Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мандела ефект  (Прочетена 3891 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #15 -: (Понеделник) 17 Октомври 2016, 13:02 »

Да "обогатяваш истината"?

Много ми е интересно... как ще обогатиш един истинен факт.

Или искаш да кажеш... "украсяване" на истината? О, до, това знам че го можеш.

Въобще, да не се превърне това в поредната история "крадеца вика дръжте крадеца", и този, който ме обвинява, че не знам как да използвам думите, си няма ни най-малко понятие за значенията зад думите.

Понеже твоите писаници са винаги това - гаргара с букви. Винаги. Това ти е стила. Ти, във всеки един твой коментар, демонстрираш как си самовнушаваш смисъл зад определени думи и как си ги ползваш както на тебе си ти скимне.

Нямаш никакво усещане за понятия като легитимност, обективност, и стойност.

Това е, понеже си слаб в българския език и в математиката - основните образователни дисциплини. И това е логично - понеже ако работеше със същото усърдие върху образованието и върху мисълта си, както работиш върху *ъза на магарето си, сега щеше да си добър и в разсъждаването.

Но ти не си добър в мисленето. Нито пък в говоренето. Затова ти препоръчвам, да не правиш това, което не можеш.

Така вече би трябвало да ти е по-ясно, на твоя език.
Активен

Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1578
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #16 -: (Понеделник) 17 Октомври 2016, 18:19 »

Grin
Ми кат та гледам колко си обилен,си бая далече от нея.Както и още един по обилен от тебе.Истината е кратка-Така е..
И е нещо подобно на яденето.Ядеш първо,второ и десерт, поглаждаш си корема и казваш -наядох се? Пак е кратка истината.Две думи и нищо повече.Ако вземем да разнищваме истината става панаир и нищо не можем да обясним.Ако искаш обясни ми първото,супата.Колко много неща са във нея+знания и умения за да е на макс енергийно.Всяка манджа е смесване на енергии по определен начин + други работи.Ма който стигне до истината не може да ти я обясни,по това се познава кой е стигнал до нея.
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #17 -: (Понеделник) 17 Октомври 2016, 18:24 »

Grin
Ми кат та гледам колко си обилен,си бая далече от нея.Както и още един по обилен от тебе.Истината е кратка-Така е..

Ми така е. Кратка е. Ама не разбираш, и трябва да ти се обясни. Познай кой я прави дълга в такъв случай.

Ма който стигне до истината не може да ти я обясни,по това се познава кой е стигнал до нея.

Повярвай ми. Много ми се иска това да е вярно, защото ако беше вярно, нямаше да стъпиш повече в интернет.

Но уви.
Активен

Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1578
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #18 -: (Понеделник) 17 Октомври 2016, 18:34 »

Grin
Цитат
Повярвай ми. Много ми се иска това да е вярно, защото ако беше вярно, нямаше да стъпиш повече в интернет.
Що? Аз решавам къде да стъпвам и къде да не стъпвам. Къде е проблема със истината? Истината си е истина ,къде стъпвам си е моя работа. Wink  Фатката е да не настъпя мотиката,щото .....може да си докарам цицина болезнена.
Ти настъпвал ли си мотика?  Аз съм.И не един път. Roll Eyes
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 648

« Отговор #19 -: (Вторник) 18 Октомври 2016, 10:10 »

А...

Ако говорим за Матрица, в която участваме като Неовци... то тогава всичко се поставя под въпрос.

Защото... както разбирате... в такъв един сценарий не съществува Обективна Истина, нали така.

Във филма "Матрицата" Обективната Истина е Субективизма.

Твърде удобна рационализация, ако питате мен. Разрешава всичките проблеми на хората с възпалени мозъчни половини.

Не казвам, че не сме или че сме в Матрица. Може и да сме... Може и да не сме...

Но ако бяхме, и ако осъзнавахме това... тогава Морфей отдааавна да ни е предложил хапчета. На мен поне още не ми е.

Може да сме Неовци в следващата плътност  Smiley а хапчета да не са нужни.
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: