Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да се научим на ОИТ и на ОС  (Прочетена 1214 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #15 -: (Вторник) 27 Декември 2016, 13:27 »

Дорсай  

Просто  няма  начин  да  не  е  индивидуално,  например  ти  споменаваш  иглички,  какви  иглички  бе  човече,  при  мен  е  разтърсване  като  от  ток,  ама  аз  съм  си  дебелокож.
       1/  Тялото  ми  спи  в  поза  мъртвец  -  съзнанието  е  напълно  будно
       2/  Винаги  го  правя  завит  да  ми  е топло.  Това  е  признак на  дълбока  медитивна  отпуснатост.
       3/  Аз  го  правя  като  просто  се  обръщам  астрално  по  корем  и  готово  над  физическото  тяло  съм.
       4/  Не  изпитвам  никакъв  студ  
    Когато  излезеш  виждаш  ли  сребристата  нишка,  при  мен  излиза  от  основата  на  главата
    Аз  съм  засичал  това  време  приблизително  5-10  астрални  минути  е  равно  на  около  30 минути  реално  време
    Да  забавиш  дишането  значи  бавно  да  поемаш  въздух  и  бавно  да  го  изпускаш  без  задържане,  и  това  трябва  да  стане  без  никакво  напрежение.
    Когато  се  връщаш  не  по  твоя  воля  значи  те  вика  тялото.    
    Направи  следният  опит  -  извади  астралните  си  ръце  и  погали  с  тях  органите  си,  не  ги  хващай  само  ги  погали  и  им  кажи  че  ги  обичаш,  ако  го  направиш  непременно  задръж  малко  повече  на  дробовете  си,  ще  ми  бъде  интересно  какво  си  видял.
« Последна редакция: (Вторник) 27 Декември 2016, 13:36 от МИТКО » Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен Dorssay
Sr. Member
Публикации: 264

« Отговор #16 -: (Вторник) 27 Декември 2016, 13:46 »

Митко

Ми като "иглички" ми хрумва сравнението ..може и като ток да е , но не е чак да имам чувстото да се треса.
За положението на тялото ... при всякакво положение ми се получава. Сега като се замисля , само по корем не съм пробвал , но аз и не спя по корем (щото съм дебел и корема ми пречи), иначе странично в ляво в дясно и по гръб - няма значение.

Ако имаш предвид "сребриста нишка" ... нещо като сива мъгла във форма сега като казваш "на нишка" излиза от лежащото тяло като се гледам отстрани , но е от областта на корема.

Това с ръцете ще го пробвам , аз ги разглеждам понякога , но са безформени  , като с възли по тях.

А какво значи , че "те вика тялото" ? Нещо подсъзнателен страх , или ...?
« Последна редакция: (Вторник) 27 Декември 2016, 13:56 от Dorssay » Активен
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #17 -: (Сряда) 28 Декември 2016, 11:20 »

Всичко  което  предизвиква  и  най-малкият  дискомфорт  на  тялото  е  сигнал  за  връщане.  При  мен  има  подсъзнателен  страх  от  скъсване  на  нишката.   
         Нишката  може  да  излиза  от  всяка  една  част  на  тялото. 
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 648

« Отговор #18 -: (Сряда) 04 Януари 2017, 23:03 »

http://colorsofmagic.net/
Активен
Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 648

« Отговор #19 -: (Сряда) 04 Януари 2017, 23:46 »

Кристали...  под възглавницата  Smiley

Хризоберил (котешко око) – за мен най-върши работа има и други/ чичко гоогле/.
Създава способността да виждаме като котка - нещата, които убягват на хората; извиква видения от други светове, измерения и планети; развива психичното зрение. Подпомага сънуването и осъзнатите сънища. Улеснява извънтелесните пътувания.

Изчистване на кристала
Това е важна част, особено ако сте си купили сега кристала- пипан е от различни хора, стоял е на едно място с (обикновено) изнервените продавачки и т.н. и т.н. и е попил тези наслоявания.

Моя метод  Smiley  Достатъчно е кристала да преседи 10тина часа в чаша със студена вода с една две лъжици обикновена сол, след това изплакваме със студен вода, не топла!
Активен
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 1945
High on hope!

« Отговор #20 -: (Четвъртък) 05 Януари 2017, 07:45 »

За Нишката- Времето, никога няма да спре. Можем да оплетем нишката, да стане хаус, можем и да я освободим от мрежата и да сме свободни електрони(но сме прекалено легитимни вече и ни следят, затова трябва ОБЩА МИСИЯ).

Мога да ви насоча към формулата на Болцман, както и към ентропия, което значи "пренасям отвътре".
« Последна редакция: (Четвъртък) 05 Януари 2017, 09:12 от Dora » Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 538

« Отговор #21 -: (Четвъртък) 05 Януари 2017, 09:22 »

Цитат
    да стане хаус   
Май че това е стил в поп-музиката.
Може би имаше предвид хаос? Undecided
Активен
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 1945
High on hope!

« Отговор #22 -: (Четвъртък) 05 Януари 2017, 09:30 »

Да. Като хаос и хаус имат различен смисъл. У-то е удара. 0 е Свободата. Като хаус музиката.

Хаусът изиграва роля за предаването на политически послания към хората, смятани за аутсайдери в обществото. Той се обръщал към тези, които не се вписвали в комерсиалното американско общество и по тази причина се радвал на особена популярност сред мъжката част от чернокожото население. Франки Нъкълс сравнява хаус музиката с „църква за грешници“. Маршал Джеферсън го описва като „религия от дните, когато вярващите просто изпадат в екстаз и започват да викат от щастие“. Дийп хауса съдържал много от посланията на свободата на черната общност. И двата хаус диска на Джо Гладки, „Обетованата земя“ и Гб „Имам една мечта“ изпращат послания, подобни на тези в речта на Мартин Лутър Кинг „Имам една мечта“. „Някой ден“ на Кенет Джеси Роджърс придвижва хауса по-близо до евангелския поток, по-късно озаглавен „госпел хаус“. Хаус музиката е свързана и с мистичното. Тя стига дотам, че придобива характер на „ерото-мистичен делириум“. Парчето на Джейми Принцип „Baby Wants to Ride“ започва с молитва, но изненадващо се оказва за жена доминатор, която съблазнява мъж, който я „язди“ през останалата част от песента.
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #23 -: (Понеделник) 09 Януари 2017, 22:57 »

Заключвам темата по политически причини и в знак на протест срещу нерешителността на администрацията и отсъствието на модераторски екип.

Който иска да коментира, може да ми пише Лично съобщение.
Активен

Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: