Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Искане за повторен бан за потребителя Дора  (Прочетена 1053 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Bobi
Hero Member
Публикации: 666

« Отговор #60 -: (Петък) 12 Май 2017, 17:57 »

Обещано и решено!
Драги съфорумци, утре Дора ще е с мен. Приятна вечер!
Активен
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 2135
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #61 -: (Петък) 12 Май 2017, 18:17 »

Боби, благодаря, че разведри малко обстановката с хумор.
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Ribata28
Sr. Member
Публикации: 395

« Отговор #62 -: (Петък) 12 Май 2017, 18:47 »

Що бе,Доре,кво и е на обстановката?
Екстра си беше.. Я виж що истини бяха "разобличени" днес..Smiley

Боби,стискаме палци за успешна мисия
Активен
Неактивен Ribata28
Sr. Member
Публикации: 395

« Отговор #63 -: (Петък) 12 Май 2017, 19:11 »

Минавам оттук със запушен нос, заради вонята на селски кенеф, но видях постове на уважавани от мен съфорумци, та рекох си и аз да кажа нещо:
Форуме, ако ТоДора и подобни на нея можеха да побеждават, то уникалното Вселенско явление, наречено ЖИВОТ, щеше да е приключило !!! Все пак и от нея има някаква полза. Тя е като контрастно вещество, което се вкарва в организма и очертава тумора и разсейките му. В този смисъл е полезна, но само в този смисъл! Ти не си тъп пич, разбираш го.
Рибо, като гледам колко внимание, респективно енергия отдаваш на ТоДора, представям си как нейните хендлъри и други безтелесни същности се размазват от кеф и се въргалят в екстаз, захранени от твоята енергия! Що се хабиш, вместо да си отдадеш енергията на любимите си хора или на достойна кауза, а ?!
Оставете я! Тя, като всеки сатанист, има тежки личностни проблеми. Нека некрофилски се опива от разлагащата се тъкан на мъртвия форум.
П.П.
Гласувах, още вчера.

Ами мамче,този форум ще стои в пространството,няма да изчезне просто ей така.
Мнозина ще се натъкнат на информацията тук,така,че нещата трябва да са ясни и ьа новодошлите не бива да има и капка съмнение кой/какво е стопанинът на този сайт.
Приеми,че аз съм тяхното контрастно вещество и спомагам за яснотата в техния организъм.
Да са ясни и целите им,и методите чрез които го постигат.
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: