Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Един щастлив човек с щастлив живот  (Прочетена 191 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« -: (Четвъртък) 25 Август 2016, 09:30 »

Миналата седмица в трамвая ме доближава някаква дърта чанта, дето се беше направила на голяма пичка. Зъбите й бяха тотално заминали, татуировките по разголените й ръце бяха тръгнали да увисват заедно с кожата, но си беше направила косата с прическа като на модел, с доста белина, и беше сложила големи тъмни очила за сиви извънземни. Фигурата й беше на доста запазена бабка, сигурно е била спортистка.

Има ги всякакви в страната ни, събрали сме разнообразието на света в 5-милионното си население.

Помоли ме дали имам да й дам телефон замалко, че й били свършили импулсите, а ставало дума за много важна работа. Не знам защо, но се усмихнах широко и отзивчиво... може би понеже наистина не ми се налагаше да лъжа в тази ситуация... и й казах, че не ходя с телефон в себе си, понеже няма кой да ме потърси по телефона.

Както беше притеснена и угрижена, странната личност се засмя неподправено, и каза "Ти значи имаш много щастлив живот!". Аз й отвърнах "О да, водя много щастлив живот!". И си отиде.

Тази сутрин отидох да си плащам телефона във Вивател. Отидох в едно малко офисче, защото в големия офис имат някаква машина, която ти взима парите като плащаш, и не връща ресто. Нещо като обратен банкомат. Понеже всеки път вдигам скандали там заради тая простотия и мразя всичките им служители, не бях в настроение и отидох в по-малкото клонче, където все още живи роби ти взимат парите. И връщат ресто.

Като си плащах, онази ми каза "Виждам че плащате доста висока месечна такса". Казах й "Да, знам, устройва ме". Тя каза "Има вариант да плащате 15 лева на месец с неограничени минути". (Какво искаше да каже тая гад, плащах й 19 лева - това са таксите за три месеца + 4 лева разговори, винаги им плащам на три месеца). Казах й "Не ща".

Тя каза "А нямате ли телевизия към нас?". Казах й "Не, не съм към вас". "Не ни харесвате ли? Мога да ви предложа много добри планове". Казвам й "Нее, просто не гледам телевизия". И тя се засмя и ми каза "Хаха, значи сте много щастлив човек!".

"Дааа", викам, "аз съм много щастлив човек! Всичко хубаво".
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: