Президентски избори САЩ 2016
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Президентски избори САЩ 2016  (Прочетена 3521 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« -: (Петък) 29 Юли 2016, 14:06 »

По план са на 8 ноември.Вариант за изписване на осмицата може да видите на осмомартенската ми картичка в раздела за поздрави и пожелания.

Това е моето предположение,защото думата "прогноза" ми звучи по-ангажиращо,а аз съм само любител,вероятно пребозал с паралелни концепции.Преди Обама имаше поне един филм и два сериала с чернокож президент,а колко(щатски) филма за жена президент има ,че не съм в течение?

Това е извадка от текста.Привиждат ми се символични послания,може би заради остатъчни ефекти от споменатото пребозване.
Отделно от това песента ми допада като звучене и текст.

Rise - Katy Perry - Lyrics

www.youtube.com/watch?v=aa94Q1ZnbSI
Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Неактивен bojinkata
Hero Member
Публикации: 7220
мислите определят съдбата ти

« Отговор #1 -: (Петък) 29 Юли 2016, 14:15 »

Навременна тема! Пак обработка и зомбиране с песни и други медийни похвати! Килърката ще е да е! Тръмп е за цвят  и  "демокрация"!
Активен

bojinkata
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #2 -: (Четвъртък) 25 Август 2016, 18:11 »

Хилари Клинтон - психически болeн човек. Анализ на поведението.
https://www.youtube.com/watch?v=5DZbc8nwmwg
Активен

bojinkata
Неактивен lusien
Newbie
*
Публикации: 34

« Отговор #3 -: (Събота) 10 Септември 2016, 17:29 »

Домашна котка здравей , Хилъри и Тръмп са в комбина , да пробият мозъците на Америка
Активен
Неактивен Only USA
Restricted
*
Публикации: 157
Има,има истина една-само USA!

« Отговор #4 -: (Събота) 10 Септември 2016, 18:54 »

Да,бе,да в комбина!Единият иска да изгони имигрантите,другата да си ги вземе в къщи,единият иска да прави религиозна държава,другата-гейовете да си осиновяват дечица и да си свиват гнезда,единия иска да върне цялата индустрия обратно в Америка,другата-да си я доизпрати в чужбина,единия иска силна армия и здрава ръка по света,другата-вече се е продала за арабски петрол,и т.н.,и т.н.!Да,бе да „били в комбина“!  Grin

По ожесточена президентска предизборна кампания в америка не е имало от 30,че и повече одини насам,а той вика:
-Били в комбина!

Извинявай за въпроса lusien,ама ти вестници четеш ли,новини гледаш ли,на кой свят живееш изобщо?(Не ми се обиждай,моля те,не искам да се заяждам,само да ти покажа,че за обикновенния американец нещата въобвще не стоят,„ама те са в комбина“!Разбираш ли?)
Активен

Русия=Злото на земята
Неактивен herrian
Hero Member
Публикации: 649
Помни края

« Отговор #5 -: (Събота) 10 Септември 2016, 20:17 »

ОНЛУСА ТОВА Е БЪЛГАРИА!
НЕШТО СИ ОБЪРКАЛ МЙАСТОТО. НИКОЙ ТУК НЕ ГО Е ГРИЖА ЗА ТВОИТЕ ХИМЕРИ Grin
СРИ ДА СПАМИШ И ДА МИ ПРЕЧИШ ДА ЧЕТА СТОЙНОСТНИ НЕШТА Evil
Активен

Живота е свещен.
Неактивен playlife
Newbie
*
Публикации: 23

« Отговор #6 -: (Събота) 10 Септември 2016, 20:28 »

Onlyusa ,малко си сбъркал мястото да спамиш за велика америка...може би в някой форум на новинарски сайтове може да заблудиш някой ,ама тук няма как да ти се получи....то по принцип никъде няма как да ти се получи при 80 %(минимум) русофилско население. А за изборите ,ти чети вестници и новини и вярвай там какво пише  Grin Grin и някой ден ще стигнеш до истината  Smiley ,ама няма да е в този живот.Тъй тъй си влея в този форум ,там с твойте си цели ,поне го разгледай и прочети туй онуй...Ти едва ли ще научиш някой на нещо тук ,като ти виждам писанията ,ами поне ти научи нещо ,ако имаш желание де ,защото може да просто соросид ,който си спами наред  Grin
Активен
Неактивен galaxsis
Restricted
*
Публикации: 694

« Отговор #7 -: (Събота) 10 Септември 2016, 20:56 »

А, защо всеки американец напуснал Америка, не иска и да чува за нея  Grin

Имах няколко колеги, преди време, напуснали със семействата си Америка, и са ми разказвали такива потресаваща неща, че за нищо на света не биха оставили Германия и се завърнат там. Трябва да си луд ? - са ми казвали,че да се завърнеш в толкова "не социална" , дескриминирана и престъпна страна да живееш.

Мой роднина се установи в Чикаго, купи си три етажна къща с басейн. Последен модел Ферари, и като си дойде ми се оплаква че нито има време да се наслади на къщата, нито на ферарито... Undecided

Активен
Неактивен lusien
Newbie
*

« Отговор #8 -: (Събота) 10 Септември 2016, 20:58 »

Usa  много си глупав Американофил и аз съм демократ и съм за Европа и Ес , но без Америка.
Активен
Неактивен lusien
Newbie
*

« Отговор #9 -: (Събота) 10 Септември 2016, 21:04 »

Галаксис в Америка е за хора умни , както и Англия .Америка ти дава ГМО и Макдоналдс.В Съветския съюз да си Видал кока колата беше Забранена.
Активен
Неактивен lusien
Newbie
*

« Отговор #10 -: (Събота) 10 Септември 2016, 21:05 »

Аз съм за Съветски съюз начело с Доналд Тръпм ..
Активен
Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #11 -: (Събота) 10 Септември 2016, 21:36 »

В Америка за да оцелееш, трябва да си нагъл и брутален материалист. В Англия са най-тъпите хора, срещнати от мен - говоря не за отделни личности -изключения, а като цяло за нацията им.
 Освен английски от друг език не разбират. Каквото им пуснат по медиите това гледат и четат,  каквото им предоставят в рекламите това пият и ядат  .....и..т.н...
Съвсем наскоро, преди 2-3 месеца, моя колежка от Москва ми разказа, че Путин е блокирал всякакъв внос на продукти отвън. И е възобновил земеделската индустрия и частност, както в ТКЗСТАТА, през комуниза. Тоест затваря вноса на ГМО и всички продукти от вън.Както е било през комунизма и хората са ядяли чиста храна. Всеки си произвежда в градината това, което иска и яде това, което иска.
Относно Америка, моя съученичка си изпращаше всяка година децата в България при майка си, за да ядат чиста храна.която в Америка няма как да си добавиш. Децата ѝ бяха станали като плондери от това с което ги захранват.

Активен
Неактивен lusien
Newbie
*

« Отговор #12 -: (Събота) 10 Септември 2016, 21:45 »

Галаксис ако искаш да си лихвар и еврейн трябва да си в там .Аз съм капиталист и демократ , но харесвам Съветския съюз,заради дисциплината която възпита в хората.Уважавам Путин и Европа и съм за трансатлантическо споразумение с Китай и Русия , но и с участието на Америка с център Хардленда.
Активен
Неактивен galaxsis
Restricted
*

« Отговор #13 -: (Събота) 10 Септември 2016, 21:55 »

Като цяло съм извън от всякакви политически съюзи!

Не ме устройва политиката им и за това си държа на Твореца.

Тоест, като не можеш да превърнеш Земята в РАЙ,  както си е било в началото, не ме интересуват политическите ти наклонности...към Тръмп или Дрън ..си.. Grin
Активен
Неактивен bojinkata
Hero Member

« Отговор #14 -: (Неделя) 11 Септември 2016, 19:23 »

Х. Клинтън загуби съзнание на траурна церемония в Ню-Йорк, — СМИ (+ВИДЕО)
https://www.youtube.com/watch?v=fo-pG2qChUI
Активен

bojinkata
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: