Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много особен сън  (Прочетена 830 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен fenix
Newbie
*
Публикации: 2

« -: (Понеделник) 28 Август 2017, 18:30 »

С едно момиче прекъснахме контакт преди месец и половина. От тогава никой не знае с какво се занимава другия. Аз пожелах да поддържаме връзка. но тя не искаше. Преди няколко вечери сънувах, че ми е изпратила гласов запис във Фейсбук, в който със своя глас ми казва, че е трябвало да ми отговори, когато съм й писал преди време. Възможно ли е да съм сънувал истинска нейна мисъл, която ми е изпратила? Или е просто моето собствено усещане?
Активен
Неактивен The Dark Lord
Full Member
Публикации: 132

« Отговор #1 -: (Неделя) 03 Септември 2017, 09:22 »

Според мен е просто сън, базиран на емоциите и чувствата от раздялата. Случвало ми се е.
Активен
Неактивен m0rpheus
Newbie
*
Публикации: 40
КАКВО ВИЖДАШ КАТО СИ ЗАТВОРИШ ОЧИТЕ ?

« Отговор #2 -: (Вторник) 27 Март 2018, 16:13 »

Здравейте,

Това ми е първият пост от 4 години насам, не искам  да пълня  форумът с дублиращи теми, та  реших да  пиша тук. / надявам се  няма да се  възрази/
Поради ред причини не можех да пиша, реших да пиша най-накрая. Знам , че тук има много будни хора, със значителни познания в редица области- по старите  членове сигурно ще ме разпознаят , очаквам именно  тяхното мнение ПСИХЕЯ , СТРАШКО , БОЖИНКАТА, ФОРУМ

Може би преди година , година и половина ,   имам интересни сънища / надявам се  да са сънища /, 80 % от тях ги виждам все едно съм духче , гледащо събитията отстрани, не разпознавам хората които сънувам, но знам вътрешно, че  ги познавам някак си,  сънувам места, събития, които не мога да свържа със сегашният си живот . Последният по - значим да го кажа така, бе  в една много интересна  зала, кръгла, таван - сферичен, тъмен, наподобяващ откритият космос, под него различни  съзвездия , които не  са ми познати , в центърът се намира някаква  планета, механична , наподобяваща чесовников механизъм , подът е шахматен , и изведнъж се отвори една врата , появи се мъжка фигура, на стар човек, с бяла коса и брада, не говореше но усетих в главата си  как ми казва  *СКОРО*  .  Стреснах се и се събудих. След този ден / днес е 26.03.2018 г , сънят ми да бе  в началото на тази година /  не  съм много на себе си така да го кажем , надявам се  да не преплитам спомените си , но усетът ми се изостря , предусещам някой неща преди да станат , сетивността ми се изостря , а сънищата станаха  все по объркани .

В този период краят на 16та , цялата 2017 сетивността ми не спира да се изостря, сънувам сънища , които след време  се превръщат в действиетелност,  по мое си  ги деля на три - 1ви тип - този който описах горе, 2ри тип тези които са като дежа вю , 3ти  некатегоризирани за сега.

В моят  дом  през нощта няма  работеща  техника  освен 1 телефон  , който   да е  най-малкото  на 2 м от главата ми,  изключвам  някакво  ELF лъчение ,  не мога да си обясня на какво  се дължат сънищата и сетивността ми. Моля за мнения Smiley
Активен

< Live, Die , REPEAT >
Неактивен The Dark Lord
Full Member
Публикации: 132

« Отговор #3 -: (Вторник) 27 Март 2018, 21:47 »

Здравей! Да уточня още в началото не съм спец по сънищата. Единственото което мога да кажа със сигурност е че, при НЯКОИ от сънищата, това което виждаш е настина образът на онези, които искат да те контролират, да ти вземат енергията и т.н. Всъщност, понякога са маскирани, както евентуално и този "стар човек с бяла коса" както казваш. Това, което можеш да направиш - в зависимост от твоите нужди - е или да се съгласиш с тези сънища, или не. Тоест да им приемеш програмите или не. Това изцяло зависи от теб, според твоето ниво на осъзнатост. Аз например много вярвах на съновника, но от година и нещо насам вече имам друг подход.
Това, че имаш изострена сетивност според мен донякъде е похвално... но лично аз нямам обяснение за това. Някои от съфорумниците със сигурност ще го обяснят по-добре. Чувствата не се описват лесно. Smiley Може да опиташ нещо със самовглъбяване или такива неща, Ключаря и Страшко май разбираха от тези работи, да ме простят ако съм сгрешил...
А това че сънищата ти се превръщат в действителност има, според мен два варианта - или се съгласяваш с "техните" програми или наистина виждаш бъдещето или настоящето в истинския му вариант.
 hi
« Последна редакция: (Вторник) 27 Март 2018, 21:54 от The Dark Lord » Активен
Неактивен m0rpheus
Newbie
*

« Отговор #4 -: (Сряда) 28 Март 2018, 07:55 »

Здравей  Черният лорд,

Благодаря  за отговоря ти,който ще взема в предвид! По принцип се старая да не приемам програмите, не зная да ли ми се получава или не.
Сетивността си изразявам, с времето  в което живеем, със светлата енергия, която все повече и повече  ще се намесва - в готовите да я приемат ; Надявам се  да е вид самозаблуда, защото в някой от тях сънувам война, от която аз се крия/бягам , когато сънувам осъзнато, много често ми се случва  отново да съм на места, които не познавам- в частност  все  търся нещо, или  все бягам от нещо. Ако приемем класическата психология - стрес, желание , страх, не сигурност в действията / изборът ми .
П.п : надявам се  да проблясъци на по-високо осъзнаване , преминаващо с флашове  за минали или настоящи събития.  Wink Cry Undecided
Активен

< Live, Die , REPEAT >
Неактивен dido
Full Member
Публикации: 223

« Отговор #5 -: (Сряда) 28 Март 2018, 18:41 »

Учудваща е упоритостта в търсене на учители на този, който не иска да разбере сам себе си.
Активен

Неактивен m0rpheus
Newbie
*

« Отговор #6 -: (Четвъртък) 29 Март 2018, 16:03 »

Wink така е , да
Активен

< Live, Die , REPEAT >
Неактивен dido
Full Member
Публикации: 223

« Отговор #7 -: (Четвъртък) 29 Март 2018, 17:37 »

m0rpheus, няма друг човек на планетата, който да разтълкува твоите сънищата, освен теб. Дори някой да се опита, то той просто ще те въвлече в неговата интерпретация на това, което преживяваш. Ще наложи своята реалност върху твоята, говорейки ти за "правилно и неправилно", за "лъжа и истина". И приемайки чуждите твърдения, ти ще станеш част от тяхното разбиране, ще отдадеш енергията си на тази външна за теб интерпретация. На същия принцип се "прожектират" и "сънищата". И несъгласието на някого въобще не спира "прожекциите" или осъществяването им на физически план. Съгласието и несъгласието са оценки на едно неутрално събитие. За да спрат прожекциите е необходимо Разбиране И Действие във физически план.
Това, което описах, е опознаване на себе си, като бъдеш какъвто не си.

Има и друг метод - да опознаеш себе си, като бъдеш какъвто си. И двата водят до един и същ резултат - разширяване на съзнанието.
« Последна редакция: (Четвъртък) 29 Март 2018, 18:06 от dido » Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: