Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Егото и неговата територия - Форумен Авторитет  (Прочетена 701 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 1965
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #30 -: (Понеделник) 15 Май 2017, 05:47 »

Ще се спукам от смях! Твоето мнение риба, не виждам да означава нещо, нито за мен, нито за форума. Вие се имате за някакви супер герои...
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1588
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #31 -: (Понеделник) 15 Май 2017, 06:23 »

Grin
Аууу много сте шукар,хеле капацитета форум.Кат ви гледам мъдрите писания май има нужда малко да станете за смях.
Щото сте бая прости явно.Кога се води диалог и кога монолог.И като няма файда от тея неща струва ли си губене на времето.
Преди време ,май при индиговите бяха пуснали чат,и ако си самотен там имаше и ЧАТ-БОТ . Кат ви гледам диалога май си изливате душите на чат-бот.А ако греша ще стане като миналия път,ако не се сещата питайте зайо.
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #32 -: (Понеделник) 15 Май 2017, 06:25 »

Знам,че не ми искаш мнението, но си много прав Меандър.
Активен

Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Ribata28
Sr. Member
Публикации: 395

« Отговор #33 -: (Понеделник) 15 Май 2017, 06:42 »

Ще се спукам от смях! Твоето мнение риба, не виждам да означава нещо, нито за мен, нито за форума. Вие се имате за някакви супер герои...

Мбааа..като те гледам,зорлем се смееш,ма нейсе..Най-много хемороиди да си докараш с тея напъни..

Мнението,Дорке, е като задника..Всеки си разполага както намери за добре..
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #34 -: (Понеделник) 15 Май 2017, 06:45 »

Нямаше какво друго да кажеш,знам! Омръзна ми да се занимавам с тебе, но явно на теб не е.
Активен

Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #35 -: (Понеделник) 15 Май 2017, 12:53 »

Знам,че не ми искаш мнението, но си много прав Меандър.

Меандър те нарече чат-бот. Аз също мисля, че е прав. За негово успокоение, ще кажа, че те използвам на доизживяване, както вече съм правил с други доизживени участници до сега. Нека Меандър не се притеснява за положеното време и внимание, то е част от дълговременна инвестиция.
Активен

Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #36 -: (Понеделник) 15 Май 2017, 12:58 »

Нямаше какво друго да кажеш,знам! Омръзна ми да се занимавам с тебе, но явно на теб не е.
Лъжеш,малка комплексарке. .
С нетърпение,чакаш да ти репликирам,и това е видно за всички... Tongue
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #37 -: (Понеделник) 15 Май 2017, 13:28 »

Хахаха Форуме,  дойде на мойто Smiley))))
Активен

Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #38 -: (Понеделник) 15 Май 2017, 13:48 »

Нееее, Дора. Пак ще трябва да те поправя.

Всъщност, ти дойде на мойто. Включвам се сега, защото точно в този момент вече си мърша на доизживяване. Чаках те, докато ти свърши живота. Всичко си има край.

И в природата всичко си има край. И когато дойде края на едно нещо, всичко живо в природата започва да се стреми да се възползва максимално от нега - така е направен света. Лешояди, хищници и други мършояди, бактерии, растения, дори себеподобни и всякакви други директни и индиректни фактори се нахвърлят върху умрялото или умиращото, надпреварвайки се колкото се може по-отрано да започнат да го усвояват градивно.

И точно като в природата, аз не мога да ти позволя да замърсиш това място със смъртта си. Ти най-накрая грохна. Затова, сега аз бавно и сигурно те усвоявам така, че всички да можем да спечелим максимално от твоя труп. За да продължим нататък и да растем.

Всичко в природата зараства. Така и щетите, които ти направи, ще бъдат излекувани с времето. Сега най-важното е, мършата ти да послужи на по-висша цел.
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #39 -: (Понеделник) 15 Май 2017, 15:08 »

О,  тя послужи отдавна отдавна!
Активен

Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #40 -: (Понеделник) 15 Май 2017, 17:04 »

Амин!
Активен
Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #41 -: (Петък) 02 Юни 2017, 14:52 »

Опаа!

Я да видя какви тъпизми съм плещил в момент на умопомрачение...

Да...това потвърждава диагнозата на Форум ,че съм психопат.
Може би съм проявил несъзнателно  лицемерие,опитвайки се да покажа доброжелателност.

Не,наистина,в един определен смисъл мога да призная някого за авторитет/външен/.
Но вътре в мен няма такива.

Мисля,че е време да ти направя любителския си анализ.
То и анализ няма да е ,защото съм само любител книжкаджия,който е наясно ,че може да греши.Просто мнението ми.
Без евфемизми.
Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: