БАН за оклеветяване? - за ADMIN
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БАН за оклеветяване? - за ADMIN  (Прочетена 800 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Ribata28
Sr. Member
Публикации: 395

« Отговор #15 -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 17:03 »

Това, че си си измислил някакъв зловреден сценарии в главата, не означава,че говориш реални неща!

Искам да видя доказателства къде лъжа!

Ти Дора,самата ти си доказателството което търсиш и това е видно за всеки,ма не ти отърва ,та за туй се правиш на незряща...
Активен
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 2135
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #16 -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 17:03 »

Досега народа бяха овце, а после се сравняваме с народа....  Всеки ли си противоречи тука? Нямам думи да изкажа колко неблагодарен народ сме! (Не се занимавам с политика.)
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #17 -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 17:10 »

Потребителите тук не са представителна извадка от народа.
Не ги сравняваюй с овце ако обичаш!
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #18 -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 17:18 »

Никъде не съм сравнила никой с нищо. Това, че съм нападната и се оправдавам е напълно естествено. Виждате,че говоря по същество, не се заяждам с никого. Но няма да позволя, с измами и черни мотиви (видяхме вчера намерението) да ме унижават!
Активен

Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #19 -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 17:26 »

Никъде не съм сравнила никой с нищо. Това, че съм нападната и се оправдавам е напълно естествено. Виждате,че говоря по същество, не се заяждам с никого. Но няма да позволя, с измами и черни мотиви (видяхме вчера намерението) да ме унижават!

Леле,Доре,верно ли си нападната?
Ама кой,кво,къде?Изнасилиха ли те,пребиха ли те,ограбиха ли те?Много ли боли?Какво ти взеха?

Лоши хора,лошииии..
Ма ти нидей рива,ся ша ида да ги набия!
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #20 -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 17:30 »

И вие защитавате такова пошло поведение! Но ситуацията е поучителна, защото се вижда до къде може да стигнем, ако поискаме да си лъснем егото. Викаме подкрепление. А аз съм сама, и след толкова време никой не можа да ме обори и да каже къде ми е грешката и защо да не вярвам на Петър Дънов!

На това му се вика да разкостиш демон! Демонстрация! Опит!
Активен

Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #21 -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 17:35 »

Аааа,то демон било..И като го разкости кво?
Имаше ли много кости вътре?
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #22 -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 17:54 »

Все пак това е сайт за конспирации! Ясно е, че хората с най-развито въображение са тук!

Аз лично си въобразих, че мога на безчувствен Чувек/или упоен с ракия, чувствата да си казвам и той да разбере!
« Последна редакция: (Четвъртък) 11 Май 2017, 18:03 от Dora » Активен

Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #23 -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 18:07 »

Аама аз отдаавна минАх на таск*бап и Дом Периньон..
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #24 -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 18:14 »

Не знам дали си пенсионер, предал се вече, или просто си егоист,както и да е, но това е много грозно от моята гледна точка.
А който и да защитава  страната ти, няма да ми промени мнението! Казах,че съм поставена между добро и зло, а винаги ще бъда на страната на доброто при такова положение!
Активен

Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #25 -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 18:18 »

Не знам дали си пенсионер, предал се вече, или просто си егоист,както и да е, но това е много грозно от моята гледна точка.
А който и да защитава  страната ти, няма да ми промени мнението! Казах,че съм поставена между добро и зло, а винаги ще бъда на страната на доброто при такова положение!

Бе с две думи..И сама да си в травмая,пак ще намериш в какво да се буташ.
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #26 -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 18:21 »

Не с две, с повече ще ти обясня. Когато си прав и боговете мълчат!
« Последна редакция: (Четвъртък) 11 Май 2017, 18:30 от Dora » Активен

Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #27 -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 18:35 »

Разбира се,аз никога съм се съмнявал в правотата си.
Дори настъпилата тук тишина го доказва: )
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #28 -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 18:39 »

Е това е, най-накрая го каза! Ти никога не се осъмни в правотата си!
Активен

Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 814

« Отговор #29 -: (Четвъртък) 11 Май 2017, 18:40 »

От два дена пощата ми се задръства с и-мейли от хора, с които общувам, държащи да ме уведомят, че някой си някъде ме бил споменавал.

Аз ВСЕ ОЩЕ съм член на този форум, защото не съм баннат и имам свободата да участвам, ако реша. И ВСЕ ОЩЕ много от нещата, които съм писал, се откриват навсякъде из разделите. Така че аз ПОДЛЕЖА на "уронване на престижа", защото ВСЕ ОЩЕ имам определена форма на присъствие в този форум.

Това, което Дора прави, все още не е оклеветяване... но нищо не пречи ситуацията да прерасне в оклеветяване при правилните условия и обстоятелства. "Уронването на престижа" е мотив, който подлежи на разглеждане в съда и се смята за посегателство към личността, води се "посегателство върху доброто име".

Това нито е офизциално място, нито е съдилище... но елементарната етика подсказва, че действия и поведение, което безпрепятствено може да прерасне в оклеветяване, трябва да подлежи на някакъв контрол.

Напомням, че ВИНАГИ, когато системно съм говорел против някого в този форум, съм се аргументирал и съм изтъквал причините.

Напомням също, че ВИНАГИ, когато съм говорил за мулти-акаунти на потребители, съм предоставял ВЕЩЕСТВЕНИ доказателства (скрийншотове на лични съобщения в случая с galaxsis например).

Щото ми писна маса народ всекидневно да ми напомня за този форум на мейла, си давам петминутния зор да изясня следното в тези редове:

- Дора беше банната
- Не е ясно кой й премахна бана
- Внушава се, че аз и някакво си "Ribata28" сме едно и също лице
- Модератор вече няма, което не означава, че се е появил администратор

На мен, специално, ми е ясно кой е Ribata28... но това не е защото имам доказателства, а защото имам акъл за 2ст в главата.

Въобще не ме вълнува как се развива простащината в това изоставено място. Но ако здравия разум не е достатъчна причина устана на една овца да се затвори (отново), то нарушаването на елементарната етика - когато без аргументи и доказателства се раздават субективни нарицателни - би трябвало да е достатъчна и нова мотивация за БАН на онзи, който си беше баннат и без това.

Добре, посочи веществените доказателства? - изреченията, думите с които Dora е обидила и оклеветила? Аз мога да кажа, че Ribata28 и Dora са едно и също лице, но това не са клевети, а просто фантазии и предположения. В момента преглеждам, коментарите и темите които са изписани. Това което виждам е чат-комуникации в които, тези които са взели участие, просто са откликнали на поканата на Dora. Според мен нейната покана от една страна е небрежна и неангажираща, но от друга явно е съблазнителна и обвързваща. Аз напълно те разбирам, разбирам и другите, които са откликнали на нейния зов. Но тя никого не е принудила, просто е попитала - Дали има желаещи?
--------------------------------------
Виж, искам споделя нещо друго. Рано или късно виртуалната изява - била тя по форуми, блогове, видео-канали и др. се изчерпва. Реалното проявяване на човек е в реалния живот. Ти може би ще се занимаваш, още месец, година, две - пет, десет години с виртуални изяви. Но това нещо е до време. Знаеш ли, когато човек говори пред хора наживо, няма как да се прилагат виртуалните селектирания - да се трият коментари, да се раздават банове и т.н.
Един ден, ако решиш да покажеш наживо пред хора нещо което си изобретил, нещо което си направил, нещо което е в обществен интерес - трибуната наживо те свързва с хора с най-различни характери и поведение. Представи си, че си полагал усилия за някакъв проект, подготвял си го с такова старание, вложил си душата си в него и наистина е нещо което е стойностно и ценно. Но реалната среда те въвлича в небрежен разговор на подобие с виртуалния ти разговор с потребителя Dora. Цялото старание което си вложил в проекта си, усилията и стремежите да покажеш това което си направил ги зачеркваш и унищожаваш от раз - излизаш от равновесното си състояние - думите които започваш да употребяваш, промяната на поведението и т.н. А обстановката около теб е - камери, журналисти, хора които са дошли да видят нещо ново. Благоприятната възможност е пропиляна - просто си се отклонил за момент с поканата за неангажиращ и небрежен разговор, а това нещо е прераснало в камъчето, което е преобърнало нещата. Това което е било градено дълго е разрушено за миг.

Аз смятам, че всеки човек носи добро в себе си, но изглежда, че и всички имаме черти в характерите в които още не сме проявили доброто в себе си. Участието на Dora, за мен е много ценно и ми помага да реагирам адекватно при такива неангажиращи разговори в реалния живот. Когато съм се провалял на обществени места в реалния живот, не виня другите, че съм се поддал на техните покани, а макар и трудно се изправям с поуката. 'Та ти имаш реална възможност, като чернова във виртуалното пространство, да видиш как би реагирал наживо.
----------------------------------------
Предстои навлизането на технологичните триизмерни холограми, още малко остава - моето виждане е такова де, че наставнически го заявявам. Но това нещо ще позволи на хората да пресъздават отчасти реалната среда доста реалистично. Когато направим холограмите да реагират на допир, т.е. като на подобие на тъч-скрийна на дисплея, ще могат да се правят тренировъчни триизмерни програми във всякакви сфери и прояви на материалния ни живот, който живеем тук на Земята. Всеки човек ще може да тренира "на чернова". Става дума, всеки индивидуално ще може да ги пресъздава в собствения си дом или там където се намира. Това ще помогне на изключително много хора. Сега човек също може да тренира на чернова, чрез сънищата и някои медитативни състояния, но чрез холограмите, преходът ще е много по-плавен и излизането от технологичният свят в който сме се обградили толкова здраво, ще е по-лесно. Цялата виртуална среда, която изграждаме в момента, макар че все още се състои само от тромави компютри свързани жично и безжично помежду си - това е като помощни колелета на велосипеда, които ще захвърлим като човечество. Човек няма да използва полупроводникови апарати, а физическото тяло ще бъде апарата на всеки човек.
В миналото като допълнителен източник на светлина сме използвали една лоена свещ, а сега, чрез електричеството и осветителните тела сме осветили цялата планета. Цялата виртуална среда, дори и с технологичните холограми, пресъздаващи реалистично триизмерния свят, ще бъдат като една лоена свещ, на фона на реалните възможности които всеки човек ще развива във финните сфери на живота, отвъд материалния свят на петте физически сетива.
Тези дребнавости, кой кого обидил или оклеветил... Боже или Подяволите и аз не знам как да го кажа  ...прави новия сайт и се фокусирай към нещо градивно или участвай и в този форум със стойностни неща, както го правеше и по-рано. Просто нека всеки да допринася с нещо градивно, колкото и да е малко - винаги ще е от полза за всички ни.

Решил си да си да вземеш страната на троловете и интригантите, добре, твоя воля, но от какъв зор Дора или някой друг от потребителите да са отговорни за налазването на форума от разни тролове и интриганти? Отговорноста за xcombg.net е изцяло и лично твоя, не на Дора или на някой друг от потребителите! Ако не си го разбрал, жалко за форума. Накрая ще останете двамата със Страшкоу да си пишете. Кой нормален човек ще пише във форум във който администратора е дал поле за изява на тролове, интриганти и провокатори, и после трие останалите потребители и им държи сметка?

Успех тогава с троловете и интригантите, админе. Ако не четеш форума и не преглеждаш профилите кой какво пише, ето ти едно мнение от което да си заформите дискусия.

Казах..Себе.
Проста си.
Не разбираш.

Айде остани си със здраве,позабавлявах се малко с теб,друг път като имам време,пак бих отделил малко внимание върху лъжите които разпространяваш

Не,че ми дреме за тоя кенеф тук,напротив..
Таман такива като теб искам да го превземат,щото админа е безгръбначно и продаде платформата за жълти стотинки..

Ама ей тъй..Малко хейт и спам,че от толкоз любов и позитивизъм,ще хванете диабет..

Оставям те да режисираш,ааа..пардон,да манипулираш..ааа,не,пак грешка,да заблуждаваш..Е,таковата де..Да си спекулираш на воля..
Аз изчезвам,щото фалша и лъжата нямат почивен ден,та ме чакат и на друго място да ги похейтвам..  

Алоо..админчето? a-stiga-be

Алоо..админчето?
Баш на Тодора ли кунилингус правиш бееее?
Бляк...
И кога ще върнеш бана на Митко?М?
Колко пари ти дадоха дъновистите и йеховистите,за да върнеш протежето им тук?
Продаде всички хора които направиха това място и се грижеха за него да тече потока с информация,да се обогатява,да е различно!

Ама нееее!
Ционистката подлога, си взе кинтите,продаде ни,и започна да ни обяснява как такъв бил животът?!?

Подкрепям искането за бан на дънивистката пропагандаторка,в противен случай трябва да бъдат реабилитирани абсолютно всички баннати!

Шушумиго,чакам отговор!
Или банвай русото,или връщай всички луди обратно!

Активен

Което е разумно, съществува, и което съществува, е разумно - Георг Хегел
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: