Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Внимание! Ти може да си следващата жертва!  (Прочетена 2362 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 1964
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #135 -: (Петък) 16 Юни 2017, 05:58 »

Явно толкова и разбра,  какво казвам.  С такива примери не на място Ти показваш,  че не не вдяваш! Кой ще тича гол в арабска държава?  Боже!
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Ribata28
Sr. Member
Публикации: 395

« Отговор #136 -: (Петък) 16 Юни 2017, 08:50 »

...

Ти нямаш спирачки...нещо в теб вика, та чак вие...мислиш, че тук ще получиш помощ или съчувствие?

Грешиш.
Явно си изпуснал доста от присъствието и тук.
Тодора заяви в прав текст и то много пъти,че е тук не за да търси разбиране,помощ и прочее,а за да превъзпита нас,да ни покаже колко сме нисши,т.е.колко много нива под нея сме(милата,чак се чудеше какъв език да ползва и как да слезне на нивата ни,за да я "разберем") и в крайна сметка да ни покаже и "правилния "път.
На фалша/ лицемерието и тоталния контрол посредством манипулация/лъжа/заблуда.
Ама те го пакетират в ароматизирана розова хартия,рисуват му златни еднорози и му слагат виолетова панделка.И го наричат любов.
Отвориш ли красивия пакет,обаче,от него започват да изтичат сякакви гадости и отрови.И вони ужасно.
Активен
Неактивен Робинзон
Full Member
Публикации: 137
Мисля, следователно...мисля!

« Отговор #137 -: (Понеделник) 19 Юни 2017, 19:08 »

Пси...разликата е обаче, че Дора се мисли за един от "добрите" (това, което вие не вдявате)!

Точно по тази причина, тя не може да разбере защо я нападате, защо сте против нея Grin Grin Grin

Тя не осъзнава собствената си манипулативна манипулируемост (мен не ме интересува дали е насочена, целева или продукт на "случаен сблъсък" на ценности", че дори и да е подтик от чуждо съзнание)!

Дорррррееееееннццееееее....напълно те разбрах какво казваш, пиле малко...
Това, което се опитах да ти кажа (макар и явно безуспешно, засега) е, че преди да изръсиш (напишеш) нещо, би трябвало да помислиш как то би се възприело в АБСОЛЮТЕН смисъл от хората, които го четат, не да разчиташ, че всички са подвластни на моментните ти настроения и ЛИЧНИТЕ ти нагласи!
Активен
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 1964
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #138 -: (Сряда) 26 Юли 2017, 05:33 »

Хора... да ви изясня на края, че не се слагам нито в добрите, нито в лошите. Защото съм човек, има ги и двете страни Smiley)))
А и не искам да съм авторитет за никой, както и не съм никаква истка, колкото и да ви се иска. Да бъдем реалисти,а?  Тук се наслушах на празни приказки, бате!!!  И Робинзон, пак не ме разбра- аз съм Ню Ейдж бохо хипи Smiley))  Не ми дремем особено, искам да съм щастлива и да не преча на никого през това веме. И така.. оувъртинквате, по полека го карайте.
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: