Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Мандела ефект  (Прочетена 3894 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен kra4o4enca
Newbie
*
Публикации: 9

« -: (Вторник) 11 Октомври 2016, 10:08 »

Здравейте!

Близо от седмица се вълнувам от нещо, на което попаднах "случайно" , търсейки клипчета в нета за Плоската Земя.

Та по темата, за която не съм сигурна, че мястото й е  в този раздел.Извинявам се предварително Smiley
Става въпрос за това , че много хора си спомнят някои неща по различен начин от този, по който е в момента и винаги е бил в тази реалност.Като се почне от убийството на Кенеди или по-точно колата , на която е бил до промени в географските карти,цитати от известни филми, логота на марки, имена на хранителни продукти и т.н.
Клипчетата, които са в youtube  в повечето случаи се отнасят за не толкова познати за нас в България неща,но все пак може да добиете представа за какво иде реч.Любопитно ми е случвало ли ви се е да забележите нещо , което да ви се струва различно от това, което си спомняте и знаете , че  е?
Ето някои клипчета с примери:
https://www.youtube.com/watch?v=GKynQdd7lFw
https://www.youtube.com/watch?v=QK04M3hvLAQ

Активен

"Love is the one thing that we’re capable of perceiving that transcends dimensions of time and space."
Неактивен kra4o4enca
Newbie
*
Публикации: 9

« Отговор #1 -: (Четвъртък) 13 Октомври 2016, 20:41 »

Здравейте!

Близо от седмица се вълнувам от нещо, на което попаднах "случайно" , търсейки клипчета в нета за Плоската Земя.

Та по темата, за която не съм сигурна, че мястото й е  в този раздел.Извинявам се предварително Smiley
Става въпрос за това , че много хора си спомнят някои неща по различен начин от този, по който е в момента и винаги е бил в тази реалност.Като се почне от убийството на Кенеди или по-точно колата , на която е бил до промени в географските карти,цитати от известни филми, логота на марки, имена на хранителни продукти и т.н.
Клипчетата, които са в youtube  в повечето случаи се отнасят за не толкова познати за нас в България неща,но все пак може да добиете представа за какво иде реч.Любопитно ми е случвало ли ви се е да забележите нещо , което да ви се струва различно от това, което си спомняте и знаете , че  е?
Ето някои клипчета с примери:
https://www.youtube.com/watch?v=GKynQdd7lFw
https://www.youtube.com/watch?v=QK04M3hvLAQ

[/quote]
Активен

"Love is the one thing that we’re capable of perceiving that transcends dimensions of time and space."
Неактивен Ключарят
Full Member
Публикации: 179

« Отговор #2 -: (Неделя) 16 Октомври 2016, 13:37 »

Миловидно крачоченце, ти хубаво откри тема за ефекта, но да бе споделила за опита и мнението си, а не само да искаш от другите информация. Тази тема още не е навлязла ми се струва по българските ширини. Успях да открия чрез гугъл само този форум в българското пространство. :) Ще поръся малко от светлината си върху нея. :D

~~~

Потребителят Dido от форума ме беше запознал преди месеци със същото клипче. Той се бе отказал да описва собствените си преживявания на други хора, защото и двамата знаем как 90%+ от Съзнанията ще сметнат текста и автора му за луд, но това е дотогава, докогато не го преживеят сами. А сега ще опиша хронологично впечатленията и малкия ми опит с явлението, защото не съм се фокусирал върху него. За финал ще има и настоящата ми позиция.

Първо си помислих, че хората зад кулисите са решили да премахват ключове във филмите - дали променяйки реплики или премахвайки определени визуални сцени или само някои елементи от тях, но това е голяма играчка (те дори не са наясно с по-висшите пластове в някои от сцените - макар че неведнъж Холивуд е връщал неудобни сценарии да се преправят, орязвайки тотално филма, както се случи с Jupiter Ascending на Уашовски например, в който толкова реално щеше да бъде пресъздадена една специфична цивилизация, че колкото потопен да си в кошарата, ще започнеш да (си) задаваш въпроси) и както се вижда в примера с "Междузвездни войни" - ти ако имаш оригинално копие, дори илюминати (или който и да е) да промени бъдещите версии на филмите, твоето ще си стои автентично ... но всъщност хората се оплакват, че промените се случват в самите им носители на информация (видео касети, дискове, файлове на компютъра). Това е интересен момент и ще пиша накрая за него. :)

Нека започна с тези от тях, които или са плод на неосъзнато невежество, или на пренавиване лично и субективно пречупване на информационни потоци (защото хората се закачат за 'усещането' и 'не мислят трезво', а просто преживяват колективните енергии на други ентусиасти - което не означава, че преживяванията им не са реални, а срещат неразбиране с масовия колективен поток и приемане за 'нормално', 'допустимо' и 'възможно'), или умишлено искат да навредят на 'истинския Мандела ефект' (изживяване на многообразието от вселени едновременно) чрез несъстоятелността на примерите им:

1) Рекламата за Oreo всъщност разбрах (чрез търсене в Гугъл), че е маркетингов трик на компанията. Само в САЩ се изписва 'Double Stuf', а в Европа коректно от синтактична гледна точка - 'Double Stuff'.

2) Незнанието на хората за старовременния английски, който например аз синхронично бях видял в поезия на Шекспир (узнавайки, че има такъв довод за "мандела ефект") - се интерпретира като "мандела ефект". Примерно виждат думата rewardeth и край - "това е мандела ефект". Не, не е! Така са писали в миналото хората или пък някой може да желае да флиртува с езика и затова да присъства в речника му сега.

3) Буквално невежеството в някои региони на света е причина да се изписват думи погрешно. Например случая с думата 'дилема'.

4) Случаят с емблемата на фолксваген е интересен. Все пак бях попаднал в Интернет на информация, че едната версия е евтин дубликат на оригинала. Ако нямаш пари - имаш алтернатива, която е близка. :)

5) Много хубаво тук друг изследовател е описал погрешното впечатление на хората да приписват на Мандела ефекта примера с 'mirror, mirror on the wall' и 'magic mirror on the wall'. Той пише, че в литературата присъства първия вариант, но Дисни правят промени във филмовите си версии, както и в своя книжка през 1948, макар че през 1973 и 1993 са следвали оригиналната версия на братя Грим ('mirror, mirror on the wall'). Дали причината е само във факта, че някои от продуцентите желаят да следват автентичния извор колкото се може повече, или има скрити цели в тези промени - всичко е възможно.

Аналогичен е примера с Форест Гъмп. В книгата е било по единия начин, във филмите - по друг. Естествено, че ще има разминаване, ако сценаристите така са решили. Това не е Мандела ефект. :)

6) Някои хора са забелязали промяна в начина, по който производителите на храни и напитки изписват имената си. Това може да е защото искат например да проверят до колко хората са заспали и не обръщат внимание на детайлите и паметта си, или пък да изпробват нов геометричен и цветови начин за програмиране и евентуално увеличаване на клиентите си, а може и поради други причини да има промяна. Но нееее - "прас, това е мандела ефект. През тази година е било така, през настоящата е по друг начин - така че това е, няма какво друго да е".

7) Приятелят изследовател ми беше казал, че според някои интернет коментиращи самото местоположение на Слънчевата система е променено. От една страна, това може да се дължи на твърдението, че начинът на движение на звездите и планетите не съвпада с ортодоксално приетия от науката.
От друга страна - когато няма чемтрейлс, наблюдавам през нощта небето (когато не спя или се събуждам) и си имам любими конфигурации от звезди (образуващи определени форми, които запомням) - и ги гледам вече месеци наред. Да, те се движат 'нагоре-надолу' (паралакс) с минаването на часовете през нощта, но винаги са на същото си място на следващата нощ в определения час. Ако Земята беше променила така драстично траекторията си, влизайки в чужда галактика (както твърдят някои) - то или нямаше да са видими за мен, или щяха да се 'намират на различно място на нощното небе'. :)

8) Не съм проучвал темата за географските области, които са 'променени или пък изчезват от картите ни'. Но нима си мислите, че хората зад кулисите няма да произвеждат погрешни учебници, погрешни статии и снимки в електронен или хартиен формат за идните поколения?

9) Не съм задълбавал в подмяната на библейските текстове, макар че още от време оно хората зад кулисите тази книга как ли не са я преправяли. (Говори се в една секта, че голчо има непроменена версия. Автентична като на баба Гюрга гащите! Мандела ефект не я лови! :D) Така че този процес учудва в момента хората, защото промените са по-очевидни и дръзки. Всеки може да си направи сайт, да започне да цитира или преправя, или превежда по свой си начин библията, твърдейки че това е текста (the one and truly :D). И когато гугълнеш за библията, попадайки на такъв тип сайтове (благодарение на "добронамерените" търсачки, решаващи кои от тях ще излизат първи и кои изобщо няма да излизат) - "има разлика в текста". Разбира се, че ще има. :) Аналогично е за производителите на книжния пазар.

Защо например преди години в началото пишеше в множествено число, т.е. наличието за повече от един бог, сътворил човешкото тяло? И религиозните фанатици млъкват или променят темата на разговора, бидейки хванати в неадекватността им за единствения бог.
Естествено, след време, е оправен където е възможно този "греховен акт" и се разпространяват в печат само "вярната" версия - в единствено число ... Как така ще губят нови съзнания-читатели или стари, предани и закоравели абонати? :D

Това не е Мандела ефект, колкото и да се превъзбуждате че е! :) Да, промени има, но нека не принизяваме Мандела ефекта, защото с всички тези примери несъзнателно от повечето и умишлено от някои англоговорящи изследователи се извършва този акт.

10) превъзбуждат се хората покрай различни снимки за скелета на човека. Някои станали на по 40 години и не знаят за плаващите ребра. Въх! Това е въпрос за 100лв в "Стани богат", хора! :D Без това знание животът не е същият ... буквално. :D Почваш да мислиш, че има мандела ефект и твоето незнание, или недобра памет - всъщност са били правилната позиция по конкретната тема. Има всякакви снимки в Интернет, правени от всякакви хора. С времето дори науката се променя и например лимфната система не е това, което е била преди - така че е нормално в такъв случай новите изображения да са по-точни и адекватни от старите. Пиша за случай, в който няма умишлена дезинформация и изкривяване на дори старата неточна версия в още по-неточна.

11) златистият C3PO е друга поредна промяна. В миналите версии на Star Wars цялото роботче беше позлатено. Но вече има сребърно краче - икономическата криза не прощава. :D

12) С Dido помним Витрувианския човек на да Винчи като симетричен в ходилата, а окръжността също беше перфектно вписана в квадрата. Дори според двама ни имаше три човешки обекта, а не два. Това е версия на Андреа Джакомо - а Леонардо може да е взел идеята си от него.

А сега чувствам pure joy, който трябва да споделя с всички - вижте този линк и финалните две изображения, декодиращи 'творбата' на Леонардо, на които попаднах сега! Поздравления на художника от новото време. :))))))

13) случая с Кенеди е поредният опит да се пренапише историята.

~~~

Нека сега Ви разкажа един личен случай. След като разбрах теоретично за Мандела ефекта исках да го преживея. Пуснах мисъл формата и спрях да чакам или мисля кога ще се случи, какво ще се случи и прочие. На другия ден, докато бачо Ви Ключар цъкаше из една стара игра, единият магически пръстен (на дясната ръка) на геройчето му стана на 29%, а беше 30% (колкото другия)*. Помня много добре, защото съм отделял време, за да получа тези 30% - които са максимума, а поради моята перфекционистка натура - исках и двата пръстена на геройчето да бъдат с по 30%. :))) И очевидно, като станат 30% - повече не ги барам и заменям с други. От време на време минавам през предметите, четейки тяхната информация ... и точно в деня, в който исках да преживея Мандела ефекта - пръстенът вече не беше 30%, както си стоеше от седмица поне, а вече е 29%.
Числото 29, представено в двоична бройна система - е 00011101. Побира се в 1 байт без проблеми. Числото 30 е -> 00011110. Какъв е шансът компютърната памет да се разбърка ей така, в името на случайността - и вече програмата да ми дава едното число, вместо другото? Точно когато пуснах мисълта за Мандела ефекта и никога досега не се е случвало? Може това да се интерпреитра като подсказка, че покрай Мандела ефекта вече нямаш едно на ум (защото вадим единица :D). Колко съм идеен. :)))

* Симетрията и неизменяемостта на платформата се загуби - този ключ мисля, че ще излиза все повече в нашата реалност (Витрувианския човек и C3PO са примери за това на абстрактно ниво). Макар това да е тъжно от една перспектива (погледнете на линка последната версия на 'витрувианския човек' - 'западният човек' вече дори не е две в едно, а се е запътил към идеята за бездушен робот. Това е много фино послание към/от колективното несъзнателно!)

Радостната перспектива е - че вече сме в етап, в който можем да моделираме реалността в това измерение по начин, подобен на по-горните (със сравнително бърза материализация, или казано по друг начин - избиране на желана версия-реалност и изживяването й).

След това Dido ми беше писал за преживявания, свързани с преплитания на миналото и бъдещето, както и паралелни реалности, а аз зацепих едва тогава защо тази тематика не я намирам за нова и не изпитвам такъв невиждан ентусиазъм като него. Че на мен вече са ми се случвали такъв тип преживявания и са си напълно възможни, не бих ги отричал. Но пък разговорите ни ме отведоха до квантовите компютри и интервюто, което преведох тук! :) Там в прав текст Ви се казва, че учените търсят начини да взаимодействат и извличат от паралелни вселени информация (и обекти). И след това ме осени следното прозрение, което щях да пиша в коментара си - но толкова щеше да размие фокуса и изглежда не на място - че реших да изчакам човека, който ще повдигне тази тема във форума (или да оставя думите ми за бъдеща тема, където ще изглеждат по на място и по-разбираемо за другите). Тъй като първото условие е изпълнено и темата вече е на лице (браво крачоченце ; много се забавлявам на ника. :D Дано са ти симетрични крачетата. :D) - то започнах да пиша целия ми отговор от-до, дебънквайки фалшивия мандела ефект и обяснявайки истинския:

Помислете си ... за миг си помислете, че имам технология (квантовите компютри), чрез която мога да извличам информационни потоци от чужда вселена. А сега си представете, че се уча да управлявам и подменям потоци от колективното Несъзнателно на хората от едната Вселена с тази на другата. :) Звучи лудо, но звучи и леко 'страшно'. Потоците на силните индивидуалности, стремящи се към Съзнателност и интегрирали определени качества и умения - да речем, че биха устояли на такъв тип колективно мета-програмиране. Биха видели промяната и подмяната, които се извършват. Ако обаче повече от Съзнанията несъзнателно или съзнателно приемат модифицираните потоци, това още повече ще засили ефекта и ще ги материализира в настоящата реалност. Стигне ли се до материализация, тъй като нивото на повечето е "щом го виждам, значи е истина" - мисията е успешна.

Повечето от Съзнанията карат ли на автопилот и приемат ли всичко, каквото им се даде? Кога прехода (подмяната) ще мине леко освен при тези условия? Когато избера потоци от близка паралелна реалност ... или когато системата от убеждения и ценности на съществата ги приравня или направя много близки с желаната друга реалност. Тогава трансферът и бъдещето ще станат без съпротива и (почти) незабележими. :)

Нека дам един конкретен пример за какво могат да използват квантовите компютри в тази насока - представете си, че могат да виждат резултатите от други паралелни реалности. Да речем, че се готви атентат срещу Ердоган в онази реалност. В тази реалност, анализирайки данните - могат да сравнят мислите, действията, отношенията между компонентите, довели до този атентат. И ако например като резултат има "90%+ съвпадение", то могат да вземат нужните мерки, за да го предотвратят ... или не - зависи в кого е технологията, какви са мотивите и желанията.

Разбира се, има хиляди версии - някои близки на нашата, други реалности толкова далеч, че няма как да се случат подобни събития. В предходни мои коментари съм препоръчвал горещо филма Mr. Nobody (2009), защото в началните минути са показани сцени, които съм изживявал едно към едно. Прекрасни визуални ключове. Който желае да гледа други красиви сюжети, свързани с времеви линии и паралелни реалности - да прочете тази моя публикация. :) Ако няма блокажи във вас - ще действат като тригър/активатор за такъв тип преживявания.

Ще завърша оптимистично - майната му на онези, които биха се опитвали не само да контролират нашата реалност, но да пречат и на останалите реалности точно чрез такъв тип технология.

Тъй като всичко е многопосочно - 'отварянето на духа от бутилката' вече е сторено от учените, работещи зад такъв тип проекти. Ето защо Вие ще започнете да имате все повече преживявания (ако желаете, разбира се), свързани с времевите периоди на настоящата реалност или с други реалности. Може да виждате как реалността се огъва например за миг, или в една капка да зърнете друга цяла реалност.

Всичко, което Ви описах последните параграфи - е част от истинския Мандела ефект. Който е какво? Преживяване на разнообразието ... способността да бъдеш флуиден, да разбереш, че можеш да създаваш/избираш своята индивидуална реалност (определяйки каква част от потоците ще останат в нея и в какъв вид), дори да участваш в повече от една реалност - защото сте многоизмерни и многокомпонентни същества. :) Ще го нарека - Multiverse Effect (накратко ME :D). :)))
Активен

Неактивен Ключарят
Full Member
Публикации: 179

« Отговор #3 -: (Неделя) 16 Октомври 2016, 14:13 »

Мисля да публикувам този мой коментар. Да остава ли твоето име в него, или да бъдеш ‘приятел изследовател’ например? Пиши ми какво ти е мнението. :)

За името - постъпи както решиш, така или иначе всички, във всеки един момент, сме нови и различни хора.

Добре, оставам името ти - защото ценя както индивидуалността (източника), така и информацията, която тя/той споделя. А и щом нямаш против - така да бъде. Мисля като втори коментар да публикувам и тази част от кореспонденцията ни - виж прикачения файл. Ако си съгласен - така ще направя. Питам те за всичко това, защото уважавам чуждия свободен избор и не разпространявам публично интимни неща, преди да съм се допитал до човека. :) А споделянето публично го правя заради обогатяването на другите. :)

Постъпи както решиш. Не ограничавам никого, а и "лична" информация пак е дефиниция :).

Поздрави!

~~~

Всъщност задълбах докрай в ефекта и той е е една голяма метафора за това кои сме ние наистина и къде се намираме в Пътя си.
.
Ще започна от края Multiverse Effect - автора на Матрицата V несъзнателно е вкарал друг смисъл в името на книгата си Matrix V = Multi Verse.

Добре си хванал "естественото" проявление на ефекта. Н. е разгледал подробно МЕ от гледна точка на структурата на реалността в новата си книга (която естествено е синхроничност за мен с - it's MINDBLOWING). Ще ти пейстна мнението ми споделено с една австралийка, компресирайки книгата относно МЕ:
I discover that the Mandela effect is related to the structure of "reality" - the tesseract. Everything is the same thing and the same thing is you. Everything already exist. We CHOOSE to experience certain realities, because this is the only way to experience the illusion of separation and change. In higher densities there is no time and therefore - no change - Everything is happening Now. We create this realities with our own energy. When certain reality flow is no longer needed, it's "falling out". And because we are multidimensional beings, some of us are able to expand their focus point to several realities. Because our Ego focus is "loose" and our "thinking" is not linear. We have multiple "memories" for different experiences in different realities (which are happening Now). Even when the "falling out" is unnatural/corrupted, we are agreeing with this, because of the opportunity for different experiences. Loose your Ego focus and find it for yourself. There is nothing to fear, we are always / allwise (it's not a mistake) in control.
Оставям го на английски, заради някой заигравки с думите.
Разликата е че разбираш това не в "извънтелесен" фокус, а докато си в тяло. Помниш потреса, нали?:))

А тези, които според теб са плод на невежество - за някой субекти може и да е така, за други - това може наистина да са реалните им спомени, нама как да знаеш спомените на друг. Разбрах, че едно и също нещо за един може да Е МЕ, а за друг същото да не е или да е плод на невежество. Аз ти писах за първи път за МЕ на 14.08. заради преживяването, което ми се беше случило вчера - на 13.08. Виж този линк:
https://www.google.com/trends/explore?date=today%203-m&q=mandela%20effect
тогава е наблюдаван пик на ефекта.

Проблема вече не е че ще ме помислят за луд, проблема е че ефекта не може да се разбере/преживее, докато не си разхлабил Его фокуса (без да излизаш изцяло от него) и мисленето ти да стане нелинейно. И аз видях темата пусната във форума - прекалено е неангажираща, както аз се чувствах в началото. И от 90% неразбрали ще станат 99%.
Още нещо - МЕ е много субективно преживяване. Нещата, за които имаш различен спомен, имат много индивидуално значение точно за теб, което не може да се обясни лесно.

Ще пробвам с репликата "Люк, аз съм баща ти."
Основната шега в средното училище с приятел беше:
- Ти за какъв се мислиш бе?
- Люк, аз съм баща ти...
- Неееееееее!:)))
Така че от самото начало нямах никакви съмнения в тази реплика.
Интересното за Мандела ефекта е че хората не могат да разберат, че е "реален" феномен, трябва лично да го преживееш за да се увериш. Тогава умът изключва и си изцяло изумен, а като се натрупат много такива ефекти (както е сега) става ти ясно че просто си в друга реалност.
 И умът почва да задава въпроси:
- Ама как се озовах в тази реалност?
 „Ами тука сме:)”
- Това е шантаво.
„Ами свиквай”
- Искам обратно.
„Тука е по-добре”
- Ама аз тука нищо не знам! КАК МОЖЕ СЛЪНЧЕВАТА СИСТЕМА ДА Е В ДРУГ РЪКАВ НА ГАЛАКТИКАТА?, КАК ТАКА КОНТИНЕНТИТЕ СА СЕ РАЗМЕСТИЛИ? КАК СТРОЕЖА НА ТЯЛОТО МИ Е ДРУГ? ТИ ЛУД ЛИ СИ БЕ? ТОВА НЕ Е РЕАЛНО!” и след тези протести сърдито замлъква.
Именно тогава се чувства усещането за величие и необяснимо чудо, което може да се синтезира в следното - „Аз го направих”
- КАК, ТИ ЛИ СИ СЪТВОРИЛ ВСИЧКО ТОВА БЕ? ЗА КАКЪВ СЕ МИСЛИШ БЕ? - и умът пак сърдито замлъква, а аз отговарям
„Люк, аз съм баща ти...” , а ума крещи
- НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! И отново млъква:).

Виждаш какви осъзнания може да стартира една реплика. Ефекта не може да се разбере от ума.

Накрая мога да дам и мнение за субективисти срещу обективисти. Самото разделение в категории е илюзия и продължаването му води до повече (вътрешно) разделение.

За името - постъпи както решиш, така или иначе всички, във всеки един момент, сме нови и различни хора.
(Това вече е за психодиспансер, нали!:D Обаче е вярно!).
Ако искаш и това публикувай, това е мнението ми за ефекта в пълнота.

~~~

Още нещо - МЕ е много субективно преживяване.

Да. Може би противно на ню ейджа, който ни казва за епохата на водолея и ни импринтва с идеята за всеобщите парадигми - всъщност да навлизаме в епоха, в която всеки индивидуално ще твори света си. :))) Точно както е в по-горните реалии. Интересен point правя, за който не се бях замислял досега. :) Нищо чудно, че вече концепцията за ВА е преодоляна още приживе от някои Съзнания ... :))) Разбираш ли - силни индивидуални Съзнания-МултиВселени, доближаващи се до Източника (а казано по нюейджски, като метафора – "синхронизация с галактическия център"). Определено ще е както Н. казва 'пълна магия' как ще се разбираме, като комуникираме в 3Д. :D А и в по-горните плътности, освен ако не намираме консенсус междуличностен. Ще е интересно във всеки случай. :)

Накрая мога да дам и мнение за субективисти срещу обективисти. Самото разделение в категории е илюзия и продължаването му води до повече (вътрешно) разделение.

В повечето случаи хората погрешно използат термина 'обективизъм', главно за да наложат своя субективизъм и визия за правилно, нормално. А какво правим в случай, в който един колективно приет консенсус вече не важи за силното Съзнание? Отпада нуждата от 'обективно' за него и е "чудо" видяното. :)

Все пак до момента не виждам как ще успееш да елиминраш универсализма като концепция - дори с обективизма да успяваш в частичен случай. :))) Не че си правил такава заявка - че универсални концепции не съществуват (защото те съществуват - дори самата структура, както виждаш от новата тема - е базирана на принципи абстрактни и отвъд личностни ; как ти индивидулано ще използваш/преживяваш тези универсални концепции си е друг въпрос). Както бях написал в коментара си - Тригър беше физическото ми изкачване по етажи, едновременно с това припомнящ си и разсъждаващ на тема 'Универсалност и Индивидуалност в перфектна хармония' - според мен това е третата Фаза. Да можеш да си себе си и едновременно с това всички останали. Най-трудното от всички. Най-рафиниран Ин и Ян се изисква.

(Това вече е за психодиспансер, нали!:D Обаче е вярно!).

Точно защото те уважавам и не искам да поставям думите ти и евентуални чужди потоци към теб, когато другите те четат и реагират на написаното.

~~~

Основата е да допуснеш, че ефекта се случва. Виждаш че няма смисъл във форум - там всички са или обективисти или субективисти. За да се разбере просто пускаш всякакви дефиниции. Във собствен блог може и да го направя в близко бъдеще. Ще следя коментарите след като публикуваш и искрено ще се забавлявам :))).

Всъщност ние винаги индивидуално сме творили света си (тук времето ще го махна като фактор). Ще перефразирам - в точно тази реалност ние вече сме способни съзнателно да избираме потока (или повече от един поток едновременно) от реалности които искаме да преживеем, разбирайки структурата на реалността не от Егото (въпреки че и то присъства, но е много по-разхлабено), а от много по-голяма част от многоизмерното нелинейно същество което сме.
Всякакви концепции (дали за ВА, или други) се метафороизменят (измислих нова дума), защото са само една метафора, разказваща нашата история.
Обективно съществува само платформата и нейната структура (поне до 5Д) - тесеракта. Какъв смисъл да налеем избираме ние. В една безкрайна Вселена от вече съществуващи ВСИЧКИ възможности всяко обективизиране е ограничаващо, противоречащо на абсолютната свобода. Това е като да си сложиш капаци, за да не виждаш част от възможностите. Дали ще живееш "обективно/субективно" или "чудно" - всеки избира сам. Всички варианти вече съществуват в платформата. Функцията на "Илюминати(или там както си избереш да ги наречеш)" е да те накарат ти да направиш избор, изгоден за тях. А и ТЕ са част от твоята енергия, ти си ги сътворил, за да играят ролята на огледало спрямо теб. Ето и субективното значение на Мандела ефекта с  mirror, mirror, което става magic mirror - вече от дуалност се преминава в магичност. Същото значение има и човечето от монопол:
http://hubpages.com/art/How-to-Make-a-Custom-Signature-Stamp
На първия кадър е сегашното, ново положение - с две отворени очи. Това надолу е какво е омастилявал и кристализирал автора - положението в "предишна" реалност - с едно отворено око и едно затворено око.

Да можеш да си себе си и едновременно с това всички останали. Най-трудното от всички.

Но ти ВЕЧЕ СИ всички останали от друга гледна точкал Остава само да се осъзнае с цялото ти същество.

В книгата на Н. има и директен изход от Играта.
Да се разтвориш в Тъмното, защото в Тъмното всички възможности вече СА , като пуснеш Светлината избираш само един вариант.

~~~

Всъщност ние винаги индивидуално сме творили света си (тук времето ще го махна като фактор). Ще перефразирам - в точно тази реалност ние вече сме способни съзнателно да избираме потока (или повече от един поток едновременно) от реалности които искаме да преживеем, разбирайки структурата на реалността не от Егото (въпреки че и то присъства, но е много по-разхлабено), а от много по-голяма част от многоизмерното нелинейно същество което сме.

Това е вярно, само че трябва да си спомним какви избори сме направили в по-висока плътност и ако не ни харесват или искаме друго - да ги променим. :) Все пак, ако например искаш да премахнеш консенсуса за концепцията гравитация - успех. :D Мисля, че шансът да напуснеш 3Д преждевременно е по-голям. :))

В една безкрайна Вселена от вече съществуващи ВСИЧКИ възможности всяко обективизиране е ограничаващо, противоречащо на абсолютната свобода. Това е като да си сложиш капаци, за да не виждаш част от възможностите.

Напипал си важната тема, която в Mr. Nobody се осбъждаше. Само че там ставаше дума, че ако направиш субективен избор - вече многообразието изчезва. Логично е – излизаш от състоянието на неопределеност. :)

Ето защо в позицията на Наблюдател имаш теоретично шанс да се докоснеш до мултивселените. Но отново има допълнителни условия, защото има разлика между наблюдател и Наблюдател. А и трябва да внимаваш с тънкия момент - когато в тази позиция толкова се отдалечиш от Индивидуалността си (т.е. не я проявяваш).

Така че Истинският Наблюдател е едновременно и Творец, и Участник. Както бях написал в темата за Безвремието – това е най-печелившата позиция.

Но ти ВЕЧЕ СИ всички останали от друга гледна точкал Остава само да се осъзнае с цялото ти същество.

Но от друга гледна точка. :) Не само да се осъзнае, а и да се преживее. :)))

Да се разтвориш в Тъмното, защото в Тъмното всички възможности вече СА , като пуснеш Светлината избираш само един вариант.

И аз съм стигнал до тази част от темата – за екзотичната информация. :)

~~~

Преди време четох за един човек, който вярвал че е безсмъртен и застанал пред влак, за да го докаже. В консенсусната реалност е бил размазан. Това винаги ме е "глождело" "досега".

Тъй като всички реалности съществуват, то има и такава, в която той е спрял влака. Защото е можел да си го представи. Това е т.н. квантово безсмъртие. Този човек вече е в реалност, в която консенсусната реалност допуска това за естествено. Така че ако реша да скоча от небостъргач, ключа да се прехвърлиш в реалност, в която гравитацията не е всеобща е описан в "Пътеводител на галактическия стопаджия". Цитирам:

"И внезапно той отново се препъна и беше запокитен напред от значителния си импулс. Но точно в този момент, когато трябваше да се удари в земята учудващо силно, той видя една малка морскосиня чанта, която лежеше директно пред него, а той знаеше, че я беше изгубил в системата за получаване на багаж на Атинското летище преди някакви си десет години по личната му скала за време, и за свое удивление той напълно пропусна земята и се понесе във въздуха с пеещо съзнание.
Той правеше следното нещо: летеше. Озърна се изумен около себе си, но нямаше съмнение, че правеше точно това. Никаква част от него не докосваше земята и никаква част от него не я достигаше. Той просто се носеше във въздуха, а около него фучаха балвани.
Сега обаче той можеше да направи нещо, за да ги избегне. Примигвайки без усилия, той се издигна във въздуха, и сега балваните пресичаха празното пространство между него и земята.
Той погледна надолу с напрегнато любопитство. От земята до него сега имаше тридесет фута празен въздух, празен, ако не броите балваните, които обаче не стояха за дълго в него, а скачаха надолу в желязната хватка на закона за гравитацията, който като че ли внезапно беше дал отсрочка на Артър.
Почти веднага му хрумна с инстинктивна точност, че не трябва да мисли за него и че ако го направи, законът за гравитацията внезапно бързо ще погледне в неговата посока и да реши да узнае какво по дяволите си мисли че прави той там горе, и внезапно да изгуби всичко."

Красиво описание на съзнание с изключен ум.
В другата СЪЩЕСТВУВАЩА реалност пребивават съзнания, които допускат реалността на подобна възможност (умът не е определящ в тази реалност), в реалността в която се размазвам остават съзнанията недопускащи тази възможност.

А за теоретичния шанс да се докоснеш до мултивселените - "Теоретично" Е дефиниция, докато има дефиниция това няма да се случи. Същото е и разликата между наблюдател и Наблюдател. Едно и също нещо, което ума фрагментира за да го разбере.

Това и да го напища във форум не може да се разбере.

~~~

Преди време четох за един човек, който вярвал че е безсмъртен и застанал пред влак, за да го докаже. В консенсусната реалност е бил размазан. Това винаги ме е "глождело" "досега".

Тази тема ме е глождила и мен. Препъни камък е за Съзнание като моето - имащо едновеменно и субективни и неописуеми преживявания, стремящо се и към обективни/консенсуални с другите!

В другата СЪЩЕСТВУВАЩА реалност пребивават съзнания, които допускат реалността на подобна възможност (умът не е определящ в тази реалност), в реалността в която се размазвам остават съзнанията недопускащи тази възможност.

Благодаря ти! Разбрах Безценния Ключ в коментара ти, който директно ще отиде в темата за Мандела ефекта! :))))

Видя ли, че има смисъл от споделяне? :))))

~~~

101

~~~

За да разберете отговора му „101”, прилагам следната кореспонденция, която едновременно се случваше в друг поток от писма:

Писането в блог се характеризира с общуване само между двама човека - този който пише и този който чете. Общуване one on one. Това може да се представи като 1 0 1, тоест активирана 11. Портал към „по-висши” смисли. Това е и смисъла за общуване между двама човека, когато се намеси трети, преход не може да се осъществи. Затова и всяка форма на творчество е общение между „създателя” и „съзерцателя”. И постоянно изникват нови смисли, които дори автора не знае че е вкарал в произведението си, символ на портала, който се отваря и за двамата.

~~~

Хубави размисли! :) От друга перспектива – аз може да си пиша във форум, вече бидейки цялостен и споделяйки опита си, помагайки и отваряйки врати на да речем 101 човека. Гледай какво става в такъв случай (one on one hundred and one):

1 0 1 0 1

:D Така че си зависи от Съзнанията, участващи във Форума/Платформата. Същото е и при Гроздовете. Ако всички са зрели и не си пречат – растежът е по-бърз, многопластов и красиво преживяване за всички ... :)

~~~

Всъшност искаш да опишеш архетипа зад 1001 (1001 стоки - често срещано). Тоест двоен портал, двойно активирана 11. Обаче тук се просмуква и възможност за дуалност в лицето на двете нули.

От друга страна 101 = 1001
hundred and one може да е 101
hundred and one може да е и 100 and 1 = 1001.

Виж поезията в която две концепции се съдържат в едно и също нещо!

~~~

Поздравления за този пример! :)))

~~~

Съвсем "случайно" линка на темата е 2349. Съдържа в себе си числото 23 (трансформиране на Съзнанието в резултат на надскачането на дуалната платформа - 2 x 11 = 22), 49 е 13, свързано с паралелните вселени, а и самите 4 и 9 сами по себе си означават всички възможни/паралелни тесерактни реалности - завършеното Мироздание. Общата вибрация е 2 + 3 + 4 + 9 = 18 / 9. Завършването на един цикъл от преживявания. :) Поздравления на крачоченце - че дръзна да пише публично за тази тема. Таймингът е/беше точен. :)

« Последна редакция: (Неделя) 16 Октомври 2016, 14:41 от Ключарят » Активен

Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 544

« Отговор #4 -: (Понеделник) 17 Октомври 2016, 08:14 »

Имал съм подобно преживяване, свързано с една песен.
Слушам си я аз, и нещо ме зачовърка че на предното слушане текстът май не беше такъв, както в момента я слушам. Помислих си, че нещо съм се объркал(малко съм си разсеян) и забравих за случая. А се оказва сега, че палатката имала ключ.... Grin

п.п. Преди малко гледах сцената с Вейдър и Люк.
Репликата е No, i am your father. Huh?
Пък аз го помня Luke, i am your father.

Онзи металният C3-PO, и той променен. Десният му крак е сребърен, а не залатист като цялото му тяло. Не го помня такъв. Undecided
И ако това не е........друга времева линия, здраве му кажи!  Undecided Huh?
Прецакани сме.

Кемтрейлс, ХААРП......сещайте се!
« Последна редакция: (Понеделник) 17 Октомври 2016, 09:37 от paci1 » Активен
Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 648

« Отговор #5 -: (Понеделник) 17 Октомври 2016, 09:57 »

Друга, друг път  Smiley обикновени бъгове на матрицата.

При мен кафе машината в офиса от черна стана бяла / не пия кафе  Smiley/  всички твърдят, че винаги е била бяла.. дори регресия си правих заради това.. е черна беше  Smiley и какво от това. Всички навсякъде са същите идиоти / Обама, Меркел, Тиквата, Сирия......../. Всичко без кафе машината  Smiley
Активен
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 544

« Отговор #6 -: (Понеделник) 17 Октомври 2016, 10:25 »

Бъгове в матрицата, казваш.
Че аз съм израснал с тоя филм, бре Веско! Знам го наизуст. Тая сцена с Люк и фадъра му сме я разигравали десетки пъти с френдовете.  Малоумен ли ме наричаш?

Към ключарчето(нюейджърчето скритото)
Цитат
Тъй като всичко е многопосочно - 'отварянето на духа от бутилката' вече е сторено от учените, работещи зад такъв тип проекти. Ето защо Вие ще започнете да имате все повече преживявания (ако желаете, разбира се), свързани с времевите периоди на настоящата реалност или с други реалности. Може да виждате как реалността се огъва например за миг, или в една капка да зърнете друга цяла реалност.

Всичко, което Ви описах последните параграфи - е част от истинския Мандела ефект. Който е какво? Преживяване на разнообразието ... способността да бъдеш флуиден, да разбереш, че можеш да създаваш/избираш своята индивидуална реалност (определяйки каква част от потоците ще останат в нея и в какъв вид), дори да участваш в повече от една реалност - защото сте многоизмерни и многокомпонентни същества. Smiley Ще го нарека - Multiverse Effect (накратко ME Laugh). Smiley))    

Аре престани с тия ню ейдж бозици, щото ми се драйфа!
На един рафт си с Галка, само дето са правиш на много учен.

Ако тая реалност е моя, що една сюрия народ вижда/осъзнава същото? М?
И като сме толкоз многоизмерни, ти какъв си? Колко компонента имаш? Един-два?
Ми стигат ти! Wink

П.п. Фактът, че съм се съгласил да съм в човешко тяло и да ям *ура, не ти дава право да ми натикваш втори такъв. За какъв се имаш, бе?
Ти си ЛЪЖЕЦ и МАНИПУЛАТОР!
НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН С ТЕБ!
« Последна редакция: (Понеделник) 17 Октомври 2016, 10:59 от paci1 » Активен
Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 648

« Отговор #7 -: (Понеделник) 17 Октомври 2016, 10:49 »

Нямам предвид теб  Smiley прочети отново написаното  Smiley  Обама, Меркел, Тиквата..  хаха .. За Люк не знам как е сцената Smiley
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #8 -: (Понеделник) 17 Октомври 2016, 11:36 »

Аз знам едно нещо - че Истината е обективна по дефиниция.

Знам и какво е Истината - Истината е миналото.

Поради тази причина, никой и нищо на света не може да промени миналото, защото миналото е Истината.
И да - действително твърдя, че Бог (Бащата на Вселената... не Йехова или който и да е) също не може да промени Истината. Той може да БЪДЕ Истината, и Е истината...

Точно поради това Истината не може да бъде изменена от никого и нищо. Няма логика, нали?

Баща на Вселената има - и е един за всички - следователно има обективност на този свят, в тази, а и във всяка вселена.

Никой не може да породи или измени Бог, нали така...

Нека направя и бележката, че:

Митко е прав, с онази негова известна теза, че "Абсолютът се развива". Това не е вярно, в смисъла, че Митко имаше не-абсолютна представа за термина "Абсолют"... но това е вярно за нещо не-абсолютно, но което е достатъчно по-голямо от нас, за да бъде считано за бог. Извънземно например. Или пък например "аватар", както е там при онези по-източните концепции... Бабаджи например е "аватар", сиреч - бог, да... Но не е Бог.

И когато става дума за един Бабаджи например, за бог с малка буква, тогава да - "абсолютът се развива". Когато става дума за Бог, обаче, с главна буква, тогава не - Абсолютът е Абсолютен, защото сам по себе си представлява Абсолютната, максималната възможност.

Та казвам, че Митко е прав в случая..., понеже... ние МОЖЕМ да променим обективната Истина, но само в смисъла на надграждането й и формирането й оттук-насетне. Ние колективно създаваме обективната Истина от сегашния момент назад.

Но не можем да променим онова, което се изплъзне в миналото, и за което казваме, че вече е било, или че вече е.

Забележете - няма такова нещо като "историческа несвързаност". Ние условно казваме, "еди кое си беше", в смисъла, че ефектите от него вече не се усещат и не ни касае. Минало свършено.

Но това е винаги условно.

Защото не съществува Минало свършено. Всяко Минало е ФАКТ... и миналото никога не престава да бъде факт.

Миналото може да е свършено в ограничен условен контекст (субективна представа), но Миналото е вечен ФАКТ и вечно продължава да бъде факт. То не може да се изтрие.

Защото Истината не може да се изтрие.

И от това следват три неща.

От това следва, че не е възможно Обективната Истина, тоест Миналото, да се промени - както и да е и когато и да е.

МОЖЕ, обаче, да се направят две неща:

Може... колективът на съзидаващите ни съзнания да започне да гради ново настояще, и следователно да започне да създава нова обща действителност...

...което ще създаде два спомена... защото онова, което е било, не може да се заличи...

А може и да се създадат фалшиви спомени... защото ние имаме програмирания навик да наричаме спомените си минало.

Спомените ни нямат директна връзка с миналото. Те могат да са: истинни (верни) или неистинни (неверни).

Когато се случи това така наречено нещо Мендела ефект, се случва едно от тези две неща (а може би комбинацията им?):

1. Или от един момент нататък колективът ни е създал промяна - което води до ДВА спомена за въпросното нещо: как е било, и как се е променило после...

1. Или човек има фалшив ЕДИНИЧЕН спомен - той е неверен, неистинен, и няма съответствие с Обективната Истина (спомен, който никога не се е случвал, сиреч, който НЕ Е минало, а е фантазия).

Ако първото е случаят... то тогава човек явно е неинформиран за промяната.

Ако второто е случаят... тогава ето, уикипедия:

https://en.wikipedia.org/wiki/False_memory_syndrome

Синдром на фалшивата памет

Дефиниция

Синдромът на фалшивата памет е състояние, при което самоидентичността на човек и междуличностните му отношения се въртят около спомен за травмиращо преживяване, което е обективно невярно, но в което човекът силно вярва. Забележете, че синдромът не се дефинира от самите фалшиви спомени като такива. Всички ние имаме неточни спомени. По-скоро, този синдром се диагностицира, когато споменът е толкова дълбоко вкопан, че ориентира спрямо себе си цялата личност и начин на живот на човека - като пречи на останалото адаптивно поведение. Синдромът на фалшивата памет е вреден, защото човекът упорито избягва да се конфронтира с доказателствата, които противоречат на спомена му. По този начин споменът му се сдобива със собствен живот: споменът става капсулиран и устойчив на поправяне. Субектът може толкова силно да е концентриран върху спомена, че на практика да е твърде разсеян, за да може адекватно да се справя с проблемите в ежедневието си.

Много е важно също така изрично да отбележим, че синдромът на фалшивата памет е основната теза на защитата, когато някой бъде обвинен за Хендлър и даден на съд.

Винаги, когато трябва по съдебен път да се докаже, че някой е бил системно изтезаван с цел пост-травматично размножаване на личността и програмиран или хипнотизиран да извършва определени действия... в САЩ винаги казват, че това не е Монарх-програмиране, че бащите-изнасилвачи не са програмисти на илюминати... ами че жертвата е луда, и че страта точно от този Синдром на фалшивата памет.

И това работи почти всеки път, когато правителството (в лицето на съда) контролира резултата от разследването... защото жертвата ВЕЧЕ е луда (налице е фрагментираното съзнание), така че всеки може да я обвини в каквото си иска. Включително и в това, че си въобразява, че е жертва на Монарх-програмата, и че всъщност просто има Синдром на фалшивата памет.

Сега... Някои изследователи твърдят, че Синдромът на фалшивата памет е ПОРЪЧКОВО ИЗМИСЛЕН в психологическите среди, точно по времето, когато се появяват първите вълни от Монарх-роби, търсещи помощта на психиатри и когато се появяват първите съдебни обвинения.

Това може и да е така... Но също така е и факт, че се случва. Така че самият синдром си е абсолютно истински. Проблемът не е дали е истински или не, а е проблем тогава, когато се ползва за прикриване на Монарх-обработване на човек, търсещ помощ.

Фалшивата памет е психологически феномен, при който човек си спомня спомен, който в действителност не се е случвал. Фалшивата памет често се разглежда в съдебните дела относно сексуална злоупотр*ба с деца.

А знам, че самият синдром си е истински, защото познавах и работих с такъв човек. Всъщност... изтезавах такъв човек :p

Имах такъв съученик едно време. У тях родителите му го биеха и по-късно, в трети клас, направи няколко опита да се самоубие, когато получаваше ниски оценки. На всяка ниска оценка баща му го млатеше с някакви предмети, така че той предпочиташе да се хвърли от високо, отколкото да се прибере вкъщи.

Та явно този човек си имаше травма.

И тази травма го караше не да си създава измислени спомени, а да преиначава вече наличните, предпазвайки се от болезнените спомени.

Забавлявахме се, като го травмирахме допълнително - подигравахме му се, дразнехме го или го поставяхме в неудобни ситуации пред групи хора и свидетели. Аз бях основното лице в тези неща, понеже, като малък, ми харесваше да малтретирам другите психологически, намирах го за забавно.

И всеки път, когато правехме това, трябваше да мине един ден. На следващия ден го разпитвахме или пък той сам ни се хвалеше с геройствата си. Взимаше всеки травмиращ спомен, и го запомняше така, сякаш той е героят в него. Измисляше си неслучили се геройства и сюжети, които да го представят в смешна геройска светлина, и обръщаше травмиращия спомен наопаки.

Забавлявахме се точно с тези истории, които мозъка му изкривяваше на следващия ден.

Освен това си говореше сам, имаше и доста въображаеми приятели. Често одушевяваше неодушевени предмети.

В обобщение:

Миналото не може да се промени.

Спомените за него обаче могат да са верни, или неверни.

Колективно можем да започнем да създаваме различно, по-добро минало, но тогава ще помним момента на промяната и новото, както и старото по-минало (ако спомените ни са верни).
« Последна редакция: (Понеделник) 17 Октомври 2016, 11:45 от форум » Активен

Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #9 -: (Понеделник) 17 Октомври 2016, 11:53 »

А...

Ако говорим за Матрица, в която участваме като Неовци... то тогава всичко се поставя под въпрос.

Защото... както разбирате... в такъв един сценарий не съществува Обективна Истина, нали така.

Във филма "Матрицата" Обективната Истина е Субективизма.

Твърде удобна рационализация, ако питате мен. Разрешава всичките проблеми на хората с възпалени мозъчни половини.

Не казвам, че не сме или че сме в Матрица. Може и да сме... Може и да не сме...

Но ако бяхме, и ако осъзнавахме това... тогава Морфей отдааавна да ни е предложил хапчета. На мен поне още не ми е.

Активен

Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1578
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #10 -: (Понеделник) 17 Октомври 2016, 12:02 »

Grin
Отдавна ва гледам как се мъчите със тоя абсолют. Пример-
Абсолютен идиот.
Абсолютната истина.
Абсолютен парадокс.
Абсолютна лъжа.
Е продължете си го нататъка,и си помислете как използвате прилагателното, май беше.
За мене истината е на върха.
Истината-се научава на 1во ниво.
Само истината-е на 2ро ниво,божественото.
И нищо друго освен истината - е на ниво личен АЗ.
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #11 -: (Понеделник) 17 Октомври 2016, 12:05 »

Като го казваш така, излиза, че има много истини или "варианти на истината".

Истина ли е - не й дреме ти на кое ниво си. Истина си е навсякъде, и на водоравно и на вертикално.

Правилно е да кажеш - малко от истината, още малко от истината, и цялата истина.

Даже и така се съмнявам дали е правилно... понеже, ти ако имаш малко от истината, значи имаш цялата истина.

Това, от което може да ти липсват части, са обстоятелствата. А не истината.

Истината, meander, е в цялост и пълноправие, винаги. Нали? Да.
Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #12 -: (Понеделник) 17 Октомври 2016, 12:14 »

Grin
Всеки достига до своята истина за НЕЩОТО. Когато всички стигнат до нея може да се каже че постигната "обсолютната" истина за всички които са я постигнали спрямо нещото.Неща във живота колкото щеш.Но живота никога не е във застой, така че всичко е във движение.За какъв обсолют става въпрос? Което е едно прилагателно?
А относно горните неща на паци  и веско.Не  се кахърете отдавна полека, полека се разпада наложената матрица на Земята.Чистенето на сънищата го ускорява.Наближава времето когато ще им зърнем зурлите мангалски,тука на Земята.Във момента се придвижваме към истината тука на ниво божественност.И панаира ще е почти пълен.Щото и любофта/женското и то ще си набърбори мангалите.
Матрицата която е наложена на Земята не е нейната,а тая на мангалите и е наложена през енергийното ни.Там е и ахилесовата им пета.Не могат да проявят нищо тука по нормалния ред,а само чрез налагане през енергийното.Ако не се съгласите със сънищата са безсилни да постигнат какъвто и да е нов светопвен ред.Е да могат да ви навредят откъм енергийното но ваша работа е да се пазите от лоши работи и намеси.Има защита срещу енергийното посегателство и ви е предадена,който иска да се приведе във ред.Ако не се счита че сте техен ятак и .....
 Cool
« Последна редакция: (Понеделник) 17 Октомври 2016, 12:19 от meander » Активен

Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #13 -: (Понеделник) 17 Октомври 2016, 12:23 »

Всеки достига до своята истина за НЕЩОТО.

Не разбирам какво значи "своята истина". Ако ти дреме, може да обясниш на мен и на останалите, как истината може да спадне в правния обхват на нечия собственост.
Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #14 -: (Понеделник) 17 Октомври 2016, 12:47 »

Grin
Ми лесно е.Четената истина не е твоята истина.Що? МИ щото е четена, а не постигната от тебе.Постигнатата от тебе истина се нарича майсторлък. Капиш? Дух, е енергия постигната със майсторското знание и можене и е - само истината-2ниво.
Т.е. за да имаш лична истина трябва да постигнеш майсторлъка на дадена работа/енергия.Иначе можеш да стигнеш/изведеш истината на 1во ниво със наличните си знания и можене.Всяка постигната лична истина за дадено нещо се трупа като обща истина за нещото(може и да е абсолют) но като различности което обогатява истината/енергията на нещото.И като видиш зор викаш неволята(обогатената истина) и се справяш самичък. Roll Eyes
А това което ти можеш да "дадеш"на истината е твоята гледна точка/камбанарийка/уникалната ти различност.
 Cool
« Последна редакция: (Понеделник) 17 Октомври 2016, 12:54 от meander » Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: