Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Място за препирни, относно общуването със енергии,  (Прочетена 1948 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« -: (Неделя) 05 Юни 2016, 11:19 »

Grin
Dora
Направих място за препирните по темата общуване.
Цитат
И още един въпрос- не знам къде да го напиша, затова тук. Възможно ли е буквите от азбуката ни да са носители на енергията. Нпример О- затваря аурата, Ж отваря канали, Д затваря и заземява. От там България е затворена дума и не допуска влияния на чужди енергии. Имам такава информация и ми е чудно какво ще кажеш по въпроса. Отново Благо
Ако погледнем от друг ъгъл Една България е женски род.Като такава не е очепена,а е максимално затворена,се едно глава лук.Зеленкото е най вътре,ма докато се стигне до него е голям рев.
Нашия език е земен,планетарен.И всяка буквичка е нещо земно,да речем енергия.И ние приказвайки, пишейки използваме/работим със/ тези енергии,и всичко земно знае какво пишем или приказваме, и съответно влияем на тях.
Цитат
Ако не гледаме водата мислите влиаят ли и?
Не виждам причина да си криеш очите.Погледа прави връзка винаги,ти го гледаш и то те вижда.Мисълта ако я насочиш,а мисълта се формира от езика,пак ще стигне дотам, но е нарушение ако не сте се гледали във очите ,щото със мисъл можеш кришно да тормозиш някой и той да не знае откъде му идва зора..Затова е правилно очи във очи.Като жена имаш право да правиш мислен контакт само със твоето,жената има право да си присвоява неща, но и отговорност за грижите към тях.Каквото определиш със "мое" ти е на *ъза, щото грижите за него са върху тебе,и ако пострада ти е на *ъза.
Жените са пазителите на живота,като се грижат за него,без да са му прислужнички.
 Cool
« Последна редакция: (Неделя) 05 Юни 2016, 11:27 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Dora
Hero Member
Публикации: 2135
Не разменям човечността с патриотизъм!

« Отговор #1 -: (Понеделник) 06 Юни 2016, 11:32 »

Значии... има едно хавайско племе хуна, което структорира водата с мантрата Хо'опонопоно:  Съжалявам, моля те прости ми, обичам те и ти благодаря, но на англииски. Ако да речем, аз като жена,  го преврждам на български и добавям- Моя България, съжалявам, прости ми, обичам те и ти благодаря, става много мощна мантра с едни от най-силно заредените думи. Това насилие ли е върху водата?  Включваш се също в егрегора и на България и на хуните и защитата е по-силна?
« Последна редакция: (Понеделник) 06 Юни 2016, 11:58 от Dora » Активен

I have no fear for atomic energy 'couse none of them can stop the time!
Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен paci1
Hero Member
Публикации: 733

« Отговор #2 -: (Понеделник) 06 Юни 2016, 20:21 »

Доколкото разбирам, общуването с водата е възможно само на земен език (български).
Прави се контакт с очи и съответно обръщението наливам си/пия чиста и животворна вода.
И това би трябвало да е достатъчно относно общуването.. Поне аз така правя.
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #3 -: (Вторник) 07 Юни 2016, 08:12 »

Преди няколко вечери имах Angry атака, парализира ме жена,  бях в алфа ниво, полузаспала. Казах четирите фрази и с трясък изчезна веднага. На другата вечер 3ма ме биха на сън пак с фразите изчезнаха. Пропускам някои вечери да общувам с водата, просто забравям от преумора. Във фаза съм контрол над мислите си и ми е интересно с какви да ги заменям, най-добре влияещи на средата около мен и на мен си, все пак съм 80% вода и искам да се структурирам правилно Smiley)
« Последна редакция: (Вторник) 07 Юни 2016, 08:20 от Dora » Активен

Удивително е колко различни са хората. Едни не чуват какво казваш, други чуват какво мислиш.
Неактивен meander
Hero Member
Публикации: 1798
"Муха влиза само в отворена уста"

« Отговор #4 -: (Вторник) 07 Юни 2016, 09:57 »

Grin
Не та знам каква жена си и със какво се занимаваш,ма изглежда си бая акънлия. Тва хавайски племена,структуриране,алфа нива и т.н. Опрости си живота ако можеш.Жените виждат във цялост,използвайки фрагментацията наложена от тях си вредиш.Всяко нещо е такова каквото е(но е цяло),не го раздробявай.
Цитат
Моя България, съжалявам, прости ми, обичам те и ти благодаря, става много мощна мантра с едни от най-силно заредените думи.
Относно мантрите ми се струва че са насилие.Друго какво е това съжаление? И това прости ми?Има БДС за жени при нас,що не се структурираш по него?
А относно структурирането на водата,мисля  че е грешно и е насилие.И според мене сме 100% вода,и не добре да и се месиме.
Заземи ли се със водното почистване?Зора е докато се почистиш отвътре,оттам ни намират и намират начин да ни вредят.
В енергийното съм описал че има два варианта на присъствие.Като свидетел без да се месиш но не се съгласяваш,или когато те призоват и направят "физически" контакт.Описал съм какво можеш да направиш при "физически" контакт,придържай се към него.Във енергийното не се приказва,хеле и мантри да вкарваш там.Не забравяй че каквото направим се връща при нас.
Аз добавям следното когато пия или си наливам вода
Наливам си чиста и животворна вода,без отрови,магии или лоши работи във нея.Ако има, те си отиват директно при този който е замърсил водата със тях.Сега във реално време, и е за всеки без изключение.
Но пазя реда и правилата по мъжкото БДС,и това което съм добавил е по реда и правилата.
Явно много си начетена и ще ти е трудно,докато се сетиш че си жена.И можеш да си бъбриш със всяко едно нещо,и както е във материалното се питаме и си отговаряме си уважаваме избора/решението.
 Cool
« Последна редакция: (Вторник) 07 Юни 2016, 10:03 от meander » Активен

Ако кажеш истината, не ти се налага да лъжеш.
Ако не знаеш какво да правиш, ела на себе си.

„Ползата от книгата за този, който няма собствен ум,
       е като ползата от огледало за слепия.”
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #5 -: (Вторник) 07 Юни 2016, 22:10 »

Чак пък толкова да съм начетена, за 30те ми години, не съм. Туй онуй прости ми, съжалявам, всичко има цел, да си отвориш подсъзнанието. Но най обичам да споря с хора дето даже не са и прочели за даден въпрос. Съгласна съм, че звучи като заповед малко, а не общуване.  Интересно ми е , запознати ли сте с книгите на Верищагин-Деир. Енергиина култура- защита, пост, меридиани. Чета всякакви учения, най-вече за самозащита. Но си прав много, колкото  по- просто, толкова по-лесно и добре.
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #6 -: (Сряда) 08 Юни 2016, 20:17 »

За да станете независими от обществото и сами да започнете нов живот, за който сме предназначени от самата Природа, трябва да се научите да управлявате течението на своята енергия. Трябва
  да се освободите от порочното включване на патологично ориентираното човешко общество в енергоинформационното ви поле.ОСВОБОЖДЕНИЕ 25
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #7 -: (Сряда) 08 Юни 2016, 20:25 »

Първоосновата на здравето е здравата енергетика. Хората, които са успели да разберат това и са станали енергийно чисти, повече не се нуждаят от лекари, от лечители, нито от екстрасенси. Защото те знаят: нашият извор на здраве е в нас самите. Сега да се върнем към въпроса за това, какво представлява сам по себе си основният енергиен поток. Да разберем, какво ни говори от векове натрупаното човешко знание за Природата на енергийния поток, който представлява същността на човека.
Рис. 10. Ако съществува препятствие на пътя на централния поток, той се изкривява и се разпространява по тялото неравномерно. И човек се разболява.
Този поток се състои от два потока, течащи в противоположни посоки – единият нагоре, другият надолу. Единият от потоците идва от Земята, а вторият – от Космоса. Именно тези два потока формират цялата енергетика на човека. Човекът е съчетание от двата потока – с това всичко е казано!
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #8 -: (Сряда) 08 Юни 2016, 20:49 »

Мислите ни яко ни блокират. Най- добрия лек , според мен, е да се мисли и говори истината. Много освобождаващо.
Активен

Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #9 -: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 06:42 »

Идеята ми тук е, чрез визуализация плюс чувство се лекуваме сами. Само да сме наясно как текат енергиите в нас. Защо да използваме водата тогава за по-бързо лечение? Все едно общушаме с лечител? А докато с правилните мисли го можем и сами.
Активен

Неактивен Мила
Hero Member
Публикации: 1209

« Отговор #10 -: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 06:58 »

Идеята ми тук е, чрез визуализация плюс чувство се лекуваме сами. Само да сме наясно как текат енергиите в нас. Защо да използваме водата тогава за по-бързо лечение? Все едно общушаме с лечител? А докато с правилните мисли го можем и сами.

Идеята е, че физически сме изградени от 90 процента вода и с мислите, насочени към себе си, отново общуваш с вода.
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #11 -: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 07:05 »

да, но meander казва да не мислим насочено , а да сме наблюдатели ...
« Последна редакция: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 07:45 от Dora » Активен

Неактивен Мила
Hero Member

« Отговор #12 -: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 07:49 »

да, но meander казва да не мислим , а да сме наблюдатели ...

Да. Ти обаче казваш:
Идеята ми тук е, чрез визуализация плюс чувство се лекуваме сами.
...  А докато с правилните мисли го можем и сами
.
   Аз  ти казвам:

Е тези "правилни мисли"не са ли вид настройване?
И написах:
" Идеята е, че физически сме изградени от 90 процента вода и с мислите, насочени към себе си, отново общуваш с вода. "
   Коя е" правилната мисъл"? Защото всяко насочване на отношение манипулира състоянието, към което е насочено.
  манипулира - въздейства, изменя, променя, настройва.
Активен
Неактивен Dora
Hero Member

« Отговор #13 -: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 07:56 »

Всяка китара има нужда от настройка. Правилните мисли са тези, които влиаят върху различните блокирани места- това са мантрите. С една мисъл се блокираш, с друга се освобождаваш. А право, всеки знае какво е, усеща го и го осъзнава. Защото истината е една.
Активен

Неактивен Мила
Hero Member

« Отговор #14 -: (Четвъртък) 09 Юни 2016, 08:09 »

Всяка китара има нужда от настройка. Правилните мисли са тези, които влиаят върху различните блокирани места- това са мантрите. С една мисъл се блокираш, с друга се освобождаваш. А право, всеки знае какво е, усеща го и го осъзнава. Защото истината е една.

За да настроеш китарата ти трябва верен слух. Нужно е да чуваш ясно чистите тонове. А кои са правилните мантри?
  И защо ако истината е една е допуснато да се блокираш, че да следва с друга  мантра да се освобождаваш. Щом като казваш, че :
Цитат
А право, всеки знае какво е, усеща го и го осъзнава.   
Как тъй стана, че имаш нужда от мантра, с която "се освобождаваш"? Точния въпрос е:
От какво искаш да се освободиш?
Активен
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: