Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Зодия "Риби" в блатото на "Духовността"  (Прочетена 2311 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Неактивен HomerCat
Hero Member
Публикации: 1067

« Отговор #45 -: (Четвъртък) 25 Май 2017, 22:31 »

Свалил съм си някои видеа,като тези две,за да имам време на спокойствие да ги гледам и да си подреждам(контра)репликите.
Нали ще им правя психо(пато)логичен анализ.За евентуалната ми следваща интернет инкарнация.
След дни,този път наистина ми предстои да премина в Бардото на състоянието без интернет.
Така че сега ще съм кратък.

Накратко,терапевтът,при който ходих на хипнотерапия е учителят по хипноза на този ентусиаст(може би е някаква кармична синхрония,знам ли),поради което ще съм по-сдържан.Но по-нататък може да ми мине.
За вас това е бездоказателствено твърдение,а за мен факт.Дали го има в Акашовите записи - не знам(дали съществуват).

Не знаех,че имаме общ познат специалист по хипноза,когато попаднах на видеата му за пръв път.Според опита ми като клиент(не им казват пациенти),а също и от чужди отзиви за терапевта,изглежда ми логично,че Петър трябва да е добре подготвен по хипноза.
Така че способността му да хипнотизира няма да оспорвам.Освен това ми изглежда искрено доброжелателен.

Само че ще се несъглася с начина му на мислене,малко крив ми се чини.

"Това е моята истина в момента...истината се променя".

Лелее...
Междувременно някои хора ще направят важни житейски избори,понеже ще повЕрват на неговата истина в момента,която при това може и да се промени,защо не.И тогава,като се промени истината,направените по време на предишната истина избори се оказват грешни...или не?А последствията кой ще ги носи?Как кой - магарето.

Е,наречете ме странен,но аз имам шантавата представа,че за всяко нещо има само една истина и тя не е моя,твоя или на някой друг,а принадлежи само на себе си.Има факти,има интерпретации.И някои май бъркат едното с другото.
Това ми изглежда,че е пандемия.

https://www.youtube.com/watch?v=-Cf8NpTimpg

И една концепция,дето във вехтите индийски теории не са се сетили да я измислят(или съм жертва на ужасното си недоглеждане?!) - планирането на следващия живот.Това е нещо в духа на Новото време явно.А иначе,аз дори не знам има ли прераждане,камо ли планирано ли е или не.
Все пак,непланираността ми изглежда по-естествения вариант,но това е само в резултат от четене и (опити за) размисъл.

https://www.youtube.com/watch?v=qRxH3rpniAo

Спирам,спирам преди да съм почнал да хейтвам,че почна ли...

Активен

Сънят на Разума ражда борба с Егото.
Неактивен Мила
Hero Member
Публикации: 828

« Отговор #46 -: (Четвъртък) 31 Август 2017, 17:35 »

https://m.youtube.com/watch?v=YlHU1CvDV2k

Goran Bregović - This is a film - ...

... Поздрав за HomerCat!!

Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай