Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Място за препирни, относно общуването със енергии,  (Прочетена 2125 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 2135
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #15 -: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 08:22 »

Има машинки, които ти показват блокажите, например кирлианов апарат и др. За да живееш пълноценно, трябва да се премахнеш грешните вярвания, твоите и на целия ти род. Манипулират ни по всякакви начини външно. Менталната война е доста опасна, според мен, а тя е в разгара си.
Правилните мантри ли? Хайде оспори 10-те божии заповеди ако можеш....
Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Мила
Hero Member
Публикации: 1209

« Отговор #16 -: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 08:33 »

Мантрата те обвързва, според вида си. Това, което те освобождава е, което те обвързва единствено с теб самия. Тази истина е в теб. Нейната чистота е такава, че съответства на телесното, което отразява вътрешната истина. Телесно ние сме съставени от вода, в най-голяма степен. Следователно вода е този неутрален  елемент най-близък до "вътрешната  истина". От вода се раждаме, най-общо казано. Следователно водата е способна да умие от нас чуждото, това, което ни задържа, от което имаме нужда да се освободим.
Активен
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 733

« Отговор #17 -: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 08:35 »

Цитат на Дора:
Цитат
    Чак пък толкова да съм начетена, за 30те ми години, не съм. Туй онуй прости ми, съжалявам, всичко има цел, да си отвориш подсъзнанието. Но най обичам да споря с хора дето даже не са и прочели за даден въпрос. Съгласна съм, че звучи като заповед малко, а не общуване.

Дорче, струва ми се, че опитваш да спориш с човек,(посветен) знаещ повече от всички заедно в тоя форум.
Мое мнение.
Мисля, че му дължим огромно уважение за инфото, което споделя с нас.

Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #18 -: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 08:39 »

Не оспорвам нищо, много съм съгласна! Само дето в спора се ражда истината и си обяснявам нещата на себе си, затова питам, за да е ми е ясно!
Активен

Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #19 -: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 08:51 »

Тогава трябва да спрем да мислим по някакъв начин. Че те в главата преобладават мисли, подбудени от страхове. И това означава, че колкото и да ни помогне водата, пак ще се върнем до предишното състояние, с мисли. И блокажа или пробива пак се връща. Какво се прави в случая? Въпроса е не само да се излекуваме, а да задържим здравето.
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #20 -: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 09:06 »

Съжалявам, ако звучи като заяждане. Имам въпроси и ги задавам. С цялото си уважение задавам въпросите!
Активен

Неактивен Мила
Hero Member

« Отговор #21 -: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 09:07 »

Има машинки, които ти показват блокажите, например кирлианов апарат и др. За да живееш пълноценно, трябва да се премахнеш грешните вярвания, твоите и на целия ти род. Манипулират ни по всякакви начини външно. Менталната война е доста опасна, според мен, а тя е в разгара си.
Правилните мантри ли? Хайде оспори 10-те божии заповеди ако можеш....

Да. Всичкото ни съществуване е една манипулация. Войната е опасна за този, който влиза в нея.
Десетте божи заповеди, четирите истини... Няма значение и ведите и нищо на този свят, ако се поглъщат на пълен стомах, те заробват. Разбираш ли? Щом ме питаш мога ли да оспоря Десетте божи заповеди, би следвало да разбереш следното:
     Първо минаваш водно кръщение, а после следва Огненото. За да изпълниш десетте "заповеди" от сърце, те за теб трябва да са "Десетте истини", за незрящия са "заповеди". Незрящия се спъва и така нарушава закона. Закона не освобождава. Закона е, който свидетелства за греха.
 За да схванеш законите като истини следва да ги "осъзнаеш"  със сърцето. Всички те се събират в това да обичаш от сърце... На първо място - себе си, защото ти си инициация на Висшия Разум и истина. Не можеш да обичаш незримото Свисше, ако не опознаеш и обикнеш себе си. А как ще приемеш Висша истина, ако не е твоя истина? Как ще служиш на някой Бог, мантра, мисъл, ако нямаш убеденост, че е твоята истина. При спазването на подобно чуждо убеждение отново ще търсиш освобождение и така всеки път чрез ново и ново "лечение".

Да обичаш не се получава с мантра, а със сърце. Тогава си настроен да се вслушаш в истината. Любящото сърце е открито, чисто. Намеренията му са чисти. Както чиста вода.  
    Всяка среда има своите "мантри", всеки човек има своя личен тон, своя водеща тема.
Активен
Неактивен Мила
Hero Member

« Отговор #22 -: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 09:15 »

Съжалявам, ако звучи като заяждане. Имам въпроси и ги задавам. С цялото си уважение задавам въпросите!

Дора, и на себе си да говоря си звуча като заяждане понякога, но истината е, че имам ли въпроси питам. Сама себе си питам и с другите  обсъждам. Разглеждам един въпрос от всички страни, от които мога. Дано аз не ти звуча като заяждане. За мен бе удоволствие да обсъждам с теб.
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #23 -: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 09:16 »

Разбира се! Говоря за истините, които си овътрешнил и ги чувстваш.  За да обикнеш себе си, обаче трябва да се си изясниш страховете, които те водят от тогава, когато си бил неосъзнат. Как да си отвориш подсъзнанието най-безболезнено за теб и да разнищиш спирките? Защото чрез водата се чистиш, без да осъзнаваш кое и какво.
Активен

Неактивен Мила
Hero Member

« Отговор #24 -: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 09:28 »

Цитат
  Защото чрез водата се чистиш, без да осъзнаваш кое и какво.
Точно затова е водата. Като те прочисти/пречисти да виждаш ясно, за да осъзнаеш.
  Есеите някога ползвали водата изключително. Те са живеели просто, чисто, осъзнато. Пречиствали са се с вода външно и вътрешно, всекидневно. 
« Последна редакция: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 09:37 от Мила » Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #25 -: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 09:37 »

Значи не само като спим, а при всяко приемане е хубаво да общуваме с водата.
Активен

Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #26 -: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 09:41 »

Grin
 Dora
Цитат
Всяка китара има нужда от настройка. Правилните мисли са тези, които влиаят върху различните блокирани места- това са мантрите.
А знаеш ли че китара/жена раздрънкана колко трудно се настройва,и понякога е невъзможно.И са броят на пръсти мъжете които могат отново да настроят жена.Абсурдно е да се настрои жена която не е по БДС и не е чиста като водата.
Жената поема инфо и се учи  само от баща брат и съпруг.Всичко останало я раздрънква,хеле ако е на сама глава няма кой да я оправи.Знаеш какво е Геена,там са оправят жените ма е голям хуй.Щото там са чисти от замърсеното на бавен огън със повечко жар.
Цитат
Има машинки, които ти показват блокажите, например кирлианов апарат и др.
Ако не знаеш всяка машинка се пръква от изучаването на живота и е технология,т.е. е против живота и като такава е вредна.
"Битката" която се води на Земята е за овладяване на тялото.Спечелиха битката но си загубиха войната.И сега сме във крайните времена,което значи край на тия неща.Сега от тебе ако искаш зависи дали ще изчистиш тялото от навреденото му.Родена/проявена си във вода и тя знае рожденните ти параметри/чистите.Тези които са във духа,и като общуваш със нея тя възвръща тялото ти към тях.
Питах те заземи ли се със водно почистване да се видиш колко си кипра отвътре.Намерих демон във жена което е страшно.Изкарах бая и от мене и то със помоща на водата.
Ако искаш общувай със нея ако искаш прави мантри,скоро свършва женското време за оправяне и ще разбереш до къде си се докара.А живота ти е твоя лична отговорност,и отговорноста и последствията са за тебе лично.Преди жените бяха "качени" върху мъжете и всичко което правеха беше на главата на мъжете.Сега има промяна,заради груби нарушения на женското срещу мъжкото.И всичко което направиш на своя глава си носиш последствията,и те не засягат вече мъжкото.Жената навреди ли си не може сама да се оправи,щото ви трябва дух,жените не са носители на дух, а на любов ама ако се докарат до там.
Ти си решаваш,в живота нищо сигурно няма.
 Cool
« Последна редакция: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 09:57 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #27 -: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 09:46 »

Не се заземих, бях 4ден от цикъла, ще го направя този месец.
Активен

Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #28 -: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 09:52 »

Grin
 Dora
Кат са видиш какво е във тебе,щи стане ясно какво е дереджето.Пък ако искаш пак си мантросвай.Не е добре да общуваш със водата и да практикуваш разни практики,само ред и правила и хей ръчички хей ги две.Ако искаш да ти светне във живота.Вашата "работа" е да развивате чуства и мощност чрез женската работа.Става само като си чиста от чужди енергии.
 Cool
Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #29 -: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 09:54 »

Не съм казала, че искам, а че си изяснявам. Много благодаря!!!
Активен

Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: