Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Десетото откровение на Селестинското пророчество  (Прочетена 3052 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #45 -: (Вторник) 04 Октомври 2016, 12:28 »

Grin
Форум
Цитат
meander, "волята" ти прилича на ослепяла и оглушала риба, изпаднала в отчаяние и объркване от това, че не знае какво й се случва и защо. Това е, защото си въобразяваш същите глупости като Митко - че можеш да си прав, дори когато не си. И когато неоснователния ти инат се пречупи, защото не е обоснован в Истината, е особено болезнено, като да се пречупи екзоскелета на вътрешно мекотело. И съм виждал с очите си как се случва и колко си жалък тогава.
Нещо ми се губи? Как така ма виждаш със очите си колко съм жалък? Ако сме се срещали подсети ма.

Ай сега един въпрос като за ерудити.От къде знаете кое е воля,кое е емоция кое е инат,кое е чуство и т.н. Много ще ми помогнете за да се ориентирам.Предпочитам Боби  да ме светне щото е жена и може да усети нещата. Форума се оказа плазмодий който лиже и маже да се докопа до информация и после я менка за друга и моше.Кух е от всякаде,скакалец.
Боби не знам от къде ти дойде на акъла че проявявам неуважение.Напротив, но си имам причини да се държа така,и те са сериозни.
Мисълта ми е следната,покажат ти дърво,и ти вече "знаеш" че е.Обаче можеш ли да го попиташ ти какво си, и кое е знание това което са ти казали или  отговора на твоя въпрос?
 Cool
« Последна редакция: (Вторник) 04 Октомври 2016, 12:41 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Bobi
Hero Member
Публикации: 666

« Отговор #46 -: (Вторник) 04 Октомври 2016, 12:57 »

Meander, на теб от къде ти дойде на акъла, че говоря за теб Grin Някога да си ме возил?
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #47 -: (Вторник) 04 Октомври 2016, 13:16 »

Grin
Форум
Цитат
meander, "волята" ти прилича на ослепяла и оглушала риба, изпаднала в отчаяние и объркване от това, че не знае какво й се случва и защо. Това е, защото си въобразяваш същите глупости като Митко - че можеш да си прав, дори когато не си. И когато неоснователния ти инат се пречупи, защото не е обоснован в Истината, е особено болезнено, като да се пречупи екзоскелета на вътрешно мекотело. И съм виждал с очите си как се случва и колко си жалък тогава.
Нещо ми се губи? Как така ма виждаш със очите си колко съм жалък? Ако сме се срещали подсети ма.

Забравил си, че ме атакува астрално в миналото? Хайде, хайде... няма как да си забравил, защото помниш резултата. Спомняш ли си и защо се реши да се пробваш? Заради една тема, която вече я няма и в ГЮМ. Трябва да питаш admin защо я няма и в ГЮМ.

От къде знаете кое е воля,кое е емоция кое е инат,кое е чуство и т.н. Много ще ми помогнете за да се ориентирам.

Откъде се пише слято. И, между другото, точно това е свързано и с отговора на въпроса.

Защото "откъде" означава произход, това е въпрос, свързан с корена на дадено нещо.

Но ти питаш "от къде знаете", и подчертаваш "къде знаете". Опитваш се много лаишки да прокарваш целенасочени манипулации към читателя, подтиквайки го да не разсъждава за произхода на нещата, опитвайки да го заблудиш и да го впуснеш в начупена, фрагментирана представа, да го завреш в малки, натрошени парченца от цялата холистична картина.

Ето го израза на "ината" ти - продължаваш да подхождаш лаишки и отказваш да си задълбочиш пропагандните средства, защото очевидно съм прекалено добър за теб. Но ти си си решил, че с аматьорските си способности да заблуждаваш, можеш да минеш през мен. Не можеш.

Предлагам на читателя да обърне внимание и на друго нещо. Нека си припомним някои думи на meander...

П.с.
Цитат
Кой го е яд на правилата на Бойко, на майка му, не ме интересува,
Къф ти е проблема с бойко хеле пък и майка му.Толкова е добре сложен че ако ти отпере един шамар,от тебе я стане нещо я не.
Едрите хора са едри поради причина.А и никой не е идеален,особено ако е българин!!!

Grin
За мене българина е невероятен и усетлив.Така ли не усещате намигването?Паритет.А сега де.Сега ще трябва да покажат нещо,или ....... Бойко събра всички еврейски лобита,а те са навряха каде?
Който се *бава с българин си го получава,
 hi
П.с. А и нещо ме гложди.Как стана така че го обвиниха за тея намерените бюлетини,а БСП си надскочи възможностите с 200 000 гласа?Хем с измама си провериха колко могат да излъжат на референфума???

Цитат
Относно ГЕРБ или по точно се визира Бойко,преспокойно може да пожелае да го погр*бат кат бай Тошо.С лицето на долу,за да можете след време да му целувате *ъза.Що? Ми щото успя да спечели достатъчно време.Между другото  него и  Путин са наглеждани отгоре/Българите.Но ще е до момента в който объркат конците.

Последното няма данни, защото е цитат от анонимния раздел: http://xcombg.net/index.php?topic=1372.msg29735#msg29735

meander, както всички знаят, има някакъв извратен, нелицеприятен комплекс, когато стане дума за женския пол. Развява някакъв гнусен, много пъти безсрамно вулгарен светоглед по адрес на женския пол и в общуването си с жени... Няма да угнетявам всички, като давам цитати, мисля че достатъчно хора ги помнят.

По някаква случайност... Бойко Борисов тъкмо онзи ден обяви кандидатката за какво? - За "майка на нацията".

Вчера отворих нова тема АЗ НЕ ГЛАСУВАМ.

И изведнъж се случва абсолютно непредвидимото събитие, че meander изпълзява изпод влажния си камък, и почва да ми говори глупости.

И то какви... Започва да ми тика към отвратения нос най-лаишкото аматьорско НЛП, като си играе с погрешно изписани, удебелени думи.

В захлас съм.
Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #48 -: (Вторник) 04 Октомври 2016, 13:54 »

Grin
Цитат
Забравил си, че ме атакува астрално в миналото? Хайде, хайде... няма как да си забравил, защото помниш резултата. Спомняш ли си и защо се реши да се пробваш? Заради една тема, която вече я няма и в ГЮМ. Трябва да питаш admin защо я няма и в ГЮМ.
Запознат съм със правилата във енергийното и знам че там не се атакува щото си таковаш майката.Не съм самоубиец.Ако си оня от индиговия форум дето обичаше магарешко мляко явно шамарите са ти дошли малко и напразно съм те отървал от последствията.
Все повече се чудя дали не си женско,щото нищо мъжко не съзирам във тебе.
Отпуснах ти малко отношение и поне два пъти ме атакуваха през тебе.Мангала са пробва и той да мине по тая линия и ма светна за тебе.После заподскача и паци кат малко пуделче белким и той ма светне но авантата свърши.Щом и гал продума за това значи е бая видно или знае за този начин.
Във астрала нямаме работа, така че не ходя по желание,който ма призове си сърба попарата.
Даже и ща предупредя(имам такъв навик) не са чепи по мене със неистини,щото много бързо ще ти се върне.Ако направя беля от 3 дена до седмица си получавам последствията,същото е и за тези които са чепят по мене.Кво да правя енергетика.
Няма да ма светнеш щото съм та отрязал ,аурата може да се настройва.
 Cool
Активен

Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #49 -: (Вторник) 04 Октомври 2016, 14:07 »

Запознат съм със правилата във енергийното и знам че там не се атакува щото си таковаш майката.Не съм самоубиец...

Нима?

Цитат
Дори не предполагах, че бялата ми лъвица е мисъл-форма.. дадох си сметка, че между мен и нея има разлика чак като й *ба майката.
"Бялата ти лъвица" не е мисъл форма а реална еврейка доста известна в някои среди.И не аз съм и *бал майката ,а тя сама се цапардоса като ми посегна.Затва отдавна съм казал че аурата мие огледална,да се сетят.Затова и приказвам съберете си имунната система,през нея не могат да се *бават с вас.Ма кой да чуе.

Най-лошото за теб е, че на МЕН правилата са ми много ясни. Наглостта ти се простира точно до там, до където човек ти даде възможност да лъжеш. Лъжеш винаги, когато някой ти пусне възможност за това.
Активен

Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #50 -: (Вторник) 04 Октомври 2016, 14:28 »

Емоция  и  воля!  
       Не  ми  е  ясно  как  волево  можеш  да  се  зарадваш  или  да  скърбиш  например,  даже  да  мразиш  не  можеш  волево,  а  да  обичаш  -  абсурд?  Волево  можеш  само  да  скриеш  проявата  на  емоцията  -  да  я  задържиш  в  себе  си.  Волята  не  насочва  енергията  на  никъде  тя  само  я  концентрира,  вниманието  е  фактора  насочващ  енергията  ни  към  един  или  друг  обект.
       Може  ли  да  направите  разлика  между  емоция  и  емоционално  натоварена  мисъл,  за  Форум/п/  знам,  че  не  може.    
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #51 -: (Вторник) 04 Октомври 2016, 15:03 »

Пфф..къв диалог се заформил,пък съм пропуснала купона Grin

Емоция  и  воля!  
       Не  ми  е  ясно  как  волево  можеш  да  се  зарадваш  или  да  скърбиш  например,  даже  да  мразиш  не  можеш  волево,  а  да  обичаш  -  абсурд?  Волево  можеш  само  да  скриеш  проявата  на  емоцията  -  да  я  задържиш  в  себе  си.  Волята  не  насочва  енергията  на  никъде  тя  само  я  концентрира,  вниманието  е  фактора  насочващ  енергията  ни  към  един  или  друг  обект.
       Може  ли  да  направите  разлика  между  емоция  и  емоционално  натоварена  мисъл,  за  Форум/п/  знам,  че  не  може.    
Можеш волево да не мразиш.Можеш волево да подхранваш омразата

Лично аз не мога да направя разликата между емоция и емоционална мисъл.
Но,явно ти знаеш.С нетърпение чакам да обясниш.И не,обяснението ти няма да е само за мен,а за всички четящи. Smiley

И защо да не можем да обичаме волево?Та нали с всеки изживян миг ние се учим.Учим се на всичко,вкл. и на любов.Учим се как да обичаме,значи е воля.Воля е да си наложиш лоялност грижа и съпричастност и да избереш да обичаш и да останеш до някое същество,тъкмо когато то е сторило всичко за да те отврати от себе си и да те отблъсне.Воля е майката да остане до сина -убиец и дори да го осъди в душата си,пак да го обича
Защото любовта не е любов само когато е лесно и удачно човек да бъде обичан.Любовта е любов,тъкмо защото може да съществува дори когато според нашите разбирания,някое същество е невъзможно да бъде обичано.Проклето,зло,изчадие..И въпреки това,всеки може да избере  волево да потърси зрънцето добро в това изчадие,а то съзреш ли доброто и го отразиш..Ми то тва вече е проява на любов..

п.п.А волята винаги ми е стояла в една равнина с Аз-а
Някак..Аз=Воля..Сякаш мисли и емоции са атрибути някакви,а  волята е самата същност..

Някак мога да разделя мисли и емоции от съзнание,но волята-не.
Ама ще продължавам с опиттванията де..Да видим до къде ще я докарам..Аз много обичам такива дъвки за ума.. Grin
« Последна редакция: (Вторник) 04 Октомври 2016, 15:16 от Psyhea » Активен
Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #52 -: (Вторник) 04 Октомври 2016, 18:02 »

Това: http://xcombg.net/index.php?topic=2288.msg39532#msg39532

А и освен това, оказва се, че в българската уикипедия има много полезна дефиниция на тези неща.

Емоция (на латински: emoveo – „вълнувам се“) е понятие, изразяващо психичното състояние на индивида, повлияно от различни субекти и обстоятелства. Това състояние може да бъде както положително (възторженост, радост), така и отрицателно (покруса, скръб), но също така и състояние на безразличие (апатия). Емоцията е процес свързан с вътрешни състояния на организма и има външна наблюдаема страна.

Понятието емоция се използва като синоним на чувство в ежедневието, но от гледна точка на психологията се различава от него.[1] Емоцията е високо интензитетно състояние, на силна краткотрайна възбуда, временно и краткотрайно психическо състояние, а чувството може да бъде продължително, дълготрайно психично субективно-оценъчно отношение към определен обект. Преносно „емоция“ означава дори качество на човек, подобно на „емоционалност“.

Учените Джеймс и Ланге развиват теория, според която емоционалното преживяване е предимно резултат от промени в тялото. Функционалисти като Нико Фрейда и Арминду Фреиташ-Магаляеш твърдят, че емоциите са еволюирали със специфични функции – например, да предпазят човека.

Чувството е понятие от психологията и е форма на отразяване на отношението на отделния индивид към околната среда - обекти или субекти.[1] То може да бъде положително (като обич, любов), отрицателно (като омраза, ненавист) или безразлично (безразличие). За разлика от емоциите чувствата са по-дълготрайни и по-устойчиви. Много от чувствата са обусловени генетически, но се формират и в обществото и играят огромна роля за поведението на човека. В преносен смисъл изразяват наличието на силна емоционалност.

Чувства се наричат процесите на вътрешно регулиране дейността на човека, които отразяват смисъла, който имат за него реални или абстрактни, конкретни или обобщени обекти или иначе казано, отношението на субекта към тях. Чувствата задължително имат осъзната компонента - субективно преживяване. Въпреки, че чувствата са по своята същност специфично обобщение на емоциите, те се отделят като самостоятелно понятие тъй като притежават особености неприсъщи на емоциите сами по себе си.

Чувствата отразяват не обективна, а субективна, като правило несъзнателна оценка на обекта. Възникването и развитието на чувствата изразява формирането на устойчиви емоционални отношения(иначе казано "емоционална константа") и се основават на опита на взаимодействие с обекта. Във връзка с това, че този опит може да е противоречив(да има както позитивни така и негативни епизоди), чувствата по отношение на повечето обекти по-често са амбивалентни.

Така че... да се каже, че "силата на мислите зависи от емоционалната/чувствената им натовареност", е като да се каже, че "в субективизма има някаква обективност".

Просто абсурд.

Защото не е възможно, ако аз си мисля за Истината, сама по себе си и по дефениция Обективна, силата на тези ми мисли да идва от субективното поле.
Активен

Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #53 -: (Вторник) 04 Октомври 2016, 18:09 »

Всъщност даже... ако се твърди, че силата на мислите относно Истината идват от субективен източник ("силата на мислите зависи от емоционалния им заряд"), то това означава солипсизъм.

Защото такова схващане намеква, че Обективната Истина е непознаваема от никого, и такова схващане би било присъщо на неосъзнат солипсист.
Активен

Неактивен МИТКО
Restricted
*

« Отговор #54 -: (Вторник) 04 Октомври 2016, 20:42 »

Няколко  цитата  от  цитати  на  Форум/п/
      1/ И какво е истината? Най-де-мистифицираната концепция за истината? – Това, което вече съществува. Тя е това, което СЕ Е случило в миналото и СЕ случва в настоящия момент. Истината не съществува в бъдещето.
      2/  Истина се прави чрез предприемане на поведения и създаване на факти в проявения свят.
      3/  Пасио: Солипсизмът е идеологията, че единствено съзнанието на човек съществува. Солипсистите считат, че всичко, което е външно за съзнанието на човек, е несигурно и следователно няма такова нещо като обективна истина, и следователно нищо за външния свят и законите в него не подлежи на опознаване.
      4/ Хората вярват, че Духовното царство е отделено от Физическото царство. Това е огромна централна тема и силен фокус на цялата ми работа. Ако си мислите, че Духовното царство не е мястото, на което се намирате в момента, защото сте във Физическото царство – грешите.  
       5/ Дефиницията за думата ЗАКОН е: Налично, съществуващо условие, което е едновременно обвързващо и непроменимо.
СЪЩЕСТВУВАЩ – означава нещо, което присъства… не може просто да се игнорира, и някой да каже “о, това не го прави истина, не е в сила”. То е ТУК, налично е, присъства, точно затова е закон, който е в действие и в сила.
ОБВЪРЗВАЩ – това означава, че е има ефект. Означава, че няма значение дали вярвате, че има ефект, няма значение дали разбирате, че има ефект, не го е грижа какво вярвате или разбирате. Това е друг голям удар по егото. Човешкото его иска да чуе каквото иска да чуе. Едно от нещата, които иска да чуе, е “Вселената я е грижа за теб”. Лично! Вселената я е грижа за Джон, Вселената я е грижа за Боб, Мария, Елизабет или който и да е. Индивидуално. Може да отидете и по-далеч, като кажете, че Създателят на Вселената го е грижа за вас. Не отричам и не забранявам на никого да мисли така.

Това, което казвам, е че Законите на Вселената не ги е грижа за вас. В това Царство са създадени Закони, които работят БЕЗПОГРЕШНО – 100% от времето СЪВЪРШЕНО. Нека попитам хората, които си представят нещата по въпросния начин, един въпрос, за да се опитам да изясня…

Една двойка са на пикник. Някъде в гората или нещо такова. На около 30 метра от тях има доста висока скала. И пропастта свършва в някакви остри назъбени камънаци. Довели са двугодишното си дете с тях на пикник. Разопаковат си кошничката, възрастните за момент се отвличат и се занимават един с друг, докато двугодишната им дъщеричка се изнизва от погледа им и отива до ръба на тази скала. На гравитацията ще й дреме ли, ако момиченцето падне от ръба? Гравитацията ще й позволи ли да падне от ръба? Да, ще й позволи. Гравитацията няма да си каже “Това момиче не разбира този закон”. И тя ще умре. Ако падне от този ръб. Тя е невинна. Тя дори е НЕУКА. Дори не е невежа. Неука и невинна. Дали този закон ще бъде в сила? По-добре вярвайте, че ще бъде в сила. По същия начин Естественият Закон е в сила. Него не го интересува дал вие знаете или не знаете, не му пука дали сте неуки или невежи – той е в сила, той е обвързващ и той е непроменим. Непроменим означава, че нищо от онова, което някога ще можете да направите, не ще може да го промени. Той е ВЕЧНО в сила.
ента, защото сте във Физическото царство – грешите.
       Така че… Естествен означава Духовен. Тези думи са синоними и могат да се използват като синоними. Затова, когато говоря за Естествен Закон, аз имам предвид – Духовен Закон. Невидими духовни закони.  
         6/ Пасио: Естественият Закон са Вселенски, не направени от човешка ръка, обвързващи и непроменими условия, които управляват последствията от поведението. Естественият Закон е сбор Вселенски Духовни Закони, които действат в ролята на динамиката, управляваща Съзнанието.

И най-вече, поне в тази равнина, управляват последствията от човешкото поведение. Във Вселенски мащаб, бих казал, че управляват последствията от поведението на всички интелигентни същества. Интелигентни, същества.

Пасио
      Край  на  цитатите  

1/  Съгласен
        2/  Това  съвпада  с  мнението  на  Меандър  и  моето  -  можене  му  е  майката
        3/   Ние  създаваме  реалността  на  другите,  а  те  създават  нашата  -  споделено  мое  мнение  
        4/   Представете  си  варел  напълнен  с  едри  камъни,  после  с  по-дребни,  с  пясък и  накрая  с  вода  -  това  е  нашия  свят.  Мира
         5/  Знаете  ли  колко  му  пука  на  Бог  какво  мислите  за  него  -  споделено  мое  мнение
         6/  И най-вече, поне в тази равнина, управляват последствията от човешкото поведение. Във Вселенски мащаб, бих казал, че управляват последствията от поведението на всички интелигентни същества. Интелигентни, същества. Пасио

Re:Десетото откровение на Селестинското пророчество
« Отговор #30 -: (Неделя) 02 Октомври 2016, 22:46 »

Една  мисъл  произлизаща  от  инкарнация  /човек/  без  емоция  се  приема  само  за  сведение  без  последствия,  защото  човека  не  е  в  състояние  цялостно  да  обхване  даден  проблем.  Ние  хората  с  ограничения  си  интелект  можем  да  разсъждаваме  само  върху  причинният  сегмент  на  нещата  докато  следственият  сегмент  е  в  ръцете  /властта/   на   други  същности.
       Така,  че  каква  и  мисъл  да  сътворим  тя  е  половинчата,  затова  емоцията  е  критерият  какво  е  за  нас  дадена  мисъл,  нещо  ценно  или  обратното  -  мисъл  не  заангажираща   ни  с  нищо.
        Мисъл  без  емоция  има  линейна характеристика,  докато  носещата  емоция  има  сферична  структура.
        Когато   мислим,  когато  говорим,  когато  правим  нещо,  никога  не  знаем  какви  ще  са  последствията,  разбираш  ли.  Не  не  разбираш,  ако  разбираше  никога  не  би  обиждал  и  никога  не  би  твърдял,  че  знаеш  абсолютната  истина.

п п  След  прочетеното  бих  добавил,  че  няма  абсолютна  истина  защото  истината  е  в  миналото,  а  то  е  различно  за  всеки  следователно  всеки  от  нас  си  има  собствена  истина  касаеща  само  него си.  Затова  не  претендирай,  че  ти  знаеш  някаква  общовалидна  истина  -  според  кумира  ти  Пасио
« Последна редакция: (Вторник) 04 Октомври 2016, 20:58 от МИТКО » Активен

Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #55 -: (Вторник) 04 Октомври 2016, 21:23 »

п п  След  прочетеното  бих  добавил,  че  няма  абсолютна  истина  защото  истината  е  в  миналото,  а  то  е  различно  за  всеки  следователно  всеки  от  нас  си  има  собствена  истина  касаеща  само  него си.  Затова  не  претендирай,  че  ти  знаеш  някаква  общовалидна  истина  -  според  кумира  ти  Пасио

Именно това казвам и аз. Наричам те морален релативист от много време. Много, много време. Поне откакто съществува тази тема - http://xcombg.net/index.php?topic=1281.0, но май и от преди нея.

И тези ти смели признания заслужават да останат написани и на надгробната ти плоча, за да се види, че си един луд.

Всъщност поредния.

Друг път ще ни обясняваш от кое минало идваш.
Активен

Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 733

« Отговор #56 -: (Вторник) 04 Октомври 2016, 21:24 »

Честно, такова отношение не съм очаквал.
Цитат
 После заподскача и паци кат малко пуделче белким и той ма светне но авантата свърши.  
Меандре, имах те за свестен, ма и ти се оказа балон под налягане.
Язък, че ти вярвах. Smiley
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #57 -: (Вторник) 04 Октомври 2016, 22:02 »

Grin
Митко
Цитат
1/ И какво е истината? Най-де-мистифицираната концепция за истината? – Това, което вече съществува. Тя е това, което СЕ Е случило в миналото и СЕ случва в настоящия момент. Истината не съществува в бъдещето.
Тъй като ме спомена може ли и аз да си кажа приказката?
Истината , само истината, и нищо друго освен истината говори ли ти нещо.Тоя "лаф" го използуват във най лъжливата държава.
Но е истина.Истината преди,истината  сега, прави истината и във бъдеще.Да изведеш истината ти трябват три неща.
Така че да живееш истински ти трябват, трите истини.
Не напразно ви споменавам да работите.Това което можете да вземете от земята във енергийното са завършените знания/инстинкти.Друго от тук не можете да вземете.Но те, завършените знания/инстинкти ви влизат във енергийното тяло и са ваши на АЗа ви.Със тях растете.Е има малка подробност,не можете да придобивате знания тук без родно право.И някои се опитват да ги придобият със четене на ОТКРАДНАТИ Знания.Ма нъц,чалъм няма.Жените са на файда ,ако си гледат женската работа при тях става ,но при мъжете няма чалъм.
Цитат
Язък, че ти вярвах.
Вяра всеки му,доверие никому.Е, урок който не си минал. А и злословенето по другите не е мярка за доверие.Има да учиш бая,но без да вредиш на другите.Всички са ми мили, но аз съм си по мил.
 Cool
П.п.Айде и още нещо.Внимавайте със мисли и деяния.Защото при положение че сме като дядовата ръкавичка от енергийни натрапници във всяко нещо което мислите и правите е и тяхната енергия и те са съсобственици.И ви използват за мераците си,така че си следете всичко за да не пострадате.Ако не схващате прочетете приказката.
И още нещо.Всички знания които докарате до инстинкти създават своя връзка със мозъка ви.След като жената/душата ми,ми върна последния дъх.Се наложи да оправям връзките във мозъка ми които бяха променени/извратени.Барали са из цялото тяло,чуства,мисли,емоции.Проверявайте си всичко и ще ги засечете.
Цитат
Емоция (на латински: emoveo – „вълнувам се“)
А някои даже и от уикито да копират не могат нищо да разберат.Вълнението е женското,вълна е женско,но носещото е мъжкото.Ако го няма мъжкото се получава мъртво вълние което е във съфорумника.Което води до разпад на личноста.Има вълнение отгоре,положително.Има вълнение от долу,отрицателно.Има вълнение синусоида, и от горе и от долу,от което някой ще си изпати бая.
« Последна редакция: (Вторник) 04 Октомври 2016, 22:50 от meander » Активен

Неактивен МИТКО
Restricted
*

« Отговор #58 -: (Вторник) 04 Октомври 2016, 22:46 »

Именно това казвам и аз. Наричам те морален релативист от много време. Много, много време. Поне откакто съществува тази тема - http://xcombg.net/index.php?topic=1281.0, но май и от преди нея.

И тези ти смели признания заслужават да останат написани и на надгробната ти плоча, за да се види, че си един луд.

Всъщност поредния.

Друг път ще ни обясняваш от кое минало идваш.

1/ И какво е истината? Най-де-мистифицираната концепция за истината? – Това, което вече съществува. Тя е това, което СЕ Е случило в миналото и СЕ случва в настоящия момент. Истината не съществува в бъдещето.    Това  го  е  казал  сегашният  ти  идол  Марк  Пасио

Абе  момче,  чети  бре  чети  и  мисли!!!   Знам,  че  ти  е  трудно  да  мислиш  самостоятелно,  но  поне  опитвай  и  един  ден  ще  успееш.    А,  и  чети  това  което  цитираш,  ако  не  можеш  да  го  запомниш  води  си  записки  и  ги  слагай  в  архива.

Активен

Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #59 -: (Вторник) 04 Октомври 2016, 22:57 »

Има разлика между миналото, такова каквото е и миналото, както ти си го запомнил, Алцхаймер.

Освен това... не разбирам защо е нужно да ползваш цитати и каквото и да е, за да доказваш субективна истина. Субективната истина не се нуждае от доказване, понеже на никой не му дреме каква е, нали засяга само теб.

Не знам и защо си пънеш кухата лейка да декламираш старчески мъдрости насам-натам - това са си твои истини, нас какво ни засяга. На кой му дреме твоите истини какви са. Важат си за тебе. Дръж си ги и не задръствай темата с глупости.
Активен

Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: