Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гласувам ЗА или ПРОТИВ galaxsis  (Прочетена 1759 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #15 -: (Понеделник) 05 Декември 2016, 17:26 »

Grin
Психо
Правиш същата грешка като паци със мангала.Седи си на *ъза. манГалка я оплеска здраво и е на същото дередже кат мангала че и по зле.Не им давайте повод да излеят ужаса си върху вас,така ги облекчавате.Сега пачаврата е със фенер на *ъза  и върви и им осветява структурите,тъй че техните, хеле нейния бог ще и разкатае *ъза.Толкова са нагли че не обръщат внимание на прости предупреждения,а съм предупредил че съм огледален,че си махнах вуду пироните и почти съм изчистил сърцето си от "копието на съдбата",че черни слънца са ми през....Ако се наложи още ще предупредя,казах на мангала че съм майстор=наблюдател,а имам и още Майсторски.
Докато не си изчистите троянските коне дупе,ако се сетиш.После кат искаш вземи метлата и я измети.
Така че стойте настрана от такива,правят големи мизерии и е трудно чистенето от лайната им.На мен мангала ми помогна като ми докара доктори от най високо място за негова сметка, а пачаврата освен че пожела да ме убие, ми и бърка работата на докторите.

УжасТ. Ма неин.

А освен другите майсторства съм и светулка за тяхната енергия(демонска). И а ма барнат и светват кат ламби,а светнат ли им са случва случка   Angry     Evil     Laugh  . Да видим колко са тъпи,щото бая  от техните пострадаха от осветяване, даже и генералите им дадоха фира.
 Cool
« Последна редакция: (Понеделник) 05 Декември 2016, 18:48 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #16 -: (Понеделник) 05 Декември 2016, 17:47 »

Grin
Психо
Правиш същата грешка като паци със мангала.Седи си на *ъза. манГалка я оплеска здраво и е на същото дередже кат мангала че и по зле.Не им давайте повод да излеят ужаса си върху вас,така ги облекчавате

Мба..Ще..Тя и преди месец се опита да му уплаши с Йех -овчото,ма тц..Не и мина номера,за туй ся мета на малкото..Ама пак тц..Може само да ни диша прахта.. Grin
Активен
Неактивен galaxsis
Restricted
*
Публикации: 694

« Отговор #17 -: (Понеделник) 05 Декември 2016, 17:50 »

Глупако,  меандер, ЗАДАВАМ, ти конкретни въпроси?!?

Кой създаде  ЧОВЕКА?
Къде?

И,  хайде говори конкретно!!!

Не...мама Земя...наблюдателите  или пазителите...

Кой?...
Активен
Неактивен big mama
Full Member
Публикации: 220

« Отговор #18 -: (Понеделник) 05 Декември 2016, 20:08 »

Психо, прав е Меандър! Пълен игнор ! Сатанинска пачавра, която си позволява да коментира детето ти. Отвратен съм. "Заразно зло".
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #19 -: (Понеделник) 05 Декември 2016, 21:06 »

Психо, прав е Меандър! Пълен игнор ! Сатанинска пачавра, която си позволява да коментира детето ти. Отвратен съм. "Заразно зло".

Е,ти пък..Те тези изчадия си падат по малки дечица,така,че за мен не е изненада реакцията и.Напротив.
Но,както казах,може само да духа супата и  да си гризе ноктите.. Wink
Активен
Неактивен admin
Administrator
Публикации: 537

« Отговор #20 -: (Четвъртък) 22 Декември 2016, 12:14 »

Уау, сега виждам темата.
Нужно е малко време, темата е под ключ.
Активен
Неактивен admin
Administrator

« Отговор #21 -: (Четвъртък) 22 Декември 2016, 23:52 »

Гласът на гласуващите - глас божи  ...ако се перефразира. Не е глас в пустиня, системата работи.
Получава се интересно, понеже един (потребителят форум) от най-върлите противници на системата, чрез гласуване като начин за разрешаване на проблеми и организиране на съвместни действия - е главният движещ участник, пуснал самата тема за гласуване, довела до резултат. Според мен се получава противоречие. Имам предвид самия принцип, а не конкретния случай - 'хем така, 'хем така се получава.
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #22 -: (Петък) 23 Декември 2016, 00:29 »

А пък според мен вярващите в гласуването предприемат действия на база това гласуване. А невярващия в гласуването го използва като механизъм за публично осветяване.

Както обясних и на galaxsis, преди да бъде изгонена, аз направих просто една анкета. Да, за съставянето на въпросите в анкетата използвам думата "гласувам". Но демокрацията не е установен механизъм, тя е само на думи. Технически установеният механизъм е отварянето на анкети, и аз отворих публична такава. Целта ми беше за пореден път да хвърля светлина върху личността на форумния участник galaxsis, с ясното убеждение, че повечето съфорумници ще видят с невъоръжено око преднамерено вредящото й поведение.

И... в резултат на тази анкета, админа предприе действие. Тоест, аз бих казал, че цялото това стечение на обстоятелствата е следствие от една безвъзвратно, собственоръчно унищожена популярност, от един самоизграден черен PR, обострен до степен, в която форумната участничка galaxsis сама саботира социалния си образ и колективното благоразположение към себе си.

Хвърлих светлина там, където петното беше най-черно, и анкетата беше средството за това - средство за демонстриране. А демократичното откликване е лично решение на admin, в следствие от изкараното на яве вредителство.
Активен

Неактивен admin
Administrator

« Отговор #23 -: (Петък) 23 Декември 2016, 01:37 »

А пък според мен вярващите в гласуването предприемат действия на база това гласуване. А невярващия в гласуването го използва като механизъм за публично осветяване.

Както обясних и на galaxsis, преди да бъде изгонена, аз направих просто една анкета. Да, за съставянето на въпросите в анкетата използвам думата "гласувам". Но демокрацията не е установен механизъм, тя е само на думи. Технически установеният механизъм е отварянето на анкети, и аз отворих публична такава. Целта ми беше за пореден път да хвърля светлина върху личността на форумния участник galaxsis, с ясното убеждение, че повечето съфорумници ще видят с невъоръжено око преднамерено вредящото й поведение.

И... в резултат на тази анкета, админа предприе действие. Тоест, аз бих казал, че цялото това стечение на обстоятелствата е следствие от една безвъзвратно, собственоръчно унищожена популярност, от един самоизграден черен PR, обострен до степен, в която форумната участничка galaxsis сама саботира социалния си образ и колективното благоразположение към себе си.

Хвърлих светлина там, където петното беше най-черно, и анкетата беше средството за това - средство за демонстриране. А демократичното откликване е лично решение на admin, в следствие от изкараното на яве вредителство.
Е добре, може и да не виждам обективно, но от моята позиция ми се стори като явно противоречие. От тези неща, които написа като отговор, се получава малко като влашката престилка - както и да я въртиш - право, опаки все става. Затова смятам, че именно действията са показателни и те променят нещата, а не думите които ги предшестват.

Когато човек върши нещо сам, има свободата да се абстрахира от другите в действията си. Но когато взаимодейства с другите около него, има нужда от съгласуване на действията. И именно системата на гласуване е един от разумните начини.

Активен
Неактивен bg2
Hero Member
Публикации: 814

« Отговор #24 -: (Петък) 23 Декември 2016, 18:33 »

Гласът на гласуващите - глас божи  ...ако се перефразира. Не е глас в пустиня, системата работи.
Получава се интересно, понеже един (потребителят форум) от най-върлите противници на системата, чрез гласуване като начин за разрешаване на проблеми и организиране на съвместни действия - е главният движещ участник, пуснал самата тема за гласуване, довела до резултат. Според мен се получава противоречие. Имам предвид самия принцип, а не конкретния случай - 'хем така, 'хем така се получава.

Ха-ха, как точно реши, да признаеш темата и анкетата за легитимни?  a-stiga-be Сигурно е имало среща-съвет на 4 очи между админа и алтер егото му Страшкоу? Хем оставяш нещата да ескалират без да взимаш мерки навреме, хем после си търсите и намирате изкупителни жертви. Хем така, хем така. Жалко за галаксис. Единствено и прегрешение беше, че прекалено много се връзва на чуждия акъл, щом се е докарала дотам да пуска подобни теми:
Болест или астрален паразитизъм е състоянието на меандър?  
Активен

Което е разумно, съществува, и което съществува, е разумно - Георг Хегел
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #25 -: (Петък) 23 Декември 2016, 19:48 »

Инакомислещите    къш.   Кога  ли  ще  е  следващата  анкета,  и  за  кого?
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #26 -: (Петък) 23 Декември 2016, 22:09 »

За тебе ще е, и скоро, имай търпение.

Точно заради острите ти прояви на лицечерие, като тази сега.
Активен

Неактивен МИТКО
Restricted
*

« Отговор #27 -: (Петък) 23 Декември 2016, 22:26 »

О,  дразни  ли  те  мнението  ми?  Даже  от  злоба  допускаш  правописни  грешки. 
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #28 -: (Петък) 23 Декември 2016, 22:29 »

О,  дразни  ли  те  мнението  ми?  Даже  от  злоба  допускаш  правописни  грешки. 

Димитре,бан заслужават всички " "инакомислещи",когато мислят по този начин:

жалко за сина ТИ  -константин и бъдещето на  на манафския му  *ъз..!!!
Сори, така си го поиска и така ми бе предадено.

П.П. Каквото, поискало такова се обадило!!!

Не му се сърди, след 5години, като манаф стане!
Ти го изиска!!!

Активен
Неактивен МИТКО
Restricted
*

« Отговор #29 -: (Петък) 23 Декември 2016, 22:33 »

А  вие  каква  не  я  нарекохте???   Вие  и  сие  можете  да  изкарате  всекиго  от  кожата  му.   Да  обърнем  страниците  и  да  видим  що  изплюхте  по  мой  адрес,  но  както  се  казва  двойни  стандарти! 
Активен

Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: