Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Шумерските таблици - оригинал  (Прочетена 1739 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен galaxsis
Restricted
*
Публикации: 694

« Отговор #15 -: (Събота) 26 Ноември 2016, 22:20 »

Тъпи форуме, ако не си забелязал отдавна не ти чета простотиите и не ти и отговарям.Поради това, че нищо не разбираш от това, което пиша и говоря.
А аз нямам нито нужното време, нито желание да ти разкривам подробностите, които търсиш на готово.
П.П.Хората имат силата, но на такива като теб и сфумато НЕ се ДАВА!!!

Просто са обречени на вечно страдание -"Като многострадална Геновева"- Тракийска-Българска.. Cry
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #16 -: (Събота) 26 Ноември 2016, 22:25 »

Тъпи форуме, ако не си забелязал отдавна не ти чета простотиите и не ти и отговарям.

Ми, някак си ми е трудно да го забележа...
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #17 -: (Събота) 26 Ноември 2016, 22:26 »

Тъпи форуме, ако не си забелязал отдавна не ти чета простотиите и не ти и отговарям.

Ми, някак си ми е трудно да го забележа...

rofl2
Активен
Неактивен big mama
Full Member
Публикации: 220

« Отговор #18 -: (Събота) 26 Ноември 2016, 23:44 »

Я, тая Галка пак изпълзяла ! И аз се чудя защо из форумното пространство мрише на сяра ?!
Нали беше в Тибет да се възнасяш ма, откъде се появи? Сигурно GPS-а на метлата ти се е бъгнал и вместо да се изстреляш нагоре, пак си се забила в катрана. Не зная как още те търпи Луци, ти си пълна издънка ! И колко пъти да те питам как ще ме вербуваш за твоята секта! Що мълчиш? Ако прилапаш такъв ръб като мен, гаранция ще те направят групенфюрер!

И да си оправиш навигацията, шматко !
Активен
Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #19 -: (Събота) 26 Ноември 2016, 23:48 »

Психо, кво не ти ясно ?
 Cool
...не му отговарям на тъпизми, дето трябва да му давам лична информация.

Отговори му препращам, като го видя, че напълно пропада, и се на на оная сфомато увиснал
 Huh? Cool.....

Е  Голямо Шоу... lol lol
Активен
Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #20 -: (Събота) 26 Ноември 2016, 23:57 »

Я, тая Галка пак изпълзяла ! И аз се чудя защо из форумното пространство мрише на сяра ?!
Нали беше в Тибет да се възнасяш ма, откъде се появи? Сигурно GPS-а на метлата ти се е бъгнал и вместо да се изстреляш нагоре, пак си се забила в катрана. Не зная как още те търпи Луци, ти си пълна издънка ! И колко пъти да те питам как ще ме вербуваш за твоята секта! Що мълчиш? Ако прилапаш такъв ръб като мен, гаранция ще те направят групенфюрер!

И да си оправиш навигацията, шматко !

О,...пенсио...big...Какво ти преча АЗ на невежеството?
Мога да си ходя, където  си искам !!!

П.П. Какво ти пречат моите пътешествия?
Или си злобееш по български?!?

Активен
Неактивен big mama
Full Member
Публикации: 220

« Отговор #21 -: (Неделя) 27 Ноември 2016, 00:31 »

Не ми пречат твоите пътешествия, но си объркала посоката  Grin
За разлика от теб се гордея с произхода си, че съм чистокръвен и
породист Българин. А ти? А още повече се гордея, че ценностната ми система е противоположна на твоята !
И пак не отговаряш на въпроса ми. Как, Галке, как ?!
Като гледам, прав ще се окаже Форум, че си много тъпо парче. Но той има лична кореспонденция с теб и ти знае спатийте, а аз съдя по косвени улики.
Но ако много напъваш да ставаш шефче в сектата, с удоволствие ще ти помогна. Нямаш и бегла представа колко глупаци познавам. Ще ти помогна да ги вербуваш за сектата. Ще направиш бройката и ставаш шефче ! И хората като видят какви говеда са станали йеховисти, ще си кажат: "Баси майката, предтави си какви са им шефчетата !"
И такаааа... ще дам принос за добруването на целокупното човечество!

Активен
Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #22 -: (Неделя) 27 Ноември 2016, 01:27 »

Не ми пречат твоите пътешествия, но си объркала посоката  Grin

За разлика от теб се гордея с произхода си, че съм чистокръвен и
породист Българин. А ти?

Е' гаси определението ЧИСТ БЪЛГАРИН?
Дай подробности?

Винаги са ми казвали, че нямам чертите и характера на българите.
Първо, защото не приличам на мургавите българки и българи, нито по външен вид нито по характер и манталитет, измамничество...

......
Така че ми казват, че лъжа когато се представя за Българка!!!
Определят ме за рускиня, полякиня, французойка.....но за Българка НИКОГА.
Защо ли?
Познават българките, като мургавелки, ниско интектуални.....и това ме....плаши....и ...отвращава от всичко българско.

Активен
Неактивен sfomato
Jr. Member
**
Публикации: 63

« Отговор #23 -: (Неделя) 27 Ноември 2016, 13:38 »

Това е пример на изказ на въпросни/въпросен/ съфорумник и който в претенции за интелектуални познания???!
Цитат:"Тъпи форуме, ако не си забелязал отдавна не ти чета простотиите и не ти и отговарям.Поради това, че нищо не разбираш от това, което пиша и говоря..."

Цитат отново на...galaxsis:Винаги са ми казвали, че нямам чертите и характера на българите.
Първо, защото не приличам на мургавите българки и българи, нито по външен вид нито по характер и манталитет, измамничество...

......
Така че ми казват, че лъжа когато се представя за Българка!!!
Определят ме за рускиня, полякиня, французойка.....но за Българка НИКОГА.
Защо ли?
Познават българките, като мургавелки, ниско интектуални.....и това ме....плаши....и ...отвращава от всичко българско."

Тез слова са с подчертан субективизъм + комплекси за малоценност, а Ние тук имаме тема под надслов:

Шумерските таблици - оригинал http://www.rusif.ru/vremya-istorii/sv-zip/images/Shumery-01/pic_4.png

И от-тук тоз наш съфорумник с никове galaxsis да преведе на български и НЕ -тъпо тази писменост!

Активен
Неактивен Bobi
Hero Member
Публикации: 666

« Отговор #24 -: (Неделя) 27 Ноември 2016, 15:09 »

А тук, Митко, сгреших ли по отношение на Галаксис?
Активен
Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #25 -: (Неделя) 27 Ноември 2016, 15:45 »

А , Bob I споделих какво е мнението на европейците и немците за българите.

Да не мислиш, че ми е хубаво да слушам подобни неща за  България.

Е, ми наистина омръзна ми да чета глупости, като на горната съфорумка  , колко велики са българите и чистокръвни, а да им гледам сеира как ни излагат из Европа и да минавам на другия тротоар  като им чуя разговорите
и псувните. Сами са си изградили този европейски имидж .
Така че на някой ако не му харесва тази ИСТИНА, то значи е напълно сляп .

П.П. А сфомато, вместо да се намесваше в чужд разговор, можеше да си преведе линка по темата.

Активен
Неактивен Bobi
Hero Member

« Отговор #26 -: (Неделя) 27 Ноември 2016, 16:29 »

И аз съм живяла в чужбина, Галаксис, знам отлично за какво говориш. Истината е, че теб те е срам от произхода ти. По-добре се чувстваш като те мислят за французойка. Предпочиташ да плюеш заедно с европейците, вместо да станеш пример за подражание на мургавелките. Предпочиташ отсрещния тротоар, вместо централния подиум, на който да демонстрираш как трябва да се държи един достоен човек.
Активен
Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #27 -: (Неделя) 27 Ноември 2016, 17:19 »

Истината е че съм свела до минимум контактите си с българи,  защото съм ги разбрала що за стока са.И имам много повече приятели от различни националности, отколкото българи.Само че никога не съм си крила националността, и срамувала от нея, както твърдиш.Друг е въпроса че те са си изградили вече някакво цялостно мнение за българите и са ми казвали, че не приличам на българка.
И сега ако се опитваш да ме вкараш в рамките на възпитател по тротоарите на цигани и българи, тръгвайки гордо срещу тях, то просто няма как да стане.
Може да не ги харесвам, но никога не съм плюла пред някой немец или чужденец, против България , а напротив точно обратното, и тук логиката ти е отново грешна.
Правя го единствено във форума, за да покажа на някой хора, колко са заслепени и невиждащи реалността за българина.
А че се плюе по България и се правят дори предавания, за манталитета на българите, от които косата ти може да настръхне, просто не мога да ви помогна.......явно са заслужили подобно медийно внимание или много им е  дошло на ЕС .
Активен
Неактивен Bobi
Hero Member

« Отговор #28 -: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 07:39 »

Ами аз само от форума имам впечатления от теб и няма как иначе-ако се срещнем на живо ти ще преминеш отсреща и няма да ми дадеш шанс да се докосна до твоята персона, защото съм Българка. А щом умишлено си решила да оставяш грешни впечатления тук-то моля да ме извиниш за грешното разбиране.
Активен
Неактивен sfomato
Jr. Member
**
Публикации: 63

« Отговор #29 -: (Сряда) 30 Ноември 2016, 21:21 »

...към  galaxsis и относно в нейн цитат:П.П. А сфомато, вместо да се намесваше в чужд разговор, можеше да си преведе линка по темата."

Ще се намесвам ,както и други като мен,защото това е форум!..И ако ти си чужденка по тез земи,то аз съм от Трак-ТЕ!..Рядка кръвна група + 13 години кръводарител!

Я,вземи да проучиш,колко люде по Земята имат отрицателен резус фактор и защото всички примати - нямат такъв!Откъде се е пръкнал??!
Така,че не се репчи с блюдкажи за "какво е мнението на европейците и немците за българите."

Изобщо нямаш, никаква издържана представа от Древна История и си тотален лаик!
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: