Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Що е то егрегор??  (Прочетена 14655 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 1965
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #75 -: (Понеделник) 09 Януари 2017, 21:45 »

Разбира се,плюс мръсното ни подсъзнание. В нас вият два вълка- добър и лош. Който нахраниш!
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен herrian
Hero Member
Публикации: 635
Помни края

« Отговор #76 -: (Понеделник) 09 Януари 2017, 21:47 »

и е равин, и арабин, и раб , и е ин! Smiley))))))))))))))))))))))

Smiley
А арабин неможе! Те ходят в черно.
Активен

Живота е свещен.
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #77 -: (Понеделник) 09 Януари 2017, 22:01 »

И от там е минал.Принизяване на женското Те мислят че жената е опасна и трябва да я използват. Не както в 3Д, вече двете енергии са равни.
Активен

Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #78 -: (Понеделник) 09 Януари 2017, 22:09 »

И тук се крие отговора на въпроса/като говоря за мислите и егрегорите/ на Психея за Вселенския закон от вчера. Силата, която влияе на водата /във всичките й форми/ е мисълта.Но преди да знаеш първите закони, няма как да разбереш последния!
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #79 -: (Понеделник) 09 Януари 2017, 22:13 »

Ами същото казвам и аз де. Само дето си представи,че тези външни егрегори и мрежи са и в нашия мозък, мислите ни. Когато си спокоен си по разумен, мислите са в синхрон, подредени.

http://petardanov.com/index.php/topic/7419-%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B8%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B8-%D0%BC%D0%BE%D0%B7%D1%8A%D0%BA%D1%8A%D1%82/#gsc.tab=0

Петър Дънno rawin li e? И тоя линк не ми го предлагай. Вместо инфо предлагат да си закупиш книгите им Cry

пък аз вече съм ги чел от спиралата. Grin

Навсякъде го навира този.Няма спасение от сектите.

Егрегор е енергийно образувание от еднородни/ еднотипни фини астрални частици(всяка мисъл и емоция е цяла съвкупност/процес от такива частици/ което бива захранвано енергийно само отвън.
Когато захранването спре,егрегора се разпада.
Това разбирам аз под "егрегор"

И тук се крие отговора на въпроса/като говоря за мислите и егрегорите/ на Психея за Вселенския закон от вчера. Силата, която влияе на водата /във всичките й форми/ е мисълта.Но преди да знаеш първите закони, няма как да разбереш последния!

Дорее,а добрутро,ма сме го дъвкали тука това много пъти
Че и филма за "тайната на водатa" сме гледали още преди 10 год... Smiley

Стига спами,ма!
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #80 -: (Понеделник) 09 Януари 2017, 22:15 »

Е да де, защо не го свързвашHuh?  Когато РЕШИШ да не го захранваш,или да го промениш, спира да съществува!

Можеш да решиш, ако си осъзнат, ако имаш знания, ако си пробвал, опитал.

Иначе, си говорим празни приказки....
Активен

Неактивен Dorssay
Sr. Member
Публикации: 264

« Отговор #81 -: (Понеделник) 09 Януари 2017, 22:41 »

Дора

======= Силата, която влияе на водата /във всичките й форми/ е мисълта.======

Правилно.
Много правилно , с уговорката , че МИСЪЛТА влияе на всички Стихии - Огън , Вода , Въздух , Земя.

Лично аз правя практики на "Водата" защото имам предразположение. Но съм виждал човек , който е адепт на Огън и прави същите неща по друг начин.

Знаеш ли , удивлявам се в момента .... не мога да разбера , като какъв микс от най-различни Учения използваш , за да фиксираш Съзнанието си в Езотеричната материя?

Определяш се като последователка на Дънов. Ползваш термините на ЕСТ , говориш за взаимодействието със Стихиите  от инструментариума на Шаманизма ... признавам , лично за мен подобна многостранна фиксация е непостижима.

Възможно е поради това , че си жена.... всъщност.  Жената може да гледа детето , да вари боб , да си пили ноктите , да пие кафе и да говори по телефона с приятелката си едновременно.

Примерно , аз опитвам някои неща от различни Традиции , но никога едновременно. Понякога ми отнема месеци да прехвърля от едната практика на друга. Например , откакто следвам ЕСТ не мога да вляза в църква. Уважавам Православието , определям се по традиция и манталитет като "православен християнин" , имам татуиран на рамото си "Георгиевския кръст" и сякаш нещо ме спира. Седя  и чакам жена ми да излезе примерно.

Та затова ми е странно и интересно този микс който използваш ... но след като се имам за средно статестически интилигентен човек (най-малкото от обща култура дето се вика) , то след като не мога да разбера нещо , значи или проблема е в "нещото" , или в мен ...т.е. да не съм дорасъл за разбиране ...бали му мама**

Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #82 -: (Понеделник) 09 Януари 2017, 22:47 »

Не съм ритуалчик,не ходя на църква. Но съм ходила, и на срещи с дъновисти, и кришнари, е с уикаджии ме е страх, но вече 15 години експлорвам ученията... и те сами се напасват със всичко останало.
Активен

Неактивен herrian
Hero Member
Помни края

« Отговор #83 -: (Понеделник) 09 Януари 2017, 22:49 »

експлорвам

Ъ?
Активен

Живота е свещен.
Неактивен Dorssay
Sr. Member
Публикации: 264

« Отговор #84 -: (Понеделник) 09 Януари 2017, 22:51 »

herrian

Демек , "изследва" ...Експлорър = Изследовател ..на ябанджийски
Активен
Неактивен herrian
Hero Member
Помни края

« Отговор #85 -: (Понеделник) 09 Януари 2017, 22:53 »

herrian

Демек , "изследва" ...Експлорър = Изследовател ..на ябанджийски

Ясно.
Тя май спомена,  че на скоро се е върнала от сащ.
Активен

Живота е свещен.
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #86 -: (Понеделник) 09 Януари 2017, 22:56 »

Има едно детско филмче, казва се Dora-The Explerer!  Предрекли са ме Smiley))  Затова се шегувам Smiley
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #87 -: (Понеделник) 09 Януари 2017, 23:46 »

ДА ИМАМЕ ПОЛЗА ОТ ФАЙДАТА! Е най-мъдрото нещо, което прочетох в този сайт, досега!
Активен

Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: