Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Място за препирни, относно общуването със енергии,  (Прочетена 2007 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 2135
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #30 -: (Петък) 10 Юни 2016, 21:00 »

Имам още въпроси, обаче този път за кестените. Прабаба ми Врона е била лечителка и чакръкчийка. Имала е навсякъде кестени за пречистване на енергията. Диви кестени. От дете майка ми все ми даваше да си нося кестен. Също имам инфо, че древните българи преди да заспят са се обграждали с кестени. Някой ако знае нещо по въпросите, ако може да сподели.
« Последна редакция: (Петък) 10 Юни 2016, 21:06 от Dora » Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #31 -: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 14:45 »

Дано никой не се сърди, не искам да обиждам никой! Не съм нахална, просто съм много директна, та хората си мислят различни неща, докато разберат. Нова неизпитвана вибрация, като на всеки отделен човек. И благодаря за Специално отворената тема заради мен Smiley Единственото което искам да кажа е, че има и по-лесен и безопасен начин за промяна. Директно се настройваме на новите честоти. За това е необходима такава среда. Изолираме неприятното и се обграждаме само с приятното. Така по-нисшите вибрации няма как да виреят. Затова смело да създаваме. Тоест- Не ни трябва да поправяме стария свят. Трябва да разберем, че НАИСТИНА всяко зло е за добро. Това значи-
хората от първо ниво си мислят, че хората от 33-то ниво са лоши, защото не разбират, нямат опит. А щом тези хора вече са 33-то ниво, значи неслучайно са там, заслужили са го! Обаче, как тези отгоре да ти обяснят, като ти даже се съмняваш,че има 33-то ниво,а мислиш,че си измислят. Smiley)))    Аз много обичам да казвам - Бог е баща на дявола, а баща си няма как да го преметнеш, защото той вече е минал от там Smiley)) На нас целта ни е, не да знаем всичко, а правилното.А правилното се учи от пример. На мен, досега, никой не ми е дал правилен приер. И за това пробвам всичко и се развивам сама. Първопричината не знам дали някога някой ще я открие, на тези нива, че без опит знанието е най-опасно.

Активен

Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #32 -: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 17:27 »

И не вярвам в това с премерването на сърцето!:)))))  Мисля, че с колкото енергия си дошъл,по правило с толкова рябва да си тръгнеш. Но трансформирана в по-финна! В една книга четох, че дори всички пари на планетата да се разпределят по равно, те пак ще отидат за много кратко време при същите хора. Просто защото знаят как, а ние не сме научени. Smiley
Активен

Неактивен форум
Hero Member
Публикации: 3754

« Отговор #33 -: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 18:56 »

Още една, дето си мисли, че тука е кенеф.
Активен

Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #34 -: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 19:06 »

Grin
Не си мисли за кенеф. Просто жените имат трудности със приказките.Ако ти го изпуфти ще фанеш къра.
Цитат
Не ни трябва да поправяме стария свят.
Май казва не е необходимо да поправяш грешките на другите, а да си гледаш твоя живот.Щото той е важен за тебе,другите и да си *бат мама** теб не те касае.
Цитат
Директно се настройваме на новите честоти. За това е необходима такава среда.
Настройваме се ако сме проводими/чисти.И средата е такава за да се настроиш.И ще става все по чиста,и бая ще дадат фира.
Нали приказва за програмирането чрез ток,същото ма в оригинал.Когато работиш/живееш правилно такъв ток протича през тялото ти и създава небходимите връзки във него.Т.Е твориш и си сътворец и съпричастен на обективната истина и ставаш част от нея тялом.

Не и се сърдя, просто искаше да обърне внимание на другите за темата ,потайно. Но се получава спам който ме дразни щото отпреди предупредих и отворих тема за препирни.
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #35 -: (Понеделник) 28 Ноември 2016, 20:16 »

Мерси, меандър! Точно това имах предвид. Така е на практика. Децата като се родят са неутрални,защото търсят чиста информация. След това ние им показваме какви възможности има. Повечето пъти, мисленето ни е насочено на долу или на горе, в грешна посока.  И те децата се бунтуват, че няма неутралитет, докато не се пречупят на някоя страна. И системата си продължава по старо му. Това е, защото имаме много желания Smiley)) На земята и трябват повече добротворци, лечители,учители, меки хора, дипломатични, с приятни вибрации. Smiley)
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #36 -: (Вторник) 29 Ноември 2016, 05:02 »

Давам пример. Ето сега с бежанците.Това са много тежки негативни вибрации идващи към България и Европа. Ако водата в България беше събудена, щяхме да сме неутрални. Да кажем "Елате, но има строги правила. Ако ви устройват ок, ако не,чао." Така, хем щяхме да дадем възможност, хем да преработим негативите.Черен дроб, чистим- точно преди сърдечна чакра. Обаче не сме дорасли, страх ни е. А няма от какво, защото отговорните хора рискуват във всяка ситуация. Това, защото нямаме опит. Ако си представиш,че чувствата са нож с две остриета, а ти си по средата и знаеш, че трябва да изучиш всички чувства от единия до другия край, но винаги да клониш към средата, е лесно... А ние вместо само да мерим с ножа, му слагаме дръжка по средата и режем с него. Света може да разбере истини, но само с чувствата. А те са ножа- индикатор за енергиите. А вариянтите, или миксовете на мъжка и женска енергия, преработена в по-финна нагоре по чакрите, са много. Контролират се всички, само да се научим. И така всяка чакра на тялото има под-скала. Докато не минеш през всички нива-чувства-енергии, няма как да осъзнаеш водата във себе си Smiley) Та, имаме си защита. Непробиваема. Но малко са капките вода, които са осъзнали, още обаче времето се забързва и ще има цунами Smiley)) ако ме разбирате! Smiley))
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #37 -: (Вторник) 29 Ноември 2016, 06:01 »

И Дънов се опитва да ни направи услига, като казва, викайте добрите хора август,от цял свят, да помагат с идеи и средства и позитивна енергия. А те, дори най-посветените заемат страна и се разделят на две. На младите пък, мислят, че им свалят вибрацията с наркотици, но не знаят, че така ги изстрелват със засилка на по-високо ниво. Тревата пък, е една вибрация по-ниска от човешката и забавя те малко, за да осъзнаеш. Христовото ниво е 33 hrz.
Активен

Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #38 -: (Вторник) 29 Ноември 2016, 09:41 »

Grin
Цитат
А няма от какво, защото отговорните хора рискуват във всяка ситуация.
струва ми се примера ти е грешен.По-вярно би било че отговорните хора знаят какво правят и не поемат рискове.
Цитат
Да кажем "Елате, но има строги правила. Ако ви устройват ок, ако не,чао."
Струва ми се че като жена ти е грешна позицията.Значи дом и държава са едно и също само разликата е във размера.Ще си вкараш във дома тея черни тежки енергии?Акъл имаш ли? Какво ще се случи със децата ти.В Белгия станаха повече от белгийците и 70% са психично болните им.Искаш и твоето дете да е на тоя хал?
Точно обратното е Най много 3% могат да бъдат чуждите на територията ни без да са опасни за нас,а ако няма такива е най добре.Защото присъствието им във държавата ни води до енергийно "кръвосмешение" и ни *бават мама**.
Левски на времето на издаде,щото не сме длъжни да обясняваме на чуждите каква е хавата при нас.А именно,на наша територия могат да бъдат само тия които са по-българи от Българите.И е така,щото има правила.Можеш да идеш на чуждо място но само временно,и после си дигаш чуковете и голям период нямаш работа там.А тези които сега са във държавата ни са предупредени,а щом са предупредени проблема си е техен.
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #39 -: (Вторник) 29 Ноември 2016, 10:57 »

Е, да , за това имаме сободен избор, да преценим. А ти, след като мислиш,че имаш такива правомощия, ок. Аз се опитвам да видя причинно-следствената връзка.На мен също не ми звучи добре, да ги пусна вкъщи,затова има други решения. Ако не намерим консенсус, поне да реагираме за добро.  А дали греша, само опит може да покаже. А такъв нямаме и затова си носим последствията. Smiley
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #40 -: (Вторник) 29 Ноември 2016, 11:53 »

Дом, държава, свят,вселена! А на земята сме толкова миксирани вече, че не можеш да проследиш връзките. Не виждам към кое си толкова привързан, та не можеш да отпушиш този блокаж. Доброто ни пази, каквото и да искат да ни направят, който и да е, не могат ако следваш висша цел. А тя винаги е в полза на всички нива и е една крачка напред. Най много да ме гръмнат или препрограмират. Но на мен ми е важно да си кажа!
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #41 -: (Вторник) 29 Ноември 2016, 17:17 »

А който мисли, че има смисъл, може да разучи най-горното материализирано ниво на планетата-
ДИАМАНТ - Известен е като краля на камъните.
Както чисто гемологически , така и от магическа гледна точка има защо да се смята за такъв.
Диамантът е най-твърдото вещество , използва се за изработка на сечива , бургии , режещи инструменти , които пробиват изключително твърди материали. От друга страна , диамантът е символ на съвършенство , изящество , могъщество.
От магическа гледна точка , диамантът е свързан с енергиите на Слънцето , досущ като златото и самото му създаване от саждите и графита си е един вид алхимичен процес.
В магията се използва за разруха на пречки , за постигане на цели , за реализация на някакво дело. Използват се диаманти над три карата.
Има две доста интересни истории за диаманти , които предупреждават за други възможности и опасности.
Едната е за диамантът Хоуп. Това е стар диамант , който се предавал от един собственик на друг и у когото попадал , донасял само разруха и смърт.Последни негови собственици били Луи 16ти и Мария Антоанета и завършили на гилотината.По една или друга причина попада и на борда на Титаник.
Другата история е Александър Македонски - на главата му слагат корона с диаманти над 3 карата.И тогава той получава умопомрачение.Свалят я и му минава.
Диамантите много лесно попиват всякакви енергийни програми - мисъл форми , намерения , команди.И след това започват да ги реализират по начин , по който нищо не може да им се противопостави.Ако програмата е негативна, те ще я реализират денонощно и ще опустошават всичко.Познавам хора , които са притежавали бижута с диаманти над 3 карата , такова нещастие не ги е сполетявало.Но самите диаманти имат наистина сила , на която нищо не може да устои.
Диамантът в някои езотерични пътища е символ на философския камък(и то с право). Например в Будизмът се говори за "диамантен път" , "диамантена мандала" , в драконианската традиция философският камък е символизиран от Черен диамант.
Активен

Неактивен umbra
Sr. Member
Публикации: 442

« Отговор #42 -: (Вторник) 29 Ноември 2016, 17:31 »

Не мисля , че Диамантът лесно се програмира, а и се носи за смелост,  *ураж,  издръжливост и др. Мисля, че попива много по малко от планински кристал да речем.
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #43 -: (Вторник) 29 Ноември 2016, 17:41 »

Да, но структурата е друга. Иначе всеки камък е на различно ниво.Носи различни вибрации.
 Поради вътрешната си съвършена симетрия кристалите са олицетворение на хармония и равновесие, към която ние се стремим през целия си живот. Съчетанието между съвършената им форма и енергия, която носят в себе си, ги прави отлично средство за самолечение.
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #44 -: (Вторник) 29 Ноември 2016, 17:59 »

А да носиш, означава да вземеш и да пренесеш Smiley Всичко е огледално, но на различно ниво ни оглежда, до където може да види Smiley)) А ние решаваме дали е позитивно или негативно, щото само ние сме разумни. Не съм сигурна Мусала (в превод Близо да Бог) на колко hrz вибрира, трябва да разберем, за да се види какви са свойствата там и как влияе средата.
Активен

Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: