Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Принц търси принцеса!Уникално всестранно развито коте(асцедент лъв,зодия рак)съм  (Прочетена 141 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен wowbay
Newbie
*
Публикации: 44

« -: (Четвъртък) 15 Юни 2017, 10:51 »

SmileyХа здравейте пак!Съвсем сериозно си търся жена,принцеса около 35 годишна!Аз съм на 45г ,зодия рак с асцедент лъв съм!Слаб но  умеренокрасив 66кг,182 см висок,кестеняв!Висшист бях но не съм работил нищо,скоро ако ми е писано ще стана милионер,вярвам,че това е съдбата ми,като компенсация дето ми ограбиха живота,вярвам го безкрайно!Търся секси слабичка добра душичка,веселячка,музикална(ако може транс  за да сме диджеи),нудистка,хич не съм ревнив и хич не съм задръстен!Женичката ми може да е била жрица или лека,да е спала с 1000 мъжа и да ходи чисто гола важното е да мила и умна и разбрана а не скандалжийка!Не пия  и не пуша ама хич!Веселяк,купонджия съм въпреки ,че съм и по свит,интовертен!Към жена ми ще съм биг екстроверт!Фен на Челси и Кардиф и Сейнт Луис Блус съм,но не хард,не съм хулиган,мразя агресията и насилието,не съм осъждан!Не обичам караниц,отстъпвам а дамата дори и да ме набие,като характер съм малко като Джихан Гюлпанар от серила ,,Твоят мой живот,,И мило коте съм като Балки Бартокумус съм!Гледам Шегаджиите,романтики,фантастика,комедии,футбол но малко и хокей подбрано и умерено! Искам да си купя изолирана виличка сред природата,но трябва да стана лотариен милионер!Знам тайната на света,не съм религиозен,имам 22г борба с духовете,полтъргайстите,влиянието им намаля скоро ще ги победя!Те ми почерниха живота и здравето,но съм здрав!Влюбвал съм се в брюнетки но са ми разбивали сърцето!Търся себеподобна дама !Обичам много да наричам жена си принцесо и да й целувал ръчичката и цялото и тяло!Да прегръщам много,ако има дете бих се радвал на по малко или средно малко момиченце,аз нямам деца и освен ако не се влюбя много май съм стар за бебета а и търся и спокойствие и да се наспя на тишина!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: