Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Относно новият ни сайт  (Прочетена 1534 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Ribata28
Sr. Member
Публикации: 395

« Отговор #30 -: (Петък) 23 Юни 2017, 15:14 »

Цитат
Претенциите маскирани под апел "свобода на словото",си ги заврете в петите! 
Тъй му бъркаш работите/писанията на Форум. Таман да ма удари в земята с писано, и ти, с извинение, му такова на метеното/писаното.  Grin
Хубуу е малко синхрон да правиш, преди да решиш да ме дърпаш за такъвото.
Друг гребен да вадя ли?

Дреме ми кво пишат другите.... Smiley

Важното е,че ти и всички като теб,изпадате още на първа цедка и ще гледате новия проект само през крив макарон.
Да,може да пискате до второ пришествие как няма „свобода на словото” щото гроздето ви киселее яко,но само с това ще си останете.
Ето тук ,в тази тема,ще си мрънкате,ще си цинкате и на никой няма да му дреме,че псетата си лаят.Керванът си върви така или иначе:)

Вади,вади и гребени,вади и манастирското чесало ако щеш.Само с това ще си останеш.
Пък и много скоро ще са напълни с бълхи тук.Ще ти е нужно нещо с което да си драпаш козината.
Активен
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 549

« Отговор #31 -: (Петък) 23 Юни 2017, 15:19 »

Laugh
Цитат
  Виждам те ясно като мравка под микроскоп.   
Да се обърна ли по гръб да видиш и още нещо? Tongue
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #32 -: (Петък) 23 Юни 2017, 15:20 »

Когато ми потрябва, ще те обърна. Не се грижи за това.
Активен

Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #33 -: (Петък) 23 Юни 2017, 15:26 »

Когато ми потрябва, ще те обърна. Не се грижи за това.

Форуме,ще ти е нужен много силен микроскоп,особено ако решиш погледнеш към тестисите на Меандър..Ааа..пардон..Паци..То едно и също де.

Паци,душко,сефте виждам мъжко,дето толкоз бързо да ляга по гръб (и то пред друго мъж!!)
Както се вика..Бравос,ашколсун,мойто момче!
В едно нещо и ти да държиш първенството..   Smiley
Активен
Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 766

« Отговор #34 -: (Петък) 23 Юни 2017, 18:15 »

Първото смущаващо
Цитат
 Всеки коментар подлежи на одобрение от съответния автор, към който е отправен.    
И второто такова
Цитат
Винаги ще има хора, които се изкушават да потискат критиката на своите читатели. Потребителите с регистрация от Ниво 2 имат задължението да не допускат в темите и материалите им да преобладава лошия език и тон, затова те не би трябвало да одобряват онези коментари, които не допринасят по градивен начин към материала или контекста на темата, а вместо това по-скоро вредят на диалога.

Има и трето
Цитат
 Ние сме на мнение, че афиширането на информацията по широкоразпространения за форумите начин е безсмислено. Не виждаме смисъл цялата възможна информация да се навира по всякакви начини в лицето на читателя. От това би имало смисъл, само ако целта е да се пропагандира.  
Има едно нещо и му викат свобода на словото. На тоя, който я подтиска с оправдания че извършва богоугодно дело как му викаха, че не се сещам?
Или трай, коньо за зелена трева май беше?

п.п. Психо, откога стана толкоз изискана, мъри?
Тук пак домалдисваш пред началника

Цитат
   Близо две години му рева на Форум,че е крайно време да се създаде място където раята само да може да гледа,без да има възможност непременно да се изсере.
Мястото вече е факт и аз съм много доволна,че селндурите ще си седят у хоремага без да могат да превърнат новия ресторант в шкембеджийница. 
На устенцата гачи ли мярнах нещо. Салфетчица?

Форум отдавна е обявил намеренията си за да има изненадани. Ако искаш да се образоваш, ето малко инфо за източниците на някои от идеите:

Марк Пасио - ключова дума дефиниция

Пасио: Първото нещо, което ще дефинираме, е думата дефиниция.

Пасио: Дефиниция е точна констатация, констатация за точното значение на една дума. Търсим точното значение – не подзначение, не “може би”, или “подобно”, или “нещо като”. Искаме да стесним фокуса, точно затова казваме де – финирам, тоест “правя ограничено” (на английски “finite” означава ограничен, и преходен, оттам и производните думи, като финал, бел.прев). Ограничаваме, чрез думи, значението, за да бъде по-ясно какво казваме.

Това е точно твърдение или описание на природата, обхвата или значението на нещо.

http://xcombg.net/index.php?topic=2339.0

Джордж Оруел -ключова дума Новговор

Новговор (на английски: Newspeak) е изкуствен език от романа „1984“ на Джордж Оруел. Принципите на езика са дадени в приложение към книгата. Новговор произлиза от английския език, но има силно ограничена лексика и опростена граматика. Езикът е постоянно моделиран от управляващата тоталитарна организация Партията, която цели да премахне всякакво инакомислие (на новговор: престъпмисъл) у хората чрез премахването на самите думи и фрази за свобода, бунт и т.н. На новговор английският език се нарича старговор (Oldspeak ). Очаква се старговор да бъде напълно заместен от новговор до 2050 г.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Новговор

Освен това участието по интернет сайтове и форуми е доброволно, така че наличието на въпросния сайт по никакъв начин не задължава, теб или когото и да било друг. Четене, публикуване на мнения и т.н.

Какво точно те смущава, paci1 при условие, че никой не те е вързал насила да участваш/съучастваш във въпросното начинание? Излишни притеснения по вътрешни въпроси касаещи АА "академиците"?

Иначе успех на форум в новото начинание!  Smiley 
Активен

Което е разумно, съществува, и което съществува, е разумно - Георг Хегел
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1588
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #35 -: (Петък) 23 Юни 2017, 20:23 »

Grin
Чайте и аз да са изсера по въпроса за новия ви форум.Кой ли ви е вече?
Както стана ясно познах.Форума няма форум,а е намерил спонсори.Как ще направи форум като си бие *ъза да не сере.
Фърлих му едно око и ми са ясни спонсорите.Блазе ви.Заглавието направо кърти.Не стига че има остри ръбове,не стига че мяза на данайско,ами и острото на академията е влязла нейде на апокрифа и то в началото.Да е, който търси намира.
Само не видях форум де е във тоя форум.Весо е там,и един еднобуквен.Лайкучката не се мярка,вероятно тя се занимава със чекването или чекненето.Не знам но го прави.
На весо му видях темата.Да ви са здрави дупетата,не сте явно наясно със времето.
А хубу е да преместите темата във вашия сайт щото тука не и е мястото.
А форума се осера от всякаде,*ба ти и безочието да рекламираш сайта си във тоя умрял форум и пак да киснете тука.Та вероятно сте бъхлясали лайкучката ма е чула явно,но имайте в предвид че са енергийни.И е по добре след приказките за този форум да стоите по далече от него.Има за какво.Може да сте чели но нямате реални знания за енергетиката.
Тъй че прав ви път ,кон ви бръз и *ур ви пак там.
Ако пак се бутате тука във умрелия форум ще има псувни на корем.Вече хващат,не е кат онова време.
 Cool
А и ако обича админа да метне темата във гюма,там и е мястото.
« Последна редакция: (Петък) 23 Юни 2017, 20:32 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Antistar
Sr. Member
Ние сме очите на небето.

« Отговор #36 -: (Петък) 23 Юни 2017, 20:24 »

"КОЙТО ОТВАРЯ ВРАТАТА НА УЧИЛИЩЕ, ЗАТВАРЯ ВРАТАТА НА ЗАТВОР."

Виктор Юго

Училище за будители, училище за желаещите свобода, целящо да събере хора около ясна идея - изясняването на реалните ситуации и обстоятелства за събитията, и даде пример за всички!

Надявам се идеята да се осъществи по възможно най-добрия начин! От нас зависи!!

Сега е момента да се обединим и да направим нещо, което да има стойност, без да се взема от личната стойност!

Поздрави и за админа - Страшко, най-после някой(някои), който наистина го е грижа взе нещата в ръце и го отмени в поемането на отговорност! Защото е лесно, когато някой отнеме основния товар от собствените ти плещи, от твоята лична постройка..

Правилата за общуване са брилянтни и напълно отговарят на името, на форумът-сайт! clap2 clap2
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #37 -: (Петък) 23 Юни 2017, 20:30 »

Grin
Цитат
Правилата за общуване са брилянтни и напълно отговарят на името, на форумът-сайт! clap2 clap2
Добре де тогава що сте тука? М?
Добре ли сте?
Аре къш.
 Cool
Активен

Неактивен Antistar
Sr. Member
Ние сме очите на небето.

« Отговор #38 -: (Петък) 23 Юни 2017, 20:32 »

Стани модератор и ще се махна  Wink
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #39 -: (Петък) 23 Юни 2017, 20:35 »

Grin
Няма нужда щото ако стана не съм страшко.
А ако имате малко акъл ще спрете да се изявявате тука,щото форума ви ще остане празен.Няма да има папу.Който седи на два стола пада на земята.Хеле като хвалите другия стол а сте седнали на тоя.Не едно време да вървят тия номера.
Тоя е умрял пък киснете тука.Що? някаква разумна причина?
 Cool
Активен

Неактивен Antistar
Sr. Member
Ние сме очите на небето.

« Отговор #40 -: (Петък) 23 Юни 2017, 20:40 »

Ти си смешко, не си страшко, затова би било голяма пародия, но същевременно и същинско погребение  Grin
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #41 -: (Петък) 23 Юни 2017, 20:45 »

Grin
А бе хора вие изку*уригали ли сте.Имате си форум който ви харесва и изнася.Тоя го заплюхте публично.Добре ли сте.Май не.
Между другото смешкото навсякаде е със един и същи ник.Що? Щото има дупе за разлика от други многопрофилници.
Може по ника ми да видиш каде съм бил и какво съм правил.Колко тукашни са така?Да е, смешко не е лошо нещо,други неща са по зле.
Морала не е празна приказка.Каквото и да значи,но е важен и влияе на живота ни.
 Cool
Айде от мене.Тези които четат и ва псуват щото сте катили ви се зачита.Казах ви че мислите стигат до аурата на БЪлгария и ако е вярно се задействат разни неща.Не ми се вярва да сте толкова тъпи,ма и може да сте си тъпички.Края на времената сме реално, пазете се
Активен

Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 549

« Отговор #42 -: (Петък) 23 Юни 2017, 20:47 »

Цитат
  Лайкучката не се мярка,вероятно тя се занимава със чекването или чекненето.   
Бая ма изпраскаха днеска. Ма да си таковат мама**!
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #43 -: (Петък) 23 Юни 2017, 20:51 »

Grin
Мен вечерта на равноденствието,и на обяд обявиха новия си форум.
Тапанари.Че и тайминг гледат.
 Cool
Активен

Неактивен Antistar
Sr. Member
Ние сме очите на небето.

« Отговор #44 -: (Петък) 23 Юни 2017, 20:59 »

meander, бъркаш ме с някой друг, нищо не съм палила, нито съм искала да погребвам. Наблюдавам и казвам какво виждам, защото така искам.
Така че не виждам смисъл в твоите обобщения. Било то безполови, барсове и всякакъв вид дискриминиращи класификации, които с охота ползваш, за да подчиниш наивниците на скалъпените си вярвания. Но и ти така искаш, затова използваш тези похвати. Никой обаче не ти казва "не ползвай тези похвати", но за сметка на това могат да бъдат лесно констатирани.

Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: