Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: АЗ НЕ ПРАЗНУВАМ  (Прочетена 1258 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Dorssay
Sr. Member
Публикации: 264

« Отговор #15 -: (Неделя) 25 Декември 2016, 12:22 »

Ще допълня горното си мнение с още нещо , доколкото Форум (по свой си начин) засяга един много съществен и важен момент отнасящ се за т.н. "духовно развитие.

======= Идва Рождество Христово и СЕГА вие се сещате да пожелавате празнословия!!! СЕГА вие се сещате да се правите на мъже, чувствайки се беззащитни и гузни заради това, че живота ви и личностното ви развитие за поредна година отива наникъде! ====

От бедния си опит на любител на Езотериката съм стигнал до извода , че хората се обръщат към "духовното" поради 3 (три) причини.

1. Здравето. По-скоро липсата му.
Човек е устроен така , че всеки иска когато му има нещо да изпие едно хапче , или някаква билка и трева и после пак да си яде и пие и да друса гюбеци ... И когато не става  , се обръща към "духовното" но пак със същите мотиви (да може да яде и пие).

2. Социалната реализация и място в обществото , семейството и пр. - изобщо мястото на всеки в Социума..
Тук Форум много правилно и точно отбеляза мотивите (може би защото са му много познати и съкровенни) . Като не става по "нормалния" начин , ще стана могъщ Екстрасенс , Лечител , Магьосник и т.н. и на всички ви ще покажа как се вика на Ходжата - Пезевенг.

Забележка:
Тези две причини си имат име и то е: "Бягство в Магията"
.

3. Еволюционно развитие.
Но не от антропологична гледна точка , а еволюция на Съзнанието , което за всекиго е различно и поради тази причина няма как да има единно разбиране и единно духовно развитие. Всеки копае на собствената си нива и възможности.
Това е третата причина , поради която някой се обръща към Себе си. Просто е дошъл момента. Но тогава този някои нищо и на никой не доказва. Саморазвитието и познанието е личен процес и за всеки той е различен. Но води накрая до един и същ резултат. Някой може да се развива и в Традицията на Дънов. Или на Африканското вуду. Пътя е различен но води до едно и също място - себепознаването.
За някой е уместно да използва различните видове Йога. За друг обаче , освен да се осакати от Йогата , нищо друго няма да получи. Просто не е за него. За него може да е уместно да ходи с бели дрехи като таласъм на "Рилските езера" и да пее. Но пак е едно и също.

Така виждам аз нещата , което не означава , че след известно време (ако още въртя педалите в тази реалност) няма да го променя , но на тоя етап мисля по този начин.

« Последна редакция: (Неделя) 25 Декември 2016, 12:40 от Dorssay » Активен
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #16 -: (Неделя) 25 Декември 2016, 13:22 »

Има  и  четвърта  причина,  когато  езотериката   се  занимава  с  обекта   без  да  иска  позволението   му.      

Не  вярвай  на  човек  който  за  умрял  не  плаче,  и  с  живите  не  се  смее  / не празнува/                             
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #17 -: (Неделя) 25 Декември 2016, 13:33 »

И според мен разсъждаваш съвършено вярно.

Естествено, съвсем не ме интересуват заблудите ти по мой адрес, а по-скоро ме интересува това, че отново се оказах прав за подробностите в този завързал се разговор, и че в крайна сметка онзи, който беше тръгнал да защитава всеобщия коледен дух, сам стигна до себе си малко или много с помощта на тази тема-провокация.

Мога само да се надявам, че всичките останали пожелатели ще си глътнат езиците на днешния ден, и този здравословен катарзис ще им напомни, че първоначалният замисъл на всеки празник е човек да остане сам със себе си, а не да сипе върху всички празнословните си пожелания и да ги удавя в еуфорията си, че отново ще консумира извратените плодове от убийсвото на някое осъдено на смърт животно.

В крайна сметка, който действително използва празника за изследване и подреждане на вътрешния си свят чрез смирение, не поема пропагандна социална кампания за разпространение на себични, лицемерни и празни пожелания, а точно както се отнася към себе си, проявява уважение към всички онези, които може да празнуват или да не празнуват вътрешно и по свой начин.

В крайна сметка, очевидно стана (при което репутацията ми и без друго няма какво да губи) че действителното почитане на Реда няма нищо общо с поп-културното "празнуване".
Активен

Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #18 -: (Неделя) 25 Декември 2016, 13:35 »

Не  вярвай  на  човек  който  за  умрял  не  плаче,  и  с  живите  не  се  смее  / не празнува/                             

Поредната любопитна изцепка, която противоречи на множество мислители. Някоя гаснеща бабка от село ли ти го каза? Вероятно една от онези изоставените от всички и изплашената до сълзи от самотната смърт?
Активен

Неактивен МИТКО
Restricted
*

« Отговор #19 -: (Неделя) 25 Декември 2016, 13:52 »

Изоставена,  защо  употреби  този  израз,  аз  бих  попитал   защо  е  изоставена.   предполагам  от  човеколюбието  на  някой  като  теб.  Както  отбеляза  Боби.   Ти  не  обичаш  хората,  но  не  мога  да  схвана  какво  се  крие  зад  думите  ти.   Ще  я  помоля   да  ми  обясни,  че  да  престане  враждата   помежду  ни.  Сам  не  мога  да  реша  този  толкова  заплетен  ребус.   Ето  напълно  разбирам  Психея,   Дорсай,  Боби,  БГ  абе  всички  с  изключение  на  Форум/п/
Активен

Неактивен МИТКО
Restricted
*

« Отговор #20 -: (Неделя) 25 Декември 2016, 14:04 »

Аа, мерси...

Отдавна смисълът на моя живот не е здраве, както ми го пожелавате!

Отдавна смисълът на моя живот не е щастие, както ми го пожелавате!

Не ям храната, заради това че изглежда добре; не ям храната заради това, че мирише на нещо за ядене; не ям храната заради това че е вкусна. Не нося обувки заради това че са удобни; не нося дрехи заради това, че топлят; не се къпя заради топлата вода; не живея заради удоволствието; не общувам заради общуването; не спя за да сънувам.

Спя, за да умра и да забравя... вас и вътрешната ви половина, която презирам; Общувам, заради смущението във вашите хилави, наплашени, спотайващи се душици.

Нека има хаос и смут на Бъдни вечер! Нека има ревящи деца! Нека семействата да се изпокарат и разкъсат на Бъдни вечер и да не се погледнат никога повече! Нека върлува студ, нека недоизказаните тайни и сплетни са причината за единствената тишина на Бъдни вечер и нека отровата на миналото и обреченото бъдеще да създадат онзи криворазбран зной, който наричате "святост".

Нека сърцата ви се изпълнят със сковаващия предколеден страх и ужас на всяка свиня.

Пожелавам ви да оцелеете и тази петодневка, за да се завърнете към всичко онова, което мразите и ненавиждате и нека след неуспешното коледно бягство да съзрете и усетите онзи Ботуш върху човешкото лице, който е стъпил там, за да остане завинаги.

Аз не празнувам! Нито съм сатанист, нито съм илюминат, не вярвам на друго освен на себе си, не наизустявам пиесите от расистките друидо-елински форуми и не ги повтарям ритуално в живота си.

Аз знам защо не празнувам.

Ето  това  си  ти!   И  ако  някой  вижда  нещо  като  човещина  в  коледното  пожелание  на  Форум  нека  ми  го  обясни  на  обикновен  човешки  език,  обръщам  се  към  поклонниците  МУ.
       Форуме/п/  че  ти  си  по-зле  от  джихадист  бе,  що  не  отидеш  в  Сирия,  сигурно  си  шубелия!
Активен

Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #21 -: (Неделя) 25 Декември 2016, 14:06 »

Изоставена, защото никога не я е било грижа за някой друг, освен за нея самата. Да, тя се е грижела за всички около себе си цял живот, но НЕ за да ги направи щастливи, а за да може тя да се чувства спокойна; НЕ за да подсигури добруването им, а за да може тя да се чувства пълноценна независимо от резултатите; НЕ за да задоволи истинските им нужди и търсения, а за да може тя самата да подсигури собствените си нужди. Изоставена, защото никога не е полагала усилия през живота си да погледне на околните й като на хора, а цял живот се е отнасяла с тях като с домашни любимци, които трябва само да храниш и поиш, защото нямаш желанието да проумееш вътрешния им свят и какво се случва в душите им.

Изоставена, НЕ защото новите поколения са лоши, а защото новите поколения никога не са се чувствали обичани от едно определено старо поколение. Защото човек никога не забравя, когато е усетил иситнска любов от някого, но с охота забравя хората, за които не е представлявал нищо повече от едно прасе за угоение.

Затова е изоставена. И със сигурност си го заслужава.

П.П.
Митко, умният човек ще спре да се изказва, след като си дава ясна сметка, че не разбира какво говоря.
Активен

Неактивен МИТКО
Restricted
*

« Отговор #22 -: (Неделя) 25 Декември 2016, 14:24 »

Изоставена, защото никога не я е било грижа за някой друг, освен за нея самата. Да, тя се е грижела за всички около себе си цял живот, но НЕ за да ги направи щастливи, а за да може тя да се чувства спокойна; НЕ за да подсигури добруването им, а за да може тя да се чувства пълноценна независимо от резултатите; НЕ за да задоволи истинските им нужди и търсения, а за да може тя самата да подсигури собствените си нужди. Изоставена, защото никога не е полагала усилия през живота си да погледне на околните й като на хора, а цял живот се е отнасяла с тях като с домашни любимци, които трябва само да храниш и поиш, защото нямаш желанието да проумееш вътрешния им свят и какво се случва в душите им.

Изоставена, НЕ защото новите поколения са лоши, а защото новите поколения никога не са се чувствали обичани от едно определено старо поколение. Защото човек никога не забравя, когато е усетил иситнска любов от някого, но с охота забравя хората, за които не е представлявал нищо повече от едно прасе за угоение.

П.П.
Митко, умният човек ще спре да се изказва, след като си дава ясна сметка, че не разбира какво говоря.

Аз  не  съм  толкова  умен  за  да  разбирам  дълбоките  ти  философски  прозрения,  затова  помолих  някой  който  те  разбира  да  ми  обясни

Ти  обрисува  майка  си!!!  А  опита  ли  се  да  а  разбереш,  ще  я  разбереш  когато  станеш  родител,  но  това  няма  как  да  стане,  защото  това  изисква  отговорност,  а  ти  си  безотговорен,  и  не  си  в  състояние  да  обичаш.  За  теб  всички  са  .......... ,  само  ти  и  единствено  ти  разбираш  всичко.   Ти  си  най,  най.  Да  ама  не!!

П.П.
Активен

Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #23 -: (Неделя) 25 Декември 2016, 14:31 »

Ахаа... да но аз описах всъщност собствената си баба, както и много други изоставени баби, чиито внуци познавам добре.

Проблемът обаче е, че аз обрисувах ТЕБ, дъртако. И го знам, не е нужно да ми го казваш. Знам, също така, че погребението ти няма да се различава от лицемерната формалност на кое да е от масовия случай на погребения на старци, ти ВЕЧЕ си изоставен, даже да не си личи. И ти също го заслужаваш, както всички подобни на теб.

Спри да ме натоварваш с проблемите на старостта си. Имам си достатъчно занимания.
Активен

Неактивен Dorssay
Sr. Member

« Отговор #24 -: (Неделя) 25 Декември 2016, 14:38 »

Мите
"Четвъртата причина" за която говориш също има своето място , но тя по същество е "Третата" от тези които посочих. т.е. Еволюционна. Дошло е времето и ако обекта сам не се е сетил , то има други Сили които го бутат натам и връщане назад няма.
При някои екстрасенсорни способности се откриват и по друг начин - травма примерно , претърпяна злополука и прочее ... и ако не са готови еволюционно и няма кой да ги поведе , поради неграмотността си или полудяват , или другите ги възприемат за луди с Демони в главите и обсебени от различни Същности.

Форум
 .........."и че в крайна сметка онзи, който беше тръгнал да защитава всеобщия коледен дух, сам стигна до себе си малко или много с помощта на тази тема-провокация"......

Как да кажа ... не толкова защитавам "Коледния Дух" , колкото правото на всеки да празнува каквото си ще. Ти имаш право да НЕ празнуваш , аз имам право ДА празнувам. Двамата си признаваме правата и всичко е наред.
Лично до мен , аз чупя погачата , правя подаръци и пожелания и люлям на коледното хоро съвършенно ОСЪЗНАТО.

Тези които са чели Кастанеда сигурно ще се сетят , че в Шаманската Традиция подобно състояние се нарича "Контролирана глупост".

В Европейската Сефиротическа Традиция (в дебрите на която в момента имам удоволствието да копая) това състояние се нарича "Самодостатъчност".... което често се бърка с понятието Егоизъм и по-точно с негативния смисъл , който това понятие има в обществото.
Но в крайна сметка е едно и също.

По повод на поста за "изоставената" ........
... добре казано. Ако сам си стигнал до подобни заключения (на мен лично беше необходимо да ми ги посочат) моите адмирации

Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #25 -: (Неделя) 25 Декември 2016, 15:03 »

В интерес на истината, достигането до тези заключения отне много време и не беше лесно.

Винаги съм ги презирал вътрешно (старците на майка ми и на баща ми), но никога не съм знаел защо. Почти цял живот вътрешно съм искал да им отмъстя за нещо, което обаче не осъзнавах, не можех да формулирам с думи. Беше само една мистериозна емоция, заключена в мен, за която нямах обяснение. Така през по-голямата част от жиота си винаги съм общувал с неохота с тях и това винаги ме потискаше... чувствах се като на заколение, сякаш някой се възползва от мен... но просто не можех да разбера защо, ЗАЩО, не можех да намеря думите, не можех да намеря имената на нещата, които се случват.

В даден момент си казах, че просто трябва да последвам сърцето си. Може да не разбирам откъде идва жестокостта ми към тях, може да не разбирах откъде идва желанието ми да забравя завинаги за тези хора... и това незнание и неразбиране ме караше да си мисля, че не съм прав. Че нямам правото. Че нямам правото да се поддам на сърцето си, което не разбирам, и вероятно е манипулирано.

Но в даден момент си дадох сметка, че не е манипулирано. ИМАШЕ причина да усещам такива неща спрямо тях. НЯКОЙ беше виновен за това. НЯКОЙ, НЯКОГА, беше причината да се чувствам така спрямо тях или беше създал обстоятелствата, които да ме настроят така. Не можех да бягам от себе си.

Така че приех се такъв, какъвто съм. Приех, че това са моите емоции и моите желания... И приех, че трябва да бъда себе си.

Така че се отказах и от едните и от другите с див скандал. Едните дори щях да набия физически и те избягаха преди това да се случи. Те проявиха благоразумието никога да не ме потърсят повече. Другите обаче проявиха изключително лукавство - опитаха се да ми дадат пари, за да ги харесвам и за да не прекъсвам контакт с тях. Директно ми предлагаха спестявания, които цял живот ми били трупали докато ми потрябват в живота, и се опитаха да ме купят с тях, за да останат в живота ми.

Това ме отврати, отказах им всичко, и ги предупредих никога да не смеят да ме търсят отново. Те обаче не бяха толкова благоразумни като другите, защото наглостта им беше твърде голяма. Опитаха се да ме търсят чрез баща ми като посредник. Ситуацията беше такава, че той се занимаваше с бизнес в чужбина, и понеже вътрешно не понася родителите си, е избягал от тях надалече, с тайната надежда, че внукът им ще се погрижи за проблемите на старостта им. И същите също проумяваха това - че собственият им син ги е изоставил, затова се опитваха да напипат паричната цена на внука си, за да могат да си купят гледач на стари години.

И тези задкулисни течения и мотивации бяха толкова силни... че се отказах и от баща си и му казах никога повече да не ме търси. Не беше учудващо, че той също се опита да ме купи, като ми предлагаше почти незабавно дялове във всичко онова, с което се занимаваше в чужбина, като преждевременно наследство, надявайки се може би че ще поема отговорността за собствените му баща и майка, освобождавайки него да си живее като птичка в средата на живота и до края. И двете страни искаха да продам своята младост, за да ги освободя едни от други.

Така че прекъснах всички възможни начини за контакт между мен и баща ми и старците му.

И ЧАК ТОГАВА... чак тогава... когато поживях освободен от тези вампири, осъзнах на интелектуално ниво защо всъщност цял живот съм изпитвал въпросните емоции и кои обстоятелства и кой е създал тези мои настроения в ранната детска възраст, когато усещаш емоциите само подсъзнателно и така и си остават в теб. Чак тогава, когато поживях освободен от тези контакти, в ума ми изкристализираха правилните думи и истинските имена на нещата, които са ми се случвали през годините.

И знам, че това е вярно, защото оттогава до сега съм помогнал и на други млади хора да го осъзнаят, пренареждайки живота си по много по-пълноценен начин.
Активен

Неактивен Dorssay
Sr. Member

« Отговор #26 -: (Неделя) 25 Декември 2016, 15:33 »

Хм !!!

Не съм аз човека ... и дори едва ли има човек , който може да вземе отношение по лични и семейни въпроси. От друга страна всички разбираме от жени , политика и спорт и всеки може да даде акъл .......

Ще се опитам да коментирам според моите разбирания (повлияни от езотериката).

"Родовия канал" е много мощно оръжие в Тънките светове. Човек може да избере много неща и прави постоянни избори , но не може да избере родителите и роднините си (т.е. той ги избира , но не тук).

Хрумва ми да направя един паралел , не знам доколко ще е уместен.
Примерно , когато човек започва да си задава въпроси и да се обръща към Себе си , то веднага върху него се стоварва масата на Социума. Духовни или не , ние живеем в Социума и това е факт и трябва да се съобразяваме с него.. А той е с по-голяма тежест от тази на човека и започва да го притиска.

Това е и причината поради която съществуват такива неща като отшелничеството например.
Всякакви монаси от най-различни конфесии , християни , будисти , лами , суфии и прочее отиват къде ли не - в пустини , в пещери и по планински върхове не защото са "лоши" , а за да се избавят от този външен натиск.

Ако разсъждаваме по тази пътека на логиката , при теб се е получило същото нещо под формата на отвращение. Ти си анмерил своя начин да намалиш натиска.

НО !!!

Лично аз мисля , че е много .... ъъъъъ .. не лошо , не мога да намеря точната дума ... неправилно (кой съм аз да казвам кое е правилно и кое не) ... абе с две думи , ВСИЧКИ религии и повечето Езотерични Учения се доближават до мнението , че връзката (уважението) с родителите е доста съществено нещо.

Лично аз практикувам медитация върху "Родовия Канал" ... . в началото беше катастрофа , виждаш колко гол си всъщност и колко са елементарни мотивите по които живееш , но с течение на времето се появи и ползата и разбирането - защо някои от предците ми са били еди какви си ...

Изследвайки този аспект стигнах до там , за три години направих Родово Описание на рода ми .. 9 поколения , първия е от 1835 г. Самото описване и търсене ми предложи много перипетии ... Обикалях гробища , рових се в църковни и общински архиви , арестуваха ме в едно гробище на гранична зона като трафикант , един братовчед налетя с нож като мислеше , че търся имоти и ниви.
Открих убийства , открих и самоубийства.
Изобщо цялото мръсно бельо на Рода.

И намерих някак своето място. Дето се вика ..."Как ще знаеш докъде си стигнал , ако не знаеш отъкде си тръгнал?" ..

Не знам какво повече да кажа .... може би , че имаш своето право .... но позволи и на другите да имат своите си права.

Активен
Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 648

« Отговор #27 -: (Неделя) 25 Декември 2016, 17:23 »

Дорсай, пишеш глупости / за тънките светове, точно роднините ще те нагласят/, хората са тъпунгери  99,00 %  / роднини не роднини , такива са/ всеки контакт с тях е натоварване. А по празниците става и задължителен. Както и да е .. подкрепям форум на 100% и дори смятам, че някакъв глобален катаклизъм много добре ще ни се отрази / визирам човешкия род, че Митко пак няма да е разбрал/.

Митко, човече, защо не направиш поне едно добро дело през живота си!!! / знам удивителните са ти патент/  Grin спри да пишеш и ни занимаваш с разбиранията си.
Активен
Неактивен МИТКО
Restricted
*

« Отговор #28 -: (Неделя) 25 Декември 2016, 17:38 »

Ахаа... да но аз описах всъщност собствената си баба, както и много други изоставени баби, чиито внуци познавам добре.

Проблемът обаче е, че аз обрисувах ТЕБ, дъртако. И го знам, не е нужно да ми го казваш. Знам, също така, че погребението ти няма да се различава от лицемерната формалност на кое да е от масовия случай на погребения на старци, ти ВЕЧЕ си изоставен, даже да не си личи. И ти също го заслужаваш, както всички подобни на теб.

Спри да ме натоварваш с проблемите на старостта си. Имам си достатъчно занимания.

Имам  дъщеря  на  37 г  и  син  доста  по-голям.  Дали  съм  изоставен,  дали  ще  бъда  изоставен  -  не  знам,  бъдещето  ще  покаже,  важното  е,  че  аз  не  изоставих  родителите  си  когато  им  е  било  трудно.   Не  ми  се  вярва  да  ме  изоставят  и  мен,  защото  личният  пример,  е  основата  на  възпитанието  и  всеки  си  плаща  за  това,  че  е  глезил  децата  си.  А  ти  Форуме/п/  си  един  глезльо  и  можеш  да  служиш  за  пример  как  не  бива  да  се  възпитава  едно  дете.  Родителите  ти  са  добри  хора,  но  ти  смяташ  добрината  и  обичта  им  за  глупост,  те  просто  са  възпитали  един  паразит  и  сета  си  плащат  за  това.      За  коледен  подарък  ти  изпращам  историята  на  твоето  детство  -  http://liternet.bg/publish3/abosev/mimeto.htm

МИМЕТО

Имат си
мама
и татко
дете -
и за детето си
грижат се те.
Гледат го, сякаш
е цвете в саксия,
всичко поднасят му
те на тепсия.
------------------------

Глезят го всичките -
обич голяма!

Мими се плези, но...
радват се те.
Мими разглезено
чедо расте!

Как ще се мъчи
яйца да вари!
Хляб да нареже
е трудно дори!
Но се усмихва
щастливият миг,
баба се връща -
тя среща я с вик:
- Бабо, къде си се
влачила, ма?
Обеда как
ще приготвя сама?

Баба слугува,
а Мими яде.
- Бабо, водица! -
И тя и даде!

Връща се мама -
тревога голяма!
- Мамо ма, копчето
я ми заший!
Дай ми престилката
и ме среши!
Идва и татко,
нарежда му кратко:
- Хайде, обувките
ми почисти,
иначе, татко,
защо си ми ти?

Ляга по гръб
на кушетката Мимето,
а се залавят
за работа тримата...

Тъй се минават
години наред,
стават капризите
нейни безчет.

- Искам на бар да отида!
- Иди.
- В бара с цигара ще бъда!
- Бъди.
- Искам без вас
да вървя на море!
- Щом настояваш,
тогава добре.

Мими израсна
девойка прекрасна -
нежна, кокетна
и шик издокарана,
само че с работа
всякаква скарана!

- Моля те, Мими,
ела, помогни ми!
Ето,
в мазето
слезни за кюмюр!
- Как да отида
в мазе с маникюр?

- Слушай, момиче,
хвани се за работа!
- Нека се хване
за работа бабата!

Ех, че отмяна
отгледаха те -
май че в саксията
плевел расте!

Дайте на Мими
разкош, развлечения,
но не мъчете я
с труд и учение!
Мими с труда
не желае приятелство.
Принц потърсете
за нейно сиятелство!

Е  що  не  си  ми  син!!  Но  вече  ти  си  изпуснат  окончателно.  Има  и  други  твои  копия  и  това  е  проблема.   

« Последна редакция: (Неделя) 25 Декември 2016, 18:14 от МИТКО » Активен

Неактивен Dorssay
Sr. Member

« Отговор #29 -: (Неделя) 25 Декември 2016, 17:42 »

==== за тънките светове, точно роднините ще те нагласят/, хората са тъпунгери  99,00 %  / роднини не роднини , такива са/ всеки контакт с тях е натоварване==

Възможно е и да е така. Може ли да споделите основанията си за това твърдение?
Може би сте опитали и сте "нагласяни" от роднини ?
Естествено , в бързината да дадете характеристика на моето писане пропускате обстоятелството , че никъде не съм споменал да съм контактьор , или да правя "контакти" с починали роднини. Не го умея това , а няколкото пъти когато ми се е случвало докато си врях носа където не ми е работа  не съм убеден , че бяха именно ТЕ (поне не и във вида , който ги зная)

Споменах за практики с "Родовия" канал" , но това се прави и при живи (баща , майка , баба , дядо) , както и по-назад , там не се търси контакт , а нещо нещо друго. На мен ми е от полза.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: