Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Междинна Рекапитулация с елементи на Безжалостност.  (Прочетена 566 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 648

« Отговор #30 -: (Събота) 03 Юни 2017, 14:47 »

Хомър, ти също си част от проблема / беше луд модератор, а сега си само луд потребител/….  Никой не го интересува какво правите, дали ви спират нета или ще ходите до града или не знам си какво / дали отиваш да запалиш и след малко се връщаш/, а начина по които се отнесе с Дора / тя,че е отрепка е друга тема/е меко казано грозен / писа и от профила и какво ли не/. Мислите си / вие знаете кои сте/, че имате форум, нямате, не виждам нова информация, няма и да има!
Активен
Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #31 -: (Събота) 03 Юни 2017, 15:01 »

Не ща хапчета,имам фобия от лечение.

Но като казвам,че няма да има мир,това е по принцип.Тук да стоя повече ще е само самсара.
Вие си правете Вавилона,а аз -  моята блогова колибка.Евентуално.

Това чудовище  не мога да победя.Но требва ли да му се покланям - ми...не.

Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #32 -: (Събота) 03 Юни 2017, 19:32 »

И ще дойдеш при нас, защото блоговата ти колибка няма да има аудитория и посещаемост. Не че нещо искам да ти кажа... или че има конспирация... просто такъв е проблема с блог-колибките, и той е предвиден. Като ти го казвам, просто ти спестявам времето, понеже знам през какъв цикъл ще минеш. Ако имаш нужда - извърви го.

Относно другото...

Знаеш ли защо те насърчих? Защото си изобретателен. Това е факт, който никой не може да отрече, той е демонстриран факт. И ти, с изобретателността си, успя да впечатлиш едно невпечатлително говедо дотолкова, че да те направи модератор. И това заслужаваше похвала, наистина!

Аз си затворих темите в знак на протест. Други направиха същото... И ти видя този инструмент, който е в нашите ръце, като потребители, и го използва по възпитателен начин - това беше изобретателното. Ти каза "Затварям си темата... помислете си... като се успокоите и поправите, я отварям пак". Един вид, ти БЕЗ да си модератор, вече изпълняваше функция на такъв. БЕЗ да беше модератор, имаше поведение на модератор.

И това беше единственото от значение.

Аз... без да съм администратор... на практика имам поведение на такъв и от това поведение има ефект. И това е единственото, което е от значение.

Но какво стана после? - Ти получи титлата. Даде ти се властта в ръцете. Сложиха ти пагон на раменете.

И авторитета на този пагон те корумпира и изкриви. Ти тотално загуби самоконтрол. Това не беше ли така?

Къде остана онази изобретателност на доброволеца, която спомагаше за градивността като модератор? Митко говореше, "сега форум си има негов си модератор". До там стигаше погледа на дребната лицемерна душица.

Какво стана с тази проява и с тези намерения?

Получи властта, поста и пагона, и какво почна да правиш? - Почна да бъркаш в устите на хората, да им редактираш постовете. Ти луд ли си... На практика преоткри отнемането на свобода по институционален път. Почна някакви словоизлияния, после почна едва ли не да издаваш декрети, които отменят предните ти изказвания, "аз имам право да променям правото", ала-бала идиотщини - един вид, ти на практика преоткри бюрокрацията. После какво почна да правиш? - Почна да изпълваш форума предимно с твоята активност (във времето преди лайноното цунами на Дора). И на практика преоткри обсебването - институцията се намесва и подменя личния живот на принудените да зависят от нея.

Отначало прояви отговорност, самоинициятива и изобретателност.

Когато admin те облече в авторитет обаче, преоткри отнемането на свободите, бюрокрацията и изнудването на гражданите.

Това ли похвалих аз в началото?

Не. На това казах, че си психопат.

И ти казвам, че ти борбата срещу тиранията можеш да я гледаш само по телевизията. Още далеч не си започнал да се готвиш за драмите, които си приписваш.
Активен

Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #33 -: (Събота) 03 Юни 2017, 20:06 »

Е,Форум,заглавието на темата получи подходящия си пост.

Нали рекох в началото още ,че съм на правилното място.

А сега е време за правилното действие.
Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: