Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Президентски избори САЩ 2016  (Прочетена 3374 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен big mama
Full Member
Публикации: 220

« Отговор #30 -: (Четвъртък) 10 Ноември 2016, 23:11 »

Ми щото гледам някой ходят в Тибет да се извисяват
Активен
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 730

« Отговор #31 -: (Четвъртък) 10 Ноември 2016, 23:47 »

Верно, там нямали самолети и фъркали с метли. Grin
Активен
Неактивен Bobi
Hero Member
Публикации: 666

« Отговор #32 -: (Петък) 11 Ноември 2016, 00:01 »

И в Тибет, и зад него, не можеш да намериш покой, ако не е у теб!

А то, пусто, все към нази гледа...
Активен
Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #33 -: (Петък) 11 Ноември 2016, 00:56 »

Обама е президент до 20 януари. Някои говорят, че Тръмп може да го убият...
Активен

Неактивен big mama
Full Member

« Отговор #34 -: (Петък) 11 Ноември 2016, 01:07 »

И аз имам такива съмнения. След като Кенеди се противопоставя на Федералния резерв и възможността частна фирма да печата долари, знае е се какво става. Но неговото място заема вицето Линдън Джонсън и нещото си тръгват отново.
А що за птица е вицето на Тръмп ?
Активен
Неактивен Веско
Hero Member
Публикации: 648

« Отговор #35 -: (Петък) 11 Ноември 2016, 11:56 »

А може и да са се разбрали, ще направи някакви малки неща колкото да замаже очите на избирателите и толко. Но да го убиват, при положение, че можеха да не го назначават  Smiley не ми се вярва   Smiley
Активен
Неактивен playlife
Newbie
*
Публикации: 23

« Отговор #36 -: (Петък) 11 Ноември 2016, 13:10 »

Може и размирици да станат ,и да се обяви бедствено положение ,и пак да не му се даде властта. Много неща може да се случат ,НО за мен големият въпрос е друг ,пробив в системата ли е Тръмп ,или добре замислен ход? В семейство Симсън са го предсказали ,което навежда не мисълта ,че си е пак техен човек. Друга хипотеза е ,че зад него стоят организацията на Белият дракон от изтока ,които се противопоставят на западният кабал и поемат малко по малко контрол над света.
Активен
Неактивен big mama
Full Member

« Отговор #37 -: (Петък) 11 Ноември 2016, 13:34 »

За Белият дракон не се бях сетил. При това положение ситуацията става много сериозна !
С уличните размирици ще се справят, все пак са 3 -4 щата, най-активни в Калифорния. Но ако треснат вулкана в Йелоустон или разлома Сан Андреас, тогава ще има извънредно положение, гаранция.
И пак да питам, какво се знае за вицето - Майк Пенс ?
Активен
Неактивен playlife
Newbie
*
Публикации: 23

« Отговор #38 -: (Петък) 11 Ноември 2016, 14:49 »

Аз съм чувал само лоши неща за него, последно, че е участвал в педофилия и човекът, който го уличава вече е мъртъв. За него смятам, че е част от кабал, което е означава, че едва ли единият е, а другият не.... Но може да си е просто педофил, без да е обвързан с другите,въпреки,че педофилията е чарта на кабал.
Активен
Неактивен umbra
Sr. Member
Публикации: 442

« Отговор #39 -: (Петък) 11 Ноември 2016, 15:44 »

Обама е президент до 20 януари. Някои говорят, че Тръмп може да го убият...
Баба Ванга нали така казала, че Обама ше бъде ласт призидент на САЩ. Значи за ко иде реч? А Тръмп ще им бърка здраво в отверстията на доста от  тайните общества. Незнам дали е педофил, ма и така да е още по сладко ше ги оноди... Grin
Активен
Неактивен big mama
Full Member

« Отговор #40 -: (Петък) 11 Ноември 2016, 15:54 »

То толкова неща се изписаха, уж все от Ванга, че не можеш да разбереш кое е истина, кое е фейк. Има една, уж племенница, май Красимира се казваше, е тази е най-продуктивна ! Като почне от готварски рецепти и стига до края на света ! scare3
Активен
Неактивен umbra
Sr. Member

« Отговор #41 -: (Петък) 11 Ноември 2016, 16:00 »

Така си е. Ами да вземем тогава Нострадамус, ма то и там същата. Но поне той налучква имената и  е казал със сигурност "Мабюс" което  като звучене е по близо до Обама.
Активен
Неактивен big mama
Full Member

« Отговор #42 -: (Петък) 11 Ноември 2016, 16:26 »

При Нострадамус е по-сложно, защото е пишел шифровани четиристишия на латински, в езопов стил. Но има страхотни попадения. За войната в Ирак е казал, че "черноглавия рицар ще разбие неверника между Тигър и Ефрат". Спомняте ли си името на началник - щаба на обединените сили? Норман Шварцкопф ! Тоест черна глава. А за нас е казал, че "камилите ще пият вода от Рейн". Преди да тръгнат орките си мислех, че става въпрос за глобалното затопляне и, че Европа ще стане пустиня. А то какво било.... Evil
Активен
Неактивен umbra
Sr. Member

« Отговор #43 -: (Петък) 11 Ноември 2016, 16:46 »

Ха-ха, за орките и аз не се бях сещала,  Grin а между другото Ердоган рекъл днеска, че още  3 млн. са на старта да поемат  Lips Sealed
Активен
Неактивен Psyhea
Restricted
*
Публикации: 3138
Дата на регистрация 2012-12-12!

« Отговор #44 -: (Петък) 11 Ноември 2016, 16:51 »

Ohooo,добре ги къдрите тука... Grin

Аз пък днес четох,че и дъщерята на Хитлери и щерката на Тръмп са женени за евреи..

А може и да са се разбрали, ще направи някакви малки неща колкото да замаже очите на избирателите и толко. Но да го убиват, при положение, че можеха да не го назначават  Smiley не ми се вярва   Smiley
Освен ако не им трябва изкупителна жертва.Жертва за нещо което се готви да се случи и някой трябва да го отнесе..И може би ако нещото се случи твърде скоро,може би именно Хитлери ще поеме..Не знам..Гадая си само.. Grin
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: