Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: MMS - Лекува ли?  (Прочетена 220 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен shtip
Newbie
*
Публикации: 9

« -: (Понеделник) 12 Юни 2017, 19:26 »

Добре е да се види!  https://www.youtube.com/watch?v=TBcSw8lbCDQ
Активен
Неактивен Antistar
Sr. Member
Публикации: 395
Ние сме очите на небето.

« Отговор #1 -: (Понеделник) 12 Юни 2017, 19:35 »

Имам една отворена и съвсем малко използвана опаковка ММС, ДМСО и проявител, подарявам я на първия мазохист, на който му се повръща по 4 пъти на ден.
Активен
Неактивен shtip
Newbie
*
Публикации: 9

« Отговор #2 -: (Понеделник) 12 Юни 2017, 22:04 »

http://www.mmsbulgaria.com/ -   От тук ли го купи?
« Последна редакция: (Понеделник) 12 Юни 2017, 22:18 от shtip » Активен
Неактивен Antistar
Sr. Member
Публикации: 395
Ние сме очите на небето.

« Отговор #3 -: (Вторник) 13 Юни 2017, 20:23 »

Да, от там го поръчах. И не съм си направила приб*рзани заключения, защото това е втората опаковка, която пиех. Сега не бих си изчистила и банята с него, защото само ако го помириша ще повърна пак. Тогава също така бях точно на този хранителен режим, който се препоръчва, от зеленчуци, семена и ядки без захар дори от плодове, и с минимално количество въглехидрати.
Радвам се за излекуваните от аутизъм деца, ако наистина са се излекували с тази гадост, но мисля че има много по-добри и естествени начини човек да бъде здрав. Аз лично евала им правя, че могат да понесат да го пият по 8 пъти на ден в такива конски дози, на мен далече от по-малко ми ставаше зле.
Естествено за спешни случаи, като тези с маларията и подобните заразни болести също би било полезно, но силно се съмнявам че няма странични ефекти и е точно така, както го описват.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: