Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Относно новият ни сайт  (Прочетена 1464 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #15 -: (Четвъртък) 22 Юни 2017, 11:51 »

Еми минаха! И не минаха само за нас. Минаха и за България, минаха и за САЩ, минаха и за Русия, минаха и за Близкия Изток, минаха и за технологиите, минаха и за илюминатите, минаха и за Третата световна война, минаха си и в космоса.

Така че няма време за губене!
Активен

Неактивен Ribata28
Sr. Member
Публикации: 395

« Отговор #16 -: (Четвъртък) 22 Юни 2017, 12:24 »

Не знам..
Тва с перцепцията за време ми е проблем
На мен годината ми минава като тримесечие,а месецът като ден..
Последните 10ина години съм така.
Единствено на работа има един отрязък от 13 до 13.30 в който сякаш минутите се влачат като дни..И после пак всичко полита..
Интересно е,че и майка го казваше същото.
Че времето и лети,и някак тъкмо се е събудила ,а трябва да си ляга.
Активен
Неактивен Мила
Hero Member
Публикации: 828

« Отговор #17 -: (Четвъртък) 22 Юни 2017, 12:56 »

Хаха, не... А и този ми пост в действителност е в 12:01

В интерес на истината, ако това толкова ви интересува, решихме да е точно в 11 часа, защото първото ни събрание, на което окончателно взехме решението за този проект, когато всичко дефакто започна, беше на 22ри преди 5 месеца. Първият ден ден, в който публичното обявяване стана възможно, защото току що влязохме в адекватно работещ вариант, пак е 22ри (днес)... и си казахме, защо пък да не го обявим и точно в 11 часа, както бяхме уговорили първото си виждане в началото Smiley

Няма нищо случайно. Всяко Дело следва своя ход и числото идентифицира неговия характер. Делата са наши деца. Плод на цялостната ни воля за добро. Именно факта, че се е получило естествено, означава, че Делото Ви е благословено с тази вибрация, защото сами сте я изковали. Не сте я насилили, както някои правят.
Наистина хубав знак!
« Последна редакция: (Четвъртък) 22 Юни 2017, 13:33 от Мила » Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 6835
мислите определят съдбата ти

« Отговор #18 -: (Петък) 23 Юни 2017, 08:24 »

Вече има интересни теми! Успехи! hi
Активен

bojinkata
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 538

« Отговор #19 -: (Петък) 23 Юни 2017, 12:34 »

Бая луксозен ресторант, обаче се оказва че ако не ти хареса манджата, не можеш да фанеш готвача за яката без разрешение, щото е под "егидата" на собствениците. Каквото ти сервират- това си хапваш.
Пък и ми се стори, че ястията се очертава да са предимно постни.
Затуй си тача селската кръчма, Предимно българска кухня и питиета. А най-хубавото е, че преди да дойде стражаря на селото, може набърдже да оправиш на някого прическата и като станеш да си ходиш си ухилен до уши. Grin drinks
По-завоалирано/иносказателно няма как да го кажа. Мога и в прав текст, ма няма ви хареса, пък и може да стане причина после да вадим бръснарските принадлежности. Wink
« Последна редакция: (Петък) 23 Юни 2017, 13:14 от paci1 » Активен
Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #20 -: (Петък) 23 Юни 2017, 13:12 »

Бая луксозен ресторант, обаче се оказва че ако не ти хареса манджата, не можеш да фанеш готвача за яката без разрешение, щото е под "егидата" на собствениците. Каквото ти сервират- това си хапваш.
Пък и ми се стори, че ястията се очертава да са предимно постни.
Затуй си тача селската кръчма, Предимно българска кухня и питиета. А най-хубавото е, че преди да дойде стражаря на селото, може набърдже да оправиш на някого прическата и като станеш да си ходиш си ухилен до уши. Grin drinks

Разгеле,схванахте разликата между селската кръчма и ресторант!

Баш в най-тузарските ресторанти,готвачът е Бог,и ако не ти харесва манджата и решиш да го хванеш за ревера по стар селски обичай,може и да получиш някой сатър по чутурата.
Точно щото не е слуга на повикване,а майстор в изкуството на кулинарията.
И хората не ходят просто да си натъпчат стомасите с някаква си там храна,а отиват именно заради шедьоврите на готвача.
Знаеш кога ше идеш при Гордън Рамзи и ще го гепиш за дрешляка?
Тва да не е на Ути Бъчваров кръчмето,дето да цинкаш що има лук в салатата?
Ядеш каквото се предлага и по начинът както ти го сервират,ако не, ставаш и изчезваш с претенциите си на мига,защото за масата ти чакат още 100 души,а резервациите се правят с месеци напред!

Аре простолюдието да си знае мястото,и като не е запознато с етикецията,да не прави опити да за заменки на светския маниер със селския манталитет.

Както се казва..
Нерде Ямбол,нердя Стамбол!
Активен
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #21 -: (Петък) 23 Юни 2017, 13:22 »

Цитат
 Знаеш кога ше идеш при Гордън Рамзи и ще го гепиш за дрешляка?    
Тоя кой беше?
Ако под бог визираш Форум и антуража му, ми халал да са ти подобни "богове"
Те и едни други са правят, ма надали.
Баси психо, да не та поканат нейде, и вече си готова да им раждаш деца.
Цитат
 Ядеш каквото се предлага и по начинът както ти го сервират    
Ми не ме влече.
Цитат
 Аре простолюдието да си знае мястото,и като не е запознато с етикецията,да не прави опити да за заменки на светския маниер със селския манталитет.

Тва за кой свят става въпрос? Щото тук сме със селски такъв(манталитет) по дефолт.
п.п. А и предупредих, че съм добър с гребенчето, а и навсякъде си ходя с тялото, ако не дай си боже ти дойдат някакви мераци за нещо.
« Последна редакция: (Петък) 23 Юни 2017, 13:52 от paci1 » Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #22 -: (Петък) 23 Юни 2017, 14:01 »

Явно не си прочел достатъчно внимателно разясненията относно архитектурата на сайта ни.

Изискваме ПОЕМАНЕТО НА ОТГОВОРНОСТ, когато искаш да д*батираш позицията на друг автор. Ни не позволяваме агресивно поведение и саморазправа. Държим онези, които чувстват, че нещо липсва, да поемат отговорност пред другите, и да им го предоставят, като се ангажират сериозно със споделянето на информация (или критикуването на авторите).

Махленските прояви нямат истинска стойност. Ако човек с такъв манталитет иска да се изразява при нас, изискваме от него по-голяма обществена и социална отговорност.

Активен

Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #23 -: (Петък) 23 Юни 2017, 14:13 »

Абе комплексари,защо все Форум ви е устата?!?

Първо,сайта не е създаден като ЕТ"Форум" а съществува благодарение на група хора.
Всеки един от тях е дал много за да го има тоя сайт.

Второ,Форум не е и няма да бъде единствения списващ там.
Това не е блога на "Форум",нещо май много ви пригарча от него,та все него го спрягате.. Grin

Богове са всички майстори готвачи от лъскавия ресторант!

Викаш..Не знаеш кой е Гордън Рамзи,а?
Но явно знаеш кой е селяндура Ути Бъчваров ,щото за него не питаш..
Нормално е.Подобното с подобно се привлича и него го влече да опознава.
Ручай си шкембето с чесън ала Ути и бегай далеп от тузарските ресторанти.
Те не са за плебса който не различава "finger bowl" от таратор. Smiley

И глупако,не се изказвай неподготвен,щото не са ме "поканили никъде"..
Идеята за такъв сайт се върту от сума ти време..
Близо две години му рева на Форум,че е крайно време да се създаде място където раята само да може да гледа,без да има възможност непременно да се изсере.
Мястото вече е факт и аз съм много доволна,че селндурите ще си седят у хоремага без да могат да превърнат новия ресторант в шкембеджийница.

Форуме,това

Явно не си прочел достатъчно внимателно разясненията относно архитектурата на сайта ни.

Е първия филтър който ще отсее селяндурите дето маат пръжки с лук върху вестник от тези дето боравят с вилица и нож.
Не очаквам всеки да вдене да разясненията и идеята която стои зад сайта,но както казах,това е още един филтър за отсяване на плебса..
Активен
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #24 -: (Петък) 23 Юни 2017, 14:24 »

Първото смущаващо
Цитат
 Всеки коментар подлежи на одобрение от съответния автор, към който е отправен.    
И второто такова
Цитат
Винаги ще има хора, които се изкушават да потискат критиката на своите читатели. Потребителите с регистрация от Ниво 2 имат задължението да не допускат в темите и материалите им да преобладава лошия език и тон, затова те не би трябвало да одобряват онези коментари, които не допринасят по градивен начин към материала или контекста на темата, а вместо това по-скоро вредят на диалога.

Има и трето
Цитат
 Ние сме на мнение, че афиширането на информацията по широкоразпространения за форумите начин е безсмислено. Не виждаме смисъл цялата възможна информация да се навира по всякакви начини в лицето на читателя. От това би имало смисъл, само ако целта е да се пропагандира.  
Има едно нещо и му викат свобода на словото. На тоя, който я подтиска с оправдания че извършва богоугодно дело как му викаха, че не се сещам?
Или трай, коньо за зелена трева май беше?

п.п. Психо, откога стана толкоз изискана, мъри?
Тук пак домалдисваш пред началника

Цитат
   Близо две години му рева на Форум,че е крайно време да се създаде място където раята само да може да гледа,без да има възможност непременно да се изсере.
Мястото вече е факт и аз съм много доволна,че селндурите ще си седят у хоремага без да могат да превърнат новия ресторант в шкембеджийница. 
На устенцата гачи ли мярнах нещо. Салфетчица?

« Последна редакция: (Петък) 23 Юни 2017, 14:40 от paci1 » Активен
Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #25 -: (Петък) 23 Юни 2017, 14:39 »

Който не желае да носи отговорността за думите,не му се полага"свобода на словото".

Свободата/свободия на брътвежите си имате тук!

И да.Обяснени са реда и правилата в новото място така както е преценено от създателите му,че желаят да бъде.
На който не му изнася,просто да не влиза а да си кеси тук.
Претенциите маскирани под апел "свобода на словото",си ги заврете в петите!

Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #26 -: (Петък) 23 Юни 2017, 14:43 »

Цитат
В "Апокрифна Академия" заемаме твърдата позиция, че свободата на човека е най-висшето право, и че истината трябва да се установи и докаже, преди да се защитава. Затова, един от нашите тагове винаги ще се казва "Критика", въпреки промените в списъка с етикетите, които ще правим с времето.

Цитат
Желанието градивно да критикувате потребител с регистрация от Ниво 2 е напълно уместна мотивация да поискате собствена регистрация от Ниво 2.

Проблемът ти, Паци, е че си просто един насилник Smiley Ти не искаш свобода на словото. Ти искаш възможност да вредиш на беззащитни хора. За сега си мижатурка, просто защото още не те бива и твърде много хора са достатъчно способни на самоотбрана, така че да ти напомнят, че си мижатурка. Но аз имам много добра представа на какво ще приличаш в деня, когато се сдобиеш с повече власт.

На нашия сайт няма как да ти падне такава възможност.
Активен

Неактивен Ribata28
Sr. Member

« Отговор #27 -: (Петък) 23 Юни 2017, 14:51 »

На устенцата гачи ли мярнах нещо. Салфетчица?

Да,разбира се.
Културните хора ползват салфетки,селтаците се забърсват с опакото на ръката.
Активен
Неактивен paci1
Hero Member

« Отговор #28 -: (Петък) 23 Юни 2017, 15:01 »

Цитат
Претенциите маскирани под апел "свобода на словото",си ги заврете в петите!  
Тъй му бъркаш работите/писанията на Форум. Таман да ма удари в земята с писано, и ти, с извинение, му такова на метеното/писаното.  Grin
Хубуу е малко синхрон да правиш, преди да решиш да ме дърпаш за такъвото.
Друг гребен да вадя ли?
Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #29 -: (Петък) 23 Юни 2017, 15:12 »

Паци. Всъщност Психото казва по по-груб начин точно това, което ти казвам и аз.

Твоите претенции за "свобода на словото" са бутафорни. Те са точно обратното на това, за което ги представяш - ти се оплакваш, че свободата на словото е защитена, за първи път от толкова време насам.

Аз разбирам това. Виждам те ясно като мравка под микроскоп. Не се притеснявай Smiley
Активен

Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: