Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Внимание! Ти може да си следващата жертва!  (Прочетена 2441 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Antistar
Sr. Member
Публикации: 395
Ние сме очите на небето.

« Отговор #15 -: (Петък) 02 Юни 2017, 19:47 »

Нали и аз това казвам..
Активен
Неактивен herrian
Hero Member
Публикации: 635
Помни края

« Отговор #16 -: (Петък) 02 Юни 2017, 19:51 »

Да вземат да направят дора модератор. И без туй си е тука. С Божинката.  Щото за един месец се изписа толкова спам, колкото неможа за пет.

Поне аз имам едно особенно чуство относно положението й. ( което няма да ме спре да съм Аз  Grin защото всяко нещо има две страни.)
« Последна редакция: (Петък) 02 Юни 2017, 20:26 от herrian » Активен

Живота е свещен.
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 1965
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #17 -: (Петък) 02 Юни 2017, 19:58 »

Препоръчвам ви една книга. Катарзис се казва. На Христо Христов. Най-секси веган в Европа стана май Smiley)))
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен herrian
Hero Member
Публикации: 635
Помни края

« Отговор #18 -: (Петък) 02 Юни 2017, 20:00 »

Е то е най якото. Всичко прясно и сурово. Особено сега през лятото.
Активен

Живота е свещен.
Неактивен Antistar
Sr. Member
Ние сме очите на небето.

« Отговор #19 -: (Петък) 02 Юни 2017, 20:01 »

Анархо-общество се изгражда, когато всички са наясно с ползите от анархията, както и с вредите, а вредите, те са същите каквито в обществото със законодателна институция, само че всеки е поел еднолично риска за себе си. По този начин и вредните действия значително намаляват.
Тук обаче е изкуствена среда и хората не застават с истинските си лица, а повечето и със стремежите си зад "образа"(как дразни тази дума), който представляват. И така настъпва хаос, а не анархия, анархията също има определени норми на поведение, както и разпределяне на блага, само че анархията се стреми към равенство, а хаоса сам по себе си води към разрушение.
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #20 -: (Петък) 02 Юни 2017, 20:05 »

Култура и морал.

Не ставам за модератор.
« Последна редакция: (Петък) 02 Юни 2017, 20:31 от Dora » Активен

Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Bobi
Hero Member
Публикации: 666

« Отговор #21 -: (Събота) 03 Юни 2017, 08:08 »

Антистар, изпълнението, жалко или не, е според този отсреща. На Дора ѝ харесваше и мисля, че иска още. Нормално ли е да те тъпчат с успокоителни, а да твърдиш, че си балансиран? На мен не ми е нормално, но пък за нея е.
  Усетих те кога се отдръпна, но и виждам кога се връщаш-когато се припозна-когато приемаш, че става въпрос за теб лично. Ако те е грижа за Дора-ела, прасни ми един зад врата и кажи:"Боби, хайде спри се с това жалко изпълнение", та да знам отношението ти. Никой не е длъжен да стои и чете, както никой не е вързал Дора да стои сред подигравки. Факт е, че Дора е тук. Факт е, че много възмутени стоят и четат.
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #22 -: (Събота) 03 Юни 2017, 08:19 »

Дора търпи тази грозотия,  за да ви покаже нивото.  Възпитанието и морала,  щото не и пука,  че ще си изливате комплексите тук. 
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #23 -: (Събота) 03 Юни 2017, 08:25 »

Имам усещането,  че някои от хейтърите ми станаха фенове...  Трябва да си намеря нови хейтъри!
Активен

Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #24 -: (Събота) 03 Юни 2017, 08:28 »

Дора търпи тази грозотия,  за да ви покаже нивото.  Възпитанието и морала,  щото не и пука,  че ще си изливате комплексите тук. 

Неее, знаеш ли какво наистина става... Става това, че за пореден път някой, който се чувства уязвен и с накърнено достойнство (което той собственоръчно си е причинил) постоянно си сменя стратегиите в търсене на най-успешно защитната и дефанзивна позиция.

И аз постоянно ви подхвърлям такива стратегии - казвам ви аз какви стратегии съм възприел спрямо вас, и вие веднага ги усвоявате. И после ги репликирате, защото си мислите, че като подражавате на онзи, който се справя с вас, ще имитирате поведението на човек, който може да се защитава.

И Митко, и Галка, и Хомър, и Гласа, че даже и admin в по-ограничен мащаб заради малкото му участие, сега и ти. Да беше тук от по-дълго, щеше да го виждаш тоя шаблон. Само meander не е тръгвал по него, за което му правя евала, има усещане за това какво значи да се справяш със собствени сили.

Ония ден ти повтарях, че си пример за другите, сега ти заповтаря, че нас си ни превръщала в пример. Очевиден кухизъм, въпрос само на няколко диалогови проби, за да се види, че не проумяваш поведението си, ама уж го констатираш.

Нема! Тва е! Оправия нема!
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #25 -: (Събота) 03 Юни 2017, 08:30 »

Двустранно е, Форум.  Винаги.  Вие крадете от мен,  аз от вас.
Активен

Неактивен Bobi
Hero Member
Публикации: 666

« Отговор #26 -: (Събота) 03 Юни 2017, 08:32 »

Имам усещането,  че някои от хейтърите ми станаха фенове...  Трябва да си намеря нови хейтъри!
Ето още един симптом, че сте жертва на ню ейдж-иска ви се да имате фенове.
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #27 -: (Събота) 03 Юни 2017, 08:32 »

Я ме подсети, какво съм ти откраднал аз?

Влязал един взломаджия да обира къща. Повъртял се, повъртял се, оставил една сгъната бележка на кухненската маса, и си тръгнал.
Прибира се семейството вкъщи, гледа на масата - загънати в бележката 20лв и пише "Не бива да се живее така!"
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #28 -: (Събота) 03 Юни 2017, 08:37 »

Крадеш от спокойствието ми,най-малкото.  С агресията досега.  Вече си доста по-спокоен, де.
Активен

Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #29 -: (Събота) 03 Юни 2017, 08:40 »

Аз имам питане към Анистар.

Как според теб трябваше да постъпим в случая " Дора"?
В началото опитахме с добро,не стана..
Не е ли най-логичния завършек "изблика на агресия",при положение,че админ няма тук?
Или просто трябваше да махнем с ръка и да кажем "Ааа,ми добре,  плюй на всичко дети сне писали до сега,ние просто ще си тръгнем,а ти си остани на спокойствие тук?"
То,не че не стана така в крайна сметка,но справедливо ли бе спрямо нас,останалите?
И ако нямаше човек да се бръкне и да плати за един нов  форум,тогава кво трябваше да направим?
Щото то и свястния форум си струва кинти.
Аз отдавна исках да направя ново място,дори Страшко ми бе обещал помощ..
Но истината е,че всяко ново място трябва да бъде захранено с енергия,а аз сама вече нямам ресурса за такова нещо.
Не е като не съм опитвала,но са от значение много неща,най-вече качествената платформа,"щото" phpbb" примерно,за нищо не става..
И така,след като Админа направи мястото,а ние му вдънахме живот,то стана наше общо творение.
И той като домакин представляващ обществото ни,трябваше да защити територията/мястото ни на изява,а не като Меркел да свали гащите,и после - олеле!
Ми олеле ще е я!
Админа не си вясва носа след искането.за повторен бан на Дора,просто щото не знае как да постъпи.
На нас ли да угоди,дето така и така сме аут и само си чакаме новото място,за да се махнем от тук,или пък на чорбаджиите си?
Защото ако и самия той бе по-загрижен за Тодора,щеше да я банне.
За нейно добро.
Никой здравомислещ "конспиратор" и езотерик няма да остави една душевно болна да се разголва до дъно във нет пространство.
Обаче,на него му дреме за Дора,единствената му цел е като се изнесем ние,да има кво/кой да пълни форума.Няма значение с какво.За Админа съдържанието и съществуването на този форум,отдавна не са приоритет.
Просто да не умре като синия форум,тва му е дерта,ама не осъзнава глупакът,че с тоя джънк фууд,организмът затлъстява,разболява се, и смъртта става не само неизбежна още в ранните етапи на съществуването,но и болезнена!

Крадеш от спокойствието ми,най-малкото.  С агресията досега.  Вече си доста по-спокоен, де.

Ти вярно си невменяема. Grin

Ако не идваш тук да четеш писанията,никой няма да ти "краде" спокойствието.
Ама нали си мазохистка...Мото ти е "Аууу,вкарай го по-бързо,че не мога да го гледам къв е грозен!Стига още!"
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: