Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гласувам ЗА или ПРОТИВ galaxsis  (Прочетена 1762 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« -: (Петък) 02 Декември 2016, 21:57 »

ЗА или ПРОТИВ сте участието на galaxsis във форума да продължи?

Влезте в профила си, за да гласувате.

1. Искам galaxsis да продължи да участва

2. Не желая galaxsis да продължава да участва

3. Временен БАН за galaxsis

4. БАН за galaxsis и всичките й никове

5. Зарзават съм и нямам мнение

Това, Страшкоу, е в тоя раздел, за да може да ти избоде едното око поне.
Активен

Неактивен galaxsis
Restricted
*
Публикации: 694

« Отговор #1 -: (Събота) 03 Декември 2016, 01:46 »

Grin

Тази тема сега съзрях.

Няма да ти преча бе, влечуго.....другата седмица  съм във Африка, тъй че приятелката  ти  МАНГАЛКА  ANTISTAR,

може да си пусни всички боклуци - kopi  peist...   Grin

Нищо, че сме ги чели преди 10 години.

Активен
Неактивен Antistar
Sr. Member
Публикации: 425
Ние сме очите на небето.

« Отговор #2 -: (Събота) 03 Декември 2016, 03:51 »

Преди доста време трябваше да се запиташ  "през *ъза ли говоря или през устата?"
 Само че безстопанствения ти задник няма да намери изхода от който излизат думите, така че не се надявай да стигнат чак до горе и да започнат да звучат като такива . Вече е твърде късно за този въпрос.

А за да е автентична анкетата, трябва да е чрез открито гласуване директно в темата, понеже мангалчето(което не е обида към циганите, както мангалчето прави, а е по-скоро квалифициране на вид манталитет, който тя изповядва криейки се зад булото на някакво извратено християнско проповедничество) лъже от стотина профила.

Тя непрестанно се крие зад хора, профили и учреждения, създава интриги, типично по мангалски и замесва хора, зад които се надява да се скрие в бъдеще (като куче, въпреки че това в никакъв случай не е обида към кучетата, а пак е метафора за нейния жалък манталитет) и си измисля истории и способности, пак по мангалски, за да се сдобие с внимание и чрез него естествено със средства, с които да разходи безстопанствения си задник.

После ще идва във форума, за да обижда българките   lol
Активен
Неактивен Antistar
Sr. Member
Публикации: 425
Ние сме очите на небето.

« Отговор #3 -: (Събота) 03 Декември 2016, 03:57 »

Аз гласувам за точка четири - 4!
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #4 -: (Събота) 03 Декември 2016, 06:10 »

Като гледам сметките ми не излизат.
Пропуснах фактът,че тя самата има къде 10-ина ника,което автоматично значи 10 гласа в нейна полза..Тюх..
Но приканвам всички съфорумци да гласуват,в противен случай повече никой,ама никой няма право да недоволства от присъствието и тук и  ще тряя да си я търпим....

Да видим   : Галка,Алина,Ключодържател,Стела,Стилфрии..знам,че има и още,ама в момента не се сещам..
« Последна редакция: (Събота) 03 Декември 2016, 06:24 от Psyhea » Активен
Неактивен Bobi
Hero Member
Публикации: 666

« Отговор #5 -: (Събота) 03 Декември 2016, 10:01 »

Никога не съм гласувала, защото знам, че не става с гласуване. Гласуваш и чакаш някой да предприеме действие, което е очевидно, че не иска да предприеме, а само той може.
 Действието е в наши ръце, средствата всеки си ги избира и бой до дупка.

Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #6 -: (Събота) 03 Декември 2016, 10:16 »

Никога не съм гласувала, защото знам, че не става с гласуване. Гласуваш и чакаш някой да предприеме действие, което е очевидно, че не иска да предприеме, а само той може.

Е,що?

Страшко си пада по гласуването,може пък да се замисли за действията си..Или по-точно за липсата си на такива след поредната ***амнайста регистрация на Гал,все пак това е в пълен разрез с правилата на форума/мултиакаунти/,въпреки че муньото се опита да се изниже като мокра връв с оправданието,че самият той имал два ника.Админ и Страшко..
Е,да,ама момата не е с два,ами вече не му се знае края,щото почна да си прави никовете на конвейр,когато и както и хрумне.
Абе тури един глас пък квото -такова.
Поне ще знаем,че сме му показали на админа черно на бяло каква е волята ни,пък той да си носи отговорността за действията,защото този форум го захранихме и го държим жив ние с нашата енергия,и неговото незачитане на нашата воля,също ще си има последствия,за самия него.И той го знае много добре!
Така,че гласувайте!
[/u]

п.п.И аз никога не съм гласувала,сега ми е сефтето Grin

Само че безстопанствения ти задник няма да намери изхода от който излизат думите, така че не се надявай да стигнат чак до горе и да започнат да звучат като такива .

Бъркаш!
Задника и отдавна е даден под наем,пардон,направо е продаден на онези от Сириус,и в частност Яхве,за когото всички знаем,че е манаф и освен,че ходи перманентно с дилдо ХХL в задника,обича да чука анално и всякакви безмозъчни добичета като за целта дори ги подбира генетично и си ги развъжда.Даже доколото помня,самата Галка се похвали преди време,че са искали цяла раса да направят от нейното ДНК,което говори,че много добе врътка *ъзицата,а това е "талант" генетично заложен.
« Последна редакция: (Събота) 03 Декември 2016, 10:29 от Psyhea » Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #7 -: (Събота) 03 Декември 2016, 10:37 »

Да видим   : Галка,Алина,Ключодържател,Стела,Стилфрии..знам,че има и още,ама в момента не се сещам..

Deus Romanorum, Z-931 и aggripa...

galaxsis, прекалено си тъпа. Мислиш, че тука е демокрация ли? Че резултата от тая анкета може да те банне от форума и затва си тъпчеш гласове от всичките си никове? Всичките ти никове са споменати в точка 4. Даже ми се струва, че си забравила поне една парола... колко жалко.

Анкетата е в Съобщения. Понеже не е анкета, за бога. Това е съобщение към Страшкоу - единственият човек, който познава и чете форума по-малко от bojinkata. Затова му е трудно да взима каквито и да е решения, той просто не знае какво се случва, на каква база да има лично мнение? Твърде късно е да изчете всичко, а след като ние се справяме като в дивата природа, има ли смисъл да влиза в час? Не.

Анкетата е една циркова бутафория, която обаче би трябвало да те смути. Единственият човек, който те подкрепяше, беше Митко. Той не го правеше заради теб, естествено. Той го правеше заради мен, за да ми бъде нарочна опозиция по един вдетинен старчески начин. Пределно ясно.

Но не те ли смущава, galaxsis, че даже Митко си промени вота? Заради мен те подкрепяше, но заради ТЕБ се отказа.

Каква ирония би трябвало да е за теб... Но ако ме беше слушала внимателно, трябваше само да ми повярваш, за да ти стане ясно, че на мене дължиш всичко. Целия си образ, в крайна сметка.

Ха, Митко... ами Мила? Тя се отказа от теб преди него, защото истината просто излезе наяве. Въпрос на време. Останах ти само аз. Каква ирония отново. А ти ме наричаш влечуго...

Целта на тази анкета (поредна анкета), е просто да си виси. Това те освидетелства, galaxsis. Като съм на кеф да се занимавам с простотии, ще ти тъпча някои от думите и поустовете тук, за да се вижда. За да не се налага читателите да се регистрират, за да могат да влязат да четат какво има в ГЮМ. Ти не искаш новите читатели да влизат в ГЮМ, нали...

Особеното, което  беше  ladonnae, e че един нов потребител , като "icicle",   си бе  концентрирано насочил вниманието в темите в ГЮМ.

Нормално ли е според теб? Какво търси там?

И може ли нов потребител, както се изрази лицето да влезе  директно в ГЮМ ?

Нов ли е според теб?

Говори за последни събития случили се във форума, а същевременно твърди че е нова във форума и не разбира от функциите на админа, защо е изпратена в ГЮМ  ?

Аха... Страх дупе пази.

Ще ти кажа нещо отново, което ти казах в ГЮМ, и което виждам, че си забравила. За да не се заблуждаваш къде е контрола на нещата... За да не си изграждаш устойчивата илюзия, че евентуално част от него може да е в твоите ръце...

Свидетели на Йехова ме разочароват. Знаеш ли, galaxsis, когато аз си мислех да основа секта, ти най-вероятно още не си вярвала в Господ. Ето, ще ти цитирам нещата тук - за да можеш да ги споделиш и с читателите, които нямат регистрации - и може да обясниш на Свидетели на Йехова как се правят нещата, понеже виждам, че PR-а им е много слаба политика.

Цитата е от официалното ми обръщение към теб, galaxsis, темата "За гномите с претенции" (линкът се отваря само, ако сте си влезли в профила).

Яяяя... да обясня нещо на онези няколкото човека около galaxsis, дето все имат претенции.

(1). Това пространство тук е на Админа. Той го е осигурил, и ни го е предоставил за изява. Така че на първо време всички ние сме гости на Администратора.

(2). Това пространство ни е предоставено от Администратора, за да се изявяваме. Администраторът никога не ни е казвал каква е целта на форума - не е казвал дали целта е забавление, информиране, обогатяване, деградиране или каквото и да е - зададен е само контекста: конспирации, мистика и езотерика.

Изявата на всички ни определя целта, която този форум ще започне да обслужва, в рамките на поставения контекст.

- Моята изява тук, е най-голяма. Следователно и очевидно съм основния генератор на тенденциите и раздвижванията.

- Аз не създавам тенденциите и не определям какви ще са. Само ги предусещам, избирам дали искам да ги осъществя, или искам да ги подмина, след което действам. Така че аз само определям коя от наближаващите тенденции ще получи израз тук при нас.

Пример за неразбиращите:
Усетих, че нещо ще се случи по тази линия, така че отворих темата "Проект Албатрос", за да съм готов. После Принс умря. Имаше новини, но ги игнорирах (нали все ревете, че не сме били новинарски сайт). После wild flower обаче го спомена. Тя пише рядко, а чете често. Вие (глупаците около galaxsis) сте регистрирани само проформа и по принцип сте неактивни. Така че за да реши wild flower да пише за нещо, което по принцип в момента е голяма новина по света, без тука да има нищо по въпроса, значи се е надявала да прочете нещо тук, но тук не е имало нищо.

Поне такава е моята логика. В момента няма значение дали е вярна.

Така че, след като имаше отзвук при нас тук, аз реших да проява вече създалата се тенденция, така че засилих темата, която предварително бях отворил, за да съм готов, когато усещането ми от преди се оформи в някаква действителност.

И ето така аз в крайна сметка определям какъв ще бъде облика на форума. Определям какъв грим ще носи лицето му днес, утре и тн.

И това е, понеже аз имам най-голямата изява.

- Следователно новите хора намират форума според лицето му, тоест според моята преобладаваща изява. И по този начин имам решаваща роля в бъдещата селекция на аудиторията.

Вие обаче - глупаците около galaxsis, начело със самата нея - все сте недоволни! Все имате претенции!

Форум нямал личен опит. Форум ползвал чужда информация. Форум нямал разбиране, нито способности. Форум имал разбиране, ама нямал способности. Форум нямал разбиране, имал някакви способности, ама информацията не си я взимал сам, а я четял от другаде, но не било негово знание. (!?) Форум само гледал клипчета по интернет. Форум не гледал само клипчета по интерет, а само четял книжки. Форум нито гледал само клипчета по интернет, нито четял само книжки, защото нямал обраование. (!?) Форум (беше) ам*ба. Форум е обсебен от демони. Форум не бил обсебен от демони, а от дигитални демони. Форум бил слуга на Луцифер. Форум не бил слуга на Луцифер, защото бил обсебен от демони, но не го знаел. Форум не бил обсебен от демони, защото е обсебен от матрицата. (!?) Никой не бил обсебен от демони, а във форума имало демон (!?), който действал от името на разни хора и ги карал да пряват неща, които не осъзнавали.

Майката ми се *ба от акъл и вежество, ей. Разказахте ми играта с вашето духовно просветление.

Колко пъти казвах на galaxsis - престани да спамиш, дай да говорим конструктивно; започни да пишеш по-дълго; почни да говориш и да си излагаш мнението; отваряй теми, бъди активна; заедно можем да анализираме много неща; започни да участваш с присъствие...

Хуй.

Колко пъти казвах на Митко - почни да пишеш повече; започни да говориш конкретно; стига с иносказателността...

Хуй.

Колко пъти казвах на Мила - оправи си живота, не можеш на никого да дадеш и да помогнеш, ако твоя живот е накриво...

Хуй.

За тия два-три дена, откакто отворих темата "ГЮМ:Поведението на galaxsis - опитва ли се да манипулира форума?", вие се занимавате с това да четете интригантски пикантерии. За мен въпросът е по важен и означава нещо повече от интригантски пикантерии, и на всичкото отгоре това не е нещото, с което исках да се изявя - паралелно с това развивах други теми в останалата част на форума, която се занимава с контекста на конспирациите, мистиката и езотериката.

Това значи за мен пълноценна активност, след като съм се регистрирал като гостенин в пространството на Администратора. Но за вас - глупаците около galaxsis - спорадичните реплики в някакви интригантски пикантерии представляват даже прекалена активност.

Вие я смятате подобна активност за пълноценна и използвате възможността да си развявате физиономиите в публичното пространсто като холивудски звезди на червен килим.

И после се появява някакъв, сяда ми пред мен, и ми вика "Айде да ме уважиш".

Ма кой беше ти? Че нещо съм те позабравил в последната година и нещо - две? Ако се разтърся в последната година-две и отсея градивните ти коментари, в които има някакво развито изложение, ще събера ли поне за едно скролиране на мишката?

После идва отнякъде няква! Батко! И ми вика "Нравствеността ти не е на нужното ниво!!!"

А! Ма чии го дириш ти тука!?

Аз, доколкото си спомням, за последните две години изчезваш няколко пъти за месеци, два пъти за по няколко месеца. И доколкото си спомням първия път като се върна от някакво изчезване, скочи директно в някакъв фантастично измислен скандал с мен.

После прописа. И писа много хубави неща. И аз влязох в тандем с теб, и аз писах много хубави неща, и натворихме много интересни работи. И казах браво навсякъде, и се радвах, че аудиторията работи и прави нещо хубаво.

После си би камшика кой та знае къде...

...и след месеци връхлиташ отнякъде си и скачаш отново в директен скандал с мен, с хуй в крачола, и ни знаеш какво говориш, ни знаеш къде се въртиш и въобще какво правиш.

И уж след поредното ти напускане и излизане от контекста на събитията и нещата, които се случват тука като тенденции, човешки взаимоотношения и нови теми и нови потребители също... ти два дена подред не излизаш от една единствена тема с интригантски пикантерии и вдигаш джабала като гръм от ясно небе.

И действително се питам, чии го дириш тука? Това ли те връща постоянно? Скандалите?

Всяка тема има около, що-годе, 40-тина човека, които я четат. По груба моя преценка.

А вие, тримата глупаци, сте ми седнали тука пред мене и ревете "Ай да ме уважиш", "Ай да си вдигнеш нравствеността от земята", "Ай да се присъединиш към най-чистите хора на Земята, свидетелите на Йехова, за да ми спре цикъла".

Нещо, вие тримцата, не ми мязате на 40-тина човека.

Мязате ми на нахитрели пенсионери, дето хитро-хитро и сладко-сладко са се регистрирали тука проформа и само се въртят, за да си намерят някой да ги уважава.

Казал съм ви го още много отдавна:

Понеже аз съм единствения, който им желанието да бъде активен и да ползва предоставената от Администратора платформа... и понеже другите, които също са активни и ползват предоставената на добра воля платформа за себеизява, се броят на пръсти... НИЕ, активните регистрирани потребители, определяме образа на това форумно просранство и кои тенденции ще видят плът, и кои няма да видят.

Ако някой иска лицето на форума да се промени другояче, нека си даде сметка, че това е колективно дело. Да стане активен, да започне да се изявява с развити изложения в публикациите си, за да може да привлече нови форумни участници с информацията, с която обогатява пространсвото.

Това, че аз самия се изявявам най-разпалено и самоотвержено, нито ме прави здравна каса, нито ме прави пенсионен фонд. Така че пенсионерските претенции си ги занесете другаде.

И какво още ти казах за бдещето? Ето, ще ти напомня:

Ето другата гола истина, която им спестих вчера, и затова не им е в главите.

То хубаво, че изявата е в основата на нещата. Само че изявата опира до моженето. То не е просто по желание, защото изява значи действие и значи дела. Делата искат можене.

А те не могат. Те нямат таланта да се изразяват по тоя начин, с който могат да диктуват положението. Така че могат и много да искат, но оттам насетне започва горчивата част на истината.

Ще ти кажа какво предстои да се случи (но на теб ти е ясно това) - Те ще се напъват да са активни известно време. Само че активността им е престорена и само ще се направят на посмешища, защото ще демонстрират на всички плиткостта си. Те се заблуждават, че ще успеят да си върнат социалния образ за нула време, и че ще получат уважението, което вчера осъзнаха че са изгубили, незабавно. Те тепърва ще си дадат сметка, че отначао никой няма да им обърне внимание и че по принцип никой не обръща внимание веднага. Никой не обръща внимание с години, за това се иска търпение.

А те първо, че се сещат да реагират много късно ("сещат", защото им натиснах дистанционното), и второ, че те даже и да имат търпението (нямат го), ами нямат слите за това. Те нямат достатъчно сили да бъдат лицето на това форумно пространство, нямат и ресурсите. Силите им ще свършат много преди изявата им да започне да има смисъл, а ще стигнат тъкмо колкото сами да се направят за посмешище.

И така те след като си изгорят полу-празните резервоари в буксуване в калта, от която в момента не могат да мръднат, двигателите ще утихнат отново. И отново ще изпаднат в тишината на задния план, само че с една разлика - този път, когато отново се върнат в тишината и страничното наблюдение, повече няма да гъкнат.

И? Какво се случи, тъпа и проста моя galaxsis? Случи се огромното буксуване в калта на оная тема по всичкология, "Херметизма нещо си". И? Беше ли до време? Беше... Това ли бяха последните сили? Това бяха... Имаше ли някакъв отзвук от целия обем и безсмислено количество? Абсолютно никакъв...

Не искам от никой да ме харесва, или пък да не ми е обиден и да не ме мрази. Това, което очаквам с времето, е хората да се научат да ми вярват... защото е въпрос на време, когато не лъжа за нищо и когато говоря истината.

Ти наистина ли си мислиш, че те излагам на показ заради това, че си тъпа патка, galaxsis? Хаха... Какво постига онзи, който просто показва на идващите и на заминаващите си една тъпа патка? Нищо!

Но пък ти си възможно най-идиотската част и възможно най-слабото звено на Свидетелите на Йехова... нали така. Така че в никакъв случай не бих се отказал от теб - ти си ми най-удобната врата, през която може да се разобличи истинския образ на тая мизерна балъмска секта. И вършиш великолепна работа до сега, и ще продължаваш да служиш добре.

Затова ти казвам, че не е нужно да се трепеш сама да гласуваш за оставането си  hi-hi1 То... ако това беше целта... щеше да пожънеш много повече съжаление от невменяемия Страшкоу, ако имаше само един глас в твоя полза (този на акаунта ти "galaxsis"). Щеше да му играе по подведения фатален романтизъм и чях да те похваля, че поне разбираш принципите на внушението чрез анкети. Но уви.

Абе... човек откъдето и да те хване, няма за какво да те похвали. Някак си, даже и някой да ти е полезен, не можеш да го похвалиш за нещо, което върши без да осъзнава.
« Последна редакция: (Събота) 03 Декември 2016, 10:48 от форум » Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #8 -: (Събота) 03 Декември 2016, 12:01 »

Deus Romanorum, Z-931 и aggripa...

До тук са 8..

А,Страшко,кво ще кажеш по въпроса ?!?

Не 2,не 3,не 4,ами цели 8!  ..Като това е само бройката за която ние знаем,а колко в действителност са,си знае само Галка..

Още ли ще ми се правиш на ощипана мома и ще ми пееш песнички от сорта,че момата имала проблеми с IP -тата и за това трябва да сме толерантни? М ?!?
Активен
Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #9 -: (Понеделник) 05 Декември 2016, 08:55 »

Ами, как да не ви иронизира човек и се забавлява с вас, като освен че не можете да четете, не можете и да мислите.Да не говорим за злобата извираща от членоразделната ви реч, съчетана с лъжи и интриги,обитаващи единствено собственото ви съзнание.

Ами ей  затова и админа не ви обръща внимание и не му се занимава с вас.
 Grin
......
Смешни сте от където и да ви погледни страничния или нов читател.
 Отнася се за групата форум потребитиля, а не за целия форум. Форуме ти да не си ги взел, като мишките и плъховете за експеримент? - Че вече повтарят само твои мисли..и гонят всички новорегистриране.
........
Психо, сложила си  ми 2 излишни ника, на Ключодържателя и стлифрий...
И още два излишни ми е сложил форум, като ги е изплагиатствал от другия форум.

Grin

И понеже видях, че освен че не можете да мислите самостоятелно и нямате свои знания, разчитайки на форум да ви ги даде, който също чака от някой да ги получи, ще ви припомня правилата на юридическото лице собственик на форума.

Здравейте и добре дошли във форума за конспирации и мистика! Основното условие за ползване на форума е да сте заинтересуван от разискваните теми и най-важното - да имате собствени наблюдения и виждания за явленията и събитията свързани с тематиката, с нещата които искате да представите, да коментирате, които искате да оспорите и т.н. Притежанието на научни звания и степени, също така документи, свидетелства и всякакви други бумаги, удостоверяващи определено ниво на образованост, не е сигурен показател за необходимостта от регистрация във форума, въпреки проявеният интерес. Имайте го предвид, преди да продължите.
        За да се опитаме да гарантираме някаква безопасност на хората стопанисващи форума, а също така и на ползвателите му, най-вече от юридическа гледна точка и не само е нужно да се изброят още няколко условия с които трябва да се съгласим взаимно (Администратори/Модератори и Потребители):

1. Форумът xcombg.net, заедно с екипа му не носят отговорност за съдържанието на коментарите и материалите публикувани на страниците на сайта. Всичките публикации изразяват личното мнение на техните автори, а не на администраторите или модераторите като изключим съобщенията, пуснати от тях. Въпреки че екипът на форума ще следи и ще отстранява публикации, които причиняват вреда, не е възможно всички съобщения да бъдат преглеждани, редактирани, изтривани и т.н.

2. Всички авторски публикации или части от тях, които са на страниците на сайта са защитени с авторски права. Съответно нямат право да се разпространяват без упоменаване на източника - точен адрес на връзката (хиперлинк) от където са взети, заедно с името на автора. Също така използването им в средства за масова информация, като вестници, списания, книги и др. се разрешава единствено след писмено разрешение от автора на публикацията и администратора на сайта.

3. Никоя част от вашите лични данни, получени чрез регистрация във форума, не се предоставят на трети лица, без изричното съгласие на лицето предоставило данните си, освен в случаите когато юридическите закони задължават ръководството на сайта да ги предостави на съответните упълномощени органи. Също така екипът на форума не носи отговорност при извършване на кражба на данни от злонамерени деятели, въпреки че администраторите и модераторите ще направят максималното за защитата и предпазването им.

4. Всеки потребител преди да пише във форума е длъжен да се запознае с правилата за писане и да ги спазва. В най-общ план, не се допуска публикуване на груб, неприличен, вулгарен, заплашителен, сексуално-ориентиран и всякакъв друг материал, който нарушава юридическите и преди всичко моралните и етични норми. Също така и материали защитени с авторски права без разрешението на автора им, не се допуска да се публикуват в сайта.

5. Тези условия могат да бъдат изменяни и допълвани по всяко време. Промените ще бъдат отразявани на същото място, влизат в сила и са задължителни веднага след публикуването им. Ако приемате условията, продължете с регистрацията.    

От тук следва, че правилата са ДЕМОКРАТИЧНИ, за IP -инкарнациите и поради не спазването на морални и етични норми, съчетани с грубост на речта - сте Вие за БАН.

Здравейте и добре дошли във форума за конспирации и мистика! Основното условие за ползване на форума е да сте заинтересуван от разискваните теми и най-важното - да имате собствени наблюдения и виждания за явленията и събитията свързани с тематиката   

Цитатниците на романи, вестници и чужда литература без собствена мисъл са също под внимание  Smiley

Така, че мога да се инкарнирам, колкто си искам и когато си поискам. (  Страшкоу, последно се инкарних,като Алина, защото,  нападнаха съфорумката Дора, пълнела главата само с добри мисли, а те не могат да ги понасят )
Така, че като се наложи ще се появявам от време на време.

Smiley

П.П. форуме, спри да сипеш лъжи от неосведомената си глава по много въпроси.
Предала съм ти личното съобщение на Мила, за края на света и пропуканата атмосфера. Не ти отговорих, защото не смятам повече да те информирам за каквото и да било, както и дали поддържам връзка с нея или не.
Така, че не ме изнудвай повече.

Хайде, чао от мен че сега си имам други работи.

И до следващата ми ИНКАРНАЦИЯ  Wink
« Последна редакция: (Понеделник) 05 Декември 2016, 09:10 от galaxsis » Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #10 -: (Понеделник) 05 Декември 2016, 09:30 »

Да де, ама тука ми казваш друго:

https://drive.google.com/open?id=0B-gTehmAJoLDbUh1d3dBUnJ2TXM

Какво стана? Да не би с времето да си развила завист за това, че несъзнателното ми знание е повече от твоето съзнателно знание? Колко грозно.

П.П.
За пропуканата атмосфера знам много повече, отколкото си мислиш.
Активен

Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #11 -: (Понеделник) 05 Декември 2016, 09:52 »

Знаеш ли какво наистина става, духовно нища galaxsis.

Става това, че мога да намирам информацията, която ти си добила по мистични начини, от стандартни източници. Става това, че моята способност да изравям информация от обикновени източници съперничи на твоята способност да намираш информация от нестандартни източници. И ти отначало се държеше с мен като с лоялна кон*уренция.

Бързо видя обаче, че съм по-прав от теб за някои неща. След това бързо си даде сметка, че имам едно предимство пред теб - умея да се изразявам в писмена (и в устна) форма, умение, на което са ме научили моите учители и което години наред непрестанно съм развивал и подобрявал. И това е нещо, в което ти никога няма да можеш да ме настигнеш, така че аз винаги ще мога да разгласявам моята информация по-добре от теб и дори и информацията ни да е една и съща, ти никога няма да получиш онова внимание, което получава говорителя - можеш да се надяваш единствено на онова внимание, което получава автора, когото цитират (и то евентуално, защото моя начин за намиране на информация не се нуждае от теб и твоите умения).

На нисшата ти женска природа й бяха нужни само няколко седмици, за да пренапише поведението ти на лоялен кон*урент и да станеш лицемерен, престорен мой враг по перо. Оказа се обаче, че дори не можеш да ми бъдеш враг, защото и враговете ми знаят, че е безсмислено да са ми врагове.

И се оказа, че падението ти в нисшата женска природа е било безсмислено, нали. Нещата, които не можеш да преглътнеш, всеки път се умножават.

Тъжна история. Но... както знаеш... истински екзистенциалните въпроси не са за слабите духом и малките сърца. Така че може би е за твое добро, че инерцията на грехопадението те изтика встрани от тази Война. Това Дело не е за теб. Занимай се със собствения си вътрешен враг.
Активен

Неактивен stillfree
Jr. Member
**
Публикации: 71

« Отговор #12 -: (Понеделник) 05 Декември 2016, 10:32 »

Пропуснах фактът,че тя самата има къде 10-ина ника,което автоматично значи 10 гласа в нейна полза..Тюх..
Но приканвам всички съфорумци да гласуват,в противен случай повече никой,ама никой няма право да недоволства от присъствието и тук и  ще тряя да си я търпим....

Значи и аз съм галаксис така ли? Grin Гласувах с точка 1 щото иначе означава да гласувам за собствениа си бан! Laugh Интересно как определи тоя ник като част от тези на въпросната галаксис! *бати заспалия форум дано остане галаксис да ви трови нервите, аз и без тва вече не чета тука!
Активен
Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #13 -: (Понеделник) 05 Декември 2016, 16:51 »

Страшко си пада по гласуването,може пък да се замисли за действията си

Бъркаш!
Задника и отдавна е даден под наем,пардон,направо е продаден на онези от Сириус,и в частност Яхве,за когото всички знаем,че е манаф и освен,че ходи перманентно с дилдо ХХL в задника,обича да чука анално и всякакви безмозъчни добичета като за целта дори ги подбира генетично и си ги развъжда.Даже доколото помня,самата Галка се похвали преди време,че са искали цяла раса да направят от нейното ДНК,което говори,че много добе врътка *ъзицата,а това е "талант" генетично заложен.

Осъзнаваш ли какво си  НАПИСАЛА?

жалко за сина ТИ  -константин и бъдещето на  на манафския му  *ъз..!!!
Сори, така си го поиска и така ми бе предадено.

П.П. Каквото, поискало такова се обадило!!!

Не му се сърди, след 5години, като манаф стане!
Ти го изиска!!!

Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #14 -: (Понеделник) 05 Декември 2016, 17:04 »

Но приканвам всички съфорумци да гласуват,в противен случай повече никой,ама никой няма право да недоволства от присъствието и тук и  ще тряя да си я търпим....

Значи и аз съм галаксис така ли? Grin Гласувах с точка 1 щото иначе означава да гласувам за собствениа си бан! Laugh Интересно как определи тоя ник като част от тези на въпросната галаксис! *бати заспалия форум дано остане галаксис да ви трови нервите, аз и без тва вече не чета тука!

Сори,може и да бъркам..Имаше някъв неин ник с подобно звучене..
Все пак няма кво да се сърдиш,тя Галка е с толкоз мултипликации тук,че няма как да бъдат запомнени дословно всичките,освен ако човек не си води писмена статистика.. Grin

жалко за сина ТИ  -константин и бъдещето на  на манафския му  *ъз..!!!
Сори, така си го поиска и така ми бе предадено.

П.П. Каквото, поискало такова се обадило!!!

Не му се сърди, след 5години, като манаф стане!
Ти го изиска!!!

,

Мхм..Ще ти се,ма нъцки..

Първо, и педал да стане,що пък да му се сърдя,живота си е негов а аз ще го обичам вечно и безусловно точно такъв какъвто е.

Второ,Синът ми е в ръцете на Христос,и ти и оня манафски педофил,Яхвето,можете само да му дишата прахта и да точите лиги!Нищо повече.. Wink

И трето,грозно е да намесваш децата в нашите спорове,за мен можеш да пишеш каквото ти душа иска,но за детето..Отврат..Ама то толкоз си ти е капацитета де..

И от кой кво ти е предадено?От същия онзи дето преди месеци ти казах,като е мноо отворен да дойде да си разчистим сметките(ако има такива),ама нещо не смее,а?Що?За тва ли ме плашиш с детето ми?Оф,пиле шарено..Намерила кого..

Ето,пак ще го кажа.Твоя всемогъщ пикльо -Яхве,да заповяда.Тук съм.Невъоръжена.Да видим колко пък е страшен и велик!

Страшко,бан за Галка!
Децата са неприкосновена територия.
Ако и сега не го направиш,не знам що за същество си..
« Последна редакция: (Понеделник) 05 Декември 2016, 17:16 от Psyhea » Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: