Как админа се справя с работата във форума - 2
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как админа се справя с работата във форума - 2  (Прочетена 2172 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« -: (Петък) 16 Септември 2016, 21:59 »

Въпросът е:

Как админа се справя с работата във форума?

1. Не *бава да барне нищо
2. Почиства замърсяващи коментари
3. Банира вредители
4. Почиства коментари и банира вредители
5. Полага най-пълноценни грижи за форума

Аз не се сещам в какво друго се заключава работата по един форум, която изрично модериращия екип може да извърши и която не се споделя с никоя друга група участници. (техническата поддръжка е извън въпроса).

За да гласувате в анкетата, трябва да се логнете в профила си.
Активен

Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #1 -: (Неделя) 18 Септември 2016, 19:35 »

Не знам кой е моралния изрод, който е гласувал точка 5, "Полага най-пълноценни грижи за форума" (всъщност знам, това може да е само Митко... Митко, не искам да вярвам, че си гласоподавател в родната ми държава)...

...но аз ясно забелязвам, как има целенасочена репресивна пропаганда срещу bojinkata.

Only USA - новата регистрация на баннатия "Гласът на Истината", заради чиито СПАМ се взе решението за затваряне на Анонимния раздел на 29ти февруари тази година - демонстрира целенасочено опозиционно поведение спрямо Божинката.

Тук не става дума за това дали определен потребител има право да опонира на друг целенасочено. Става дума за това, че за разлика от социалното поведение на Божинката, което е легитимно, защото не вреди на никого, социалното поведение на Only USA е НЕлегитимно, защото в публикациите му не се съдържа никаква информация - нарича се безсъдържателност.

Безсъдържателността на коментарите ги дефинира като СПАМ. СПАМ е социално поведение, което нанася вреда върху качеството на общуване в социалната среда, и следователно е НЕЛЕГИТИМНО поведение.

Only USA просто се цели в цикличното коментиране на Божинката, който коментира в сравнително редовни часови диапазони от деня. Only USA, очевидно за всички, просто създава информационно замърсяване, СПАМейки в нарочно същите диапазони на логване на Божинката.

Безотговорно и нелегитимно поведение, защото демонстрира преследване на личния интерес на всяка цена, ВЪПРЕКИ факта, че причинява единствено ВРЕДА на околната информационна среда. Тоест не само нелегитимно, но и неморално поведение.

Неморално поведение, което единия морален изрод, гласувал за точка 5 от анкетата (Митко), е склонен да търпи. Аз казвам - не, той не е склонен да търпи, то просто не му прави впечатление, защото това е един задълбочено неморален човек и неморалното поведение е нормално за него.

Протестирам, admin, че вече дни наред БЕЗДЕЙСТВАШ по въпроса с едно очевидно НЕЛЕГИТИМНО поведение.

И ако си зает, няма те, и това те възпрепятства да изпълняваш административните си функции, то аз мисля, че е наложително наличието на Модератор или Модератори.

Активен

Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #2 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 12:46 »

bump

Който не е гласувал още в тая анкета... може да е поразмислил на ден днешен.
Активен

Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #3 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 12:55 »

Гласът на гласуващите - глас божи  ...ако се перефразира. Не е глас в пустиня, системата работи.
Получава се интересно, понеже един (потребителят форум) от най-върлите противници на системата, чрез гласуване като начин за разрешаване на проблеми и организиране на съвместни действия - е главният движещ участник, пуснал самата тема за гласуване, довела до резултат. Според мен се получава противоречие. Имам предвид самия принцип, а не конкретния случай - 'хем така, 'хем така се получава.

http://xcombg.net/index.php?topic=2422.0

http://xcombg.net/index.php?topic=2417.0

Темата "Моралният казус "Дора"" е в ГЮМ пичове. Правете си изводи за намеренията на админа.

Така че трябва да е ясно, в случай че Дора иска да си помогне, какво ние искаме от нея:

- Дора трябва да преустанови писането на серия свързани коментари през пет минути, когато без проблеми може да ги обедини в една голяма публикация.

- Дора трябва да започне да се придържа към контекста на вече създадените теми (и да се научи да разбира нашата домашна тукашна култура рязко да разширяваме този контекст в едни невидими и слабо осезаеми, но конкретни граници).

- Дора трябва да се научи да отваря нови теми, когато иска да се изкаже извън всеки друг контекст или да започне нов разговор, и да се научи да го прави правилно.

- Дора трябва да спре да поддържа вярванията си, които й пречат да изпълни горните ни изисквания, а именно:
     - религиозното самовнушение, че трябва да превърне форума в социална мрежа, защото едното било остаряло, а другото било бъдещето
     - религиозното самовнушение, че в СПАМА се раждала истината и че трябва да преустановим форума във вида, в който е, и да започнем само да спамим.

В противен случай, мисля че дори МИТКО и Дявола биха се съгласили, че Страшкоу трябва да се намеси за насилственото натирване на Дора от форума.

ТОВА Е В ГЮМ
Активен

Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #4 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 12:57 »

Хем така, хем така admin, а?
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #5 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 13:04 »

Хаха,но е оставил няйните изявления за превземане и превъзпитаване на форума?!?

Alooo,Aдмина,Земята вика Страшко!!!!!!

Активен
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #6 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 14:08 »

Grin
Аз бих ви предложил като не ви харесва, пътя.Форума е това което е, заради админа.Не спряхте да му дърпате форума от ръцете.Заслужавате перманентен БАН. Панаира който е във момента е захранван обилно то вас,даже може би го правите умишлено..Дебелоочие е да ревете.
Аре .
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #7 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 14:13 »

"Форума е това което е заради админа."

Точно така.

А БАН-а сам ще си го поискам.
Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #8 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 14:22 »

Grin
Аз бих ви предложил като не ви харесва, пътя.Форума е това което е, заради админа.Не спряхте да му дърпате форума от ръцете.Заслужавате перманентен БАН. Панаира който е във момента е захранван обилно то вас,даже може би го правите умишлено..Дебелоочие е да ревете.
Аре .
 Cool

И когато хванем пътя,а то ще е скоро,ти си този който ще реве,Меандере,защото много скоро в този форум освен малцината стари потребители, да кажем ти,Митко,Божи и Страшко,които сте активни и пишете,няма да има други освен ботове като Дора,Меги,Гал,Гласеца и т.н.
Но времето ще покаже какво ще стане с този форум,когато ние се изнесем от тук,и дали съдбата му ще бъде като на синия форум.Да потъне в забвение накрая..
Активен
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #9 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 14:31 »

Grin
На теб какъв ти е проблема .Нали не е твой.На когото е форума да си бере кахъра.Няма да рева,не са кахъри.Даже май ще е по рахат.Не го намирам за уместно някой да направи нещо и други да му го дърпат от ръцете.Този е първия форум тип хоремаг.Що не се върнете във синия.Там модератора е стабилен?
Аре не ми се занимава.Голяма работа сте а не можете да се пазите.Ма каквото дадеш това ти се връща.Поля ва хубаво със енергията си,и когато си иска може да си ва зобне.Сега се гаври със вас,голямата работа.Може и да има причина.
А сте голяма работа,ако ва няма вас няма да има и форуми.
Мани.
 Cool
« Последна редакция: (Вторник) 10 Януари 2017, 14:37 от meander » Активен

Неактивен форум
Hero Member

« Отговор #10 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 14:35 »

Този е първия форум тип хоремаг.

Точно това обясних и на невменяемия Dorssay на лични тая сутрин. Да не бърка "първия" с "последния".
Активен

Неактивен Antistar
Sr. Member
Публикации: 425
Ние сме очите на небето.

« Отговор #11 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 14:37 »

Grin
Аре .
 Cool
 Съгласна!
 Колкото Дора заслужава бан, толкова и всички заслужават. Защото не се показаха нещо различно с държанието към нея.
 Ако бях на мястото на Страшкоу за нищо на света не бих дала модераторски права на някой от тук.
 Създаваше се мнозинство във форума, един вид обединение, обаче сега е развалено.
 И с взимането на Дора като изкупителна жертва, обвиняването в някакви абсурдни неща, била Галка, била бъг в матрицата, олелия до небесата.
 ИНФАНТИЛИ, ако ви пукаше наистина нямаше да се стигне до тук.
 Ако Дора бъде изгонена по този омерзителен за всички начин, жалко! Много жалко!
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*

« Отговор #12 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 14:37 »

Grin
На теб какъв ти е проблема .Нали не е твой.На когото е форума да си бере кахъра.Няма да рева,не са кахъри.Даже май ще е по рахат.Не го намирам за уместно някой да направи нещо и други да му го дърпат от ръцете.Този е първия форум тип хоремаг.Що не се върнете във синия.Там модератора е стабилен?
Аре не ми се занимава.Голяма работа сте а не можете да се пазите.Ма каквото дадеш това ти се връща.Поля ва хубаво със енергията си,и когато си иска може да си ва зобне.Сега се гаври със вас,голямата работа.Може и да има причина.
А сте голяма работа.
Мани.
 Cool

Дали Страшко сам го захрани енергийно тоя форум,а?
Дали той го подържа да не замре?
Или ние потребителите?

Ако Дора бъде изгонена по този омерзителен за всички начин, жалко! Много жалко!

Споко.
И да не ни банне Админа,ние сами ще се " баннем"
Активен
Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #13 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 14:43 »

meander ,

Форумът е това,което е (сералник) Заради Админа.

"Аз бих ви предложил като не ви харесва, пътя."

Точно това трябва да направи Админа.Да порасне,да удари по масата и да каже/напише горното.
Тогаз лично аз ще мирясам.Защото ще се е Заявил като Админ,а не както е сега,внимателно и толерантно да се гъне като мекотело.Да каже,че Той Е Админа,да заяви ясно,че Той решава кой и кога ще получава БАН,а комуто не харесва - да фаща пътя.
Да го каже ясно в прав текст,да скастри всеки,когото сметне,че е нужно(включително и мен).
И тогаз ще си спечели уважение като Админ.
Поне моето ще спечели.
Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Неактивен meander
Hero Member

« Отговор #14 -: (Вторник) 10 Януари 2017, 14:49 »

Grin
Той ли та фана за ухото ти забрани да мърдаш от тука?Той ли те накара да пишеш тука?Що мяташ лайна по другите?С какво ви застраши тя, та скочихте кат опарени.Его? Казахме си две думи и гръб.Казах си какво ми мнението за нея и не се занимавам повече.Админа какво ви е виновен че имате наранено его.И ми прави впечатление че искате да му вземете форума,вие кротките овчици.Даже форум/п/ се пъчеше че е дал най много  на форума и той трябва да го води.Ма божинката го биеше със две обиколки и млъкна. Аре стига сте  се излагали,прозрачни сте.
А за фомум/п/ си казах мнението ясно, за мене е вредител тука.С какво е по различен от дора, галаксис.Щото пръв си е заплюл територията ?И скача на всеки който е заплаха за "притежанието" и. Айде. Форума е езотеричен,и като хоремаг пречи на много групи.Нормално е да се борят коя да сложи ръка върху му.
Ако не сте забелязали периодично тука се вдига градуса.А за да стане трябва да мине през някой който е във форума.Кой е не ми се гадае.Тука надничат мощни структури от енергийното.Що? Ми тука има нещо което искат да унищожат,щом ви харесва помагайте им.На форума му е сложена ламаринка по тази причина,който иска да си я премери на *ъза.
Или сте кьорави?
 Cool
« Последна редакция: (Вторник) 10 Януари 2017, 15:03 от meander » Активен

Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: