Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля помогнете и гласувайте!Разчетворен съм,да се освидетелствам,скопя,бунт?  (Прочетена 422 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен wowbay
Newbie
*
Публикации: 44

« -: (Петък) 16 Юни 2017, 08:57 »

SmileyПомогнете ми!Това е молба,ако искате ми се присмивайте на сексуална основа но не бъдете като свине да ми лепите,плюете с обидни етикети и не предизвиквайте яростта на говедото в мен!Иключително злопаметен,отмъстителен и яростен съм!Моите истории ги има тук затова няма да ги пиша,отдолу може да дадете и свой вариант различен от 14!И бас правя,че в 1 сайт поне гласуване няма да има( хахаха дреме ми нали аз гласувах за себе и) а в другият гласовете ще са все нихилистични,тоест за вариантите с психото и забраната ходенето по жени,скопяването или,да чакам челси да отмъсти на юнайтед в Киев а аз да чакам 2020 г когато се навършат 20 г от черният 1.8.2000! Но аз избирм 15 в скоро на рожденият ми ден се събуждам от съня и илюзиията и ще получа любовта с 25 г младочка красива която ми е нужна с мило момиченце и богатство за виличката за да съм по цял ден в рая с тях!На 35  г все ощо ще съм млад  но след 3 г не тогава само милионер отшелник би ме удовлетворило!Между другото в другия форум написах защо демоните държат,,бога,,в шах и владеят света но ни там където направих анкета същата ни тук ще пиша каквото и да е!И не я написах тук защото тук вчера много ме ядосаха!И няма да отговарям на никого по анкетата,ако плюете със злоба плюнката срещу вятъра ще се върне върху вас защото всичко се връща и всеки ще получи заслуженото!А и да имал  съм2 или 3 блога но ги бях забравил и изоставил но нямам нищо общо с потребителя от него блог за тесарактите буда 2, дори не съм съласен с част от идеите му!
« Последна редакция: (Петък) 16 Юни 2017, 09:31 от wowbay » Активен
Неактивен Ribata28
Sr. Member
Публикации: 395

« Отговор #1 -: (Петък) 16 Юни 2017, 09:47 »

Трябваше да има опция "Да се отстреля"
Най-бързо,евтино и ефикасно.
От посочените от теб варианти,не виждам нито един ефективен,така,че съм пас.
Активен
Неактивен wowbay
Newbie
*

« Отговор #2 -: (Петък) 16 Юни 2017, 10:22 »

SmileyАми дайте вашия ефективния тогава,хахаха просто не ги харесвате ли?Дайте ми няколко ваши и ги слагам в анкетата!15,15вариант ще стане никакъв пас! Laugh
Активен
Неактивен wowbay
Newbie
*

« Отговор #3 -: (Петък) 16 Юни 2017, 10:39 »

Laughкойто избере да ми хитрее с пасуване значи автоматично се съласява с 15 опция защото в природата празно няма!Вакуум,нищо не съществува!Избирайки да не гласувате или пасувате автоматично приемам,че живея на сън както ми каза онзи дух и че ще стана богат с любов!И понеже винаги и всички все са против мен и нещата от мен това им поведение най логично пасва на 15 в ама аз го предвидих това им  поведение и с него те щат нещат ми доказват15!
Активен
Неактивен Antistar
Sr. Member
Ние сме очите на небето.

« Отговор #4 -: (Петък) 16 Юни 2017, 11:10 »

SmileyПомогнете ми!Това е молба..
Laughкойто избере да ми хитрее с пасуване значи автоматично се съласява с 15 опция защото в природата празно няма!Вакуум,нищо не съществува!Избирайки да не гласувате или пасувате автоматично приемам,че живея на сън както ми каза онзи дух и че ще стана богат с любов!И понеже винаги и всички все са против мен и нещата от мен това им поведение най логично пасва на 15 в ама аз го предвидих това им  поведение и с него те щат нещат ми доказват15!

Кой беше ти?
Реши да си проявяваш нахалството тук, защото ти отговаряме ли? Не си познал.
Направи си тема в гюма или личен дневник, не е нужно да обсипваш пространството с проблемите си. За 46 години си разбрал, че никой няма да повярва на болните ти фантазии. Сега ли мислиш, че нещо ще се промени? Спести си жалките опити.
Активен
Неактивен wowbay
Newbie
*

« Отговор #5 -: (Петък) 16 Юни 2017, 11:37 »

Че защо да съм бил аз и сега съм!Ти не си познал,жалки фантазии имаш ти- посочих си 20 в и добри и лоши опции!Ти  си нахален с агресивния си коментар!Че кой те кара да гледаш насила бре!Тотално не ми пука за злобното ти недекватно поведение 15 и 20 в!Много си зъл а?!Защо така-един ден аз ще питам кой беше ти!И ще ти отговоря отсега-един мъртъв ,,демон,,!Предупредих,че ако някой прояви злоба и агресия и се държи като свиня ще си излея безкрайната ,,говежда,, ярост!Ти въпреки това си я просиш така ли!?Що за малоумие!?Не  ми дръж такъв тон,,демоне,,че на онзи свят ако те почна адът рай ще ти се види!Естествено не ставай лесен и смешен и за някои опции се вижда че съм се закачал но вие злите от майтап не разбрате но на онзи свят ще разберете!И*иот г*д след като о ткрито удряш пръв очаквай да те ударят като за последно!Нали бях забранил агрсеия и злоба на теб кой ти е разрешил под темичката ми да се държиш като  агресивна дива свиня?Тегля ти една и върви   вада_агресивенитее и злобнит там ги приемат!А ти кой беше в бъдеще ...никой!Аз съм Нео вашият кошмар съдия наказател!
Активен
Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #6 -: (Петък) 16 Юни 2017, 11:39 »

SmileyАми дайте вашия ефективния тогава,хахаха просто не ги харесвате ли?Дайте ми няколко ваши и ги слагам в анкетата!15,15вариант ще стане никакъв пас! Laugh
Ми вече ти дадох,на кат гледам не ти стиска да го приложиш.
 "Да се отстреля" -(че да се не мъчи..)

И по-кротко с агресията.Ние сме ти виновни,че още дишаш,и че нямаш *ураж да приключиш с тая пародия на живот.
Активен
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 549

« Отговор #7 -: (Петък) 16 Юни 2017, 13:33 »

Grin
wowbay,
Цитат
   Избирайки да не гласувате или пасувате автоматично приемам,че живея на сън както ми каза онзи дух и че ще стана богат с любов!И понеже винаги и всички все са против мен и нещата от мен това им поведение най логично пасва на 15 в ама аз го предвидих това им  поведение и с него те щат нещат ми доказват15! 
Изявявам несъгласие с провокативната ти анкета, писанията ти и присъствието ти тук.
Ето, празно/вакуум няма. Редът е възстановен. Понимаеш?
 Cool
Активен
Неактивен wowbay
Newbie
*

« Отговор #8 -: (Понеделник) 10 Юли 2017, 18:30 »

Казвам последната си тежка дума тук!Чудото не стана,рожденният ми ден мина всичко е ясно!Щом няма сила да ми помогне и да ми даде свободата,знак и уверение ,че има надежда и за след този свят точно на рожденният ми ден животът май ще си е само за тук!Дали имам правото да изисквам чудо,знак точно на рожденният си ден да имам,и защо да нямам!Защото ако ще има живот след смъртта то най логичното нещо е,че от раждането(рожденните дни)има смисъл и помощ и чудеса точно тогава!Все пак остава варианта някаква висша сила да ми помогне на рожденният ден на бъдещата ми жена и така да се окаже,че животът все пак има смисъл!А той може и да е съвсем скоро на 1.8 най черната ми дата(и когато почнаха адовете ми и когато военните ме писаха нгвс,и когато ми бе толкова зле и лошо,че никой вероятно не е преживял такава жестокост защото тя ми бе причинена директно от демон върху мозъка ми!Та в този смисъл аз съм един от най големите мъченици и ,,велики,,хора раждали се някога)!3 седмици нямах нет а след още 3 ще се свържа с жена си на нейният рожден ден!Нали все ми пророкуваха,че ще се оженя много късно!Дали имам право да очаквам чудо на най черната си дата да защо не!Нали след най големият мрак идва най прекрасната светлина!Ако не вляза пак да се оплача значи чудото все пак е станало!Аз съм по силен от всякакви демони защото ги победих защото още живея и се надявам!Ще се ...в психиатрията при липса на чудо на 1.8!И между другото варианта с голият шегаджия съм го прогвал но не ми е интересен!Аз гадая,налучквам и бъркам понякога но никога не лъжа умишлено!На Мила не помня къде точно трябваше да й отговоря затова й отговарям тук!Прочетох наполовина приказката за принцесата!Нямах уверение че краят ще е щастлив та затова не я дочетох!На рожденният ден на принцесата нещо й липсвало!Помислих си че ще е някой принц!Е този принц може да съм аз а може и да не съм!Не знам колко хора и демони  биха оцелели на 21г ад на който аз оцелях та затова казвам истината,че имам някакви сили и невероятно търпение почти невиждано предполагам!Ще си направя личен дневник тук и ще се извиня на всеки ище си призная,че съм куку и че вие сте прави ако не стане чудото на най черният ми ден!97г демоните влязоха в мен така след 20 г(ако са толкоз де в което силно се съмнявам)моментът е идеален!Така,че нищо не зависи от вас ама нищичко!А каквото написах сега и преди никой не може да ми го отнеме то е било свършен факт!Сбогом 21 дена до свободата ми и чудото!И някои като правиха опити да ми скачат се убедиха,че на истина и интелигентност не се скача!Явно този 21вариант за тази анкета остава,чудо на 1.8!Свърши се!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: