Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Битие 2017  (Прочетена 2779 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Antistar
Sr. Member
Публикации: 395
Ние сме очите на небето.

« Отговор #15 -: (Сряда) 07 Юни 2017, 08:31 »

Не е само това, понякога човек трябва да се отдалечи от старите си разбирания, за да придобие нови, по-развити. А понякога има нужда от време, за да стане ясно какво точно се случва и най-вече какви последици се предизвикват.
 PS: Понякога например знаеш, че нещо е лошо, но не знаеш колко лошо би могло да бъде и по какъв начин, а за да го предотвратиш за в бъдеще трябва внимателно да го изучиш и отстраниш, без да му отдаваш повече значение, отколкото е необходимо.
« Последна редакция: (Сряда) 07 Юни 2017, 08:37 от Antistar » Активен
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 1964
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #16 -: (Сряда) 07 Юни 2017, 09:37 »

Дора не се опитва да прави магии!  И рибата да се замисли какви ги говори и колко вообще си обяснява каквото усеща!

П. П. Вие всички сте изпушили тука май...
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Antistar
Sr. Member
Ние сме очите на небето.

« Отговор #17 -: (Сряда) 07 Юни 2017, 09:43 »

Разкрита си вече.. Остава само да разясниш "технологията" за "оздравяване" на Земята.
Изпушила съм много преди теб, така че знам повече за лудостта .. Grin
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #18 -: (Сряда) 07 Юни 2017, 09:45 »

Хахаха единственото което правя при медитации е свързването на сърцето ми в ядрото с молитва и с централното слънце.  Но само визуализирам.  Ако се получава нещо такова и рибата го вижда,  супер.  Това ми е целта!

Така се свързвам с всички положителни хора на планетата, соматита и тн.  В тяхната мрежа.  Или поне това ми е намерението...
Активен

Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Antistar
Sr. Member
Ние сме очите на небето.

« Отговор #19 -: (Сряда) 07 Юни 2017, 09:51 »

Няма хуманоидна намеса в Природата,която да е "добра".
Така мисля.

Има Психея, когато е от сърце, когато е за всички. Вместо да пречиш, поне стой неутрална, или помогни. И да има някакви същества дето ме пазят, не е твоя работа да им се бъркаш, особено без причина.

Кое е от сърце и кое е за всички? И "Децата на царевицата" от сърце правят какви ли не тъпни..
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #20 -: (Сряда) 07 Юни 2017, 09:53 »

Има доказателства вече,  че при обща медитация престават конфликти,  лекуват се хора и тн.
Активен

Неактивен Antistar
Sr. Member
Ние сме очите на небето.

« Отговор #21 -: (Сряда) 07 Юни 2017, 09:56 »

Това е прекалено общо обяснение, предвид многото секти, които мислят, че правят нещо за добро..
Как очакваш да ти се има доверие в такъв случай?
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #22 -: (Сряда) 07 Юни 2017, 09:57 »

Аз ти казвам доказателства,  научни.  А за сектите знам, споко,  и не се притеснявам.  Чиста съм.

После ще извадя да прочетете..
Активен

Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1579
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #23 -: (Сряда) 07 Юни 2017, 09:59 »

Grin
Цитат
Вмъкни цитат
Хахаха единственото което правя при медитации е свързването на сърцето ми в ядрото с молитва и с централното слънце.  Но само визуализирам.  Ако се получава нещо такова и рибата го вижда,  супер.  Това ми е целта!
А КАКЪВ ТИ Е ЗОРА?
Щото на мен тия мераци ми се видят смешни.Каде е централното слънце?  Мен ми се струва че ходиш по него.За чий хуй ти е да се буташ във чуждо ядро?
Медитации и молитви са нарушение,иска се можене.Като достигнеш да си равна на нея тогава може да си свържете ядрата.Гроздето ти е бая кисело.
Тече промяната на местоназначението и майсторите по промяната са от най високо място.
Едно от нещата които се променят е че от заводски елетромер си минаваме на лични електромери.И принципа е който не работи не яде.
Явно някои са юрнаха да правят неща като за последно и така ще им е.
Така че не се бутайте има майстори които работят и слизат отгоре на долу.Ако някои изгори щото са бута там дето не му е работата или щото са има за знаен,проблема си е негов.
Личната ви сигурност е ваше задължение.
 Cool
П.п.
Цитат
Има доказателства вече,  че при обща медитация престават конфликти,  лекуват се хора и тн.
А аз имам доказателства че  енергията от такива мероприятия се използват за енергийно насилие.Патил съм.Даже направиха световна медитация за индигото и ма изпраскаха със индиго енергия.Те милите сладките.
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Antistar
Sr. Member
Ние сме очите на небето.

« Отговор #24 -: (Сряда) 07 Юни 2017, 09:59 »

Аз ти казвам доказателства,  научни.  А за сектите знам, споко,  и не се притеснявам.  Чиста съм.

После ще извадя да прочетете..
Но има доказателства и за едните и за другите..!

Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #25 -: (Сряда) 07 Юни 2017, 10:01 »

Не се притеснявам,  Меандър,  защото не се съмнявам.  Казах ви,  чиста съм и  нищо не може да ми навреди.
Активен

Неактивен Antistar
Sr. Member
Ние сме очите на небето.

« Отговор #26 -: (Сряда) 07 Юни 2017, 10:03 »

Така че не се бутайте има майстори които работят и слизат отгоре на долу.Ако някои изгори щото са бута там дето не му е работата или щото са има за знаен,проблема си е негов.
Личната ви сигурност е ваше задължение.

Именно Дора, знаеш ли, че подобно лечение се постига единствено от ЗДРАВИ ХОРА, РАБОТИЛИ И ОБУЧАВАЛИ СЕ ЦЯЛ ЖИВОТ!! Това не става с една медитацийка...
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #27 -: (Сряда) 07 Юни 2017, 10:04 »

Какво казваш с това? 
Активен

Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1579
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #28 -: (Сряда) 07 Юни 2017, 10:06 »

Grin
Цитат
Не се притеснявам,  Меандър,  защото не се съмнявам.  Казах ви,  чиста съм и  нищо не може да ми навреди.
Той и хитлер е чист за него си.
Лекуването е по друг начин и не се обучават хора на такова.Те стигат в развитието си до това.А излекуването е работа на болния,няма кой друг да му свърши работата.
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #29 -: (Сряда) 07 Юни 2017, 10:08 »

Ние сме само батерии, бе хора,  тези енергии постоянно протичат през нас.  Аз просто заздравявам връзката и я насочвам към сърдечна чакра.  И не е тайна.  Писала съм го тук преди.
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: