Страници: 1 ... 9 10 [11]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Експелиармус  (Прочетена 2870 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1588
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #150 -: (Неделя) 08 Октомври 2017, 10:04 »

Grin
Тъй.
Споделих че съм изкарал от всяка чакра до шията демон и антураж + змията кундалини и още една която беше се увила около сърцето ми и го беше захапала като ябълката от картинката със дървото и змията.Няма как да стане това ако не е прецакано женското.А в него намерих демон.Приказката - Дядовата ръкавичка, не е само приказка,а запазена информация за какво става въпрос.
Вместо регресия следи си мисли чуства ,приказки и ги оценявай.Аз така ги хващам като ми се бъркат във живота.Другото съм го споделил.И в главата има паразит който ни контролира мислите.Същия е от старгате 1,само че е по малък.Колкото копърка е.
Споделих че са постигнали 100% контрол на тялото,но АЗа за тях е непреодолим.Така че като жена трябва да имаш някакъв аз макар и служебен.
Остава да си почистиш тялото от тея паразити и си таман.
Ма Ти,не някакви които им помагат,Отговорността за тялото в което си и живота ти е твоя и другите нямат работа във тебе.
Ще ти пречат максимално щото жената е най страшното нещо за тях.Има за какво.Успеееш ли ще разбереш че целият живот те подкрепя.И мъжко и женско,а това е огромно нещо като енергия знание и можене.
Но зависи само от тебе ЛИЧНО.
Господ помага но в кошарата не вкарва.
Женското страх няма ,само се притеснява.
Получи бая помощ.И?

Cool
« Последна редакция: (Неделя) 08 Октомври 2017, 10:12 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 1965
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #151 -: (Неделя) 08 Октомври 2017, 12:30 »

Благодаря, Меандър. Как ги намери? По какъв начин? При вчерашната ми медитация, усетих нещо странно за първи път, като си общувам с водата( и всяка жива храна) от 4-5 дни. Отпусках си тялото и изведнъж усетих много силно чувство на сексуална енергия. Все едно мина през мен нещо много силно сексуално. Изпъдих го и замина.

Майка ми, общува с водата вече година и половина( откакто го прочетохме) всеки ден, казва че не усеща никакви атаки и се чувства по-сигурна в себе си. Аз не,че не вярвам или се съмнявам,просто забравям.
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #152 -: (Понеделник) 09 Октомври 2017, 14:40 »

Злоупотр*ба е да внушаваш страх в хората, не да искаш да го разсееш! Вие не знаете какво правите, честно. Хипнозата я разучавам от 15 години, долорес достатъчно е казала по въпроса, калоджеро е много смел и това ми хареса. Всеки си носи глава на раменете. Моето намерение е добро за всички.
Активен

Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #153 -: (Понеделник) 09 Октомври 2017, 15:54 »

Енергията следва мисълта

Често се говори за това, че енергията следва мисълта, но рядко това се прилага на практика в живота. Знайте, че насочвайки вниманието (своята енергия) към конкретен проблем, болест или трудност, по този начин го вкореняваме още по-дълбоко вътре в себе си, захранвайки го с допълнително енергия. По този начин неминуемо сами ще направим изпитанието по-трудно за преодоляване. Научете се да контролирате своите мисли и така ще се научите да контролирате собствения си живот. Знайте, че всяка мисъл, всяко чувство е излъчен лъч енергия, а в каква посока и с какъв заряд ще е този лъч, определяте вие. От нас се изисква да започнем да се самонаблюдаваме и когато забележим, че не използваме по възможно най-добрия начин своята енергия, тогава е нужно да се поправим. Съществува нещо като невидими енергийни стопери, които не позволяват да премине по-голямо количество енергия през хората, които не умеят да я използват по възможно най-добрия начин. Ако това не беше така, тогава те биха разрушили не само собствения си живот, а и този на останалите около тях. Колкото по-умело се учите да използвате енергията, с толкова по-силен заряд ще потича тя през вас. По-силният енергиен заряд отваря много врати, давайки ви безценната възможност да промените живота си към по-добро.
Активен

Страници: 1 ... 9 10 [11]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: