Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Искане за повторен бан за потребителя Дора  (Прочетена 1050 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Ribata28
Sr. Member
Публикации: 395

« -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 15:08 »

Анкетата е поради три причини.

1.http://xcombg.net/index.php?topic=2529.msg46552;topicseen#msg46552

2.Дора говори откровени лъжи и не е тук за да споделя,а да поучава и да разпръсква фалшива,зловредна и заблуждаваща информация.

3.Не е е справедливо спрямо другите които са с бан.Например Гласа.
С какво диарията на Дора е по-ценна и по-интересна от тази на Гласа?
М?Щото не я оцветява в синьо и червено,ами вместо тва я пудри с думички като „светлина” и „любов” ли?
« Последна редакция: (Четвъртък) 11 Май 2017, 16:05 от Ribata28 » Активен
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 2135
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #1 -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 15:09 »

Дора говори откровени лъжи и не е тук за да споделя,а за поучава и да разпръсква фалшива,зловредна и заблуждаваща информация.

Докажи го!
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #2 -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 15:32 »

Дора говори откровени лъжи и не е тук за да споделя,а за поучава и да разпръсква фалшива,зловредна и заблуждаваща информация.

Докажи го!
На кой?
На теб ли да седна да доказвам?!?

Всъщност..Хората не са зеленчуци,нали?
Мнението от анкетата ще покаже какво мислят те за лъжите..,пардон, ”информацията”  която разпространяваш

Ако изобщо някой е останал да гласува и ако админа не получи нареждане от господарите си да я изтрие и да я прати в гюма
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #3 -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 15:33 »

Точно така! Само дето твоята пропаганда е доста по-фалшива. Но може би разчиташ на това, че антирекламата е по-силната реклама!
Активен

Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #4 -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 17:12 »

И..какво по-точно "пропагандирам" аз? Smiley
Активен
Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 814

« Отговор #5 -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 19:00 »

Трол!
Активен

Което е разумно, съществува, и което съществува, е разумно - Георг Хегел
Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #6 -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 19:02 »

Трол!

Мерси.
Свободно,седни си.Smiley
Активен
Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #7 -: (Петък) 12 Май 2017, 10:01 »

Доре,нали се разбрахме,че

Мнението от анкетата ще покаже какво мислят те за лъжите..,пардон, ”информацията”  която разпространяваш

Ако изобщо някой е останал да гласува...

Ето мила,виж сама..
Не,че са много тези които са упражнили правото си на глас,но все пак резултата е достатъчно красноречив, нали?

Съмнява ме да го вземеш под внимание повече от миналия път,но въпреки това ти го посочвам..знае ли,човек от де ще изкочи заека
Активен
Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #8 -: (Петък) 12 Май 2017, 11:30 »

Хахаха а понеже форум си мълчи,  та пак обвинява!

Тези думи,  или хвърлени камъни по мен са твой грях.  Аз съм чиста и си го признавам най-гордо!

Към онези които си мислят,че Дора е жертва.

Хериан и каза една дума.Той каза "духвай"

Нито я е обидил,нито я е нагрубил.
Дори не е намек за фелацио,а призив да напусне терена Smiley

И само заради това,той бе наречен "индиректно" грешник.
Също така индиректно се внушава,че той е един лош/грешен човек(всички знаем притчата с камъните) ,докато Дора автомитчно се самопозиционира в ролята на правдната и неразбрана грешница,по която безумната тълпа мята камъните.

П.п.Само не знам кой ще изиграе ролята на форумския Исус..
« Последна редакция: (Петък) 12 Май 2017, 11:41 от Ribata28 » Активен
Неактивен herrian
Hero Member
Публикации: 649
Помни края

« Отговор #9 -: (Петък) 12 Май 2017, 15:41 »

Вече са десет.

Активен

Живота е свещен.
Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 648

« Отговор #10 -: (Петък) 12 Май 2017, 15:48 »

Вече са десет.

Wink
Активен
Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #11 -: (Петък) 12 Май 2017, 15:51 »

Ми тя ако не се осъзнае,току виж и останалите 990 и пляснат по един глас..
Айде преди Митко и Гал бяха тук,та гласувалите „за”бяха повече,щото Галка гласуваше от всичките си никове..

Всъщност,Дора,питам те съвсем човешки.
Защо държиш да пишеш тук?
В хнета ще те приемат много по-добре и никой няма да те гони,освен Блекито чат-пат бие през ръцете,ама ти като слушкаш тебе няма.
Освен това,там сега са Митко и Галаксис.
С тях споделяхте общи идеи,възгледи и настроения.
Защо не отидеш там,където ще бъдеш приета радушно,а седиш тук напук,въпреки,че не си желана

https://forum.xnetbg.net

Ето ти линк.
Потребителят Норис е Галаксис,а Митко си е Митко.

Smiley

Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #12 -: (Петък) 12 Май 2017, 16:04 »

Всъщност,Дора,питам те съвсем човешки.
Защо държиш да пишеш тук?
В хнета ще те приемат много по-добре и никой няма да те гони,освен Блекито чат-пат бие през ръцете,ама ти като слушкаш тебе няма.
Освен това,там сега са Митко и Галаксис.
С тях споделяхте общи идеи,възгледи и настроения.
Защо не отидеш там,където ще бъдеш приета радушно,а седиш тук напук,въпреки,че не си желана

Абе, Риба... това никога не е било истина. Чудя се как не им увряха главите на всички за въпросните личности.

Те никога не са споделяли каквото и да е, с който и да е. Те просто бяха против мен - МЕН, персонално - и нарочно се съюзяваха с всеки, без значение дали имат нещо общо с него, важното беше врагът да е общ.

И са идвамата в Хнет сега, за да могат да се държат един за друг, защото им е ясно, че всеки ще ги презира навсякъде, където и да отидат, и това ги събира.

Ако пратиш Дора да си говори с Галаксис, Галаксис ще я опсува за много по-отрицателно време, отколкото аз я опсувах. Ако пратиш Дора да си говори с Митко, ще му се стъжни живота, понеже мазния плазмодий няма *ашаците да си признае гигантското лицемерие и ще го поставиш отново в трудната позиция, да си общува с хора, които ненавижда, но от които има нужда, за да му се обръща внимание.

Така че Дора няма къде да отиде.

Но след като питаш, ще те насоча към истината за положението.

Това, което видяхме от Дора, е част от характера й и извън форумното пространство. Ако тя е само на половина такава непоносима овца, каквато е в дигиталното пространство, смятай, че тя от край време има проблеми с цялото си обкръжение. Тя има сериозен проблем с комуникацията и с рационализирането на собственото его.

Така че... тук става дума, че в наше лице Дора вижда повтаряща се ситуация - разиграва се нещо подобно на епизод, който вече се е повтарял в живота й. И тя не може просто така да си тръгне оттук и да ни остави на мира, защото ако го направи, болезнените спомени за проявите й на малоценност ще вземат връх над нея и тя няма силите да ги преживее отново.

Тя трябва да ни победи. Нали разбираш. За нея ние сме едно явление, което се повтаря в живота й, и с което тя е решена да се справи, тоест върху което е готова сляпо и със сила да се наложи, защото по този начин тя потиска по-надълбоко собствените си болезнени спомени от общуването си в действителния бит.

Активен

Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #13 -: (Петък) 12 Май 2017, 16:19 »

Ех,бе Форуме,подробности ся...
Поне опитах де.. Grin

П.п.Ами ти прави,чест,че и го казваш де.
Уф,ма си..Сега се почувствах като най-ужасното и подмолно същество на тая планета..А само исках да пренасоча потока,там където си му е мястото.. Roll Eyes

Инак онея двамата са ми ясни,то същото се отнася и за мен,ти кво мислиш:)

.

Тя трябва да ни победи. Нали разбираш. За нея ние сме едно явление, което се повтаря в живота й, и с което тя е решена да се справи, тоест върху което е готова сляпо и със сила да се наложи, защото по този начин тя потиска по-надълбоко собствените си болезнени спомени от общуването си в действителния бит.

Разбирам го много добре и поради тази причина я съжалявам.
Тъжна картинка е Дора.
Но *баси..Да си намери друг психодиспансер,не да сее заразите си тук.
За това я насочих към себеподобните и
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #14 -: (Петък) 12 Май 2017, 16:28 »

A Форум си мисли,  че е прав.  Това,  че едно 30 годишно момиче е разбрало повече истини от теб те влудява май!  Егати себелюбците,  брато!
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: