Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Двеста доказателства че Земята не е въртящо се кълбо  (Прочетена 2316 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен galaxsis
Restricted
*
Публикации: 694

« Отговор #45 -: (Петък) 09 Септември 2016, 18:56 »

Мамини златни. Ама сте ми босииии... Радвам се. Радвам се, че говорите =) Отваряйте тези красиви устенца!

Това че си кьорав за енергийното другите не са ти виновни,и приказките за там са на доверие,няма доказателства да ги побараш.Или можеш или се облизваш като куче на пържола.

Моето момче. Откога те чакам директно да си признаеш, че твоето "енергийно" е СУ-БЕК-ТИВ-НА среда.

А немилата недрага galaxsis се срамува да каже, че Земята е плоска. Защо бе, Гал? Защо се срамуваш да служиш на Свидетелите на Йехова и на заръките на порочната си бабичка?

Я, да ти кажа и аз да се ограмотиш - ти от един отвес не разбираш, а си взел да говориш какво е  Земята. Първо това, че имам много приятели от СЙ и горе в централата дори, не значи че съм официално от СЙ.  
Не разбра ли, ТЪП ли си че имам ИНДИВИДУАЛЕН план с Твореца!!!
Още в оная тема ти казах, че тук няма да намериш Свидетел на Йехова, да си замърсява съзнанието с толкова нечиста информация.
Аз само ти разчиствам мръсотията, да не затънат невинни хора в нея.
    И
Земята е сфера.

И този цитат:

Амос, глава 9, стих 6:

6 Той е, Който гради сферите Си на небето, И основава свода Си на земята; Който повиква морските води, И ги излива по лицето на земята; Иеова е името му.
« Последна редакция: (Петък) 09 Септември 2016, 19:02 от galaxsis » Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #46 -: (Петък) 09 Септември 2016, 19:07 »

Значи galaxsis има много приятели от Свидетели на Йехова, и много приятели в централата на Свидетели на Йехова, но официално не е от Свидетели на Йехова. Тя има индивидуален план с Твореца.

Нейната цел е да разчиства моята мръсотия - admin, аз отдавна ти повтарям, че поведението на galaxsis да води системно безсъдържателно личностно противопоставяне е организирано и осъзнато - за да не затънат невинни хора в нея.

Отдавна ти казвах, admin, че galaxsis е целенасочено агресивна към новорегистрираните. Виждаш ли? Предпазва невинните от заблуда. Така го наричат в централана на Свидетели на Йехова в днешно време. А galaxsis им е само нещо като външен консултант.

А? Външен консултант, по-добре ли звучи, Гал? На "Йехова е името му"? Еееексра. Да не се окаже, че разбирам, барем колкото за един отвес поне.

Тва тука си е чиста подигравка admin. Не знам как ще продължава така.
Активен

Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #47 -: (Петък) 09 Септември 2016, 19:27 »

Ем така е,Форуме не завиждай ся..Обаче кат нямаш връзки, можеш да ползваш велкро SmileyДаже се сещам че в другия форум пък на Есес, Господ дори и беше уредил билет за Мадона! За мен отхвърлянето на еволюцията е простотия. Да, може човека, Земята и куп други всекенски чудеса да са плод на епруветки и технологии.. Ама въпросния творец как е възникнал?!?
Активен
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 544

« Отговор #48 -: (Събота) 10 Септември 2016, 21:25 »

Гал,
Цитат
 А когато ти се разкрива, конкретно знание, то не се предава директно от твореца, а от негови учители, служители....както и от други същества, като тези същества си знаят създателя и мисията му, така че те са вид посредници на твореца. Защотуо си казват тия неща, т.е. че са негови служители.Сега схващаш ли вече как са навързани нещата в йерархичната структура на Космогенезиса и откъде знам че това, което получавам идва от Творец когато ме е срещал с различни хора, монарх роби и извънземни, дето им викаш? Всички му служат! И Сатана му служи и му е подчинен.    
Фиксирам последното изречение в цитата.
И за да не сме голословни, би ли доказала твърдението си примерно с цитат от библията?
Второ, доколкото съм запознат, Йехова е елохим/бог. Тоест е същество от т.н. йерархия, която е в пряко подчинение на Създателя/Твореца.
Трето.
От това следва, че Йехова/елохимът не е Създателя/Твореца. Сатана всъщност на кого служи?
Поправи ме, ако бъркам в разсъжденията си. Не се заяждам, а искам да си изясня нещата.
« Последна редакция: (Събота) 10 Септември 2016, 22:17 от paci1 » Активен
Неактивен lusien
Newbie
*
Публикации: 34

« Отговор #49 -: (Събота) 10 Септември 2016, 21:29 »

Господ ни е създал стига атеизъм.Доказано е и България е най-древна държава с голямо минало изтрито от турската сган.
Активен
Неактивен МИТКО
Restricted
*
Публикации: 1892

« Отговор #50 -: (Събота) 10 Септември 2016, 22:19 »

Господ ни е създал стига атеизъм.Доказано е и България е най-древна държава с голямо минало изтрито от турската сган.

Ние  сме  творение  на  Бог  /Богове/,  като  материални  същности,  а  Той  /Боговете/  както  и  ние  хората  сме  творение  на  АБСОЛЮТА,  като  духовни  същности!
     Сега  сме  по  българското  летоброене  7524 година.  Най-старият  народ!  Летоброенето  ни  започва  от  5508 година  преди  Христа.   И  никой  на  никого  не  е  подчинен.  Просто  има  взаимна  зависимост.   
Активен

Въобръжението  е  по-важно  от  знанието
Неактивен galaxsis
Restricted
*
Публикации: 694

« Отговор #51 -: (Събота) 10 Септември 2016, 23:20 »

Гал,
Цитат
 А когато ти се разкрива, конкретно знание, то не се предава директно от твореца, а от негови учители, служители....както и от други същества, като тези същества си знаят създателя и мисията му, така че те са вид посредници на твореца. Защотуо си казват тия неща, т.е. че са негови служители.Сега схващаш ли вече как са навързани нещата в йерархичната структура на Космогенезиса и откъде знам че това, което получавам идва от Творец когато ме е срещал с различни хора, монарх роби и извънземни, дето им викаш? Всички му служат! И Сатана му служи и му е подчинен.    
Фиксирам последното изречение в цитата.
И за да не сме голословни, би ли доказала твърдението си примерно с цитат от библията?

Паци 1, ето ти цитат от Библията в спор за тялото на Моисей.

Юда 9
9 Но когато архангел Михаил в разногласие с Дявола спореше за тялото на Моисей, не се осмели да го осъди с оскърбителни думи, а каза: „Нека Йехова те порицае!“

Активен
Неактивен herrian
Hero Member
Публикации: 635
Помни края

« Отговор #52 -: (Неделя) 11 Септември 2016, 06:45 »

Земята е сфера. Това го пише във всички древни извори. Освен това има навика да се върти около слънцето. То от своя страна се върти около центъра на галактиката,  която се върти около друг център,  който е невидим за нас и така до безкрайност. Заради въртенето се е получила и сферичната форма на обектите. По тази причина няма как да е неподвижна плоскост.

Активен

Живота е свещен.
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: