще се радвам да ги чуя на ЛС, тъй като не упражнявам руския език в ежедневието си, както преди.
P.S: Извинете ме за правописните грешки. Без да искам.  ashamed
 hi
« Последна редакция: (Петък) 06 Октомври 2017, 19:16 от The Dark Lord » Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #51 -: (Петък) 06 Октомври 2017, 20:28 »

Ето в това видео жената е налазена от всякакви бобулечки, и малки, и големи .Извадиха й кабели от главата като спагети. Отделно един дух си прави шеги с нея, защото е расистка, отделно неродена душица се крие в мозъка й.  Дух на жена се крие в една от картините в къщата й. Той много внимателно ги мести в измерение с по-висока честота.

https://www.youtube.com/watch?v=H5S2czLjeAE&index=30&list=PLVa6C3f8uuzTUPhG6ICJDWr5XNaluFuD_
Активен

Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #52 -: (Петък) 06 Октомври 2017, 21:04 »

Grin
Чайте пак да ви обърна внимание.Това от което се интересувате правите връзка със него.После рев.Аз не съм за ваденето им,щото всичко си остава за вас.Предпочитам да ги изкарвам през дупето,е мириса ма пък всичко си отива със тях,и аз придобивам опит да се пазя от таквиз.
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #53 -: (Петък) 06 Октомври 2017, 22:55 »

Цитат
    Това от което се интересувате правите връзка със него.     
Безусловно е така. Обаче нали трябва да се информираме по някакъв начин  все пак. Тук май е валидна приказката "Тъй и тъй ще го ядем, поне да е за добро."  Или ако не се опариш, няма да се научиш да се пазиш. Интересувайки се от нещо, го викаме. Едва тогава разбираме, че нещото наистина съществува. И вече информирани за него, ще почнем да се пазим. Или всяко зло - за добро. Ако не сме информирани, че  нещото наистина съществува, съответно няма и да се пазим от него. Малко като нож с две остриета е цялата работа според мен.  Ако знаеш - лошо, ако не знаеш - дваж по-лошо. Щото примерно аз горе-долу съм наясно с нещата, но тук наднича бая народ дето търси инфо.
Темата съм я отворил само и единствено за информацията какво се случва. Аз лично прилагам метода Общуване с водата за събиране на имунната система, и съм убеден че методът наистина помага.
 hi
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #54 -: (Събота) 07 Октомври 2017, 05:25 »

Измъдрих го как да стане с български субтитри. Превода не е от най-добрите,но се разбира.

Сваляте видеото на компютъра от youtube. Копирате адреса и отивате на сайта - downsub.com. Конвертирате и сваляте субтитрите.

Проблема е,че може да се гледа с бг субтитри само на VLC player.

- линка -  https://www.youtube.com/watch?v=buT-n_cWfqA&list=PLVa6C3f8uuzTUPhG6ICJDWr5XNaluFuD_&index=4

- субтитрите -   http://downsub.com/?url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DbuT-n_cWfqA%26list%3DPLVa6C3f8uuzTUPhG6ICJDWr5XNaluFuD_%26index%3D4
Активен

Неактивен The Dark Lord
Full Member

« Отговор #55 -: (Събота) 07 Октомври 2017, 08:59 »

Аз не съм за ваденето им,щото всичко си остава за вас.
Значи метода на Калоджеро е с временен ефект? Пък и защо да не се интересуваме? Когато си наясно с нещата по-добре ще се пазиш или пък ще се научиш да се пазиш. Ако не разузнаеш врага и действията му как ще водиш война с него? Ако само си пием водата, без да се интересуваме от тази тема, която дискутираме пак ли ще придобием опит да  се чистим от гадинките? Според мен да, но няма да е съзнателен. А пък ние сме се инкарнирали тука с някаква цел, да се учим, да се осъзнаем. Така или иначе вече имаме връзка с тях, дали сме го искали или не - кой знае.
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #56 -: (Събота) 07 Октомври 2017, 09:02 »

Тоест внимавайте коя от всички блуждаещи мисли в ума си , вие изговаряте през 5-а чакра , защото това става ваша реалност . и тук няма нищо общо ню-ейдж бозата за позитивното и негативното мислене , разделението на които води до вътрешни експлозии вследствие на усвояването на едната част за сметка на потискането на другата.БЪДИ ГОСПОДАР НА ТЪМНИНАТА И СВЕТЛИНАТА .
Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #57 -: (Събота) 07 Октомври 2017, 09:44 »

Grin
The Dark Lord
Се едно говоря с малки деца
Цитат
Ако не разузнаеш врага и действията му как ще водиш война с него?
Живота не воюва/бори,ако воюваш то това е за тях.Живота пази,затова има.И затова има пазители на живота,а не войници.
За да разузнаеш "врага" то трябва да идеш при него,а като идеш вече си му враг и може спокойно да те прецака.Т.е. му ставаш "военен" трофей.
Едно е да си задал въпрос и да попаднеш на инфо,друго е да ровиш и да търсиш.
Тия начини които обсъждате са като екзорсизма,помага на демоните не на пострадалия.
Цитат
Ако само си пием водата, без да се интересуваме от тази тема, която дискутираме пак ли ще придобием опит да  се чистим от гадинките? Според мен да, но няма да е съзнателен
.
Не ти си "създателя" на тялото.Мъжкото тяло може да се ремонтира само,женското не може и трябва мъж да я ремонтира.Но ремонта е свързан със бая още неща + знания.
Водата е тази която е материализирала тялото и то е 100% вода.Тя знае какъв е оригинала и със твое участие/съгласие го ремонтира и почиства.Като от цялата работа насън ти виждаш за какво става въпроси натрупваш и ти можене.
След като изсереш паразита аурата не пуска повече такива във тялото.Много са но ще се свършат а ти си допълваш инстинкта за самосъхранение и със енергийна защита.И като си свършиш работата си непроницаем за тях.Какво ще правят тогава,хем не воюваш.
М?
Оня ще ти изкара нещо,което вече се е наяло и та пази,щото си му папуто.Тялото е със вътрешно енергийно налягане и като махнеш нещо и нямаш твоя енергия да попълни празнината сменяш само паразитите.Ма тоя новия вече се крие и е по гладен ,ща изчака да си помислиш че си чист и ще ти ебе мама**,щото вече си опасен за тях.
От трън та на глог.
Цитат
А пък ние сме се инкарнирали тука с някаква цел, да се учим, да се осъзнаем.
Земята никога не е била място за учене,а за работа.И работата беше свързана със тия паразите и вече е свършена.Кво праим?
Земята вече е във фаза "Земята наш дом".А са сети за кои.
А на тия основната стратегия е да ги търсиш.Правят ти золума и са крият.Тръгнеш ли да ги търсиш си във ръцете им щото си ти тоози който нарушава пртавилата.Ако седиш и си кротуваш те идват пак и ако ги набараш си в правото да ги разградиш.Т.е. обратното.Така че те имат зор,щото като им спреш папуто, глада е по силен от тока,нъл тъй.  Wink Крадеца винаги се връща на местопрестъплението.
Цитат
БЪДИ ГОСПОДАР НА ТЪМНИНАТА И СВЕТЛИНАТА .
Не можеш да бъдеш господар на нищо което не е твое.Такава е реалността.Можеш да приемеш или не нещо но не и да си му господар.
 Cool
http://neonula.blogspot.bg/2017/10/2.html
За това пръскат кат обезумели,щото когато на хакнаха във перник си го пробиха .А България има аура,и тя издържа на желнатския удар.
Фатката е да се изчистите и да трупате енергия,така ще си подадете носа навън и ще ви мирише на живот.А  С.И.С./събрана имунна сист./ чисти и кръвта.Панаира е пълен.
« Последна редакция: (Събота) 07 Октомври 2017, 10:20 от meander » Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #58 -: (Събота) 07 Октомври 2017, 10:28 »

Аз имам предвид това което е в теб- добро и зло. Над него да имаш власт. Не над съществата. Да изясня.
Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #59 -: (Събота) 07 Октомври 2017, 10:37 »

Grin
Да не си със прашки?
Цитат
Тоест внимавайте коя от всички блуждаещи мисли в ума си , вие изговаряте през 5-а чакра , защото това става ваша реалност
На ръката си имаш чакра която е свързана със другите.Така че внимавай какво изговаряш със ръката си!
 Cool
В тялото няма зло.Щото злото е обладало тялото, но не е негово.А и господар си е господар.Стопанин е друга бира.
Активен

Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: