Как админа се справя с работата във форума - 2
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как админа се справя с работата във форума - 2  (Прочетена 2173 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #15 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 15:08 »

meander,

Може да имаме различия,но намирам въпросите ти за резонни.
Сам ще си ги задам на мене си за обмисляне.
Ако имаш критични забележки към мен,може да ги кажеш.
С теб няма да се джафкам.
Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #16 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 15:21 »

Grin
Той ли та фана за ухото ти забрани да мърдаш от тука?Той ли те накара да пишеш тука?Що мяташ лайна по другите?С какво ви застраши тя, та скочихте кат опарени.Его? Казахме си две думи и гръб.Казах си какво ми мнението за нея и не се занимавам повече.Админа какво ви е виновен че имате наранено его.И ми прави впечатление че искате да му вземете форума,вие кротките овчици.Даже форум/п/ се пъчеше че е дал най много  на форума и той трябва да го води.Ма божинката го биеше със две обиколки и млъкна. Аре стига сте  се излагали,прозрачни сте.
А за фомум/п/ си казах мнението ясно, за мене е вредител тука.С какво е по различен от дора, галаксис.Щото пръв си е заплюл територията ?И скача на всеки който е заплаха за "притежанието" и. Айде. Форума е езотеричен,и като хоремаг пречи на много групи.Нормално е да се борят коя да сложи ръка върху му.
Ако не сте забелязали периодично тука се вдига градуса.А за да стане трябва да мине през някой който е във форума.Кой е не ми се гадае.Тука надничат мощни структури от енергийното.Що? Ми тука има нещо което искат да унищожат,щом ви харесва помагайте им.На форума му е сложена ламаринка по тази причина,който иска да си я премери на *ъза.
Или сте кьорави?
 Cool

Ще ти дойде акъла, когато се махнем. Ще ти стане ясно кое наднича, какво наднича, какво иска да унищожи и ще продължи ли да наднича след като ние се махнем.

Задай си въпроса, като си направиш дъщеря, и като дойде време да й сдадеш ръката, след това на кой е - на баща си ли е, на съпруга си ли е?

ВСЯКА ЕДНА МИЗЕРИЯ, която някога се е случвала във форума, Е ЗАРАДИ ТОВА, ЧЕ НЯМА ФУНКЦИОНИРАЩ АПАРАТ.

ВСЯКА ЕДНА МИЗЕРИЯ, която се е развихрила, СЕ Е ПОЛУЧИЛА ЗАРАДИ ОТСЪСТВИЕТО НА АДМИНА.

ВСЯКА ЕДНА МИЗЕРИЯ, която някога се е случвала, ФОРУМА Я Е ПРЕОДОЛЯЛ ЗАРАДИ НАС - АКТИВНИТЕ И ЗАГРИЖЕНИ УЧАСТНИЦИ.
Активен

Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #17 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 15:46 »

Antistar,

Прочетох твоя Отговор #11.
Ако имаш забележки по моя Отговор #13,давай свободно.Няма да се караме.

Пора е тук,за да разваля.Ключарят я нарече така(според мен) не заради елементарната рима с името ѝ,а защото я е усетил.

СадоМазохистът получава оргазъм и като агресор и като жертва(ако евентуално получи БАН).
Според мен си е подготвила/или е в процес/ тържествуващи речи и в двата случая -оставане или изгонване.

Агресор-Жертва.
Садо-Мазохизъм.

Наведнъж.
Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #18 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 15:48 »

Съгласен  съм  с  Меандър!!!!  Все  някой  пречи,  но  не  е  това  причината,  искат  властта.  Форумчо  много  ми  прилича  на  Черното  влечуго  от  другият  форум.  
     Що  Форумчо  и  сие  не  си  направят  собствен  форум? 
     Винаги  ще  има  трудни  личности,  винаги  ще  има  личности  които  ще  рушат,  и  въпросът  е  можем  ли  да  се  справим  с  тях,  а не  да  пищим  изгони  ги  админ.  Как  ще  завърши  сагата  Дора,  е  без  значение  -  тя  е  победител  защото  някои  нямат   аргументи  да  се  борят  с  нея.  Сигурен  съм,  че  Дорсай  ще  може,  но  дали  ще  иска  -  не  знам.     
« Последна редакция: (Вторник) 10 Януари 2017, 15:57 от МИТКО » Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #19 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 15:50 »

Що  Форумчо  и  сие  не  си  направят  собствен  форум?   

Пак се изказА неподготвен.. Grin
Активен
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #20 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 15:59 »

Що,  ако  си  имате  форум  що  не  си  стоите  там?
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #21 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 15:59 »

Що,  ако  си  имате  форум  що  не  си  стоите  там?

Ето..отново неподготвен..
Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #22 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 16:11 »

Grin
Цитат
ВСЯКА ЕДНА МИЗЕРИЯ, която някога се е случвала, ФОРУМА Я Е ПРЕОДОЛЯЛ ЗАРАДИ НАС - АКТИВНИТЕ И ЗАГРИЖЕНИ УЧАСТНИЦИ.
Cry  Cry  Cry
Леко, че ме разрева.Тоя който мрази другите и във червата си е загрижения.Колкото чакала за мърша. Айде не продължавайте цирка.Бая голяма част от България фърля по едно око тука.
Май някой разрита килера и заискачаха едни грозни неща. Дето викат въшката като се наядяла и излизала на челото.
Айде и един въпрос със повишена трудност-Защо само двама са мераклии от бая време за този форум и все ръчкат?
 И най често, най загрижените за нещо първо му правят мизерии а после са първите дето се справят със тях.И после са тупат във гърдите.Във детската градина бях преди бая време.
 Cool
« Последна редакция: (Вторник) 10 Януари 2017, 16:21 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 2135
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #23 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 16:26 »

Много ми дреме за форума, или новите ви форми на деление! Не ме и интересува в какво ще ме обвините или наречете. Аз съм просто един човек,обикновен, търсещ. Вие сте тези, които се имате за много знаещи и можещи. А какво направихте? Започнахте да се спасявате по отделно, на лагери, да се мразите, хулите и този който уважавахте най-много стана безотговорен!!!  Да видим, Меандър, сега, времето какво ще покаже! А аз само дадох тласък, нищо друго! Щом не искате да ме чуете, да ви видим във времето!
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #24 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 16:40 »

Аз, лично, знам какво ще стане, но нека все пак да ви видим, може да не стане така, но историята се повтаря!А вие продължавайте да  четете за Богомилите и Левски, и се чудете за кой са работили!!!!
Активен

Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Bobi
Hero Member
Публикации: 666

« Отговор #25 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 16:41 »

Вчера имах нещастието да стана неволен свидетел на клипа на Гери-Никол, която си развяваше "яката дупара". Зрелища.Не бях собственик на дистанционното.
  Админ, ще спреш ли телевизора?
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #26 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 16:45 »

Grin
Преди време ви предупредих че книжките,практики и други енергийни писаници не са за да ви помогнат а да могат да ви манипулират и използват.Защото четенето/ученето/някакви практики не ви дава ваша база/ основа на която да стъпите и си играят със вас.Много са добри във това което правят.И ще го правят докато има кой да им лапа мухите.Ей ви дора за една дума, мина през форума кат свиня през тръстика.А най простото беше да отправи въпроса към който смята че ще и отговори.И колкко пъти повтори искам отговор на въпроса,що и е толкова важен.При положение че от това не зависи живота и.
И съм забелязал че най отворените на тема енергийно най лесно се манипулират.И мене постоянно ма ядат,ма си обръщам внимание и следя какво правя и каква ми е файдата.
В един форум е нужно да се оприказват наши случки и да се споделя опита.Не върши работа на всеки но е възможност.Какъв е смисъла да се пише само за да е "жив" форума.Той живее със това което е полезно във него,а не да се имитира активност.
Иначе форума може да вдигне нивото,и тези проблеми и вмешателства да отпаднат.Но мисля че е още рано.
 Cool
« Последна редакция: (Вторник) 10 Януари 2017, 17:15 от meander » Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #27 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 16:47 »

Тоз Админ Господ,бе ( с цялото си уважение към него) ! По-добре Амин кажи, защото и той няма да ти помогне! Можеш само ти, сам, да си помогнеш. Като преустановиш пошлото си държание!
« Последна редакция: (Вторник) 10 Януари 2017, 16:58 от Dora » Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #28 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 16:53 »

Защо мислиш минах през всичко това? За да вдигнем нивото всички заедно, а не да ви разтурям оазисчето! И трябваше да мина през всички страхове и конспирации, обиди и измислици, за да ви покажа, че не е важно да знаеш всичко ,а адекватно,реално, осъзнато да имаш контрол във всеки един момент. Иначе се оплиташ в страховете си още повече и няма край!
Активен

Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #29 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 17:02 »

Grin
Цитат
Защо мислиш минах през всичко това?
По вярно е защо ние минахме през това.Нали бяхте ние? И то за една дума-ВОДА.Що беше толкова зор?
Аз нямам ОИТ ма който му скимне ме призовава,е после съжалява ма не е мой проблем,И ми се стори че познах за жилката ти или тая която те използва.Ма май е дошло време и те да си "покажат" уменията.Между другото пекани чушки обичам само със доматен сос.
 Cool
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: